|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: P90X - mrsanje
11.12.2010 13:18:56   
mamica87
ne znam gdje se ima uzeti,meni je rodak snimio a on je opet skinuo sa free zoneuser posted image a imas link s torenta da skines dvd ,stavila sam ga na ovoj temiuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: P90X - mrsanje
11.12.2010 13:31:25   
selina
ok hvala

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: P90X - mrsanje
11.12.2010 19:04:49   
Galicia
Lutke, poslala sam mu email danas i cekam vise informacija, tacnu dijagnozu i sve to.
Znam 100% da je od vjezbi, samo nisam sigurna a moguce je da se on preforsirao. Ali znam 110% da  je nakon 2 dana zavrsio u bolnici.
Mi mu se na poslu smijali, doduse i on je se sprdao na svoj racun.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: P90X - mrsanje
11.12.2010 23:22:40   
mamma mumi
Ove cure super izgledaju,neznam ni sto vjezbaju, nedo Bog da se ja skinem, uh tek bi se tada vidjela transformacija.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: P90X - mrsanje
11.12.2010 23:28:16   
mamma mumi
Je li se vjezbe mogu raditi kuci bez odlaska u teretanu i rade li se svaki don i koliko dugo. Gdje se moze naci dvd?Hvala

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: P90X - mrsanje
12.12.2010 10:52:19   
mamica87
mamma mumi vjezbe se rade kod kuce upravo zato sto neki nemaju vremena da idu u teretanu,radi se svaki dan po jedna vjezba do dvije maksimalno tj. dvije se rade ako imaju dodatno trbusnjaci za taj dan .user posted image sve zavisi koju vjezbu uzmes od vrijeme trajanja ali najduza je oko 1:30 a toliko bi i u teretani najmanje morala provesti.dvd imas da skines sa torrentauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: P90X - mrsanje
12.12.2010 14:58:44   
mamica87
vjezbe su haos ,jedva sam prezivjela prvi treninguser posted image sklekovi mi nikako ne idu nemam snage da napravim jedan a kamoli sve ono sto oni rade ali ne gubim nadu potrudit cu se maximalno da izdrzim 90 danauser posted image Javit cu vam kad bi bude 30 dan da li ima kakvog efekta a mislim da ga treba biti sa ovakvim programom treniranjauser posted image [ Dusa kad mi nije izasla iz tijela od napora user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: P90X - mrsanje
12.12.2010 19:01:16   
dijana di
pozdrav svima, malo sam čitala i vidim da dosta osoba ima isti problem. KG. Ja vam savjetujem paiyouji čaj na biljnoj je bazi i napokon nesto da stvarno djeluje ja sam imala 119 kg nakon 2 trudnoće i skinila sam 33 kg a najbolje od svega nista se nije vratilo.Čaj je malo teže nabavit jer ga nema u apotekama i nema reklama na tv pa ću vam dati adresu na koju se možete obratiti ako je netko zainteresiran. 

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 13.12.2010 9:34:05 >

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: P90X - mrsanje
13.12.2010 9:35:56   
Mya_81 RR
Mamica87, obavezno javi za rezultate. I sretno user posted image  

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dijana di)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: P90X - mrsanje
13.12.2010 11:38:50   
indy_26
Citala sam mamice sta si pisala i gledala na youtube ove vjezbe i bas mi se dopada. Ja nisam debela imam 60 kg ali zelila bi jos do 55 da dodjem i da ucvrstim tijelo jer mi jos uvijek mlitavo poslije poroda. Ovdje u Holandiji dvd kosta 99 e i kupicu ga samo te molim mamice za hitan odgovor jel moram da imam sve one tegove i sprave u kuci ili mogu vjezbe da radim bez njih. Molim te sto prije mi odgovori jer je dvd na akciji a inace kosta 130 e.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: P90X - mrsanje
13.12.2010 11:47:27   
mamica87
ja nemam ni jednu spravu umjesto tegova koristim flase s vodom user posted image eh jedino nagovaram muza da nesto skonta pa da mi napravi onu spravu sto ide na stok a i ako ne bude napravio opet mozes zamjeniti nekom drugom vjezbomuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: P90X - mrsanje
13.12.2010 11:59:16   
indy_26
Hvala mamice na brzom odg. Ja imam tegove od 1 i po a za ono drvo na vratima pa se dizati. Eto narucicu i ja pa cu se javljati sa rezultatima cini mi se da je super.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: P90X - mrsanje
19.12.2010 9:05:36   
mamica
mamice sta bi??? ne javljas se? kako napredujes s vjezbama... ima li kakvih rezultata??? 

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: P90X - mrsanje
21.12.2010 20:59:29   
mamica87
ima napretka polako ali sigurno user posted image na pocetku sam slabo mogla koju vjezbu odraditi kako treba a sad vec ide bolje user posted image javljam se 30 dan od vjezbanja pa valjda bude bolji rezultat nego sad tek mi je 10 danuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: P90X - mrsanje
23.12.2010 12:44:01   
mamica
ma samo naprijed... user posted image user posted image user posted image , i ja sam objavila rat kilogramima, samo drugom metodom... pa vidjecemo!

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: P90X - mrsanje
24.12.2010 13:34:39   
bebolino79
Drage mame,

morala sam da vam se javim jer vidim da imate problem koji sam i ja imala.
ja sam u toku trudnoce dobila 30kg, sa 62kg zavrsila na 92 kg.(a inace sam sklona debljanju) za 6 mjeseci poslije poroda vratila sam svoju kilazu, nisam radila vjezbe niti neka posebna djeta samo sam izbacila iz jelovnika hljeb i slatko a gazirane sokove ostavila jer bez toga ne mogu., mozda jednom u toku sedmice da pojedem cokoladu al samo jednom i naravno sto je bitno rad po kuci (umjesto vjezbi)ciscenje, brisanje, peglanje i popodnevna setnja sa bebom.Tako da sam vratila svoju kilazu a kuca mi je uvijek cista. Zaboravila sam da sam iz 19 sati jela voce a . prije trudnoce jednom sedmicno sam sa muzem isla u saunu i bazen a posto sada ne mogu zbog bebe pronasla sam ovaj nacin.a ako zelite mogu vam preporuciti dijetu po kojoj je moja bliska prijateljica za 3 sedmice izgubila 10% svoje kilaze tj. sa 90kg na 81 kg, strogo se pridrzavala toga.

DIJETA PO PREPORUCI NUTRICIONISTE preuzeto sa
http://www.coolinarika.com/forum/viewtopic.php?id=769


sretnouser posted image

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: P90X - mrsanje
31.1.2011 12:09:15   
meg 1
Ja kupila na PIKu ove dvd-ove, ima 13 dvd-ova... sad idemo vjezbati

_____________________________

vjezbanje kod kuce

(odgovor članu bebolino79)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: P90X - mrsanje
22.12.2012 12:29:26   
mamaajna
pozdrav cure,evo ko nije u kondiciji da malo nabere kondicije
http://www.youtube.com/watch?v=xRScb2l4Z4g

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu meg 1)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *