|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogodisnja trpeza
20.12.2010 18:04:21   
bebacha
Sta se kuha za ovu godinu novuuser posted image user posted image vi koje cete kao i ja Npvu docekat kod kuce sta cete kuhat.ja sam se samo odlucila za tortu a ostalo nemam pojma

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Novogodisnja trpeza
20.12.2010 18:18:25   
sporty mamaa
Ma kakvo kuhanje sta ti jeuser posted image user posted image user posted image Za Novu ako sam kuci idu peksimeti(to jedino ispecem), ili samo kiflice koje kupim, prsut, sir, francuska salata, kulen.... Grickalice i pice naravnouser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Novogodisnja trpeza
20.12.2010 18:20:46   
bebacha
user posted image user posted image user posted image mi imamo goste pa bi se trebalo kuhat.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 9:47:03   
palachinken
Mi smo kuci sa prijateljima, pa ce svako nešto napraviti. Znam da ćemo večerati pečeno meso, krompiriće, a pošto  je muž gora trudnica od mene što se tiče prohtijeva, on je naručio ćufte u crvenom i u bijelom sosu :)
Za mezu sam ja zadužena i pravim kanapeiće s krekerima, preeedobru salatu s tjestetinom i sjemenkama, pizzete, kuhana jaja s nadjevom slicnim ruskoj salati i klasicnu hladnu platu.
A za 1.1. je spremna sarma, jer nema 1.1. bez sarme, koncerta bečke filharmonije i ski skokova u garmišpartenkirhenu user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 9:51:02   
veeseelaa
ja idem kod mog brata, kćerkici mu je rodjendan, znači privaljivanje user posted image user posted image
mislila sam napravite pile s krompirom jer su oni sve drugo kako skontah napravili, možda koje vino da odnesem il neko dr piće
U biti ja kad sam gost negdje ne nosim hranu niti mi se donosi kad neko meni dolazi, drugo je piće al hrana ne
Jedna moja drugarica je zvala drugu na roštiljanje i kaže joj na tel, dodji da roštiljamo al ponesi bar 1 kg ćevapa user posted image user posted image user posted image user posted image  koji debilizam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 10:00:43   
Hanady RR
Mi izlazimo večeras, ali do 21 smo u kući.....
a možda i ne izlazimo ako mi zaova i beba izađu iz bolnice dolaze kod mene, iskreno voljela bih da bude tako, jer jako teško mi je bilo šta razmišljati a kamoli slaviti dok mi je ona na pedijatrijiuser posted image

Oko 17 dolazi nam Dead Mraz pa imamo zabavu za malu raju ( dajdža i tetka tj. moj suprug i ja okupili svoju rajuuser posted image ).....

Moja mama će ovdje čuvati bebe, pa sam pripremila nešto što je zakuska ali i pomoć za mene u naredna 2 dana kada ćemo se viđati sa familijom i prijetljima u našem domuuser posted image

Neke stavri su tradicionalne u mojoj kuhinji i vežem ih za praznike....
ni sama ne znam otkud mi sve te ideje za ''umaranje'' al puna sam ih i prepuna čini mi seuser posted image

Uglavnom, sarma u kiselom kupusu, teletina rolovana, ruska salata i tortica puslica su nam obavezni...
sve ostalo...dodamo
pa smo ove godine dodali, pite burek i sirnica ( baby zvrkovi), pahuljičina pita, kiflice sa hrenovkama po prvi put pravim...to je poseban poklon za moju djecuuser posted image

i da hladne plate, krpompirići itd.

a evo kako spremamo dočeka Deda mrazu...za njega kolačići sitni i torica
user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 10:04:01   
teacher75
mi ovaj put necemo imati skoro nista na trpezi, dan kao i svaki drugi. mm je operisao zube pa nista ne jede osim supe, pire krompira i jogurta vec evo 3. dan tako da nista od trpezeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 10:08:39   
muaaa
Obavezno peceno pile to je tradicija, fransuska salata,grickalice,kolacici,i naravno slanisiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 13:26:16   
taurus
meni je ovo druga NG unazad 10 godina koju ostajemo kod kuće
prvi put smo ostali kući jer se R rodio u decembru i za NG ja imala mastitis
a sad mi se nigdje ne ide jer sam user posted image , prehlađena i nemam svečane haljineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
inače je za mene doček NG samo van kuće (restoran, kafana i sl.) jer kućna varijanta mi je kao i sve ostale sjedeljke uz tv

e sad što se tiče kuhanja nisam htjela da se opterećavam
nazvala indijski restoran i saznala da ljudi rade večeras do 8
lijepo naručim komplet večeru za mene i mm, a R će dobiti ono što on voli a inače ja izbjegavam da mu dajem često a to su: pomfrit, čips, kola i ostale nezdrave đakonije (ali hajd nek i on zna kad je NG)user posted image user posted image user posted image

sutra tradicionalno kod mame na ručak
prekosutra kod svekrve
a u ponedjeljak nas ja vodim negdje na ručak
eto tako ja lijepo sebi isplanirah ove dane, a da ništa ne kuham već da uživam sa svojim muškarcima i svi sretni
i da kuću sam danas sredila tako da neću ni po kući ništa raditi, bolje mi je po planini šetatiuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio taurus -- 31.12.2010 13:27:37 >

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 13:42:19   
maja78 RR
taurus skidma kapu na organizaciji user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 13:45:29   
Amrino
I mi jos jednu Novu u kuci...ali imamo goste.
Pravit cu vjerovatno francusku, kanape, bice grickalica, sokova, slatkisa...meza nakoso user posted image user posted image user posted image .
Dabogda da se i to pojede...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 13:52:11   
taurus
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

taurus skidma kapu na organizaciji user posted image


user posted image
ma ko ne zna sebi ne zna ni drugome user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 14:02:56   
klemzi
A za 1.1. je spremna sarma, jer nema 1.1. bez sarme, koncerta bečke filharmonije i ski skokova u garmišpartenkirhenu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 14:05:05   
klemzi
Moj muž svira večeras u diskoteci, a ja sam u bekstejdžu sa rajom user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znamo šta je na meniju za nas, ali do sada smo bili zadovoljniuser posted image user posted image

Odoh sad da se navijemuser posted image user posted image , mislim kosu da uredimuser posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 14:10:08   
Anoniman
I mi smo kuci, sami s djecom. Evo pravi strudle, pa cu onda svoja dva slana rolata ili vam "pahuljicine pite"user posted image (jeda punjen fasiranim, a drugi tunom). bice i francuska salata, sok, kompotuser posted image , grickalice, slatkisi iz paketicaauser posted image
Ima da dobijemo 2kg nocas....a mozda i ne uz gimnastiku....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 14:20:50   
sabinos
uh meni je bas praznikuser posted image
cim muz dođe kuci fooooramo kod mojih u zenicu i sve ceka gotovo!!!user posted image user posted image
po kuci sam sve sredila tako da kad se vratimo nemam ama bas nikakvog posla....milinaaaaaaaaaa


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 14:28:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja idem kod mog brata, kćerkici mu je rodjendan, znači privaljivanje user posted image user posted image
mislila sam napravite pile s krompirom jer su oni sve drugo kako skontah napravili, možda koje vino da odnesem il neko dr piće
U biti ja kad sam gost negdje ne nosim hranu niti mi se donosi kad neko meni dolazi, drugo je piće al hrana ne
Jedna moja drugarica je zvala drugu na roštiljanje i kaže joj na tel, dodji da roštiljamo al ponesi bar 1 kg ćevapa user posted image user posted image user posted image user posted image  koji debilizam
i mi ovakouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 17:10:52   
mala86
uh kad vidim neke trpeze postidim se user posted image user posted image user posted image
nova se slavi kod mene u db,sa jos 2 para prijatelja!rodica ce doc i pravit pizzu jer je svi obozavamo,i bit ce dosta suhovine,salate,kolaca

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 18:35:37   
Anoniman
mm nakuhao svegauser posted image ...ruska salata bez rusa, buritosi, sarma, pogaca (nekakva spesl s suhim paradajzom, teletina s govornom manom, ...i jos nekakvih dzidza...a samo nas troje...tj. dvoje, jer je Andrej iskljucivo na pomfrituuser posted image
kolaca imamo...obukla sam fensi pidzamuuser posted image ...kupili bingo...evo nas skoro ko minka i reufuser posted image user posted image ...samo nam balona faliuser posted image


(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 19:30:10   
taurus
IZVORNA PORUKA: dadada

mm nakuhao svegauser posted image ...ruska salata bez rusa, buritosi, sarma, pogaca (nekakva spesl s suhim paradajzom, teletina s govornom manom, ...i jos nekakvih dzidza...a samo nas troje...tj. dvoje, jer je Andrej iskljucivo na pomfrituuser posted image
kolaca imamo...obukla sam fensi pidzamuuser posted image ...kupili bingo...evo nas skoro ko minka i reufuser posted image user posted image ...samo nam balona faliuser posted image




oplakah od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 19:32:37   
neki
IZVORNA PORUKA: dadada

mm nakuhao svegauser posted image ...ruska salata bez rusa, buritosi, sarma, pogaca (nekakva spesl s suhim paradajzom, teletina s govornom manom, ...i jos nekakvih dzidza...a samo nas troje...tj. dvoje, jer je Andrej iskljucivo na pomfrituuser posted image
kolaca imamo...obukla sam fensi pidzamuuser posted image ...kupili bingo...evo nas skoro ko minka i reufuser posted image user posted image ...samo nam balona faliuser posted image



Joooooooooooooj legendo,ja tek sad ovo vidjehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 19:36:52   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

mm nakuhao svegauser posted image ...ruska salata bez rusa, buritosi, sarma, pogaca (nekakva spesl s suhim paradajzom, teletina s govornom manom, ...i jos nekakvih dzidza...a samo nas troje...tj. dvoje, jer je Andrej iskljucivo na pomfrituuser posted image
kolaca imamo...obukla sam fensi pidzamuuser posted image ...kupili bingo...evo nas skoro ko minka i reufuser posted image user posted image ...samo nam balona faliuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image ...legendo....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 22:00:36   
lirio
IZVORNA PORUKA: dadada

mm nakuhao svegauser posted image ...ruska salata bez rusa, buritosi, sarma, pogaca (nekakva spesl s suhim paradajzom, teletina s govornom manom, ...i jos nekakvih dzidza...a samo nas troje...tj. dvoje, jer je Andrej iskljucivo na pomfrituuser posted image
kolaca imamo...obukla sam fensi pidzamuuser posted image ...kupili bingo...evo nas skoro ko minka i reufuser posted image user posted image ...samo nam balona faliuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image ...i sama sam ti takva...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Novogodisnja trpeza
31.12.2010 22:20:45   
smajli80

Nama su bile komšije sa djedetom i otišli su kući tako da smo moja Sofi i ja same kod kuće.MM je konobar tako da on radi.
A ja ko budala naspremala svega nasjekla pun oval meze,ispekla teletinu sa umakom od gljiva,salatu sa pečenim crvenim paprikama i napravila 2 vrste kolača.user posted image user posted image user posted image .

Ostalo je pola jer sam naspremala kao da će nas biti 10,ali nema veze ostaće za sutra.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *