|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
5.5.2008 20:38:35   
zvončica
Što se tiče mog sadašnjeg izgleda mogu reći da sam sada heppy, jer bila sam prava mršavica (sve zbog štitne, ali sam je saniralauser posted image ), sad sam se udebljala, imam 68kg, ali pošto sam visoka to mi je taman. Nekad mi malo moj nos ide na živce, mada MM kaže da je ok, al svejedno i da nije ne bih ga operisala jer se užasno bojim anestezije(zbog nje sam laparaskopiju odlagala dva mjeseca, jer sam mislila da se neću probuditiuser posted image ).Dakle ja sam od glave do pete zadovoljna- e baš sam neka skromnica, a?user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 15:07:57   
majki
ja sam relativno zadovoljna, što znači ne bih mjenjala na sebi ništa po pitanju oblika, proporcionalna sam osim što bih volila da nabacim jedno 5-7 kg i zbog estetike a i zbog godina, jer me još uvjek često smatraju djevojkom (neudatom) pa čak me nekad pitaju koji sam razred, da ne kažem da iznenađujem ljude kad kažem da imam dvogodišnje dijete. Meni će ove godine aBd 28 godina. Eto samo malo više kilograma.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 15:12:25   
bucca_sa
ja sam sebi super ima kilograma viska al seto izgleda da me stitna zeza nedami da msrsam la nadamse da ce i to doci na svoje pa cu biti hapyy.. a ja kazem bitan je duh a izgled manje vise...user posted image user posted image

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 15:20:58   
majki
U svakom slučaju mislim da je bolje biti malo deblji nego mršav, deblji ljudi (čitaj puniji ne predebeli) imaju više enrgije i snage a samim tim lakše podnose teret obaveza. Pored toga punije žene su (za mene) ženstvenije.
Duh je najbitniji, potpisujem to.user posted image

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 19:28:15   
almai
Volila bih da imam vece grudi ,a ostalo je ok.

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 23:19:10   
Suncica*
Eh ja bi volela da imam par kilograma vise i malooo vece grudi..Ostalo je ok..user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 23:21:31   
mali

IZVORNA PORUKA: Suncica RR

Eh ja bi volela da imam par kilograma vise i malooo vece grudi..Ostalo je ok..user posted image
POTPISUJEM
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
6.5.2008 23:45:04   
pile
A joj blago vama. Ja imam i viska -ne malo nego previse . Kad sam zatrudnila imala sam 70kg, porodila se pre 10 meseci sa 97.5kg, a sada imam 87user posted image . Imam osecaj da se necu vratiti na onu svoju kilazu pre trudnoce.user posted image user posted image Tada sam bila zadovoljna svojim izgledom jer mi je i visina oko 1.77m. Mozda treba duze vremena da se vratim na staru kilazu. Ko zna kad cu opet imati 70kg.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
7.5.2008 0:48:21   
Ines
zadovoljna sam sa sobom u svakom smislu ali me muci moj opusteni stomak(mekani)user posted image

_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu pile)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
7.5.2008 13:33:12   
FARA
Pa obzirom da nosim user posted image  user posted image  (dije bebe), još mogu reći da sam zadovoljna izgledom.Zatrudnila sam sa 70 a sad imam 80, s početkom maja ušla sam u šesti mjesec trudnoće, samo prije mjesec dana stomačić je bio tako malen...
dr.kaže da sam malo više dobila, ja mislim da su bebane dobile na kilaži, da su one porasle.

(odgovor članu Ines)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
7.5.2008 13:58:12   
nikka
 Ma i ja sam sebi super osim malog trbuščića,a vjerujte mi da se to može riješiti vježbama treba samo biti ustrajan,ja sam ga se bila rješila nakon dojenja sam radila trbušnjake i skoro sam prepolovila prehranu,svaki dan 7mjeseci,počela sam sa 5kom. da bih nakon mjes. radila i po 300, izgledala sam bolje nego prije trudnoće a sad se opet malo opustio,sad ga malo prikrivam dok nekrenem u akciju ponovo.
Šminkam se svako jutro i obučem nešto što ja mislim da mi dobro stoji,vrlo rijetko trenerku samo ako imam posla u dvorištu,manikura,frizura obavezno mjesečno,eto trudim se da sebi ljepo izgledam a i svom dragom naravno.
Ali , mislim da svaka žena treba ugoditi duši prvo,uzaludna je sva kizmetika i modni trendovi ako je žena nesretna,namrgođena,iz žene treba da sija sreća da bi bila lijepa,zato osmijeh na lice i hrabro!

(odgovor članu FARA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li ste zadovoljne izgledom, kilažom...
8.5.2008 9:51:04   
Kesten
IZVORNA PORUKA: nikka

Šminkam se svako jutro i obučem nešto što ja mislim da mi dobro stoji,vrlo rijetko trenerku samo ako imam posla u dvorištu,manikura,frizura obavezno mjesečno,eto trudim se da sebi ljepo izgledam a i svom dragom naravno.
Ali , mislim da svaka žena treba ugoditi duši prvo,uzaludna je sva kizmetika i modni trendovi ako je žena nesretna,namrgođena,iz žene treba da sija sreća da bi bila lijepa,zato osmijeh na lice i hrabro!



...potpisujem....imam zdravstvenih problema i teško mi je se riješiti tog "šlaufa" da bi se moj struk ponovo vidio ali radim na tome i nadam se
pozitivnom ishodu a ..imam jos jedna problem moj nos koji mi se baš nikako ne sviđa ali sta bi nismo svi savršeni .... user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *