|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:21:58   
jasmin
Da moja slatka veselice,obaranje pogleda koje je naredjeno vjernicima u 30 i 31 ajetu sure An-Nur(mozes pogledati ako zelis).Pa kad se covjek toga pridrzava tesko ce upasti u iskusenje i Allah ce mu u njegovoj supruzi dati slast kakvu ne bi osjetio s milion zena,kao i zeni s njenim voljenim suprugom.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:22:48   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem ti, zabranjeno voće je najslađe 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:29:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Da moja slatka veselice,obaranje pogleda koje je naredjeno vjernicima u 30 i 31 ajetu sure An-Nur(mozes pogledati ako zelis).Pa kad se covjek toga pridrzava tesko ce upasti u iskusenje i Allah ce mu u njegovoj supruzi dati slast kakvu ne bi osjetio s milion zena,kao i zeni s njenim voljenim suprugom.:)


ma da, znam, mislim ne ovako decidno koji ajet itd al znam da Kur'an govori o ovom sto si navela
Lijepo ko moze, ima volju, zelju itd
A postoji i tzv muta brak, jel ono kad kazes tri puta pred Allahom: uzimam te za svoju zenu i prouče se odredjene dove kao da si vjencan kod maticara odnosno kao da si obavio šerijatsko vjenčanje
Tako kome je žurba... evo načina


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:33:36   
jasmin
Muta brak je u islamu zabranjen i gotovo je jednak sa bludom.To je brak koji koriste neke zabludjele sekte.Dakle dogovori se s curom da se vjencaju na par sati ili par dana i poslije dogovorenog termina svako svojim putem.Brak u islamu je totalno ozbiljna institucija i u brak se ulazi s nijjetom da tvoj bracni odabranik bude s tobom tokom cijelog zivota(osim ako se desi nesto sto covjek nije planirao),imas pravo na nasljedstvo,potomstvo i na sve ono sto svakako dolazi s brakom.U muta braku to nije moguce i takav brak je zabranjen.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:35:16   
veeseelaa
pa ko izmisli taj muta brak? ja znam neke ljude koji su bas tako sklopili brak na odredjeni period user posted image user posted image ni meni to nije jasno???? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:39:31   
jasmin
Takva vrsta braka je jos bila kod predislamskih Arapa(ako si imala priliku doci do knjige Zapecaceni dzennetski napitak,u njoj su pojasnjene vrste brakova koji su bili u tom periodu,pa je islam dokinuo sve ono sto steti covjeku i ostavio jednu vrstu koja je poznata kod nas kao serijatsko sklapanje braka,dakle zelja supruznika,dozvola zeninog staratelja i prisustvo svjedoka,kao i oglasavanje sklopljenog braka).I ja sam cula da ima toga,jako zalosno.

< Poruku je uredio jasmin -- 5.9.2010 0:40:36 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 9:57:01   
Yuna
Ja bih samo napomenula da je BiH država u EUROPI, a ne Irak, Iran. Saudijska arabija itd.

Ako krivo mislim nek me netko ispravi.

Pokušavam zadržati ono malo Europe što je ovdje još ostalo.

i zato mi je drago kad vidim nekog ko vesela...fino, normalno, bez ustručavanja, a opet radosno, s humorom i ljubavlju. To je za mene vjera, a ne laprdanje jel kondom grijeh ili nije.

STOP FANATIZMU, SLOBODA NARODU. moja nova parola.


I ne daj Bože da ja sad samo mislim na muslimanske fanatike, upoznala sam takvih iz svake religije i svi su isti.




_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 10:00:10   
acudesa
Tema je: Ispovijesti jednog muza!!
Drzite se teme, ne idite u suvisne i OT diskusije!!

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 10:03:39   
Yuna
Tu posebno naglašavam ono premlaćivanje gay populacije.
I još oni misle da to nije grijeh???
Da to Bog možda opravdava?

Ali glavno da je grijeh upaliti veš mašinu u nedjelju, da je grijeh da ti nepoznat muškarac vidi lice itd.

Ali baš me briga šta tko radi i misli dok je dalje od mene i moje kuće i dok tim ponašanjem ne ugrožava bilo koga i bilo čiju slobodu.







_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 10:11:57   
acudesa
Yuna, ignorises moj post!
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Tema je: Ispovijesti jednog muza!!
Drzite se teme, ne idite u suvisne i OT diskusije!!


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 10:22:22   
Yuna
ajd bok 

_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 12:31:10   
veeseelaa
joj Yuna sto se ismijah STOP FANATIZMU, SLOBODA NARODUuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 14:40:07   
Mona Mohamed
Ne poznaju se osnove piramide, a diskutuje se o vrhu..Daleko od pameti.user posted image
Ali simpa..Kada se vlastita nezadovoljstva, nemogucnosti, ogranicenosti copy-paste na ovakve i sl teme..Helem.
Los intimni zivot Nekinog prijatelja je posljedica, a nikako uzrok. Mnogo detalja je preskocio. Bilo bi zanimljivo cuti drugu stranu novcica.
Ne svida mi se dio u kojem on ispovijeda svoj problem. Time ga nije rijesio niti je ubrzao rjesenje.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 16:25:41   
Yuna
Moj savjet za tog muža je da se potrudi oko žene. Ne samo da ga pokuša ugurati i obaviti svoj posao i zadovoljiti sebe, nego nek pokuša nju zadovoljiti. Sigurna sam da će biti raspoložena za sex nakon toga.

A mogao bi započeti s večericom uz svijeće, kakvim poklonom, cvijećem itd. ili je barem izvesti negdje van. Nakon toga će se sigurno oraspoložiti, pa će htjeti i sex.

Mi žene smo jednostavnije nego izgleda...malo pažnje, komplimenata, priče, cvijeća i to je to. user posted image

Ugledajte se na Izeta Fazlinovića...kako bari one bakice...čak će i psa čuvati, a ne podnosi ih.user posted image


< Poruku je uredio Yuna -- 5.9.2010 16:27:08 >


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 4:39:18   
Galicia
Yuna ti si meni carica, ako mogu ovako javno pitati te da se udas za mene user posted image user posted image user posted image . O pipanju cemo kasnije. Toliko hrabrosti i iskrenosti odavno nisam procitala na RR a da dolazi od jedne "obicne" osobe, koja je pri pameti ostala u ovo ludo doba. Elem, svaka ti cast carice, od sada si moj simbol.
 
Da se vratimo temi. Taj jaran kao prvo nije jaran nego jedna obicna sirovina koja da se mene pita ne bi imao ni zenu ni prijatelje, jer ne zasluzuje ni jedno ni drugo. Druga stvar, toj njegovoj zeni ako treba ja cu LICNO i personalno platiti advokata da se razvede od njega, i da ne radja gamad s njim jer on to ne zasluzuje, da se NJEGOVA loza siri, i loza takvih debilosa. Izvinjavam se na iskrenosti, ali sta cu takva sam.

A sto se tice vjere, ovo nije mjesto za to, i koga sta briga u cije ime se sexa ili ne sexa.
Zene moje, samo vi heklajte, nije od sapuna i nece se istrositi.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 9:02:15   
ena23
, i da ne radja gamad s njim


jesi li ti bolan normalna???? za bebe kazes gamad????????

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 9:12:48   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: Galicia

Yuna ti si meni carica, ako mogu ovako javno pitati te da se udas za mene user posted image user posted image user posted image . O pipanju cemo kasnije. Toliko hrabrosti i iskrenosti odavno nisam procitala na RR a da dolazi od jedne "obicne" osobe, koja je pri pameti ostala u ovo ludo doba. Elem, svaka ti cas_t carice, od sada si moj simbol.
 
Da se vratimo temi. Taj jaran kao prvo nije jaran nego jedna obicna sirovina koja da se mene pita ne bi imao ni zenu ni prijatelje, jer ne zasluzuje ni jedno ni drugo. Druga stvar, toj njegovoj zeni ako treba ja cu LICNO i personalno platiti advokata da se razvede od njega, i da ne radja gamad s njim jer on to ne zasluzuje, da se NJEGOVA loza siri, i loza takvih debilosa. Izvinjavam se na iskrenosti, ali sta cu takva sam.

A sto se tice vjere, ovo nije mjesto za to, i koga sta briga u cije ime se sexa ili ne sexa.
Zene moje, samo vi heklajte, nije od sapuna i nece se istrositi.

 
 
Isrekno se nadam da si pogriješila, da si napravila veliki, veliki lapsus, jer nema ništa ljepše i čednije na svijetu od djeteta, pa makar ono bilo i žačeto u braku koji nije OK, ne znam otkud ti uopšte hrabrost da dijete nazoveš tako, ali eto opet kažem nadam se da je greška i da ćeš to lijepo ispraviti. Inače  tvoj post odiše kontradiktornošću.



< Poruku je uredio mama alma RR -- 7.9.2010 9:13:14 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 10:20:56   
veeseelaa
ne bi da ispadam advokat al garant je pisala u ljutnji a i u smislu da se pazi i s'kim se djeca imaju, jer genetika je čudo
E sad gamaduser posted image  grubo baš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 10:28:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ena23

, i da ne radja gamad s njim


jesi li ti bolan normalna???? za bebe kazes gamad????????

Galicia-Yuna...user posted image
what is going on...stvarno malo pripzi na rjecnik..


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 11:55:01   
sporty mamaa
yuna, slazem se da ovo nije vjerski forum, ali ovdje ima dosta forumasica koje vjeruju i nije lijepo traziti od nekoga da se odrekne svojih vjerskih stjalista... Jer mi koji vjerujemo, vjeru nosimo svuda sa sobom, niposto da je namecemo drugima ili ubjedujemo nekoga da mora razmisljati kao mi, jednostavno mi na zivot gledamo s tog aspekta... A sto se tice te famozne Europe, e tu ima i svega i svacega, nekad mi je drazi ovaj nas balkan, nego toliko gadosti koje ta Europa donosi..... A naravno da svi mi grijesimo, ta nitko nije bez grijeha, sto se kaze ljudski je grijesiti a Bozanski prastati.....

Galicija i ja bih se slozila da rijecima gamad, nije lijepo ni u afektu nazivati nevinu djecu koja od koga da su i kako god da ru rodena nisu kriva ni za sta... Nemora znaciti da ce djeca biti takvi kao recimo njihov otac, genetika igra vaznu ulogu, ali nije presudna...

Izvinite za malo OT postova, sto se tice same teme, jako je tesko govoriti o necijem braku i necijem zivotu i tvrditi "ja bi ovo ili ono" dok se sam ne nades u toj kozi... Sve je lakse gledati sa strane i komentirati, a svi mi nazalost najvise ucimo na svojim greskama, iako bi nam bilo puno lakse da ucimo na tudim....

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 7.9.2010 11:56:36 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ispovijest jednog muža
7.9.2010 12:01:03   
Galicia
Javno izvinjenje, tek sad vidjeh kako sam napisala kao hurikan da je prosao kroz mene. Ne djeca nisu gamad, ni posto, i nisam na to mislila, nego sam vise mislila da ta djeca kad odrastu htjeli mi ili ne budu produkt nas samih, pa eto to. A djeca su nesto najljepse.
 
Jos jedno javno izvinjenje. user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *