|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osjetljiva koza,crvenilo po licu
23.11.2010 19:29:23   
Zejnebb
S ovim imam dosta dugo problema,oko usana i nosa najvise mi ima,kao osip,nekakvo crvenilo,nikako ga se rijesit,koristim proizvode za osjetljivu kozu ali ne pomazu
Znate li vi neki dobar i efikasan proizvod za to,ja mislim da je to zbog osjetljivost koze,bas ruzno nekad se prospeuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu
26.11.2010 8:56:52   
larina
i kod mene ponekad tako nesto se pojavi,pa ja stavim cink kremu i bude bolje.mnoge kreme mi neodgovaraju zbog svog mirisa ili sastava pa mi dode do tog crvenila samo sto jos meni i ocima smeta.bila sam i kod dermatologa pa mi je propisala neku antibiotik kremu koju su u apoteci sastavili,ali mi nije nesto puno pomoglouser posted image sad pazim sa kremama,znam koje mi odgovaraju i samo njih koristim

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu
26.11.2010 9:26:29   
Dinkica
Ne bi bilo loše da pokušaš sa  zelenom Eucerin linijom, mom bratu momaže, zna mu se javiti crveni osip baš u predjelu oko usta i nosa, doktor je rekao da je to saboreja, i interesantno da se javi kad se nešto baš baš iznervira ili nasekira. Uglavnom njemu Eucerin pomaže.
Evo pogledaj kako izgleda KLIK ,

mislim da on koristi samo gel za pranje i kremu, kupuje se isključivo u apotekama, malo je skuplje ali vrijedi...

Samo da dodam, sve i da nije saboreja, da je obični osip opet preporučujem eucerin, jer i ja koristim crvenu liniju iako nemam ni osip ni bubuljice....


< Poruku je uredio Dinkica -- 26.11.2010 9:34:33 >


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu
26.11.2010 14:09:29   
Zejnebb
Ok hvala vam,probat cu tu Eucerin liniju ;)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu
5.4.2012 23:33:42   
Neky

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Ne bi bilo loše da pokušaš sa  zelenom Eucerin linijom, mom bratu momaže, zna mu se javiti crveni osip baš u predjelu oko usta i nosa, doktor je rekao da je to saboreja, i interesantno da se javi kad se nešto baš baš iznervira ili nasekira. Uglavnom njemu Eucerin pomaže.
Evo pogledaj kako izgleda KLIK ,

mislim da on koristi samo gel za pranje i kremu, kupuje se isključivo u apotekama, malo je skuplje ali vrijedi...

Samo da dodam, sve i da nije saboreja, da je obični osip opet preporučujem eucerin, jer i ja koristim crvenu liniju iako nemam ni osip ni bubuljice....




Da li si probala mozda njihove Anti-Age kreme?, kakve su?

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *