|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Afrodizijaci
24.5.2010 17:43:32   
Amelaa RR
Da li vjerujete u njihovu moc, da li je moguc utjecaj odredjene hrane s vasim libidom, neki parfemi koji vas pale, etericna ulja, mirisni stapici..
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Afrodizijaci
24.5.2010 20:37:57   
Hanady RR
vjerujemuser posted image

školjke i to dagnje ( komplet sa oklopom) na buzaru....nisma dobra poslije njih nikako a ni mm;
eterična ulja -jasmin, sandalovina, ruža i nezaobilazni Ylang ylang...ja imam posudicu ukrasnu ukojus estavi svijeća a iznad je ulje eterično...često kuću osvježim eteričnim uljima ali ako ova koristim znam šta me čekauser posted image user posted image user posted image
doduše sad kad djecu imam najčešće eukaliptus, limeta, paćuli ( njega koristim u štapićima češće)



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Afrodizijaci
25.5.2010 0:27:48   
Mona Mohamed
Dokazano da postoje.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Afrodizijaci
25.5.2010 0:45:38   
Anoniman
Juce sam cula i za persun da je zestok, ali za muskarce...

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Afrodizijaci
25.5.2010 12:21:35   
M kao Mama
Hahaha, ne znam, ali ja nešto ne vjerujem u to, školjke ne jedemo, banane, orahe, u ogromnim količinama, ali da su nešto djelotvornije, no obično nisam primjetila. Ali, vjerovatno da postoje neki "podupirači".

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Afrodizijaci
25.5.2010 15:51:19   
snijeg
Vjerujem, mada ne koristim (namjenski).....prezadovoljna i bez njih, a kad zatrebaju neću se libiti da ih upotrijebim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Afrodizijaci
26.5.2010 16:33:04   
sabinos
kod mene recimo na zelju utjece cinjenica da muz spremi rucak, pricuva malog,spremi ga na spavanje,kasnije opere sudje,skuha kafu,ogleda mi u soljicu,to isto kasnije pospremi...user posted image user posted image user posted image nekako sam odmah raspolozenija
sad salu na stranu vjerujem da postoje afrodizijaci,meni je najjaci labelo od borovnice koji moj muz koristi odkad ga znam i imao ga je kad smo se upoznali i zaljubili.prosto mi je neodoljivouser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Afrodizijaci
27.5.2010 15:36:49   
titi
ja imam osjecaj da nijedan afrodizijak neutice na meneuser posted image
mm kupi ulja pa masira me sat vremena i ja sam poslije vise za spavanjeuser posted image user posted image mozda sam tvrdokorkauser posted image
al kada mi je volja netreba mi ni ulje ni miris ni tabletauser posted image user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 0:35:34   
Hanady RR
e žene čitah neki dan jedno naučno istraživanje kako je lubenica jedan od najboljih afrodizijaka...elem sad joj je vakat, ove su godine slatke, a nisu skupe pa navalite boneuser posted image

ja svako veče po 3-4 kriške spucam a bome i mmuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:15:45   
teacher75
meni je crno vino najbolji afrodizijak user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:17:30   
milenium
a meni ćevapiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:18:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

a meni ćevapiuser posted image user posted image user posted image user posted image

uh, meni se uvale u stomak, ne mogu se pomaci a kamoli da...user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:19:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je crno vino najbolji afrodizijak user posted image

ma ja i vino i pivo i viski...al ja volim da se sjećam sutra kako je sinoć bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:20:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

a meni ćevapiuser posted image user posted image user posted image user posted image

e hajd onda razguli...pojela si 20 danas ima hercegovina da brujiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:21:03   
milenium
teacher
ma ne mogu se ja valan maknut ako se dobro ne najedem-treba mi gorivauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:21:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teache"75meni je c"no vino najbolji af"odizijak 
ma ja i vino i pivo i viski''''''''''''al ja volim da se sjećam sut"a kako je sinoć bilo
pa umje"eno d"aga, ne t"eba p"etje"ivati, ono kad je taman- 2-3 case vina doduse nekad je trebalo bar litar, al sad je dosta i jedna- dvije case 

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:22:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

teacher
ma ne mogu se ja valan maknut ako se dobro ne najedem-treba mi gorivauser posted image

kazu da ne valja sa punim stomakom skakati (u more) user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:24:49   
milenium
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 1:30:14   
Amela83
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e žene čitah neki dan jedno naučno istraživanje kako je lubenica jedan od najboljih afrodizijaka...elem sad joj je vakat, ove su godine slatke, a nisu skupe pa navalite boneuser posted image

ja svako veče po 3-4 kriške spucam a bome i mmuser posted image user posted image user posted image user posted image



A kako bi se to jedenje lubenice zavrsilo kod mm i mene? -Posvadjali bismo se ko ce prije u wc!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Afrodizijaci
18.6.2010 21:50:39   
M kao Mama
Majke mi, mora da je onda do MM, njemu ni lubenica ne može ništa, samo čitavu noć ustaje i pipip, hahahahaha

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Afrodizijaci
26.6.2010 22:38:44   
Taha0608
med i orasi-naučno dokazano..znoj-još dokazanijeuser posted image mnoge žene se pale na "znoj",podsjeća na hot bauštelce iz filmova...uuuuu...

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Afrodizijaci
26.6.2010 22:47:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Taha0'08

med i orasi-naučno dokazano..znoj-još dokazanijeuser posted image mnoge žene se pale na "znoj",podsjeća na hot bauštelce iz filmova...uuuuu...
user posted image user posted image user posted image user posted image
med i orasi definitivo user posted image user posted image ne kod mene vec kod mm.pale user posted image


(odgovor članu Taha0608)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Afrodizijaci
26.6.2010 22:48:04   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Taha0'08

med i orasi-naučno dokazano..znoj-još dokazanijeuser posted image mnoge žene se pale na "znoj",podsjeća na hot bauštelce iz filmova...uuuuu...



Ja volim istusirane.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Afrodizijaci
26.6.2010 23:30:05   
klemzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je crno vino najbolji afrodizijak user posted image
  i menii user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Afrodizijaci
26.6.2010 23:38:27   
many

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Taha0'08

med i orasi-naučno dokazano..znoj-još dokazanijeuser posted image mnoge žene se pale na "znoj",podsjeća na hot bauštelce iz filmova...uuuuu...



Ja volim istusirane.user posted image

i ja volim istusirane tik is pod tusa mmmmmuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *