|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rucni usisivac
23.11.2010 19:25:58   
Zejnebb
Imate li,kakav je,koja je marka
Ja gledala kod nas u marketu ima od gorenje,poskup mi i philipsov,ima neki zab sam marku 48km,pa planiramo taj,omrzlo mi ispred peci dok nalozim,sve isprlja,pa valja ukljucivat veliki usisivac a i ako izmrvim,ovaj mi je prakticniji,sta vi mislite

Koliko dugo drzi baterija
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rucni usisivac
23.11.2010 21:57:14   
amdi
Imam Beko obicni, bio nesto jeftino -oko 20 km, i super je stvar ko ima malu djecu. Stalno ima nekih mrvica po podu radi djece, posebno oko stola za rucavanje, sad pa sad to sredim ...baterija je nikakva, ali to sam ja kriva jer nisam dobro punila. Sad stoji stalno na punjacu, ali ne smeta mi, vazno da funkcionise

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rucni usisivac
24.11.2010 21:18:30   
mamica
Mi smo kupili philipsov ručni usisivac, zadovoljna sam, bas smo ga i mi uzeli da nam olaksa ciscenje oko peci, a i djeca stalno nesto prosipaju, pa je super pomoc... Ja imam onaj veliki bekov usisivac na vodu, pa mi je problem da ga svako malo sklapam i rasklapam, nego usisam velikim dobro, onda ovim rucnim odrzavam, i tako ukrug...
I da cini mi se da je kostao 79 Km.


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rucni usisivac
25.11.2010 11:09:52   
Crvena
Sinoc razmisljam o rucnom usisivacuuser posted image Moja prijateljica ima Bekov, kaze da je zadovoljna.  Danas cu svratiti u Beko (ako bude otvoren)user posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 25.11.2010 11:21:56 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rucni usisivac
25.11.2010 11:14:15   
mila81
IZVORNA PORUKA: amdi

Imam Beko obicni, bio nesto jeftino -oko 20 km, i super je stvar ko ima malu djecu. Stalno ima nekih mrvica po podu radi djece, posebno oko stola za rucavanje, sad pa sad to sredim ...baterija je nikakva, ali to sam ja kriva jer nisam dobro punila. Sad stoji stalno na punjacu, ali ne smeta mi, vazno da funkcionise


Jesi li ga skoro kupila, baš sam čula za taj Bekov da se dobro pokazao, i da se mora uvijek držati na punjaču, i ako se tako radi da će dugo slušatiuser posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rucni usisivac
25.11.2010 11:54:11   
Lulu_08
Phillipsov, super je extra! 85km kostao i vrijedi svake markice hehe..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rucni usisivac
1.12.2010 17:02:12   
Crvena
IZVORNA PORUKA: amdi

Imam Beko obicni, bio nesto jeftino -oko 20 km, i super je stvar ko ima malu djecu. Stalno ima nekih mrvica po podu radi djece, posebno oko stola za rucavanje, sad pa sad to sredim ...baterija je nikakva, ali to sam ja kriva jer nisam dobro punila. Sad stoji stalno na punjacu, ali ne smeta mi, vazno da funkcionise


Amdi, kada si ga kupila? Neki dan sam ulazila u Beko, imaju samo neki od 40 KMuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *