|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.6.2010 22:40:00   
Esmeralda
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: mrkva

ima li iko ikakvog detaljnijeg opisa iskustva sa dr.Jadrankom Dizdarević, molllimmmm vas. user posted image


klik
Isla sam i sa prvom trudnocom prije 4 god, na kliniku kod Prof.Jadranke Dizdarevic Stojkanovic, a i ovaj put sam, rodila sam prije 2 mjeseca, Vodila me Prof.J. i njen sin Goran Stojkanovic..super su, ona sada nije imala toliko vremena jer je sef, pa me njen sin vise puta gledo ali bi njoj uvijek prenjeo kakav je nalaz UZ, ali vecinom su bili skupa na pregledu,
Ona je veliki strucnjak zato sam i isla kod nje, inace sam 80 posto invalid, imam problema s bubrezima i jetri, imam gleere u tim organima...
Oni su divni obadvoje, ja sam odusevljena, ispocetka nisam znala da je to njen sin, ali mi je on rekao da ce ona neko vrijeme biti odsutna i puna posla, pa sam isla u njegove dezure, jako je dobar, detaljan a prije svega ljubazan i divan, prije svega covjek pa onda ljekar....
Pred kraj trudnoce, me zvao i na mob, da vidi kako sam vrti li se beba, posto mi je pomalo plodna voda oticala, a njega sam otvoreno pitala i rekla mu, da bih voljela da se porodim kada bude on dezurni i kada radi PROF.Jadranka, tako je i bilo, porod mi je bio inducirani, nisu cekali da me zaboli, ionako je plodne vode pomalo nedostajalo...Sin Jadrankin je isti ko i ona, sto se tice ljubaznosti, pregleda i strucnosti, jeste da je mlad ali ima od koga da uci, i dosta zna rekao je meni prije nego sam se porodila, zvat ce Jadranku da njoj kaze moj nalaz i da ona kaze svoje misljenje pa ce mo onda vidjeti...stvarno svaka im cast...uradili su za mene dostaa, Ona je dosla od kuce, kada sam se porodila da vidi sto je s mnom u 9 navecer, samo rijeci hvala za nju imam....i prvo iskustvo mi je bilo takvoooo...pitala sam sve sto me interesuje, i dobila sam odgovor, po pola sata bi trajali moji pregledi na UZ...jako detaljniii....a kada bi me zabolilo na ginekoloskom stolu pri pregledu kada su me oni gledali, a potovo njen sin, zadnji put mi se izvinjavo, posto me stvarno zabolilo kada su mi tableticu stavljali u grlic, kada sam sisla sa stola, kaze izvini molim tee morao sam malo....vjerujte poroda me nije bilo strah ni prvi ni drugi put pored dobre podrske takvih ljekara....SVAKA CAST OBADVOMA



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.6.2010 22:50:56   
lillyy85
Mene vodi dr. begić na GAK-u u sa.Može se reći da nam je više porodični doktor,porodio 3 generacije u mojoj familiji- moju daidžincu,pa njenu kćerku pa sad će i mene aBd user posted image
Meni je dobar,jedino me nervira što ne vadi nalaze krvi i urina nikad trudnicama,samo na početku i ako zagalamišuser posted image
Meni tražio nalaze kompletne kad sam utvrdila trudnoću u novembru i nikad više,do neki dan kad sam ja na svoju ruku insistirala...Kaže on meni-ma dobra si ti meni,ne trebaju tebi nalazi,mogla bi ti sad meno trčatiuser posted image  K'o da ima rengenski vid,šta li?! Ne priča puno al me uvijek pita kad završi pregled:imaš li kakvih pitanja?Ja naravno imam uvijekuser posted image
Meni je on o.k,stara škola-mada,kad bih opet birala-izabrala bih ipak ove mlađe tipa dr.Sanjina Dekovića ili Lejlu Imširiju-nekako su otvoreniji a Begić ,to sam čula,voli lovu-....E od mene neće bogme a i do sad nije,vidjeti dinara,briga mene što je priimariususer posted image
Može biti počašćen kad se porodim kao i svi na odjeljenju i to je to

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.6.2010 23:16:10   
lillyy85
bedelindjo,ne želim te uplašiti i nije svakom nafaka ista ali moju šeficu je u decembru trebao poroditi dr.Bašić ali se dotični nije pojavio jer je bio vikend a čovjek otišao na neku dodjelu priznanja na Vlašićuser posted image  

pa su je porađali pola noći stažisti , niko nije imao hrabrosti preuzeti je jer je njegov pacijent...neće niko da se petlja..Hoće on para,to da znaš-ona je nosila svašta ali opet-da nije bilo dr.Ardata-ko zna kako bi završilo...

Prije tog slučaja sam čula sve pohvale o njemu,o stručnosti i iskustvu ali sad kad znam da je curu od 31 god,sa dva spontana i epilepsijom pustio da se porađa prirodno-znajući da može dobiti napad-i ne napisati to u njenom kartonu pa ti što su je porađali to i nisu znali dok se nije počela gubiti.....ne znam...

Možda je to samo jedan slučaj ali mislim da je najbitnije da ti budeš prisebna,dogovoriš se unaprijed,pitaš možeš li računati na njega tad,tražiš br.mob,nazoveš kad kreneš u bolnicu i insistiraš da dođe da te porodi-jer imaš na to pravo  i to je to...

Ne znam iz svog iskustva,tako mi žena ispričala a sad...Mislim da je ona bila loše sreće,
dešavalo se već da se dr ispali taj dan i porodi te neko drugi
Tebi je puuno bitnija babica nego dr.,bebica će svakako izaći,misli na to i don't sikirly..

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.6.2010 10:23:02   
bedelindja
Ima raznih slucajeva bas mi je zao tvoje drugarice sto je imala takvo iskustvo.To za telefon i njegov dolazak smo vec izdetaljisali i obeco je da ce doci jer ja sam njegov pacijent od ranije (doduse operisao mi je cistu na jajniku)
On je malo onako cudan covjek al bolje i to nego da je slatkorjeciv.Ja sam samo cula da on preferira dogovoreni porod tj.indukciju. E to vec cini mi se nebih pristala.
Samo to za pare nemogu se sloziti s tobom,on je mozda jedini doktor koji neuzima lovu i poklone,to znam jer sam se ja nakon operacije zaletila tako i on me pravo isfuro i postidio,a znam i po jos nekim zenama.
Dr.Sanjin dekovic je lud skroz on je pozitiva doktor,a sto se tice Dr.Imsirije neznam nista mada ja nevolim zene ginekologe i uvjek bi se odlucila za doktora .
Znam da je jako vazna babica na porodu al neka nama i doktora pa nisu oni tu za ukras user posted image


_____________________________

Kad mislite da vam neko jede iz ruke .. prebrojte sve prste

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.6.2010 11:05:56   
mamilica
Moji planovi su da do kraja (jos koji dan user posted image ) idem dr Aidi u Vojnu i voljela bih da me ona porodi, kao i prvi put. Tada je moralo gelom zbog nekih komplikacija, a sada ne bih pristala na gel, a o indukciji ne znam bas puno. Koje su prednosti a koje mahane? Iz razgovora sa njom sam zakljucila da me moze ona poroditi, moram cesto dolaziti na ctg i preglede i kada ona zakljuci da je sve zrelo i spremno da cemo krenuti sa porodom. Dakle, bice inducirano, cim planiramo dan. Termin mi je za 10tak dana. Malo sam nesigurna oko te indukcije, ali svjesno sam je pitala jer se osjecam nekako domace i sigurnije sa dr kojoj idem i sa kojom imam iskustva.

(odgovor članu bedelindja)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.6.2010 17:40:56   
bedelindja
Indukcija je za nekoga super a neko je ogorcen sve je to stvar iskustva.Ja kako sam shvatila imas ucestale kontrakcije sa malim razmacima a ne onako postepeno kao sto to ide prirodno.
I naravno brze se porodis.Nekad je to dobro kad vec imas kontrakcije pa samo ti kao indukcijom ubrzaju porod,a nekad to rade tako, kao dogoverini termin ti odes bez bolova i sve ti izazovu indukcijom.
Misljenja o indukciji su podjeljena opet kazem sve je stvar iskustva,ja bih licno voljela da sve ide prirodno,kao i vecina trudnica.
Mamilice tebi se bas primaklouser posted image
SRETNO!


_____________________________

Kad mislite da vam neko jede iz ruke .. prebrojte sve prste

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.6.2010 21:26:52   
lillyy85
IZVORNA PORUKA: bedelindja

Ima raznih slucajeva bas mi je zao tvoje drugarice sto je imala takvo iskustvo.To za telefon i njegov dolazak smo vec izdetaljisali i obeco je da ce doci jer ja sam njegov pacijent od ranije (doduse operisao mi je cistu na jajniku)
On je malo onako cudan covjek al bolje i to nego da je slatkorjeciv.Ja sam samo cula da on preferira dogovoreni porod tj.indukciju. E to vec cini mi se nebih pristala.
Samo to za pare nemogu se sloziti s tobom,on je mozda jedini doktor koji neuzima lovu i poklone,to znam jer sam se ja nakon operacije zaletila tako i on me pravo isfuro i postidio,a znam i po jos nekim zenama.
Dr.Sanjin dekovic je lud skroz on je pozitiva doktor,a sto se tice Dr.Imsirije neznam nista mada ja nevolim zene ginekologe i uvjek bi se odlucila za doktora .
Znam da je jako vazna babica na porodu al neka nama i doktora pa nisu oni tu za ukras user posted image



E vala ti je svaka na mjestu,a to za lovu-znaš kako žene znaju i preuveličati pa sad ne znam....možda je bila i šuplja da se šta nosilo...ja ti Begića po tom pitanju strogo ignorišem,a on baš hole šuške...e pa od mene neće dobit ni bombonjeru....kad god mu dođem-kesa more na stolu pored uzv-auser posted image

e pa ja ću đon baš da budem,mada ako se ne daj Bože zakomplikuje porod-ne pitam koliko-što jest-jestuser posted image

Ako te čovjek od prije zna,super-onda nema problema a svi su oni malo čudni na svoj način a mi smouser posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu bedelindja)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Koji vas doktor vodi/o
25.6.2010 11:22:14   
Esmeralda
Ja sam imala inducirani porod tableticama dinoprostona ili misoprostola nesjecam se bas kako je tacan naziv od ova dva....jer sam imala visoko prsnuce vodenjaka, i voda se polako smanjivala u 9 mjesecu, pa su mi zakazali porod 7 dana prije termina,
a bila sam i otvorena vec 2 cm, a prof,Jadranka mi je rekla da nece gel vec ove tabletice, ujutro u 9 mi je stavila vaginalno, i oko 3 popodne je dosao njen sin u dezuru i stavio drugu, oko pet popodne sam osjetila one jake kontrakcije i u '''' sam vec bila u sali, maksimalno otvorena a u '''' i15 rodila....super sam prosla, dok su ove do mene sto su lezala, inducirale porod gelom, cim im je prof. stavila cijeli dan su imale kontrakcije i to ih dobile odmah nakon 1 sat nakon aplikacije, i cijeli dan se mucile, a jedna rodila poslije mene a jedna tek u 4 ujutro....
ja sam doduse pitala PROF.J hocu li gel, kaze ona ne, ove cemo tabletice a i bolovi su prirodniji a lagano se otvaras......ja sam za inducirani porod naravno ako zato postoji indikacija
A s prvim porodom, mi je pukao vodenjak tacno na termin, naravno tu je bila i Jadranka, i taj dan sam se porodila za '''' sati, i stavili su me na drip....a sad nije bilo ni infuzije ni nista, cijeli dan sam bila na odjeljenju do '''' sati pred ulazak u salu, iz dva napona rodila, a nisam pukla beba teska 37000 gr

< Poruku je uredio Esmeralda -- 25.6.2010 11:35:49 >

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.7.2010 16:50:11   
idana_85
Mene je porodio Begic, iako mi je Dekovic vodio trudnocu
O Dr Dekovicu samo najbolje
A Begic...nidje veze, babica mepocela poradjati kad je on dosao. I samo bio tu,babica sve radila, on me recnuo i usio, i ispario, jedva da sam ga i vidjela. Naravno nista mu nisam dala,a i za sto bih?

Zna li neko kada je dr Murtezic na godisnjem?


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.7.2010 23:47:18   
lillyy85
Jesi rađala još nekad?Koliko sam ja čula-to svaki dr.radi-naleti,dođe pregledati posteljicu,ušije te a nekad to i stažisti rade i to je to..Pare mu ne bih ni dala al znam da ti je babica glavna nebitno ko te vodi..

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.7.2010 1:00:26   
lillyy85
idana_85,nisam mislila biti bezobrazna-pogrešno sam postavila pitanje,sorry.Htjela sam pitati imaš li još neko drugačije porođajno iskustvo,tj. jesil drugo dijete rađala u prisustvu dr.-a a ne onako...user posted image  No hard feelings?user posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.7.2010 8:08:02   
Esmeralda
a prvo dijete sam radjala uz prisustvo muza, povremeno bi usla babica i doktor da pregledaju koliko sam otvorena,
a s drugim je bio moj doktor svo vrijeme, lezala sam dole na odjeljenju dok nisam bila max otvorena, usla  u salu 15 do 6 popodne, doktor me moj i porodio G.Stojkanovic i u 6 i 15 je bebac bio tu, iz dva napona sam rodila...mislim cak da nije bilo babice on sam i jedna sestra...ja babicu nisam vidjela posto su na druga dva stola isto zene radjale

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.7.2010 8:10:51   
Esmeralda
Meni je dr.Begic katastrofa....kao prvo nes prica nis ne kontam...bila jedna zena izgubila blizance u 5 mj trudnoce, i dosao njen muz nesto mu rekao sta ja znam posvadjali se.....on dosao na odjeljenje i kaze toj zeni, jel onako isto tvoj muz pristupa grubo prema tebi kao sto je bio danas prema meni, a zena lezala i pokrila se jorganom, kaze on sta si se to pokrila nesto se bojis.....
pravi strumf tako mi izgleda..

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.7.2010 9:58:29   
lillyy85
user posted image user posted image user posted image  Čuj štumf...user posted image user posted image user posted image

Kad malo bolje razmislim-i liči stvarno- mada po tvom opisu ispade Gargameluser posted image

Ne kontam ovaj dio: kao prvo nes prica nis ne kontamuser posted image
 
On fakat malo priča al' pitaj sama ako ne kontaš : šta se time mislili reći?
Ja ne dam da me se poklapa,fino ispitam sve živo - osim kad mi se zaova šlepala pa išla sa mnom na preglede-e tad ga nisam mogla ni pitati ništa jer je ona samo mljelauser posted image
 
Ja ga savršeno razumijem,valjda sam se više  naviklauser posted image -uvijek kad mi da nalaz pitam da mi pročita šta piše a prije svakog pregleda ja kući pogledam tablicu rasta nerođene bebe i odmah znam ,dok mi govori kolika je ,jel to u redu il nije i odmah pitam jel ta mjera o.k..Sama od sebe ispričam šta me bolilo tih mjesec ili 7 dana,mora te saslušati- nije nekulturan-pa ja to iskoristim ne mora me on pitati ništauser posted image

Samo me užasno nervira što nalaze ne traži čitavu trudnoću,moraš sam na svoju ruku donijeti-kažu zato što neće da trudnice maltretira,ipak porađa žene 30 god. i primarius je valjdauser posted image  al briga mene za to-ja nalaze povadim i donesem radi sebeuser posted image

Za ovaj gore opisani slučaj ne mogu ništa reći,ne dao Bog nikome-al' znam da se dešava svašta-meni je npr. Rovčanin grooozan,grub,čvaka prava,trči niz hodnik i zviždi-od pacijentica bježi....a nekome je baš dobar tako da ...svako ima svoj izbor

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.7.2010 15:34:39   
Esmeralda
Gore su mi super PROF.Jadranka i njen sin Goran Stojkanovic oni su mi na prvom mjestu, zatim Lejla Imsirija, Dr.Sanjin Dekovic, Dr.Abadzic, PROF Godinjak, nije losa ni Alma Kandic

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.7.2010 15:57:51   
lillyy85
Ja ih ne znam sve ali znam za dr.-a  Sanjina Dekovića,Nidžaru Abadžić,Naimu Imširlija da su super...mada je mene najviše oduševio Arap-dr.Muhamed Ardat ili tako nešto-on mi je bio na prvom pregledu i sa 7+4 mi pustio otkucaje  s bebe i objasnio sve dijelove moje utrobe,dao sličicu i sl..user posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.7.2010 23:16:01   
idana_85
IZVORNA PORUKA: lillyy85

Jesi rađala još nekad?Koliko sam ja čula-to svaki dr.radi-naleti,dođe pregledati posteljicu,ušije te a nekad to i stažisti rade i to je to..Pare mu ne bih ni dala al znam da ti je babica glavna nebitno ko te vodi..


Nisam mila, to mi je prvo dijete, i za sada jedinac. Ali svejedno na mene je ostavio los utisak. Jer sam vidjela da je dr lejla sizila sto ga nema i rekla cekamo ga dvije min, ako ne dodje, ovu cu zenu ja poroditi. I kad sam dobila napon, sestra mi daje upute i govori gdje je vise taj doktor, misli lise pojaviti...
a ostalo ne znam fakat, vidjela sam ga tih pet min :)


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Koji vas doktor vodi/o
7.7.2010 8:32:16   
lillyy85
moja idana_85 sad te tek razumijemuser posted image  Jučer sam kod štrumfa imala užasan vaginalni,po hodnika me tješilo....zgurao mi na silu čitavu ruku od jednom,p'o bolnice me poslije tješilo...Još mi je 20 dana do termina,nije vodenjak skroz pukao ni čep izletio...ne znam koji mu je...Helem od tog sam dobila krvarenje i prevu traumu pa ovog dr. mijenjam pod hitnouser posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.7.2010 18:24:11   
idana_85
Hej bas mi je zao,fakat je kreten. hB pa sam ja s njim imala posla nekih 15 min. Ne znam, mozda ti je sada kasno da ga mijenjas, bar gore na GAK-u te niko nece uzeti od njega iz kolegijalnosti. Al mozes gledati kad porod krene da nekako izbjegnes njegovu smjenu,ako bude moguce.
A ne kontam sto ti je radio vaginalni???? Meni je to dr radio na dan termina, prije nije,jer moze izazvati porod. A ne brini se, normalno je da poslije vaginalnog pregleda malo krvaris. Bice to sve ok, drzim ti fige, javlja se. pusa


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.7.2010 20:46:08   
mrkva
Ja koliko sam čula da taj dr.Begić nije dobar, da je nekad imao pravih psihičkih problema,.........

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2010 11:13:50   
Esmeralda
I ja mislim da ima ozbiljne psihicke probleme...jako bezobrazno i ljutito se ponasao prema pacijentima....mojoj prijateljici je rekao koja je gore lezala....TI NETREBAS BITI OVDJE SAMO NAM MJESTO ZAUZIMAS GUZVA JE...a ona je morala lezati primala ginipral venozno

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.8.2010 13:41:08   
qalb
Bila bih zahvalna da mi neko prenese svoje iskustvo sa doktoricom Amrom iz poliklinike Clarus...   posebno koliko je strucna i profesionalna, koliko je osposobljena ocitati ultrazvuk kod rane trudnoce, problematicne  itd...   bila bih veoma zahvalna, s obzirom da sam na pocetku jos nepotvrdjene trudnoce  i s obzirom na prethodnu vanmatericnu... svaka informacija o njenom radu mi je dobrodosla...   Hvala svima!!user posted image

(odgovor članu Naina)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.8.2010 14:48:38   
Anica1
Ima li neko iskustva sa dr Rakickom?

(odgovor članu qalb)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.8.2010 14:54:07   
selmoni
Rakička je stručnjak ali zna biti veoma neugodna i drska

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.8.2010 21:59:30   
BBubica
O doktorici Amri iz Clarus-a sve najbolje...
Od pocetka  trudnoce pa na dalje
Prije svega je covjek pa onda doktor
Jedna od rijetkih koja ne radi na milion mjesta, nego na jednom, pacijentu se posveti u potpunosti, veoma je strpljiva, strucna, odgovorice na sva pitanja i odvojiti vremena koliko treba
Svaki ultrazvuk dobijem sve detaljne info o bebici i svemu sto me zanima...
Iz njene ordinacije izadjem nasmijana , sretna i bezbrizna 
:)

(odgovor članu qalb)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *