|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 16:15:10   
Romali
IZVORNA PORUKA: taurus

a gdje radi dr. Alma


U Mostaru.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 16:21:22   
naidica
je li ima mozda nekog na rr iz bijeljine???? I  koji doktor vas  vodi???? hvala !!!pozdrav svim user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.9.2010 16:22:40   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Romali
Veeeeeeeeeeeeeeliki potpisuser posted image user posted image user posted image
Danas je sretnem na ulici, nije mi vodila trudnocu, samo bila na porodu. Zena se ispricala sa mnom kao s prijateljicom, svega se sjeca. Dakle, na meni nista nije zaradila. Nekako mi je to pregolemouser posted image
Kad je samo uporedim s nekima...



I meni je golemo da se ona tako svega sjeca ! Stvarno je carica. Blago tebi pa te porodila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.9.2010 14:13:11   
BBubica
Draga Danza
Sto se tice tog "doktora" Redzepija...no comment, mene nije htio ni pregledati, niti dati uputnice  za bilo sta sto je trebalo..za HPV je rekao da NE ZNA gdje se  rade ti nalazi  !!!!!!
A bila sam jako lose, imala krvarenje i jos nisma bila sigurna  da l sam trudna
Srecom otisla sam do Clarusa jer je dr Amra moja stara doktorica..dobila lijekova i bila na strogom mirovanju
Na zalost, sve sto od nje mozes dobiti su pregledi i savjeti do pred kraj trudnoce, Ona nema pravo pristupa klinikama (kao ni ostali  ginekolozi koji samo rade privatno-vec sam razgovarala  s njom o tome)
Vjerovatno ce te uputiti kod dr Murtezica koji je dobar ali cesto jako zauzet.
Ja ti od srca preporucujem dr Sanjina Dekovica (trenutno je na seminaru mislim!) i dr Borisa Nikulina kod god sam ostala da vodim trudnucu poslije boravka u bolnici.
Sa obojicom ces se prijatno iznenaditi, pogotovo sa dr Sanjinom koji ima beskrajno  puno strpljenja za sve nasa realna i ona malo ludja pitanja
:)

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.9.2010 14:22:38   
tinchita
Dr. Divanović, privatno sam išla par puta i za njega sve pohvale!!!
I u domu zdravlja na Ilidži, dr. Bićo - također odličan doktor!

Kako sam imala krvarenje u trudnoći, silom prilika sam morala na Koševo..tamo me je primio dr. Rovčanin - užas i katastrofa - bježite glavom bez obzira! Zbog tog čovjeka i sada imam traume!!!!!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.9.2010 21:48:35   
Mamica24
A meni su baš ovog redžepija preporučili za ovaj moj polip... rečeno m ije da je veliki profesionalac, da je odličan dijagnostičar i ima svoju privatnu ordinaciju u kojoj laserski uklanja ranice, polipe i td...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.9.2010 15:35:30   
ema_28
da li je neko bio kod doktorice Lacevic u Skerlicevoj? Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.9.2010 8:06:41   
aya 05
Ema ,ako mislis na Lanu Lacevic super je,izgledom se cini malo gruba ali je super!

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.9.2010 12:47:18   
selina

IZVORNA PORUKA: naidica

je li ima mozda nekog na rr iz bijeljine???? I  koji doktor vas  vodi???? hvala !!!pozdrav svim user posted image

imam ja iz bijeljine inace idem na preglede privatno kod vesne lukic a u dispanzeru me vodi dr.medan

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.9.2010 14:25:35   
naidica
eh drago mi je da neko ima iz bn?????user posted image user posted image poslala sam ti pp!!! ko dr te porodio?????

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.9.2010 17:36:01   
danza
Ma taj dr Redzepi kolko sam ja mogla zakljuciti po njegovom ponasanju je u svojoj privatnoj klinici gdje mu daješ lovu ok kao skroz, al ovamo u skerlićevoj i gdje je još radio je bezveze bez imalo volje da objasni, prica s tobom kao da si neka nepismena budala, meni je bar tako djelovao. Draga BBubice, hvala puno na informacijama, a ovaj dr Dekovic jel on na koševu? 

_____________________________

Mama je mama

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.9.2010 10:42:12   
Anica1
Sta mislite o Jadranki Dizdarevic i  dr Amra iz Clarusa, iskustva ? Ne mogu da se odlucim izmedju njih dvije.

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.9.2010 11:30:05   
danza
Meni je dr Amra ok skroz za vođenje trudnoće, ja idem kod nje i sviđa mi se kako mi pomaže da sve shvatim i kako i sa strpljenjem  i voljom objašnjav cijeli ultrazvukuser posted image , sretno Anica1 user posted image user posted image

_____________________________

Mama je mama

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.9.2010 11:41:50   
rose
IZVORNA PORUKA: Anica1

Sta mislite o Jadranki Dizdarevic i  dr Amra iz Clarusa, iskustva ? Ne mogu da se odlucim izmedju njih dvije.


ja sam kod amre vec neke 3-4 godine user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.9.2010 11:52:36   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Anica1

Sta mislite o Jadranki Dizdarevic i  dr Amra iz Clarusa, iskustva ? Ne mogu da se odlucim izmedju njih dvije.


ja sam kod amre vec neke 3-4 godine user posted image


kod amre sam 5 godina i jos par bliskih prijateljica i prezadovoljne, vodila nam i trudnoce


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Koji vas doktor vodi/o
13.9.2010 12:05:19   
taurus
sve je to tačno za dr. Amru samo kad ti treba za porod (bar meni) pusti te da se sam snalaziš, a i u slučaju neke hitne intervencije samo te pošalje na kliniku, a ja kad sam nedavno prokrvarila i nzvala njenu ordinaciju nje nije bilo a sestra mi je rekla da idem na GAK i da se dr. neće taj dan više vračati u ordinacijuuser posted image
a samo da napomenem vodila mi je prvu trudnoću i kod nje dolazim preko 5 godina, ali od sada mijenjam ginekologa

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Koji vas doktor vodi/o
14.9.2010 11:42:54   
Anica1
Sad sam cula od poznanice da Dizdarevicka zna lupiti kao da vidi neki problem kod tebe, a da to uopste na kraju ne bude tako. Mojoj poznanici je rekla da vidi da beba ima uvecanu lijevu ovojnicu na mozgu, uopste to nije bilo tacno.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.9.2010 11:09:53   
BBubica
Danza, Dr.  Dekovic radi samo na Kosevu, mislim da bi vec trebao biti gore, nije ga bilo duze vrijeme
Najbolje da nazoves i provjeris kad je dezurni ili kada radi na ultrazvuku i tada odes.
Ako naidjes i na Dr Nikulina-neces se pokajati
Sto se tice Dr Dizdarevic , znam da je veliki strucnjak,ali nazalost..novac cini svoje, pa tako je i ona ok samo sa svojim pacijentima koji inace dolaze  u njenu privatnu kliniku pa i na GAK, tako da su oni uvijek prioritet
Sramota da sefica jedne drzavne klinike uz to ima privatnu ordanaciju
Cccccccc


(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.9.2010 20:02:40   
rose

IZVORNA PORUKA: taurus

sve je to tačno za dr. Amru samo kad ti treba za porod (bar meni) pusti te da se sam snalaziš, a i u slučaju neke hitne intervencije samo te pošalje na kliniku, a ja kad sam nedavno prokrvarila i nzvala njenu ordinaciju nje nije bilo a sestra mi je rekla da idem na GAK i da se dr. neće taj dan više vračati u ordinacijuuser posted image
a samo da napomenem vodila mi je prvu trudnoću i kod nje dolazim preko 5 godina, ali od sada mijenjam ginekologa


pa salje na GAK ako fizicki nije tu...mislim da nema doktora koji ce se samo radi tebe, mene, neke trece vratiti u ordinaciju....ako je hitno ides u hitnu, bolnicu i slicno user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.9.2010 20:52:46   
assmiras
Potpisujem, Dr. Sanjin Dekovic.... na GAK-u..... Prije svega super covjek..... detaljan i pun strpljenja :)....

Nas je on vodio skoro cijelu trudnocu..... Malo je beze sto je uvijek u frci...... puno pacijenata a i to nesto znaci..... Ako ikad ponovo budem trudna.... znam kod koga cu user posted image



_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.9.2010 10:07:14   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Anica1

Sad sam cula od poznanice da Dizdarevicka zna lupiti kao da vidi neki problem kod tebe, a da to uopste na kraju ne bude tako. Mojoj poznanici je rekla da vidi da beba ima uvecanu lijevu ovojnicu na mozgu, uopste to nije bilo tacno.


da, i ja sam cula u par navrata slicne price...kazu da nije bas dobar dijagnosticar ali da je za porod odlicna...ma ko ce vise znati, svako ima drugacije misljenje. kad bi slusala svaki savjet kojeg dr izabrati a kojeg ne, kuci bi se sama porodila...

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Koji vas doktor vodi/o
25.9.2010 11:58:47   
Zejnebb
Dr. Azra iz Zepca user posted image

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.10.2010 10:26:27   
lilybeby
meni je prvu trudnocu vodio dr.Hadziomerovic i imam sve pohvale za njega a onda sam u 9.mjesecu presla u Drzavnu bolnicu i tamo me jednom pregledao dr.Nakas koji me je tad vidio prvi put u zivotu i tad sam pomislila,dragi Boze daj da me ovaj covjek porodi i tako je i bilo...od tad moj dr je Dr.Nakas koji mi vodi sad drugu trudnocu.ljudi treba li da pricam njegovo ponasanje prema meni a nisam mu dala ni jednu jedinu marku.prije neki dan odem kod njega na kontrolu,covjek se odusevi sto sam opet trudna,kaze mi "nisi ti meni svak"idemo na 4d i da mi privatno broj,kaze da se ne peglas oko zakazivanja,samo meni posaljes sms i ja ti kazem kad da dodjes.mislim,sta reci za takvu profesionalnost a i veliku strucnost.mada cula sam ja da ima zena koje se bas i ne hvale na njega,pa mi napisite ako ste imale negativno iskustvo s njim.
vidim da pominjete dr Redzepija-mani je on bio skroz ok,dao mi je uputnicu za bolnicu prosli put bez pogovora,sjecam se da je bio jako ljubazan i da mi je cestitao i pozelio srecu od srca.na mene je ostavio pravo dobar utisak.
ljubim vas mile moje,toliko za sad!

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.10.2010 7:40:39   
Esmeralda
Obadvije trudnoce mi je vodila Prof.Jadranka Dizdarevic Stojkanovic i sve pohvale za nju..Jako divna zena puna strpljenja, i jako detaljna i veliki strucnjak,s obzirom da sam ja 80 posto invalid, nisam nikome drugom isla osim njoj...prvi put kad sam zatrudnila otisla sam kod dr.Spahovica u vojnu, kada je vidjeo moju situaciju s bubregom i mojim gelerima koje imam, odmah je nazvao gore kliniku i rekao Prof, Jadranki da me salje licno on....
Ja sam jako zadovoljna s prof. evo i da kazem da nisam uopce isla privatno vec na kliniku, jako je bila ljubazna na svakom pregledu,sto se tice nekih problema opet bih otisla kod nje....a i njen sin dr.Goran stojkanovic je jako divan i ljubazan....On me s drugom trudnocom i porodio, ujutro je bila Prof, kada su mi inducirali porod, a popodne dosao njen sin u nocnu smjenu da to dovrsi....ja barem imam takvo iskustvo i sve rijeci hvale za obadvoje

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.10.2010 19:05:30   
palachinken
pitanje za zeničanke - išla sam privatno kod dr. ribića na pregled. prvi put lani radi kandidijaze i drugi put neki dan da mi uradi uvz i papa test jer pokušavamo zatrudniti :)
kakva su vaša mišljenja, da li da mi on vodi trudnoću, aBd ili neki drugi doktor. čula sam da je dobar i neki dr. bojan i jos nekih imena, ali na jednu dobru dođe i jedna loša, za svakog doktora. dr. ribić mi se čini ok, samo mi je nekako brzo obavio sve pretrage, bris, uvz, papa, razgovor sve ukupno 15 minuta.



(odgovor članu bedelindja)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *