|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.10.2010 9:50:04   
ema_28
Ja odvratnijeg doktora od ovog Redzepija iz Skerliceve nisam vidjela. Inace se vodim kod privarnika ali zbog drzavne procedure oko bolovanja i doznaka svaki put nakon privatnika moram otici u neki DZ da mi bukvalno prepisu nalaz na drugi papir zbog komisije. Tako sam uradila i ovaj put i narucili su me kod njega. Tako je nadobudan i tako me iznervirao da sam morala popiti apaurin nakon razgovora. Cim sam rekla sta mi treba i da se vodim kod privatnika postao je neljubazan i poceo me provocirati. Na kraju sam mu rekla hvala bogu pa imam mogucnost da placam privatnika i da ne moram vas trpiti. Fuj kakav gad.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.10.2010 10:44:52   
mrkva
 Moju trudnoću vodi prof.Jadrankla Dizdarević i ja sam baš zadovoljna s njom, na pregledu je jako detaljna, na UZ se zadrži i po 15-20 min. i uz to sve objašnjava, možeš pitati šta god ti nije jasno i baš je otvorena za komunikaciju. Jednostavna i svakidašnja žena, nije nešto sad zategnuta i na visokoj nozi u komunikaciji. Ja sam zadovoljna.

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.10.2010 15:44:48   
motorcycles
Meni trudnocu vodi dr.Kulenovic iz Skerliceve,a bila sam i kod Redzepija 2 puta na pregledu,divan covjek

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.10.2010 15:56:08   
Malenaoduvijek
Dr.Nakas koji mi vodi sad drugu trudnocu.ljudi treba li da pricam njegovo ponasanje prema meni a nisam mu dala ni jednu jedinu marku.prije neki dan odem kod njega na kontrolu,covjek se odusevi sto sam opet trudna,kaze mi "nisi ti meni svak"idemo na 4d i da mi privatno broj,kaze da se ne peglas oko zakazivanja,samo meni posaljes sms i ja ti kazem kad da dodjes.mislim,sta reci za takvu profesionalnost a i veliku strucnost.mada cula sam ja da ima zena koje se bas i ne hvale na njega,pa mi napisite ako ste imale negativno iskustvo s njim.


mene dr.Nakas porodio oba puta odnosno radio cr a vodio mi je i trudnoce nakon prelaska u bolnicu.on mozda nekome izgleda neozbiljno ali covjek je stvarno ok.ja nemam sta lose za njegaa reci.ja ga znam i privatno ali sam vidjela i kako se ponasa prema zeni koja je lezala pored mene a nije je nikada prije vidio svojim ocima (porodio je u dezuri) prije svega covjek i ne pati od titula kao mnogi.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.11.2010 17:35:37   
Šanti
Pozdrav svima, ja sam novi clan. Na pretrazivacu sam nasla nesto, i kad sam se uclanila nisam mogla to naci. No, nema veze...
Nisam trudna, ali zelim otici na papa test i UZV u Skerlicevu. Mozete li mi reci da li mi treba uputnica, ili samo trebam zalazati termin? I kojeg dr preporucujete iz Skerliceve????
Puno pitanja za pocetak, ali eto....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 0:01:29   
Dida79
E ja sutra idem gore na pregled...uputnica ti ne treba samo nazovi i naruci se

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 0:04:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Šanti

Pozdrav svima, ja sam novi clan. Na pretrazivacu sam nasla nesto, i kad sam se uclanila nisam mogla to naci. No, nema veze...
Nisam trudna, ali zelim otici na papa test i UZV u Skerlicevu. Mozete li mi reci da li mi treba uputnica, ili samo trebam zalazati termin? I kojeg dr preporucujete iz Skerliceve????
Puno pitanja za pocetak, ali eto....


samo nazoveš i termin ugovoriš. ja ti dr. redžepija predlažem ako je sada tamo...pitaj na telefon bio je do nedavno user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 0:06:45   
Šanti
A ima li neka zena????
Ja sam imala priliku ici i kod jednih i drugih, ali kad je dr zena nekako mi opustenije.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 0:10:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Šanti

A ima li neka zena????
Ja sam imala priliku ici i kod jednih i drugih, ali kad je dr zena nekako mi opustenije.

dr. nermana boloban
strpljiva i super ultra ljubazna doktoricauser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 9:16:25   
belmica
pozdrav svima,
moju prvu trudnocu je vodio pr. Godinjak i bila sam zadovoljna samo je zamjerka sto nista ne prica, sve moras kao klijestima izvlačiti iz njga.
sada sam hvala bogu opet trudna i isla sam kod dr. Divanovića na prvi pregled... razmisljam sta dalje, volila bih uporedo i kod nekoga sa GAK-a, lejla Imsirlija mi se u par navrata pred prvi porod učinila super
moze li mi neko pomoći savjetom, kako da dođem do nje??? ili Nidzare Abazić?
sta je potrebno kada odes prvi put u GAk, jel se narucuje? uputnica? kako dalje ide tok vođenja?
hvala unaprijed

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 9:24:31   
N_N
Dr. Nermana Boloban je prošle godine preminula user posted image user posted image ........

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 9:27:04   
Hanady RR
nisma znala fakat...user posted image
ja sam kod nje išla na sistematski nakon drugog porodauser posted image
a nakon toga kod redžepija....



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 9:29:03   
N_N
http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=10533:ena-preminula-od-trovanja-plinom&catid=4:crna-kronika&Itemid=5

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 9:38:02   
miracle
Privatno sam išla(i idem kad ima potrebe)d.Divanoviću.Dr.za sve pohvale,jako temeljit i super za komunikaciju.
U vojnoj sam bila najčešće kod Nakaša i Mašića.Nakaš mi je prirastao srcu kao i Divanović,stvarno su predivni dr,Mašić takođe i on me je i porodio.
Dakle,za ova 3 dr.samo riječi hvaleuser posted image

Negativno iskustvo sam imala sa dr.Begovićem V.,Bečiragić u vojnoj me ubjeđivao da sam se već trebala poroditi user posted image i naručio me da dođem u četvrtka kad je on dežurni.
Meni pukao vodenjak u srijedu u 23:30 i porodio me dr.Mašić,a bila sam prisutna kad je Bečiragić preuzeo smjenu (bilo mi je drago da sam ga mimoišla).

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 11:35:55   
gulanferka
zivim u ze-do kantonu a radim u sarajevu tako da idem kod privatnice jer mi je prakticnije.
prva mi je trudnoca i idem kod dr. Amre u Clarus (isla sam kod nje i prije trudnoce) i prilicno sam zadovoljna.  jedino sto mi se ne svidja jeste da kao i drugi doktori (prije trudnoce) olako propisuje hormone, bez ikakvih nalaza i pretraga. i sto me sad u trudnoci pored hvala Bogu odlicnih nalaza i napredovanja bebe tretira kao bolesnicu i narucuje na UZ svaka tri tjedna. mislim, trudnoca je divno iskustvo ali odlazak doktoru je ipak odlazak doktoru.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 11:42:27   
taurus
gulanferka prije svega da ti kažem da ti je super nickuser posted image user posted image user posted image
odavno nisam čula ovaj izrazuser posted image user posted image user posted image
i mene dr. amra naručuje svake tri sedmice, samo što ja ipak idem jednom mjesečno jer mislim da je dovoljno i da nema potrebe da idem češće

(odgovor članu gulanferka)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 11:46:40   
Šanti
Jao zena umrla, a zamisli ja nazvala i narucim se kod nje.....ma spustili bi mi slusalicu. A sad se sjecam kad sam procitala ovaj clanak kad se to desilo.
Evo to odgadjam vec duze vrijeme i nikako da se organizujem i ode.
Hvala vam:)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 11:55:10   
rose
IZVORNA PORUKA: gulanferka

zivim u ze-do kantonu a radim u sarajevu tako da idem kod privatnice jer mi je prakticnije.
prva mi je trudnoca i idem kod dr. Amre u Clarus (isla sam kod nje i prije trudnoce) i prilicno sam zadovoljna.  jedino sto mi se ne svidja jeste da kao i drugi doktori (prije trudnoce) olako propisuje hormone, bez ikakvih nalaza i pretraga. i sto me sad u trudnoci pored hvala Bogu odlicnih nalaza i napredovanja bebe tretira kao bolesnicu i narucuje na UZ svaka tri tjedna. mislim, trudnoca je divno iskustvo ali odlazak doktoru je ipak odlazak doktoru.



ja sam kod amre citavu ovu trudnocu vodila...do utorka (a u ponedjeljak sam usla u 40-u) a prije 4 sedmice paralelno krenula kod masica...prezadovoljna i UZ svake tri sedmice mi nije bio previse user posted image pa jedva sam cekala da vidim svoju curicu da mi kaze da je sve ok da fino napreduje...nemam iskustva s hormonima prije trudnoce jer nisam nikad bila na piluli...jelte ima i drugih nacina user posted image a ovo ostalo je uvijek mogu prepororucti i aBd nakon poroda opet idem njoj na kontrolu ...ne bih mjenjala njene preglede i instrumente za neke druge..kad se sjetim onih drugih s metalnim instrumentima, oci mi ispadnu na rutniskom pregledu...kod amre ni ne osjetim


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu gulanferka)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 11:58:50   
gulanferka
hvala taurus- kazu da mi ovaj nick ocrtava karakter  user posted image  
i ja koristim iste metode eskivacije- ne narucim se odmah nego nazovem za mjesec dana i trazim termin.
Bogu hvala zdrava sam k'o drijen i naravno da ne volim ici doktoru.
i super me fjaka hvata kad pomislim na porod i lezanje u bolnici po prvi put u zivotu (pa jos Zenica user posted image )




(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.11.2010 12:10:56   
gulanferka
rose- kod vas se bas priblizilo, zelim vam cure lak porod i svako dobro user posted image
ja sam prije nje isla kod "muskih" doktora i jedan od njih me je u 27. godini zivota stavio na pilulu: ne zbog kontracepcije nego zbog odokativnog PCOS-a.
ja pila neko vrijeme, lose podnosila,  prestala piti i dobila najgori poremecaj ciklusa ikada u zivotu. nikad si necu oprostiti sto sam ih uzela, ali hajde, doktor ti kaze, vjerujes mu 100%.
dr. Amra mi propise druge, da anulira posljedice prvih: pijem ja i te, nisu bas tako strasni kao prethodni i nakon dva ciklusa, uz pomoc nekih biljcica (a mozda i ne, mozda je placebo) dobijem prirodno menstruaciju.
nakon toga prestanem piti sve, pustim tijelo da odradi svoje i evo, hvala Bogu, skoro smo upolovili.
cinjenica jeste da je naspram kolega dr. Amra detaljnija i pazljivija 100% i ne bih je mijenjala.
ali sta cu kad sam tezak karakter- kod mene uvijek moze bolje pa to ti je user posted image !!!

(odgovor članu gulanferka)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.11.2010 9:01:34   
aya 05
Belmice,dr.Lejla ti je super.Meni je vodila prvu trudnocu,a evo i drugu i imam samo rijeci hvale.
Najbolje ti je da odes kad je dezurna i javis joj se.Dezurna ti je u srijedu od dva sata.

(odgovor članu gulanferka)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.11.2010 9:51:05   
rose

IZVORNA PORUKA: gulanferka

rose- kod vas se bas priblizilo, zelim vam cure lak porod i svako dobro user posted image
ja sam prije nje isla kod "muskih" doktora i jedan od njih me je u 27. godini zivota stavio na pilulu: ne zbog kontracepcije nego zbog odokativnog PCOS-a.
ja pila neko vrijeme, lose podnosila,  prestala piti i dobila najgori poremecaj ciklusa ikada u zivotu. nikad si necu oprostiti sto sam ih uzela, ali hajde, doktor ti kaze, vjerujes mu 100%.
dr. Amra mi propise druge, da anulira posljedice prvih: pijem ja i te, nisu bas tako strasni kao prethodni i nakon dva ciklusa, uz pomoc nekih biljcica (a mozda i ne, mozda je placebo) dobijem prirodno menstruaciju.
nakon toga prestanem piti sve, pustim tijelo da odradi svoje i evo, hvala Bogu, skoro smo upolovili.
cinjenica jeste da je naspram kolega dr. Amra detaljnija i pazljivija 100% i ne bih je mijenjala.
ali sta cu kad sam tezak karakter- kod mene uvijek moze bolje pa to ti je user posted image !!!



ja sam prije amre isla kod sabine cengic...njena ordinacija na listi svih ambasada i stranaca...kontam hajd dobra je...i jeste i draga je ali reciimo kod nje su mi oci ispadale na pregledu...amra mi je bila otkrice ...bila sam ja jednom i kod divanovica al ne bih amre mjenjala za sada user posted image

sada sam kod masica, nemam pojma ko ce me poroditi, vidjet cemo...termin mi je sutra a ako i kad prenesem, svi doktori u vojnoj su u igri user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu gulanferka)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.11.2010 11:00:33   
belmica
Aya 05 hvala ti puno! taman bih mogla u srijedu otici, to ce biti vec 7 sedmica. a treba li mi uputnica? pretpostavljam da treba? i reci mi da li se ide gore na GAk na 1 sprat ili dole gdje je UZ
hvala jos jdnom!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.11.2010 11:01:05   
aya 05
Belmice,meni licno ne trazi uputnicu jer i ja radim u zdravstvu.A kada dodem gore pitam portira gdje je,obicno je dole na UZ-u.

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.11.2010 11:20:35   
belmica
e hvala ti, uzet cu danas za svaki slucaj uputnicu pa cu sutra otici, nekad oko 4 valjda ce biti tamo
hvala jos jednom user posted image
pozdrav

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *