|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 15:01:34   
acudesa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Pogodila u srž, eh hajd sad čik nađi ovakve kod nasuser posted image i bona zar ćeš ih iznijeti na polje vidi kakve su se ucaklile...

trebaju mi veće i za kućneuser posted image ...znači i vani i unutra

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 15:10:15   
muby

IZVORNA PORUKA: Breskva


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



sve su divne
tesko bih se odlucila koje izabrati
ja u stanu imam slicne ovima na sl. br. 2.
jako mi se dopadaju ove zadnje

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 21:45:07   
mamma mumi
A ima te li ideje koje je cvijece najbolje za balkon.Mislila sam da kupim one nosece za balkon, ali toliko cvijeca, a nema pojma koje je najzhvalnije. pa ako ima te ideju bujrum je izlozite-

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
23.3.2010 22:26:54   
salmy
user posted image
Mozes nesto na ovaj fazon,ova prva varijanta je haos,dobra mjesavina biljcicauser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
26.3.2010 21:50:37   
mamma mumi
Waou kako ovo super izgleda. Kod mene nemam gdje zakaciti, jer mi je visok strop, privatna kuća, ali mogu u zardinjere staviti. Hvala

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
26.3.2010 21:53:30   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

A ima te li ideje koje je cvijece najbolje za balkon.Mislila sam da kupim one nosece za balkon, ali toliko cvijeca, a nema pojma koje je najzhvalnije. pa ako ima te ideju bujrum je izlozite-

http://www.ringeraja.ba/forum/Cvijece_na_balkonu/m_254267/tm.htm

tema u kojoj imas super savjeta

< Poruku je uredio tea lana RR -- 26.3.2010 21:54:20 >

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
7.4.2010 23:27:29   
Ilhana RR
neznam gdje da postavim a zelim da se pohvalim :P ovako sam ja ovog proljeca uredila nase vazne u dvoristu... ispred vrata sto drzimo..

user posted image

user posted image
Cuvakuca iz bosne =)

user posted image

user posted image

Za sad ovo... =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
8.4.2010 6:53:49   
acudesa
super, ilhana...prekrasno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
8.4.2010 9:33:59   
salmy
Ilhana drag moja ti da stavis dunje da vise to bi bilo mrak! prema tome nemoj me vise sekirati  user posted image user posted image user posted image
hocu jos cvijeca hajde trebaju nam savjeti!!!
ps.imam cemprese na balkonu sa kombinacijom cuvakuce pa stavim da se malo foliramuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
2.6.2010 22:12:05   
Anoniman
Neki dan sam dobila orhideju u saksiji.
Zna li neko kako se odrzava? Kakvo mjesto voli, pored prozora ili je svejedno...?

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
2.6.2010 22:17:14   
Hanady RR
ja svoju držim u porzoru...dobila sam onu iz obija u saksiji...zaista prelijepa...držim je u ćopku porzora i zaljevam je sredstvom koje mi jemuž u obiju kupio baš za orhideje...na 5 litara vode čep tog rastvora i svako 3 dan zalijem da 5 čepova tih...i dobra je...neki cvjetići otpadni novi se otvore...ja sam svoju dobila prošle godine od muža iz obija...ja naravno bila sa njim pa se raspekmezila...ja htjela da mi stoji na stolu ono kao dekoracija...al od te priče ništa...samo mi je raja sa vana vidi finouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
31.3.2011 16:06:53   
Skvo RR
Drage...sve sto volite cvjecke, radove u vrtu i slicno..
U trafici, na prizemlju u BBI imate knjigu VRT moj hobi..15 KM tvrdi tisak, odlicna puna savjeta, ilustracija i sl...Prva joj je cijena bila 300 kn...dobra je i da poklonite nekome ko voli takvo stivo..Ja sam se danas pocastila...evo sve je listam.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
7.4.2011 1:34:47   
canim
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Drage...sve sto volite cvjecke, radove u vrtu i slicno..
U trafici, na prizemlju u BBI imate knjigu VRT moj hobi..15 KM tvrdi tisak, odlicna puna savjeta, ilustracija i sl...Prva joj je cijena bila 300 kn...dobra je i da poklonite nekome ko voli takvo stivo..Ja sam se danas pocastila...evo sve je listam.user posted image


Ja taman da dignem temu da vidim nase vrijedne zenice jeli sade sta god ove godine kad ti vec pisala o knjizi user posted image
Ja sam dosta tih knjiga kupila po sajmovima i jednom sam kupila bas podosta knjiga o bilju i cvijecu na snizenju u Sahinpasica, te knjige uvijek mogu posluziti i lijepo ih je imati.

Nego imate li ideju koje cvijece moze cvijetati lijepo ali da je vise u sjeni nego na suncu, imam dio baste koji bi volila da je u cvijecu ali vise mi je sjenovito nego sto je suncano?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:00:06   
MicoTico
Imam orhideju već godinama, dobije cvijet, on kasnije otpadne, ali se ponovo pupoljci ukažu i ona opet procvijeta. Isto joj se snala grana osušiti, ja je odsječem i naraste nova. Ali ima već skoro godina da miruje. Listovi OK, rastu, zeleni i čvrsti. Grana joj se bila osušila prije godinu i ja je odsjekla i ona tako se blesavi i ne pokreće nikako. Dobije list novi , ali nova grana nikako da kreneuser posted image  Pazim je i mazim, sve ko i prije. Nisam joj mijenjala mjesto,.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:33:11   
canim
Pa promjeni joj mjesto, meni orhideje ne stoje na istom mjestu ljeti i zimi, zimi su tamo gdje ljeti ima najvise sunca a ljeti su mi tamo gdje ima najmanje sunca, jeli zalivas jednom sedmicno user posted image , ja ih okupam jednom sedmicno, sacekam da se ocjede i vratim nazad.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:36:31   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: canim

Pa promjeni joj mjesto, meni orhideje ne stoje na istom mjestu ljeti i zimi, zimi su tamo gdje ljeti ima najvise sunca a ljeti su mi tamo gdje ima najmanje sunca, jeli zalivas jednom sedmicno user posted image , ja ih okupam jednom sedmicno, sacekam da se ocjede i vratim nazad.

Da,isto radim. A nikad joj dosad nisam mijenjala mjesto i uvijek je super napredovala.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:41:16   
Hanady RR
MT stagnira...i ja imam jednu takvu...
evo je 4 mjeseca nit rumori nit žubori...kad bidim za vikend krenule čak dvije nove grančice ...idu polako...al doće one do faze cvjetanja...
jest da ona sda gologuzo izgleda među ovim sa velikom grančicom i procvjetalimuser posted image al nije uginula to je najbitnije

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:42:37   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

MT stagnira...i ja imam jednu takvu...
evo je 4 mjeseca nit rumori nit žubori...kad bidim za vikend krenule čak dvije nove grančice ...idu polako...al doće one do faze cvjetanja...
jest da ona sda gologuzo izgleda među ovim sa velikom grančicom i procvjetalimuser posted image al nije uginula to je najbitnije

Ali ima skoro godinu da je takva. A ne izgleda mi uvelo, zeleni čvrsti listovi, rastu i novi listovi. Ma sva mi se razlistalauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:45:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

MT stagnira...i ja imam jednu takvu...
evo je 4 mjeseca nit rumori nit žubori...kad bidim za vikend krenule čak dvije nove grančice ...idu polako...al doće one do faze cvjetanja...
jest da ona sda gologuzo izgleda među ovim sa velikom grančicom i procvjetalimuser posted image al nije uginula to je najbitnije

Ali ima skoro godinu da je takva. A ne izgleda mi uvelo, zeleni čvrsti listovi, rastu i novi listovi. Ma sva mi se razlistalauser posted image

a da joj pormjeniš ''zemlju'' tj kompost i kupiš malo onih karafeka za dohranu...
ipak je teže da grančica koja je skroz odječena izađe kod nas...
ja sam svojim mjenjala kompost i u obiju ima za 5 km neko ono kino za cvijetanje orgideja...
bogami valja im ono...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:46:34   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a da joj pormjeniš ''zemlju'' tj kompost i kupiš malo onih karafeka za dohranu...
ipak je teže da grančica koja je skroz odječena izađe kod nas...
ja sam svojim mjenjala kompost i u obiju ima za 5 km neko ono kino za cvijetanje orgideja...
bogami valja im ono...


Ma probaću i to, ne bi li je malo trznula. Moguće i da joj treba ipak tih karefeka od gnojiva.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Saksije, vaze, dohrana za cvijeće i ostalo
24.10.2014 10:59:14   
canim
Ako ima dovoljno svijetla i vode onda jedino malo da je nahranis kao sto ti je hanady predlozila, i pogledaj joj korijen, jeli ok, jeli joj saksija ok, nekad im se korijen toliko rasiri da im treba veca saksija.
Mozes je malo i istresti na nesto i pogledaj da nema neke osusene ili truhle korijenove, njih odmah sasjeci, jer nemas koristi od tog.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *