|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moderni ili klasični namještaj
16.2.2010 8:42:59   
anidla
uh, evo ga opet namjestaj user posted image

danas volim kad cujem kako neko daje puno paznje na prostor u kojem boravi....ja sam jedna od tih....kod mene je onaj sto ga nazivamo moderni namjestaj, ali opet pokusavam dealjima, slikama, svijecama,lampama  da dam toplinu ponekad hladnim linijama....uspjevam u tome, ali moj dzep me ne moze pratiti user posted image

e sad, kod mojih roditelja je klasicni namjestaj i on mi je predobar za moju porodicnu kucu....na vikendici je opet sve od prirodnih materijala, cigla, kamen, ratan, drvo i to me naprosto odusevljava....

ono sto zelim reci je da je svaki stil dobar stil ako se sa ukusom osmisli....mozemo imati i najskuplje i najbolje al ako to prelazi u neki kic ili slicno, onda to nije to....neki ljudi jednostavno pretjeraju...al o ukusima se ne raspravlja user posted image





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moderni ili klasični namještaj
24.1.2013 9:37:16   
memom
Ja sam isto za moderan namjestaj, ali upravo to - ako zelis pravi moderan namjestaj i da pratis trendove, treba ti dosta novca. Bar kod nas jer izbor nije veliki, a sve sto je neobicno se mora platiti skupo.

Ja bas trazim tepih i svi su nekako sareni. Ne zelim cupavi jer ga svi imaju, trazila sam neki tamno sivi ili crni, međutim nigdje ne mogu da nađem upravo taako neki jednostavni tepih

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moderni ili klasični namještaj
24.1.2013 10:27:25   
lost
Pošto sam podstanar ne mijenjam namještaj, služim se ovim kojim imam dok ne budem imala svoj vlastiti dom.
Inače ne volim taj klasični stilski namještaj, više sam za moderniji stil ali jednostavan, praktičan, sa malo detalja... Ništa napadno...


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moderni ili klasični namještaj
26.3.2013 10:21:48   
memom
Imam jedno pitanje, namjeravam kupiti krevet za spavanje francuski. Gledala sam one kao uzglavlje od eko koze. Ne znam samo jel preskupo samo za krevet dati 700-800 KM? Ne znam jel se meni cini da je to prije bilo jeftinije?

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moderni ili klasični namještaj
26.3.2013 10:50:07   
Blue rose RR
Mislliš li uzeti onaj što je ujedno na njemu ugrađen i dušek, i što ima mehanizam za podizanje?
Ako misliš ovakav  ja ti ne savjetujem jer su kod njih federi ispod, a dušeci su daBogsačuva.
Bolje ti je uzmi baška krevet, a onda si uzmi i po svojoj potrebi dušek, možda će te doći malo skuplje, ali ga nećeš izbaciti za 10-tak godina, zato što se raštelovao, ili zato što je jogi propao.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moderni ili klasični namještaj
30.9.2013 22:25:03   
Amrino
Ne znam je li prava tema za ovo pitanje ali eto...Zna li neko gdje u Sarajevu ima (ako ima) da se kupi polovan namjestaj?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moderni ili klasični namještaj
30.9.2013 22:31:22   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ne znam je li prava tema za ovo pitanje ali eto...Zna li neko gdje u Sarajevu ima (ako ima) da se kupi polovan namjestaj?


Nije Sarajevo, ali jeste Kanton Sarajevo...user posted image

Postoji nekoliko od Vogosce do Ilijasa, starim putem...

I nekoliko "iza Ilijasa", Ljesevo i dalje...

To su prodavnice u koje dovoze robu iz inostranstva...

Ima "otpada", ali i bas dobrih stvari...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moderni ili klasični namještaj
30.9.2013 22:39:32   
Mya_81 RR
Da, bude tu dobrih komada.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moderni ili klasični namještaj
30.9.2013 22:59:54   
Amrino
Znaci put Vogosca- Ilijas? Jel' tesko naci?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.7.2014 0:36:57   
visnjica1
Ako nekom treba polovan-Nov namjestaj neka mi se javi pp
Hvala

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *