|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Balkonski namještaj
23.3.2010 17:16:01   
mummy
Sad će "balkonska" sezona pa smo odlučili da promjenimo stolice. Sad su nam 4 plastične obične, 2 velike i 2 male. Htjeli bi nove ali je balkon pravo mali. Znate li gdje se ovih dana ima kupiti i kakve su cijene. Sto ne moramo mijenjati, možda ako nađemo neku povoljnu garnituru. Bitno je da nije prevelika a da opet bude za djecu i nas jer se oni uvijek šlepaju kad mm i ja pijemo kafu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Balkonski namještaj
23.3.2010 18:28:51   
Anoniman
meni su ekstra stolice i klupe od kovanog gvozdja ...bila je super klupa u magmi home...a i drvene su mi super, puno bolje od plastike...ujedno ih mozes koristiti i u kuci kada zafali stolica...a ipak je to dugotrajno rjesenje

Ima i ona antikvarnica kada se krene prema aerodromu ...i tamo se moze naci pravo dobrih stolica i klupa

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Balkonski namještaj
23.3.2010 20:12:13   
Husic10
Nemam pojma od cega su ove moje , ali su mi super...nije plastika ali snjeg padao citavu zimu po njima i nista...jos ko nove. hhehe slikam pa cu staviti.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Balkonski namještaj
24.3.2010 12:02:06   
mummy
Pa i hoću da izbacim plastiku, ali mislim da max 2 tako veće stolice stanu na balkon. Ne znam šta ću za djecu.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Balkonski namještaj
5.5.2010 13:45:15   
sanja25
evo i mene... mi smo narucili pletene stolice i sto i u nas je mali balkon u stanu a ujedno je i zatvoren pa se nadamo da ce biti super... vidjala sam ove stolice pletene i meni su prelijepe... caka sam nasla i malu stolicu za djecu preslatke su...

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Balkonski namještaj
5.5.2010 13:46:59   
noaa

IZVORNA PORUKA: sanja25

evo i mene... mi smo narucili pletene stolice i sto i u nas je mali balkon u stanu a ujedno je i zatvoren pa se nadamo da ce biti super... vidjala sam ove stolice pletene i meni su prelijepe... caka sam nasla i malu stolicu za djecu preslatke su...

jel moze slika i cijena velikih stolica.hvala

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu sanja25)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Balkonski namještaj
26.5.2010 9:44:54   
Amelaa RR
Drage moje..ja sam evo u fazi kupovanja novog namjestaja za balkon..imamo komplet od pruca ali vec mu ima 5-6godina i nekako ...dao je sve od sebe. Eh sada bih ja nesto na fazon onih stolica u raznim kafeima...kao pletene od plasticnog pruca...ne znam..Znatel gdje se to ima kupiti?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Balkonski namještaj
26.5.2010 9:52:08   
mamana
Imaš tog balkonskog namješraja u Merkuru na Stupu,izbor je fantastičan.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Balkonski namještaj
26.5.2010 10:44:14   
Amelaa RR
Nesto ovako
user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.5.2010 10:48:00 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Balkonski namještaj
26.5.2010 11:10:28   
mamana
Imaš ovakve stolice kao na drugoj slici u JYSK, to su nove trgovine koje su otvorene kod Wise na Stupu i kod Interexa na Koreji. Ponuda je komplet četiri stolice i sto 900,00 KM, sad vidje u katalogu, ali nema ovih bijelih jastuka.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *