|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vaša beba podnosi vrućinu?
30.5.2008 23:42:24   
lejlašh
Kako vaše bebe podnose ove ljetne vrućine?
MM ima stvarno dobru cirkulaciju, uvijek mu je vruće i usred zime on hoda po kući u šorcu, dok sam ja pod dekom. Moja Merjem je izgleda naslijedila od svoga oca pretjerano znojenje, začas bude sva mokra.  Odmah mi se izaspe po vratu, a uspavljivanje mi je najgore, ne znam više šta da radim.
Kako se vi ostale mamice borite sa tim? 

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
30.5.2008 23:53:28   
anitaMO
moja je dobra za sada .imam osjecaj da vise sada spava bice je sunce smantaisad ce joj 5.6.punih 5 mjeseci.kolika je tvoja

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
31.5.2008 0:04:25   
lejlašh
Moja mrvica je 2 mjeseca starija, 11. puni 7 mjeseci, ako Bogda. Bez obzira kako da je lagano obučem kosica joj je mokra. Nekad me uhvati strah da se ne razboli.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
31.5.2008 10:14:23   
mamsi
Moj se Kenan od rođenja nenormalno znoji,uvijek je mokar, iuvijek nosam peškir i fen za njim.U početku sam se brinula i sve mislila prehladit će se,ali zbog toga stvarno nikad nije,ljeti ga znam samo u gaćice skinuti ali se on svejedno oznoji.I on je imao osipa(znojnice) a pomagalo mu je kad fa naprašim baby puderom,mislim da tu lijeka nema.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
31.5.2008 10:45:19   
stella
moja hana se pomalo znoji najvise kad je uspavljujem al eto nije se jos nikad prehladila

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
31.5.2008 21:19:35   
Blue rose RR
Kikica se sreća rodila u kasnu jesen, tako da smo makar te prve mjesece proveli bez tih problema oko vrućine. Međutim kada je ugrijalo kupili smo joj obični sobni ventilator, koji se može pomjerati desno - lijevo. S tim da je u momentima prije spavanja bilo detaljno 15-minutno rashlađivanje sobice, a kada je vakat spavanju smanjili bi smo brzinu ventilatora, i preko krevetića smo imali baldahin koji smo navlačili.

Sve u svemu nismo imali jačih problema sa vrućinom.

Tako da možda i vi pokušate, naravno ne pretjerano, sa ventilatorom, ili ko ima klimu.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako vaša beba podnosi vrućinu?
2.6.2008 9:57:00   
makana
neko mi je savjetovao da kad su velike vrućine stavim mokar čaršaf preko prozora, kao zavjesu
iako nikad nisam probala (u prizemlju sam pa nije toliko vruće) uvjeravali su me da je pravo efektno i dobro
almedina se osipala dok je bila beba od vrućina, trudila sam se da je ne toplim puno, samo pamuk oblačila i rashlađivanje prostorije prije spavanja je puno pomagalo

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *