|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 0:05:31   
teacher75
Koji je najveci kompliment koji ste dobili od nekoga? Nesto mi pade na pamet kako mi je jednom jedan prijatelj rekao: "Ti si sve samo ne dosadna" i to me je bas obradovalo user posted image nista mi nema gore od dosadnih ljudi i dosade. Cesto sam znala napraviti i neku glupost samo da ne bude dosadno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 0:08:39   
Ilhana RR
meni je moj muz prije nego sto smo postali par rekao "Ti i moja mama ste jedinstvene i zato te volim" =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 0:09:46   
Ilhana RR
A posto radim u bolnici medju bolesnicima mnogi pacijenti mi kazu da sam Andjeo koji je pao s neba da njima uljepsa zivot =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 0:12:21   
veeseelaa
Ko kaže da su andjeli plavi

davno jednom, stariji čovjek, radio je nešto u bašti sa ženom, a ja sam pored čekala prijateljicu.... ostao mi je taj kompliment u  sjećanju..  vjerovatno jer nije bio upućen u smislu upucavanja ili eventualne koriste
A muž me uvijek iskoristi user posted image user posted image user posted image user posted image

I laska mi kad mi prijateljice kažu "s tobom se uvijek ismijemo al kad trebamo prepričati nekom čemu smo se smijale, prosto neznamo, jer s tobom je sve zabavno"

Al sam ribauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.8.2010 0:20:57 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 0:16:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

A posto radim u bolnici medju bolesnicima mnogi pacijenti mi kazu da sam Andjeo koji je pao s neba da njima uljepsa zivot =)



divno user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 17:29:23   
Mirkica
bila sma curetak izmedju 17 - 20 godina tako nekako i posal sam mojoj strini , napucala se ja kako se samo u tim godinama napucati moze :))) i idu dviej curice prema meni nekih 7 godina i jedna drzi u ruci ruzu i pruza je meni i kaze mi seko ti si tako lijepa :))) to mi je najdrazi kompliment sto se tice izgleda

a kao licnosti  mi je ostao u sjecanju kompliment od moje kolegice Turkinje sa fakulteta, bila ja na faxu i netso trazila nemam poima i naidze ta turkinja kolegica i ja se sada ono pozdravljam s njom (osmjeh kao i uvijek ) i kaze ona meni TI si kao proljece gdje god dodjes sve je veselo :)))) ta dva komplimenta su mi najdraza i nekako vrijede :))))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 18:32:14   
sara.at
najveci kompliment hmmmm user posted image  kad moj mm dodje kuci sa posla il puta,
 pa me  pogleda sa toliko ljubavi i suznim ocima
da mu rijeci uopce nisu potrebne jer znam sta mi oce reciuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
6.8.2010 18:53:18   
Anoniman
Ne znam baš da li je najveći,ali tog sam se sad sjetila...bila sam drugi srednje,prvi put se ofarbala -u crno i na času bosanskog ulazi moja divna prof. i s vrata mi govori "sad si mi ista snjeguljica" (crna kosa,svjetal ten) ništa posebno,ali mi je ostalo u dragom sjećanju,inače sam bila njena mezimica user posted image
A najčešće komplimente sam dobivala za oči  user posted image dotle da mi je išlo na živce kada neko spomene user posted image   user posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
9.8.2010 15:28:48   
snijeg
Kad su mi moji roditelji na dan vjenčanja rekli "da su ponosni na sve ono što sam JA", kad mi prijatelji kažu "šta bih ja bez tebe, ti si uvijek tu za mene", a kad mi svi oni koji mi znače u životu, a i oni koji mi ne znače kažu "kako lijepo mirišeš" tad mi je srce k*o planina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
9.8.2010 15:34:18   
M kao Mama
Od moje kćerke koja mi je rekla da sam joj lijepa, iako mama ima ogledalo i vidi se u njemu,

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
9.8.2010 15:56:08   
HanaBana
Prije par dana me Hana iznenadila sa komplimentom: "Uuuu mama kako si zgodna." Slatko sam se ismijala tome ali nema ljepseg komplimenta od njenog user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 12:40:45   
10 mart 2009
Uvjek nešto molim i tražim, rijetko  za sebe uvijek za druge...nazovem dragog kolegu u domu zdravlja, zamolim ga za uslugu vezano za jednog zaposlenika kompanije u kojoj radim, on dobrica kakav  jeste završi tu moju molbu uz komentar, znaš- tebe je stvarno dobro imati za prijatelja...i ja se user posted image . To mi je bilo tako toplo i ljudski, da ću to pamtiti kao najljepši kompliment dugo, dugo...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 12:52:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

najveci kompliment hmmmm user posted image  kad moj mm dodje kuci sa posla il puta,
 pa me  pogleda sa toliko ljubavi i suznim ocima
da mu rijeci uopce nisu potrebne jer znam sta mi oce reciuser posted image


i moj muž haman zaplače kad me vidi user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 12:54:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Od moje kćerke koja mi je rekla da sam joj lijepa, iako mama ima ogledalo i vidi se u njemu,



ti si slatka, mila i draga, neznam čemu ovo poslije zareza user posted image user posted image   a tek okice user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 12:55:47   
M kao Mama
Jah, što me postidi, okice su okice, a ogledalo je ogledalo, a mama je realna, tako ti je to kod mene

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 12:55:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 13:04:50   
henna ze
MM mi jednom rekao..da si Indijanka zvali bi te Tanko Uho..hahaha..meni je to tako smiješno i simpatično bilo...što se njemu svidjaju moje tanke klempave uši...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 13:08:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 13:15:01   
Latinka
IZVORNA PORUKA: buba29

meni je moj rekao da sam prdara stara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to je jedan od boljih komplimenata user posted image user posted image


i moj muž haman zaplače kad me vidi user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Što se ismijah


_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najveci kompliment koji ste dobili
10.8.2010 13:17:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: henna ze

MM mi jednom rekao..da si Indijanka zvali bi te Tanko Uho..hahaha..meni je to tako smiješno i simpatično bilo...što se njemu svidjaju moje tanke klempave uši...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  meni je mm rekao jednom prilikom rekao, nakon poroda , ženo ti da ne rodi narod bi mislio da si muško user posted image user posted image  
malo sam muškobanjasta user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2010 13:18:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 13:37:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *