|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:56:31   
frenkoza
ja znam jednog tipa koji zivi u holandiji, ozenjen je holandjankom.... njihv sin se zove - Albert Peter Van Der RASIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koja kombinacija user posted image user posted image user posted image

a Mona sam predlozila snahi ona nosi curicu.... naravno to je samo prijedlog meni je ime prelijepooo....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:58:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja znam jednog tipa koji zivi u holandiji, ozenjen je holandjankom.... njihv sin se zove - Albert Peter Van Der RASIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koja kombinacija user posted image user posted image user posted image

a Mona sam predlozila snahi ona nosi curicu.... naravno to je samo prijedlog meni je ime prelijepooo....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok ovo je bolje od mog kolege Juniorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam imala kolegicu u osnovnoj koja se zvala
Alma maruana ali mansur...i svaki put kad je pitaš kako se zove ona jadna cijelu rečenicu izgovara


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:58:27   
melly__

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
I ovo da cujemuser posted image user posted image svasta.

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:58:29   
Anoniman
daj b a zene prestanite...Ismet Junior, Suzuki,Van der rasim

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...nemrem viseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:59:42   
melly__

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja znam jednog tipa koji zivi u holandiji, ozenjen je holandjankom.... njihv sin se zove - Albert Peter Van Der RASIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koja kombinacija user posted image user posted image user posted image

a Mona sam predlozila snahi ona nosi curicu.... naravno to je samo prijedlog meni je ime prelijepooo....


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.06.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:59:54   
kaktuscic
Rasim je najjaci! Nema dalje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:01:26   
frenkoza
jedan je sinu dao ime Zinedin Zidane..... voli tog fudbalera.... al bas i ime i prezime.... pa mogo mu je dati Zinedin, po fudbaleru.... ali zinedin zidan... svasta.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:03:27   
frenkoza
a ima jedna sto zivi u austriji.... a zove se Mersa.... pa na svoje ime dodala Laura.... sad se zove Mersa Laura... user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:04:10   
melly__

IZVORNA PORUKA: frenkoza

jedan je sinu dao ime Zinedin Zidane..... voli tog fudbalera.... al bas i ime i prezime.... pa mogo mu je dati Zinedin, po fudbaleru.... ali zinedin zidan... svasta.... user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj al se ismija zene drageuser posted image user posted image
Od moje kolegice sin se zove Ajman a od sestre joj Dajman jos im samo fali Kajmanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:04:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: frenkoza

jedan je sinu dao ime Zinedin Zidane..... voli tog fudbalera.... al bas i ime i prezime.... pa mogo mu je dati Zinedin, po fudbaleru.... ali zinedin zidan... svasta.... user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj al se ismija zene drageuser posted image user posted image
Od moje kolegice sin se zove Ajman a od sestre joj Dajman jos im samo fali Kajmanuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:05:11   
Anoniman
mm kaze da zna za dvojicu brace iz svrakinog

zan pol sedic i zan zak sedic

user posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:05:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

jedan je sinu dao ime Zinedin Zidane..... voli tog fudbalera.... al bas i ime i prezime.... pa mogo mu je dati Zinedin, po fudbaleru.... ali zinedin zidan... svasta.... user posted image user posted image user posted image

frenki jel bar čemu taj Zinedin naš...da kćerki preporučim...
I mama joj je zinedina gotivilauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:05:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

mm kaze da zna za dvojicu brace iz svrakinog

zan pol sedic i zan zak sedic

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:08:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

mm kaze da zna za dvojicu brace iz svrakinog

zan pol sedic i zan zak sedic

user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   probudih ovog mog zan zakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dosta je za vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:09:05   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: dadada

mm kaze da zna za dvojicu brace iz svrakinog

zan pol sedic i zan zak sedic

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:12:56   
melly__

IZVORNA PORUKA: dadada

mm kaze da zna za dvojicu brace iz svrakinog

zan pol sedic i zan zak sedic

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 23:13:25   
Rumi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ludih imena user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Znacenje imena
16.9.2010 8:22:20   
DM
E da vam i j jedno dodam-u zavodu za štićenike u Pazariću jedan se zove-Brando Marlon i prezime, ne znam koje!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Rumi)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Znacenje imena
16.9.2010 11:17:28   
anidla
juce bio kod nas od mm prijatelj i kaze snaha mu se porodila koja je inace iz Sirije

prvi je djecak zove se Ejmen

a evoopet djecak i zove se Ejhmen user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Znacenje imena
16.9.2010 12:24:32   
Mona Mohamed
Rasim No1.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Znacenje imena
16.9.2010 21:50:05   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

i meni je Mona predivno, evo sad bas razmisljam, nekako zvucno, hm stavljam je na listu user posted image

ja znam jednu Monu koja je ime dobila po svome dedi iz albanije...on je bio Mon....
curica je ko med...al značenje imena ne znamuser posted image



zeljauser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Znacenje imena
16.9.2010 21:56:05   
Almaa
ja sam cula za jednog lika koji je sinu dao ime Jamesdin (James Din)user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 3:46:52   
Galicia
Meni je Mona mocno ime, ali moja najbolja jaranica spanjolka kaze da to znaci majmun na spanskom. Doduse ne cita se ono dugo Mooooona, nego Mona. Eto da znate, a i ja sam saznala i malo se rastuzila.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 17:48:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je Mona mocno ime, ali moja najbolja jaranica spanjolka kaze da to znaci majmun na spanskom. Doduse ne cita se ono dugo Mooooona, nego Mona. Eto da znate, a i ja sam saznala i malo se rastuzila.

a u italiji na slengu znaci zenski polni organuser posted image isto kratko Mona. to je presudilo da se user posted image na kraju zove Lana. kad smo svekru rekli da hocem oda se zove Mona, kaze gdje cete tako dati djetetu ime, da je zezaju kad ode u italijuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 17:53:50   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je Mona mocno ime, ali moja najbolja jaranica spanjolka kaze da to znaci majmun na spanskom. Doduse ne cita se ono dugo Mooooona, nego Mona. Eto da znate, a i ja sam saznala i malo se rastuzila.

a u italiji na slengu znaci zenski polni organuser posted image isto kratko Mona. to je presudilo da se user posted image na kraju zove Lana. kad smo svekru rekli da hocem oda se zove Mona, kaze gdje cete tako dati djetetu ime, da je zezaju kad ode u italijuuser posted image

hahaha trebala si preskociti italiju :)) ime je prelijepo meni je za curicu ostalo Soraya ili Aleyna i mislim da se necu niakd ani predomisliti imena na cekanju :))))



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *