|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:21:35   
pocahontas
canon ixus


thanx
ako nadjem taj bumo vidjeli
nego, ovome sonyju  i tom nekom canonu je cijena bila fina, bili su na akciji, pa ja seljak poletila 199,00 KM..doduše, koliko para toliko muzike, ali ja reko da danas za te pare realno mozes uzeti bas dobar aparat kada sam ja prije 4 godine uzla moj FUJI duplo skuplji i bolji..ali relano, godinama cijene opadaju, tkao da sam mislila za upola manje love isti kvalitet da zajmim ali user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:26:20   
Ilhana RR
i ovaj je moja mama platila 199 km na akciji ovdje... isti sse sada prodaje za 400 km =)

a ako mozes vratiti taj sto si uzela vracaj i uzmi da valja ;)

sto se tice aparata ja vjerujem samo u Nikon, Olympus i Canon ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:28:39   
DM
Grrrrrrrrrrrr napisah post i ode u prazno
helem- kupili olimpus mju 6oo, a platili ga malo manje od 6oo KM prije 2-3 god i prezadovoljni! tad je mm nj prijatelj preporučio ove mju (od olimpusa) i nismo se pokajali! Moja preporuka je - ne kupuj aparat koji ne one litium (valjda sam potrefila naziv)baterije, mi svoje napunimo s vremena na vrijeme, dok su one koje se puneuser posted image sad pa sad si bez baterije


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Digitalni aparat
15.7.2010 15:50:27   
marny
ja imam olympus fe 5020 i još jedan olympus digital 600, a ovaj zadnji ne vrijedi ništa, ima kameru bez zvuka!?, slike su mutne, ovaj prvi je daleko bolji.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Digitalni aparat
15.7.2010 15:53:17   
marny
IZVORNA PORUKA: doublemum

Grrrrrrrrrrrr napisah post i ode u prazno
helem- kupili olimpus mju 6oo, a platili ga malo manje od 6oo KM prije 2-3 god i prezadovoljni! tad je mm nj prijatelj preporučio ove mju (od olimpusa) i nismo se pokajali! Moja preporuka je - ne kupuj aparat koji ne one litium (valjda sam potrefila naziv)baterije, mi svoje napunimo s vremena na vrijeme, dok su one koje se puneuser posted image sad pa sad si bez baterije



tek sad vidim, pa mi mislim da imamo isti, olympus  mju digital 600, ja nisam bila zadovoljna, stoga sam kupila novi:(

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Digitalni aparat
16.7.2010 13:09:33   
DM

tek sad vidim, pa mi mislim da imamo isti, olympus mju digital 600, ja nisam bila zado

I nama je tada bilo krivo što nema zvuka prilikom snimanja, ali i onako mi je bezzzzzzz kad imam kameru...tad je mju 5oo imao zvuk, i rekli nam ima i ovaj, a onouser posted image user posted image user posted image ali sve ostalo mi je OK


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Digitalni aparat
29.9.2010 10:41:28   
DZANINI
jel mi moze neko preporucit neki solidni fotoaparat da mogu svoju princezu da slikam imali smo olimpusov i to je nesto najgore na svijetu ni jedne baterije nisu mogle koje god nove otpakovane stavim pise baterije prazne poludila sam ..uzas plss pomozite mi da imam dobar aparat i da nemam problema sa tim baterijama.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Digitalni aparat
29.9.2010 11:52:59   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: DZANINI

jel mi moze neko preporucit neki solidni fotoaparat da mogu svoju princezu da slikam imali smo olimpusov i to je nesto najgore na svijetu ni jedne baterije nisu mogle koje god nove otpakovane stavim pise baterije prazne poludila sam ..uzas plss pomozite mi da imam dobar aparat i da nemam problema sa tim baterijama.


Pogledaj karakteristike Canon iz serije IXUS ili PowerShot, ( u lijevom ćoškiću imaš pretraživač), meni su ovi i više nego solidni KLIK


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Digitalni aparat
29.9.2010 13:18:14   
R&T@
IZVORNA PORUKA: DZANINI

jel mi moze neko preporucit neki solidni fotoaparat da mogu svoju princezu da slikam imali smo olimpusov i to je nesto najgore na svijetu ni jedne baterije nisu mogle koje god nove otpakovane stavim pise baterije prazne poludila sam ..uzas plss pomozite mi da imam dobar aparat i da nemam problema sa tim baterijama.


Meni je najvaznije da aparat ima svoju bateriju i punjac...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Digitalni aparat
16.10.2010 23:58:01   
mrkva
 Jel neko zna kako da se riješim virusa sa fotoaparata koji mi je prešao sa računara dok sam prebacivala slike

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Digitalni aparat
17.10.2010 0:02:20   
maja78 RR
Ubodi aparat u racunar i onda antivirusom sa racunara skeniraj to kao da je usb flash i unisti virus

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Digitalni aparat
17.10.2010 0:10:07   
mrkva
hvala, obavljeno

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Digitalni aparat
17.10.2010 0:11:28   
dinciii
Veselaaaaaa sta bi na kraju sa tvojim aparatom???Jesil uspjela popravit?user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 21:14:17   
Hanady RR
Meni treba pomoć...
našem apartu se nšto desilo a ja ne shavtama što...
naime pokazuje nam da nam je kartica zaključana i ne možemo fotkatiuser posted image
U njemu je kngston katica koja jeste korištena posljednju godinu i brišemo sa nje i ponovno fotkamo al ne shavtama po prvi put mi se javlja na erkančiću ''kartica zaključana'' jel ima neko iskustvo ili ideju šta da radim sutra s anjimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 21:15:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Meni treba pomoć...
našem apartu se nšto desilo a ja ne shavtama što...
naime pokazuje nam da nam je kartica zaključana i ne možemo fotkatiuser posted image
U njemu je kngston katica koja jeste korištena posljednju godinu i brišemo sa nje i ponovno fotkamo al ne shavtama po prvi put mi se javlja na erkančiću ''kartica zaključana'' jel ima neko iskustvo ili ideju šta da radim sutra s anjimuser posted image


Izvadi karticu i imas na njoj "dugme" pise lock... odmakni ga od Lock ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 21:26:38   
Ilhana RR
user posted image

Vidis ovo sto pise Lock... imas ovo sivo gore, ako je dole gdje lock zato ti je zakljucana kartica...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 21:50:27   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

joj Ilha gigantu tehnološkiuser posted image user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 21:52:11   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image

joj Ilha gigantu tehnološkiuser posted image user posted image

user posted image


;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Digitalni aparat
20.11.2011 22:00:45   
Hanady RR
ja ga već halalaila...rekla mužu sutra il karticu d akupi il novi aprat meni on trebauser posted image
sreća imama ringerajuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *