|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolaci....
13.2.2010 15:00:45   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Koalinka

Evo jedan odličan kolač "MONTE", sinoć sam ga pravila, skinula recept sa Coolinarike:
Izgleda ovako:
user posted image
Jednostavan za napraviti, samo mora stojati preko noći u frižideru...
Bijela krema:
2dl mlijeka + 12 kaš.gustina + 8kaš.šećera, sipati u 8dl prokuhalog mlijeka. U ohlađeno izmiješati 200gr putera/margarina.
Crna krema: otopiti 300gr.čok.za kuh. u 1/2 slatkog vrhnja, miješati ali da ne provri
U dublji lim složiti petit keks, poškropiti mlijekom, istresti bijelu masu, preliti crnom i ostaviti preko noći u fridžu.
I to ovako jutros izgleda, mislim da me zabolio želudac od degustiranja hladnog hahaha :)))))))))))k'o kad ne mogu čekati....



Heej i ja sam neki dan pravila Monte prvi put, oodliicaann jeee... Toplo preporucujem ljubiteljima kremastih kolaca, topi se, mmm, kao da jedes monte...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio IvanaTz -- 13.2.2010 15:01:08 >


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Kolaci....
13.2.2010 15:10:19   
IvanaTz
Evo i mog Monte kolaca, joooj bas je dobar, napravljen je za goste al' sam se i ja prosvercala uz njih...user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Kolaci....
13.2.2010 15:25:32   
Anoniman
baš super izgleda moraću praviti

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Kolaci....
13.2.2010 15:46:49   
ivanak
Super izgleda, a jednostavan za napraviti i brzinski....

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Kolaci....
13.2.2010 16:09:15   
Anoniman
Joj i ja se nameracila da pravim ovaj Monte, ali zaboravila kupiti vrhnje, moram opet napolje, a da li mora bas cijelu noc biti u frizideru, moze li kracem ko ce docekatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Kolaci....
13.2.2010 17:25:19   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sahara

Joj i ja se nameracila da pravim ovaj Monte, ali zaboravila kupiti vrhnje, moram opet napolje, a da li mora bas cijelu noc biti u frizideru, moze li kracem ko ce docekatiuser posted image user posted image user posted image


Pa mozes probati, al' ne stisne se skroz ovaj tamni fil dok ne prenoci...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Kolaci....
13.2.2010 17:30:13   
Anoniman
Ivana, a koje si vrhnje koristila, to me uvijek zbunjujeuser posted image  

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Kolaci....
13.2.2010 17:33:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: danim

Ilhana gustin ti je potatis mjöl u Svedskoj


ja nisam jos skontala sta je gustin jer nisam  u Svedskoj hahahha mozel ko pojasniti ako idete po drzavama ja sam u Njemackoj :))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu danim)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Kolaci....
13.2.2010 19:06:31   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sahara

Ivana, a koje si vrhnje koristila, to me uvijek zbunjujeuser posted image  


Hu-la-la, ali moze i bilo koje drugo slatko vrhnje za slag, 0.5 l, i znaci cokolade izlomis i ubacis u vrhnje pa ga zagrijavas da se cokolade rastope, ali ne da vrhnje prokuha, samo zagrijavas, eto...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Kolaci....
13.2.2010 19:07:47   
Anoniman
Ivana, hvalauser posted image , to sam i kupilauser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Kolaci....
13.2.2010 19:09:26   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: danim

Ilhana gustin ti je potatis mjöl u Svedskoj


ja nisam jos skontala sta je gustin jer nisam  u Svedskoj hahahha mozel ko pojasniti ako idete po drzavama ja sam u Njemackoj :))



Mozda Stärkemehl user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Kolaci....
13.2.2010 19:13:19   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sahara

Ivana, hvalauser posted image , to sam i kupilauser posted image


Superuser posted image , strpi se do sutra i uzivaj...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Kolaci....
13.2.2010 19:34:11   
Anoniman
Joj ovu Ivanu samo na kolačima i na Tortama možeš nać, ženo ti si na dijetiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Kolaci....
13.2.2010 20:56:05   
sporty mamaa
Evo ja cu sad pravit Monte pa uslikajte necu se bunituser posted image user posted image

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:00:34   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Breskva

Joj ovu Ivanu samo na kolačima i na Tortama možeš nać, ženo ti si na dijetiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image jesi neka... Nisam bona samo na kolacima i tortama, ovo se slucajno potrefilo ovako...user posted image user posted image user posted image
OT, kad ce kakvo druzenje? user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:04:53   
Anoniman
Ja cu se raniti, pa ovaj moj monte je propao, da li je vasa bijela krema bila super rijetka, uradila sam sve po receptu i smijsno mi npr. ovaj dio recepta U dublji lim složiti petit keks, poškropiti mlijekom, mislim meni keks pliva kad sam izlila bijelu kremu, pa place mi se, fakat ne kontam, sve sam po receptuuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:09:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Ja cu se raniti, pa ovaj moj monte je propao, da li je vasa bijela krema bila super rijetka, uradila sam sve po receptu i smijsno mi npr. ovaj dio recepta U dublji lim složiti petit keks, poškropiti mlijekom, mislim meni keks pliva kad sam izlila bijelu kremu, pa place mi se, fakat ne kontam, sve sam po receptuuser posted image

zeeen
user posted image

stavi u frizider i posluzi s kasikomuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:14:13   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sahara

Ja cu se raniti, pa ovaj moj monte je propao, da li je vasa bijela krema bila super rijetka, uradila sam sve po receptu i smijsno mi npr. ovaj dio recepta U dublji lim složiti petit keks, poškropiti mlijekom, mislim meni keks pliva kad sam izlila bijelu kremu, pa place mi se, fakat ne kontam, sve sam po receptuuser posted image


user posted image user posted image user posted image Kako zeno?! Bijela ispadne onako kao puding krema a ova tamna jeste rijetka. Znaci - pomijesas 200 ml mlijeka sa gustinom i secerom a onih ostalih 800 ml stavis da prokuha i kad to prokuha polako dodajes ovu mjesavinu mlijeko-secer-gustin i mijesas malo na vatri (kao kad pravis puding), i onda kad se to ohladi dodas prethodno umucen margarin (200 g)...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:20:39   
sporty mamaa
evo ja vam taman pravim monte, zavrsila s bijelom kremicom i bas je full gusta... Inace stavim manje mlijeka bilo da pravim puding ili gustin, recimo oko 850 ml... sveukupno... zeno sta si ti radila oa ti ispade rijetko, gustin inace jako zgusne sveuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:33:12   
acudesa
Samo da pohvalim Ilhanine kolače i ovaj čokoladni-nema mane, rekla bihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:38:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Samo da pohvalim Ilhanine kolače i ovaj čokoladni-nema mane, rekla bihuser posted image user posted image user posted image user posted image


IMAS PP :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:44:32   
sporty mamaa
E zenice jeste li vi ovu prvu koru mutili sa mikserom ili...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:48:52   
milenium
koje kore?nema ti tu kora osim petit keksa!user posted image

i zašto se čokolada mora topiti u vrhnju,zar sev ne može prije rastopiti čokolada na pari i onda dodat u izrađeno vrhnjeuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 13.2.2010 21:51:27 >

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:49:03   
Anoniman
E, svasta, maloprije mi nije bilo opcije za odgovore na ovoj temi, bas mi se ne da sa kolacima, e ovako ja sam uradila sve kako je napisamo s tim sto nigdje ne pise da ttreba taj spoj gustin ai prokuhalog mlijeka jos dokuhati na vatri kao puding, e  juser posted image iga, nisam toliko glupa ali rekoh da se drzim napisanog, bas sam ljuta i tuznaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Kolaci....
13.2.2010 21:51:37   
Ilhana RR
tema je bila zakljucana jer je se bila zachatala a nije bilo nas moderatora danas da to uvede u red...

U buduce sve vi koje slikate svoje kolace i postavljate ako nezelite da ih neko preko googla postavlja negdje na nekim forumima napisete ime na slici da se nebi desavalo kao sa ovom tortom... bar tako ce se znati cija je slika ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *