|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.8.2010 22:16:12   
ema_28
moja iskustva sa doktoricom Amrom takodje jako pozitivna, meni je trudnocu ustanovila jos u cetvrtoj sedmici. Super je za razgovor, 24 sata na raspolaganju, uglavnom sve naj.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.8.2010 13:08:52   
Anica1
Bila sam na pregledu kod dr Rakic i zaista sam imala pozitivno iskustvo.

< Poruku je uredio Anica1 -- 9.8.2010 13:09:13 >

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.8.2010 14:11:55   
Lara83
dr. lejlu imsirija vecina hvale, mada ima i negativnih iskustava (ali s kojim dr. nema?)...
htjela bih da odem do nje tj. da pokusam da se dogovorim s njom da mi vodi trudnocu.
e sad gdje se ona nalazi user posted image , je li ona u onoj staroj zgradi gak-a?
zna li neko kad je gore?
ima li mozda neki broj pa da provjerim?
1000 pitanja user posted image
unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.8.2010 15:23:29   
maja78 RR
da ne iscitavam sad sve postove, voljela bi da mi kazete kojeg doktora preporucujete u skerlicevoj?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.8.2010 22:22:50   
taurus
ja bih ti iz skerlićeve preporučila dr. radu rakić
ima dovoljno iskustva i spremna je da odgovori na sva pitanja
meni je stvarno super, a evo vidim da neki pišu i da je neljubazna, ali ja lično to nisam doživjela

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.8.2010 22:25:02   
Anica1
Ja sam isto zadovoljna sa dr Rakic

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.8.2010 7:09:08   
maja78 RR
hvala vam na odgovorima, ma za rakicku i ja znam ali sam mislila da je ona bolesna pa stalno po bolovanjima pa da vidim za rezervu

hvala vam puno user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.8.2010 7:21:18   
taurus
trenutno dr. rakić nije na bolovanju jer sa ja juče bila kod nje na kontroli
a radi do 3. septembra pa ide na godišnji odmor
ja sam jednom bila na UZ i kod dr. kulenović i ona je baš prijatna i ljubazna, pa ako ti je hitno možeš i kod nje
sad ima i dr. hasanagić i dr. redžepi u skerlićevoj, ali o njima i nisam baš čula neke riječi hvale

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.8.2010 10:39:08   
mrkva
Ima li neko iskustva sa dr. Hasanović u domu zdravlja na Ilidži?user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.8.2010 11:43:39   
dubravka01
Mrkva,

Za dr. Hasanovica na Ilidzi, sto se mene tice sve najbolje user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.8.2010 17:00:52   
Anica1
Jel ide neko koddr Spahovica, imate li iskustva s njim?
Zna li neko radi li poslje podne ili subotom?

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.8.2010 18:09:47   
gagach
IZVORNA PORUKA: taurus

trenutno dr. rakić nije na bolovanju jer sa ja juče bila kod nje na kontroli
a radi do 3. septembra pa ide na godišnji odmor
ja sam jednom bila na UZ i kod dr. kulenović i ona je baš prijatna i ljubazna, pa ako ti je hitno možeš i kod nje
sad ima i dr. hasanagić i dr. redžepi u skerlićevoj, ali o njima i nisam baš čula neke riječi hvale

Dr.Rada Rakic meni vodi trudnocu i divna je...strpljiva i veliki profesionalac...preporucila bih je svima 

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Koji vas doktor vodi/o
31.8.2010 18:15:47   
bananica
dr.Salko Masic

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.9.2010 17:11:27   
danza
Sto se tiče dr. Amre, ja sam u 16. sedmici i prije nekih mjesec dana sam počela ići kod nje u kliniku Clarus jer mi je onaj dr. Naser Redžepi u Skerlićevoj bio užaaaas, šta god da sam ga pitala on mi je samo govorio sve je to uredu, super bebica, i sl. Nikakve nalaze mi nije trazio ni nikakve preglede, abslolutno ništa samo UZ. Ja sam sad stvarno zadovoljna sa dr. Amrom, ali ja neznam dali ona porađa na GAK-u ili ne, a i nisam sigurna sta mi je bolje činiti, ili gledati da se porodim u vojnoj eventualno kod dr. Aide ili da vidim sa dr. Amrom ako me ona već vodi privatno da me i porodi, jeli glupo da je to pitam???? user posted image

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.9.2010 22:50:33   
lejla80
I ja imam sve pohvale za doktora Hasanovića....normalan,pažljiv, nježan i spreman da ti sve potanko objasni čak i onda kad nemaš mnogo pitanja.....samo problem je što na Ilidži ne radi UZ tako da od njega nećeš imati neke velike koristi...

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Koji vas doktor vodi/o
1.9.2010 23:03:13   
mrkva
Hvala za informacije, nije mi ni bitan UZ jer se vodim i privatno kod dr. Jadranke Dizdarević i ona mi na svakom pregledu uradi UZ, a na kod dr. Hasanovića moram ici reda radi, zbog uputnice u bolnicu kad budem trebala da se porodim aBd. U svakom slučaju hvala, a i njegove informacije i mišljenje neće biti na odmet 

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 8:22:55   
taurus
IZVORNA PORUKA: danza

Sto se tiče dr. Amre, ja sam u 16. sedmici i prije nekih mjesec dana sam počela ići kod nje u kliniku Clarus jer mi je onaj dr. Naser Redžepi u Skerlićevoj bio užaaaas, šta god da sam ga pitala on mi je samo govorio sve je to uredu, super bebica, i sl. Nikakve nalaze mi nije trazio ni nikakve preglede, abslolutno ništa samo UZ. Ja sam sad stvarno zadovoljna sa dr. Amrom, ali ja neznam dali ona porađa na GAK-u ili ne, a i nisam sigurna sta mi je bolje činiti, ili gledati da se porodim u vojnoj eventualno kod dr. Aide ili da vidim sa dr. Amrom ako me ona već vodi privatno da me i porodi, jeli glupo da je to pitam???? user posted image



dr. Amra ne porada jer ne radi na klinici
meni je vodila prvu trudnocu i pustila me je da se na kraju sama snalazim i nije mi preporucila dr. na klinici kojem bih se mogla obratituser posted image user posted image user posted image
hvala Bogu pa sam stupila u kontak da predivnom dr. Lejlom Imirija na GAK-u i ona me porodila
jednom mi je u toku trudnoce trebao hitan pregled zbog bolova u stomaku i dr. Amra je bila na nekom sastanku i sestra nije htjela da je nazove vec mi je rekla da dodem sutrauser posted image user posted image user posted image  i ja naravno nisam  mogal cekati cijeli dan
a kada sam trebala doci na mjerenje nuhalnog nabora, a to se mora uraditi od 11-13 sedmice trudnoce a dr. Amra je tada bila na godisnjem odmoru pa sam opet morala traziti drugog ljekarauser posted image user posted image user posted image
eto ti sama procijeni ali ipak na nju ne mozes u potpunosti racunati, mislim da je najbolje kontaktirati nekoga od ljekara na klinici da ti vodi trudnocu i da te porodi, a ovako samo bez veze bacamo pare kod privatnika

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 9:39:51   
rose
greska user posted image

< Poruku je uredio rose -- 2.9.2010 9:45:04 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 9:44:36   
rose
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: danza

Sto se tiče dr. Amre, ja sam u 16. sedmici i prije nekih mjesec dana sam počela ići kod nje u kliniku Clarus jer mi je onaj dr. Naser Redžepi u Skerlićevoj bio užaaaas, šta god da sam ga pitala on mi je samo govorio sve je to uredu, super bebica, i sl. Nikakve nalaze mi nije trazio ni nikakve preglede, abslolutno ništa samo UZ. Ja sam sad stvarno zadovoljna sa dr. Amrom, ali ja neznam dali ona porađa na GAK-u ili ne, a i nisam sigurna sta mi je bolje činiti, ili gledati da se porodim u vojnoj eventualno kod dr. Aide ili da vidim sa dr. Amrom ako me ona već vodi privatno da me i porodi, jeli glupo da je to pitam???? user posted image



dr. Amra ne porada jer ne radi na klinici
meni je vodila prvu trudnocu i pustila me je da se na kraju sama snalazim i nije mi preporucila dr. na klinici kojem bih se mogla obratituser posted image user posted image user posted image
hvala Bogu pa sam stupila u kontak da predivnom dr. Lejlom Imirija na GAK-u i ona me porodila
jednom mi je u toku trudnoce trebao hitan pregled zbog bolova u stomaku i dr. Amra je bila na nekom sastanku i sestra nije htjela da je nazove vec mi je rekla da dodem sutrauser posted image user posted image user posted image  i ja naravno nisam  mogal cekati cijeli dan
a kada sam trebala doci na mjerenje nuhalnog nabora, a to se mora uraditi od 11-13 sedmice trudnoce a dr. Amra je tada bila na godisnjem odmoru pa sam opet morala traziti drugog ljekarauser posted image user posted image user posted image
eto ti sama procijeni ali ipak na nju ne mozes u potpunosti racunati, mislim da je najbolje kontaktirati nekoga od ljekara na klinici da ti vodi trudnocu i da te porodi, a ovako samo bez veze bacamo pare kod privatnika


amra obicno upucuje na dr. murtezica s GAK-a a mislim da ne bi bilo lose istraziti doktore i na GAK-u i u OB i naruciti se kada udjes u 9-i...ja cu probati tako...murtezica sam susrela par puta, uputila me njemu kada sam trebala raditi kiretazu i kada mi je trebala uputnica za amniocentezu...nije los...al fakat mi je frka od mrse pa bih radije se sama snalazila u OB

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 9:49:59   
rose
IZVORNA PORUKA: danza

Sto se tiče dr. Amre, ja sam u 16. sedmici i prije nekih mjesec dana sam počela ići kod nje u kliniku Clarus jer mi je onaj dr. Naser Redžepi u Skerlićevoj bio užaaaas, šta god da sam ga pitala on mi je samo govorio sve je to uredu, super bebica, i sl. Nikakve nalaze mi nije trazio ni nikakve preglede, abslolutno ništa samo UZ. Ja sam sad stvarno zadovoljna sa dr. Amrom, ali ja neznam dali ona porađa na GAK-u ili ne, a i nisam sigurna sta mi je bolje činiti, ili gledati da se porodim u vojnoj eventualno kod dr. Aide ili da vidim sa dr. Amrom ako me ona već vodi privatno da me i porodi, jeli glupo da je to pitam???? user posted image


Amra radi samo privatno...preglede i vodjenje trudnoce...koliko znam ne radi ni nikakve zahvate...porode ni kiretaze...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 10:11:57   
magnolija*
Dr. Alma Vila Humackic, divna zena, blaga, korektna, sa puno zivaca za svog pacijenta user posted image

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 12:12:02   
danza
Hvala vam puno user posted image za ove informacije, ma onda mi je najbolje da vidm za vojnu, šta ću kad mi je onaj dr. u skerlićevoj bio bezveze skroz, totalno površan bez imalo volje da me uputi, da mi pomogne ma na kraju krajeva da odradi svoj posao kako treba, pa sam prešla privatno...

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 15:05:50   
Romali
IZVORNA PORUKA: magnolija*

Dr. Alma Vila Humackic, divna zena, blaga, korektna, sa puno zivaca za svog pacijenta user posted image


Veeeeeeeeeeeeeeliki potpisuser posted image user posted image user posted image
Danas je sretnem na ulici, nije mi vodila trudnocu, samo bila na porodu. Zena se ispricala sa mnom kao s prijateljicom, svega se sjeca. Dakle, na meni nista nije zaradila. Nekako mi je to pregolemouser posted image
Kad je samo uporedim s nekima...



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 16:10:12   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: magnolija*

Dr. Alma Vila Humackic, divna zena, blaga, korektna, sa puno zivaca za svog pacijenta user posted image


Veeeeeeeeeeeeeeliki potpisuser posted image user posted image user posted image
Danas je sretnem na ulici, nije mi vodila trudnocu, samo bila na porodu. Zena se ispricala sa mnom kao s prijateljicom, svega se sjeca. Dakle, na meni nista nije zaradila. Nekako mi je to pregolemouser posted image
Kad je samo uporedim s nekima...





ma ona je meni divna ! mene vodi, al na zalost, tek se s trudnickog vraca u 12.mj na posao, a meni termin u 11. tako da nema sanse da me potrefi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 16:13:55   
taurus
a gdje radi dr. Alma

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *