|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 19:57:43   
aida.
Kako se ode daleko od tebe da to nije normalno... Pitala je ja kako procitah zna li neko gdje moze POSLATI sliku svoje bebe za neku reklamu. Meni je to bas super... Sta fali... I ja bih voljela da POSALJEM negdje sliku svoje bebe a naravno da ne bih voljela da vodim dijete na kojekakva snimanja i glusposti... Nije nista lose mislila, napraviste da takvi ljudi koji pitaju gdje POSLATI SLIKU "zaradjuju" na djeci... Maaaa dajte... U svemu se slazem s Visnjom, upravu je 100%... Pa meni je gore poslat u neke novine da mi neko daje zvijezdicu djeci, tj.da odlucuje koja su djeca "najsladja" (mada nemam nista ni protiv toga i ne kazem da ja necu poslati) nego da mi slika moje bebe bude na nekoj reklami ili u novinama, na naslovnici i sl. I jedno i drugo mi je ok samo sto bih vise voljela ovo drugo navedeno. Mislim da stvarno bezpotrebno raspravljate daleko od postavljenog pitanja...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 19:58:52   
teacher75
i ja se slazem sa Visnjom user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 23:12:55   
Anoniman
Fakat smješno!

Ne vidim ništa loše u tome ako neko ima želju da njegova beba snimi reklamu... ali mi jako smeta što se nađe odmah neko ko će temu preusmjeriti,pa se tu piše o bebama koje roditelji tjeraju da zarađuju novac,itd. ma bitno da se malo zakuha,kao i na svakoj drugoj temi.  user posted image    user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebe modeli
17.5.2011 14:43:59   
D_K
Izvinjavam se na dizanju prastare teme ali procitala sam ovaj clanak i sjetih se da smo diskutovali o ovome.
Razumijem da neko uspije odrzati sve na nivo dobre zabave ali imamo jako puno primjera kada to postaje zlostavljanje!!

http://www.jutarnji.hr/botoks--djeca--samohrana-majka-8-godisnjoj-kceri-ustrcavala-botoks-pa-ostala-bez-skrbnistva/946517/

Ovakvi primjeri su razlog mojih jasnih stavova po ovom pitanju!!


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebe modeli
17.5.2011 14:46:49   
Lady26
Strasno, jadna djevojcica...danas svako ima djecu Boze sacuvaj... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebe modeli
17.5.2011 14:49:06   
Blue rose RR
Da Bog sačuva i sakloni....
Zamisli kako je tom djetetu kad ima monstruma od majke.... čuj ti nje, da joj dijete postane zvijezda ... poput Paris Hilton ili Gage ...
Gdje ovaj svijet ide ... user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebe modeli
17.5.2011 14:50:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: D_K

Izvinjavam se na dizanju prastare teme ali procitala sam ovaj clanak i sjetih se da smo diskutovali o ovome.
Razumijem da neko uspije odrzati sve na nivo dobre zabave ali imamo jako puno primjera kada to postaje zlostavljanje!!

http://www.jutarnji.hr/botoks--djeca--samohrana-majka-8-godisnjoj-kceri-ustrcavala-botoks-pa-ostala-bez-skrbnistva/946517/

Ovakvi primjeri su razlog mojih jasnih stavova po ovom pitanju!!





ovo sam jutros procitala i ostalauser posted image user posted image user posted image user posted image hebem ti evo sprcala sam 30 godina pa pustim suzu na depilaciji a ne djete od 8 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad vidim one bolesnice na discoveriju sta rade od djece place mi seuser posted image

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebe modeli
17.5.2011 14:59:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: D_K

Izvinjavam se na dizanju prastare teme ali procitala sam ovaj clanak i sjetih se da smo diskutovali o ovome.
Razumijem da neko uspije odrzati sve na nivo dobre zabave ali imamo jako puno primjera kada to postaje zlostavljanje!!

http://www.jutarnji.hr/botoks--djeca--samohrana-majka-8-godisnjoj-kceri-ustrcavala-botoks-pa-ostala-bez-skrbnistva/946517/

Ovakvi primjeri su razlog mojih jasnih stavova po ovom pitanju!!





ovo sam jutros procitala i ostalauser posted image user posted image user posted image user posted image hebem ti evo sprcala sam 30 godina pa pustim suzu na depilaciji a ne djete od 8 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad vidim one bolesnice na discoveriju sta rade od djece place mi seuser posted image

ma ovo je psihijatrija.comuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebe modeli
19.5.2011 14:30:30   
sarisari
Postoji nešto što se zove pravo izbora i bez potrebe je osudjivati nekoga bez da znamo pravi razlog ( da se ne shvatim pogrešno ne podržavam monstruozna ponašanja roditelja, ali mislim da ovo ne spada u tu kategoriju )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *