|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 23:01:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta da jedemo onda???
jer posebna je prica cim se sve hrane zivotinje koje jedemo... do price kakvo nam je povrce na pijaci...da znamo kako se to proizovdi nikad niko ne bi kupio nista na pijaci..
zakljucak : zivjecemo od ljubavi...jer nam ne preostaje nista drugo user posted image


user posted image   Ne treba pretjerivati.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 10:36:27   
mama2009
hanabanana sorry al ti moram reci da ta mesnica u Hrasnom Svela ima preradu u mojoj zgradi, meso nabavljaju u Bajri Travnik......U Bajri sam radila istrazivanje za rad na faxu, Bajra uvozi meso iz Brazila ocima svojim vidjela......


a Mujanic jos uvijek znam da imaju super meso


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 10:39:07   
škorpija
mamam2009 hvala na infouser posted image

zna li neko gdje sve mujanii imaju radnje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 10:48:39   
ena23
ja znam za one na autoputu ka mostaru kad se krene, jel to to? njihovi cevapi su njaaaaaaaaaaaaaaammmmm, a i mene zanima gdje ih jos u Sarajevu ima?

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 11:08:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009

hanabanana sorry al ti moram reci da ta mesnica u Hrasnom Svela ima preradu u mojoj zgradi, meso nabavljaju u Bajri Travnik......U Bajri sam radila istrazivanje za rad na faxu, Bajra uvozi meso iz Brazila ocima svojim vidjela......



A meni u Bajri meso baš dobro,uvijek tamo kupujem...user posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 11:11:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 11:13:50   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mama2009

hanabanana sorry al ti moram reci da ta mesnica u Hrasnom Svela ima preradu u mojoj zgradi, meso nabavljaju u Bajri Travnik......U Bajri sam radila istrazivanje za rad na faxu, Bajra uvozi meso iz Brazila ocima svojim vidjela......


a Mujanic jos uvijek znam da imaju super meso


Obzirom da cesto idemo u tom pravcu cesto i svracamo na cevape. Prije par mjeseci tata mi se otrovao tu i otada vise ne jedemo kod Bajre. Prije su bili jako kvalitetni ali u zadnjih godinu dana nesto ne valja user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 11:58:10   
teacher75
mislim da je i kod nas ovako user posted image :
http://www.jutarnji.hr/znate-li-sto-jedete--u-ducanima-se-prodaje-meso-staro-i-do-10-godina-/881131/


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 12:06:39   
M kao Mama
HanaBana, ne svatih gje se tata otrovao kod Bajre ili kod Mujania, i gdje je taj Bajra da znamo da zaobilazimo, jel u Vogoi ili

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 12:14:29   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

HanaBana, ne svatih gje se tata otrovao kod Bajre ili kod Mujania, i gdje je taj Bajra da znamo da zaobilazimo, jel u Vogoi ili

Tata se otrovao kod Bajre u Travniku, a evo mama2009 napisa da je meso iz Bajre u mesnici u Hrasnom.
Mujanici su mi vrh ali nije im isto meso u svim mesnicama.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 12:16:44   
M kao Mama
Hvala na odgovoru, vrlo je vano da znamoovakve podatke, inae sa mesom sam na Vi, a kada ovo priitam, lijepo moje zelje i ostale trave

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 12:36:18   
dzeni_nl
Kada sam u Bosni meso uvijek kupujem u mesnici. U Zenici je to mesnica Pasalic i bas sam zadovoljna, mogu sama da biram odakle ce da mi odsjece i kako da mi sve to izreze i sredi, a i meso im je ukusno, jos nismo imali nikakvih problema. Kod njih kupujem i hrenovke na kilogram i one su mi najbolje. cevape kupujemo u Piccolo, jer su kod njih najbolji.

A ovdje u NL u drugom gradu ima velika klaonica, ljudi imaju svoju telad, svake godine odemo kod njih i sami izaberemo tele koje hocemo i oni nam to sve srede. Junetinu isto biramo sami pa damo da nam fasiraju, neuzimamo sa kamare fasirano meso. I super smo zadovoljni, meso frisko i fino mirise kada se przi. A i dosta naseg naroda isto kupuje u toj klaonici na veliko.

A vezano za to staro meso, ove godine kada smo stali u Sloveniji da prenocimo i u hotelu smo ja i mm narucili veceru, telece snicle sa sosom od sampinjona, kada je konobar to donio, prvo nije licilo ninasta, prvi pogled na to je da povratis, kada smo poceli da jedemo, meso je toliko zilavao da ne mozes da ga rezes, okusa nikakvog nema, u zivotu nista gore okusila nisam. Naravno zalili smo se, ali nam je sefica koja tu radi odbila jednu veceru rekavsi da je ne interesuje, jer je i sama platila to meso. fuj fuj fuj.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 16:01:51   
ena23
Molba za moderatora teme: moze li se naslov promjeniti u "gdje kupujete meso". Hvala

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 18:00:19   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl
Kada sam u Bosni meso uvijek kupujem u mesnici. U Zenici je to mesnica Pasalic i bas sam zadovoljna, mogu sama da biram odakle ce da mi odsjece i kako da mi sve to izreze i sredi, a i meso im je ukusno, jos nismo imali nikakvih problema. Kod njih kupujem i hrenovke na kilogram i one su mi najbolje. cevape kupujemo u Piccolo, jer su kod njih najbolji.


Za čevape se slažem, ali za ovo drugo nikako.

Ipak, nemam pouzdanih informacija...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uvozna piletina?
27.8.2010 23:08:23   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl
Kada sam u Bosni meso uvijek kupujem u mesnici. U Zenici je to mesnica Pasalic i bas sam zadovoljna, mogu sama da biram odakle ce da mi odsjece i kako da mi sve to izreze i sredi, a i meso im je ukusno, jos nismo imali nikakvih problema. Kod njih kupujem i hrenovke na kilogram i one su mi najbolje. cevape kupujemo u Piccolo, jer su kod njih najbolji.


Za čevape se slažem, ali za ovo drugo nikako.

Ipak, nemam pouzdanih informacija...



pa iskreno ja i ne znam koja druga mesnica ima sem Pasalica? Ima jedna na zelenoj pijaci ne znam kako se zove, ali tu kupujem samo pileca krilca. I sjetila sam se jos jedne cini mi se da se Zar zove, ali tu nikad nista nisam kupovala.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uvozna piletina?
28.8.2010 2:40:58   
Mona Mohamed
Kupujemo namirnice sa halal certifikatom, a takvih je jako mnogo.
Radujem se i bosanskim proizvodima sa halal certifikatom koji bi aBd trebali uskoro stici na nase prostore.
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uvozna piletina?
28.8.2010 17:55:07   
salmy
Eh bas ti sto Halale mesouser posted image user posted image user posted image user posted image njih se treba bojati.Kod njih svega u tom halal kguser posted image user posted image user posted image user posted image   Potrpaju svega i svasta pa kao "halal mesouser posted image user posted image user posted image
sta ima halaluser posted image user posted image user posted image user posted image
Ono koje sam zakoljes( ako imas mogucnosti) je pravo halal meso,a sve drugo je supljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uvozna piletina?
28.8.2010 18:49:04   
dinciii
Ja se bogami ne bojim tih!!!Kako ti znas da oni potrpaju svega i prodavaju kao halal?Mislim da to nije bas lijepo govoriti!Jer sad dodje da jedino halal meso nevalja a sve ostalo je ok?Bogami nije bas tako user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uvozna piletina?
28.8.2010 19:13:46   
mila81
IZVORNA PORUKA: salmy

Eh bas ti sto Halale mesouser posted image user posted image user posted image user posted image njih se treba bojati.Kod njih svega u tom halal kguser posted image user posted image user posted image user posted image   Potrpaju svega i svasta pa kao "halal mesouser posted image user posted image user posted image
sta ima halaluser posted image user posted image user posted image user posted image
Ono koje sam zakoljes( ako imas mogucnosti) je pravo halal meso,a sve drugo je supljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sa ovim se ne bih slozila, jer pod halalom ima vise segmenata, ne samo spakovati nesto i prodati, da ti ne bih ja pametovala, proguglaj i informisi pa onda komentarisiuser posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uvozna piletina?
28.8.2010 20:09:15   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: salmy

Eh bas ti sto Halale mesouser posted image user posted image user posted image user posted image njih se treba bojati.Kod njih svega u tom halal kguser posted image user posted image user posted image user posted image   Potrpaju svega i svasta pa kao "halal mesouser posted image user posted image user posted image
sta ima halaluser posted image user posted image user posted image user posted image
Ono koje sam zakoljes( ako imas mogucnosti) je pravo halal meso,a sve drugo je supljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Halal trziste je jedno od najbrze rastucih trzita u svijetu.
Vrijednost svjetskog halal trzista u 2009. godini iznosila je oko 635 milijardi amerikih dolara. Bez obzira na recesiju raslo oko 40 posto tako da bh. kompanije mogu imati interes u ukljucivanju u ovo trziste. U prilog BiH ide i geografska pozicija jer je blizu europskog trzita, jednog od najvecih svjetskih proizvodaca halal proizvoda.

 
Kada se govori o halal certifikatu, halal proizvodima onda se trebaju uzimati i neke druge vrijednosti, a ne one na koje ti pomislis (halal-religija islam). Ne bi bilo lose da argumentovano iznosis svoje misljenje, jer svaki stav u odrasle razumne osobe mora imati podlogu zasto to tako misli.
Nema potrebe bojati se. Ovo trziste raste, jaca, jer plasiraju zdrave namirnice, dobar domaci proizvod, jacaju ekonomiju svoje zemlje (Npr: BiH). Ti kao gradanka ove drzave bi se trebala ponositi sto tvoja zemlja ima halal certifikat koji je punovazan i prihvacen u svim zemljama svijeta. 

< Poruku je uredio Mona Mohamed -- 28.8.2010 20:11:05 >


_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uvozna piletina?
7.9.2010 17:02:35   
Candy
Rodjak od mog muza, koji je mesar, ovdje u Zenici, nam je rekao da u vecini mesnica skoro 90% mesa je uvezeno iz Brazila, Argentine i drugih zemalja, kojima je rok istekao prije 5 i vise godina. I da se isto meso odmrzne i zamrzne vise puta, i cak nam je pokazao naljepnicu na kojoj pise da je uvezeno iz Brazila i da mu je rok istekao prije 5 godina. Sad, ne znam, svasta se u nasoj drzavi desava, tako da je svasta moguce...

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *