|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 0:20:31   
puma
sorry, ugasi mi se laptop, onaj mali mi iscupao struju nisam ni skontala... odgovorito... user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 0:27:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: puma

sorry, ugasi mi se laptop, onaj mali mi iscupao struju nisam ni skontala... odgovorito... user posted image

sve zdogovorenouser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 10:39:42   
Hanady RR
Molim vas ad sve one koje su htjele danas dostaviti pomoć u navedeni prostor to na način da me prije telefonom kontaktiraju da budme na mjestu jer imama obaveze čekanja pomoći na drugim mjestima.
Moj broj imaju sve moderatrice budite slobodne da tražite.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 14:13:13   
Hannan
user posted image user posted image Pomoc koji su skupile nase forumasice iz Tk je na putu za Sarajevo....neizmjerno sam sretna da se sve zavrsilo kako treba, da smo uspjele koliko toliko pomoci nasim dragim Gorazdanima....veliko hvala Klemzi i nasim forumasicama iz Gradacca, mojim dragim tuzlankama, Breskvi, Ivani Tz i njenoj prijateljici, Breskvi, Maueli, Nunichi...veliko hvala vozacu Transturist Tuzla koji ce to prevuci do Sarajeva, hvala mom dragom svekru (moje auto je u kvaru) jer  je preuzeo da odveze na stanicu....i ako sam jos nekoga zaboravila neka neka se ne ljuti, hvala svima jos jednom...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 14:25:15   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Drage moje evo mene...
oprostite što ne javih prije...ali viša silauser posted image

Uglavnom današnji dan je bio super...

Jako mnogo se skupilo zaista...
sutra biće još

ja pored toga što želim da se zahvalim sarajkama koje su dale svoj doprinos posebno moram da se zahvalim zavidbićima...
Meli i koko, kada je vozač autobusa otvorio gepek, ostala sam bez teksta...moj suprug inače veliki pomgača u ovoj cjeloj priči što moram izdbojiti nije mogao očima vjeravati da je toliko toga stiglo busom. Nudio je vozaču ''na kfu'' ak ovaj je rekao ''ma zavidovići su to jarane, kakvo na kafu ovo je moj doprinos donaciji''

Svaka vam čast...hvala vam do srcauser posted image user posted image user posted image



Moje drage Sarajke, hvala na ugodnoj kafici, hvala što ste donijele prilog svoj, hvala što ste vrijeme izvdojile i andila nema na čemu za peksimeteuser posted image sa posla si pravo došla veliko je touser posted image

Eh drage moje...sutra biće toga još....

a za večeras samo se malo strpite stižu slikice današnjeg plodnosnog dana.....

jesam li vam rekla da vas volim, ovakve Vas volimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vjeruj mi da bi se još puno više toga skupilo da je bilo vremena,u ovome nije učestvovalo više od 5 ljudi,ali eto, još jedan mali dokaz, da smo mi mala čaršija velikog srca  user posted image user posted image user posted image
Nekako je sve ispalo na brzaka,nismo se mogli nikome "ušlepati" za prevoz,mi smo ko slijepo crijevouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,nikom nismo "usput".
Kad smo skontali kako ćemo,ostalo je par sati da se prikupi i pošalje.Sad znaš kako je to s ljudima,svi bi učestvovali,ali...   neko ne može stići u subotu,neko nema način da doveze na odredište,neko radi, neko "vako",neko "nako" ....
Šta je tu je.Šteta samo što je tako malo vremena na raspolaganju.
I znate šta :
" Zavidovići su to,jarane,ovo je naš doprinos"  ( smajlikojijeponosan)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 18:42:59   
Hanady RR
Drage moje evo meneuser posted image

današnji dan nije niti malo bio lošiji od jučerašnjeguser posted image user posted image
Ako smijem reći čak i bolji jer dokaz nam je da nas ljudi čitaju, podržavaju ali nisu aktivni pisačiuser posted image

Moj dolazak jutros u prostor oko 11 časova dočekao je Forumaš koji nije aktivan pisač ali je naš redovan čitač te je u ime svoje porodice  donirao novac.

Posjetile su me 3 sarajke i hvala im mnogo mnogo.....jedna od njih je dala svoj doprinos u novcuuser posted image user posted image

a onda spektakl....
naša draga Hannan mi javlja autobus iz živinca krenuo sve će u sarajevu biti u 16,00h i tako i bi...
eh i taj autobus kad su otvorili
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala vam drage moje.....
Ovaj vozač je morao naplatiti 20 Km za ono što je vozio, ali kada je mene ugledao po onome snijegu kako sa suprugom sve to pukušavam u automobil smjestiti za tamo ljude u goraždu bio je fin pa je naplatio samo 10KM ostalih 10KM bilo je od njega doprinos akcijiuser posted image

Suprugu sam masažu obećala jer je neka vrijednica napunila veliku paketinu ( crvena SONY), mašalllah kako je teška user posted image a moj se hairlija nije nadao da su ženice tako nešto teško mogle same skupiti i donijeti na neko odredišteuser posted image user posted image

Eh da evo malo sličica
user posted image

user posted image

Ono što želim izdvojiti je da su sva školska djeca ruuksak dobila i po pernicu i ima pribora da ih baš fino obraduje a i da podjele sa još nekim.
Ima hrane, suđa, jorgana i deka, jastuka, garadrobe tople, obuće, peškira, salveta, posteljina, hemije svih oblika, krpa za čišćenje detrdženata, sapuna i pasti...slatkišauser posted image
Ja sam čak sihgurna da će naše dvije porodice imati šta sa svojim komšijama u istoj ili sličnoj situaciji podjelitiuser posted image

Još samo sutra da sve otpemim za Goražde i biću konačno smirena i sretan da smo uspjele i ovaj put, mada zaista u naše ringerajice nisam sumnjala ali brzo smo oragnizirale i kratsko je vrijeme, savko ima svoje obaveze ali uspjele smo jer mi smo RR porodica velikoga user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 18:52:30   
nikita
Svaka cast zene drage, zaista ste krasne , sad sam gledala ovu reportazu na tv1 dusu sam ispakala, velika ste srca , nadam se da ce ovim ljudima uskoro biti lakse .Nisam sudjelovala u ovoj akciji jer sam u dvije druge lokalne al moje molitve idu prema Goraždu , Bog dao tim ljudima snage i topal dom .

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 18:56:54   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 18:59:03   
Niobe
majke mi moje, suze mi na oči...user posted image

Ima dobrih ljudi i ponosna sam sto sam Bosanka, pa nek prica ko sta hoce.

Gorazde ne daj se user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 19:55:50   
Visnja RR
svaka čast.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 20:07:17   
klemzi
Naježila sam se dok sam čitala Hanadyn post user posted image Tako mi je drago da smo i mi iz Posavine, sa drugog kraja BiH mogli biti dio ovoga. Potisujem Niobe user posted image prečesto u posljednje vrijemeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 20:13:59   
mama_debeljuca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 20:26:09   
Anoniman
ne znam šta reći samo jedno velikouser posted image user posted image user posted image ...
Hvala ti Hanady kad si našla vremena, snage i volje da ovo sve prikupiš, a muž je zaslužio "sultan masažu" user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 12.12.2010 20:35:34 >

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 20:38:23   
Hannan
Uh, sve se smjeskam, srce mi igra od srece :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj, ja sam tu sony kutiju iznijela sama, vidim polagana pa sam onda dodala jos stvari koje su bile u kesama, reko okud znam mozda ce to oni bacati u autobus da se ispadne sta....sorry Hanady, ne bih dopunjavala da sam znala da ce te to snaci :) al znam ja da ces ti masazu od srca uraditi user posted image


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:30:04   
neki
Suuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:31:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

Suuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:32:18   
puma
sta reci?! suvisan je bilo kakav komentar... jedino u ovom momentu sto mi djeluje bas ono naj naj to je komentar drage Niobe i potpistujem je...
stvarno sam ponosna sto sam i bosanka i clanica foruma RR...
ma zene volim vas...
Hanady, naravno i da Bog dragi da sve najbolje tm, ruke mu se pozlatile...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:33:30   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki

Suuuuuuuuuuuuuuuperuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:33:58   
Hanady RR
Aminuser posted image
i svima nama zajednouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:35:43   
Anoniman
Hanady a jel cemu Forumasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:37:29   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

Hanady a jel cemu Forumasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jao nje,molim teeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:39:55   
Anoniman
Puma jel  noc padne meni rr stranica pomahnita  opet ne mogu poruke da posaljem user posted image user posted image user posted image
Instrukcije su na fb izvini sto te setamuser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:40:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

Hanady a jel cemu Forumasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa nije lošuser posted image user posted image user posted image user posted image
prijatan je i jako intelektualnog izgelda...
baš me oduševio....
a tek moga muža milogauser posted image user posted image
još pita ''pa jesi i ti na rigneraji sa ženama''user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:49:53   
puma
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Puma jel  noc padne meni rr stranica pomahnita  opet ne mogu poruke da posaljem user posted image user posted image user posted image
Instrukcije su na fb izvini sto te setamuser posted image


ma no frks... evo ti Sabina kaze da te voli... user posted image user posted image user posted image najvise na svijetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ovo je sve za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image a ti skontaj sta je pisac htio reci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Pomoc za Gorazde
12.12.2010 22:51:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: noa

Hanady a jel cemu Forumasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jao nje,molim teeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






pa neki bitno mi je hocu da znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *