|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odlazak RR članica na planinu/zajednički izlet
27.12.2010 19:22:28   
M kao Mama
mama 1 bujrum piši,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 19:29:56   
Mama1
Mama alma hvala na pomoci ....

Palo mi je na pamet kako bih bilo fino da se nasa djecica druze malo na planini .
Pa ne znam kako vam se svidja ideja da iznajmimo autobus i da svi idemo na bjelasnicu ... Cijana karte po sjedistu bih kostala oko 13 KM ... S tim da bih mi odlucili kada krecemo iz sarajeva i kada se vracamo . Tako isto odredili bih par lokacija na kojim bih se sastali i da bus dodje po nas ...

Dozvoljeno je da dijete moze u krilo



< Poruku je uredio Mama1 -- 27.12.2010 19:31:49 >


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 19:31:39   
Hanady RR
jako zanimljiv prijedloguser posted image

ja sam za...naravno račnajući da se radi o vikendu iza Nove godine neki u nizuuser posted image

baš super...
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 19:32:48   
Mama1
Kako god se zene dogovore tako bih :)

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 20:09:18   
M kao Mama
I ja sam naravno za, akobogda treba ovo što prije realizovati

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 22:21:12   
R&T@
Zajednicki izlet mi je super ideja, ali ljeti...
Zimi je vrlo tesko nesto planirati. Nikada niste sigurni kakav ce dan svanuti. Da li krenuti ako pada snijeg? Da li krenuti ako je hladno?
I sta ce nas gore docekati? Vjetar? Snijeg?

Onda nasi pacici i autobususer posted image
Mi kad krenemo automobilom nosimo punu logistiku. Kompletnu presvlaku, termosku sa cajem, hranu i sl.
A da dodjemo svaka privatno, nije car. Tako se mozemo iskupiti i u parku.

Jedino da idemo bez djecice.
Ali treba ih ostaviti barem 5-6 sati, a vikend je.user posted image






_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
27.12.2010 22:22:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Zajednicki izlet mi je super ideja, ali ljeti...
Zimi je vrlo tesko nesto planirati. Nikada niste sigurni kakav ce dan svanuti. Da li krenuti ako pada snijeg? Da li krenuti ako je hladno?
I sta ce nas gore docekati? Vjetar? Snijeg?

Onda nasi pacici i autobususer posted image
Mi kad krenemo automobilom nosimo punu logistiku. Kompletnu presvlaku, termosku sa cajem, hranu i sl.
A da dodjemo svaka privatno, nije car. Tako se mozemo iskupiti i u parku.

Jedino da idemo bez djecice.
Ali treba ih ostaviti barem 5-6 sati, a vikend je.user posted image






slazem se, bas zeznutouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 2:15:45   
Mya_81 RR
Dok se sve dogovorite eto taman proljeća user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 9:54:53   
mamina princeza
ja sam za .. iako mozda moze biti tesko organizovati se i ubosti neki lijep vikend al ja sam za da se pokusamo organizovati. ja opet volim planinu zimi kad je snijeg i tako mi bude za o zato sto ne mozemo stici cesce da idemo na planinu.

Ja sma za ... i da se organizuje autobus i da se ide autima po grupa kako god.

Daleko mi proljece ... :))

Mozda da se napravi neki spisak zena koje bi voljele ici sada zimi pa da se probamo onda dodgovoriti kako da idemo autima ili autobusima.

Meni je jedino malo nezgodno sto autobusima ide se ujutro rano a vraca tek kasnije poslijepodne pa se mala djecica mogu unervozii ako nemaju gdje odspavati koji minut. Al moze se izgurati :)




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 10:04:34   
Hanady RR
Pa možemo organzirati i sebi valjda da odemo do maršala autobusom...odemo oko 11 recimo a vratimo se oko 16...dva sata na snijegu dva sata u hotelu da se kahveniše i zgrije. nazvati i Maršal...dogovoriti rezervaciju stola za popiti topli čaj i kaficu.

Eh sad ubosti lijep dan...zavćemo lanu da nam nacilja progonozuuser posted image ili je upratiti na internetu, nek nema padavina i neka nije veliki minus...evo danas je recimo kod mene kući prelijepo za izlaska na snijeg. ja sa sedrenika mogu taman da budem prognozerka kakav je dan na planininamauser posted image

A aparaturu za djecu lijepo u bus spakovati, i termoske i presvlake...moramo naravno imati sve za njih...al nije ni to neki problem...da se sve lijepo srediti.user posted image

Ja bih dok je snjegana...da sanke ponesemouser posted image šta će mi sanke u proljećeuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 10:08:10   
ziki
Šmrc, baš se fino organizujete. Hoću i na snijeg i na palninu al mi dr zabranila putovanjauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 10:11:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Šmrc, baš se fino organizujete. Hoću i na snijeg i na palninu al mi dr zabranila putovanjauser posted image

pa zika mila...
ovo je prvi put...
taman dok mi utvrdimo kako i šta i kako funkcioniše eto i naredne zimeuser posted image
a onda sa velikim piletom nam se pridružiš a malo pile aBd vikend sa babom odmarauser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 10:29:30   
mamina princeza
mozemo i pratiti prognozu par dana prije - cesto i fule al eto odprilike.
ja sam za bilo koji vikend recimo odmahi za Nove godine.... da bih opet imali vremena da ponovimo.
Mozemo se fino prijaviti ovdje pa ako nas ne bude puno mozemo se i autima organizovati - ne znam kako to funkcionise za autobuse  - u koliko krecu i kad se vracaju- mozda sam lupila u prethodnom postu jer zaista nisam autobusom isla na planinu dugo al kad sam isal bilo je bas rano ujutro i poslijepodne se vracao.

Ja sam za u svakom slucaju... posto muku mucimo s bronhitisom mi bi svaki vikend trebali na planinu al ne stignem , muz mi radi samoj s curicom mi se obicno ne ide... mi smo uvijek za samod a smo zdravi pa kad god:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 10:31:30   
Hanady RR
Ja sam za u svakom slucaju... posto muku mucimo s bronhitisom mi bi svaki vikend trebali na planinu al ne stignem , muz mi radi samoj s curicom mi se obicno ne ide... mi smo uvijek za samod a smo zdravi pa kad god:)


tužno al istinito i ja navijam za planinu iz istoga razlogauser posted image

a čini mi se mama 1 je na početku rekla da se može iznajmiti autobus sa dogovorom o odlasku i povratku kada nama odgovara, cijena karte 13 KM.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 12:05:19   
mamina princeza
hajde mama 1 javi nam se i reci jel to moguce organizovati ? preciznije da krenemo s dogovorima. Posto nam nekad dugo treba da pozurimo da se snijeg ne istopi.....:) 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.12.2010 14:48:37   
babina beba
Ako se snijeg i istopi moze kod mene se organizovati i pidjama party!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
29.12.2010 15:25:01   
Mama1
Ma moze naravno ....
Treba da se popuni 30 sjedita da bih bus isao ...
Lokaciju mozemo izabrati koju god zelimo ... naravno cijena nije ista ....
Za bjelasnicu znam da je 13 KM ....
Taj dan bih bus bio nas ... Mi bi odredili kada autobus krece iz sarajeva i kada se vraca sa bjelasnice ....

Meni se svidja ovo iz razloga sto se mozemo druziti a ujedno da djeca budu na svjezem zraku koji se razlikuje od parkova koji su nam u gradu ....
A mojoj hanci svakako doktor je preporucijo da zimi ide na planine a ljeti na more zbog bronhitisa ...


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
29.12.2010 15:31:17   
M kao Mama
Evo ga i spisak, jest da je draft, aliod nečeg se mora krenuti

Jedan vikend u januaru, možda je najbolje sredina,

1. Mama Alma i Lajla (nama raunaj te 2 mjesta)

< Poruku je uredio mama alma RR -- 29.12.2010 15:32:05 >

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
29.12.2010 21:23:37   
Mama1
2. Ja i hana  

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
29.12.2010 22:19:37   
Dida79


IZVORNA PORUKA: Mama1

Ma moze naravno ....
Treba da se popuni 30 sjedita da bih bus isao ...
Lokaciju mozemo izabrati koju god zelimo ... naravno cijena nije ista ....
Za bjelasnicu znam da je 13 KM ....
Taj dan bih bus bio nas ... Mi bi odredili kada autobus krece iz sarajeva i kada se vraca sa bjelasnice ....

Meni se svidja ovo iz razloga sto se mozemo druziti a ujedno da djeca budu na svjezem zraku koji se razlikuje od parkova koji su nam u gradu ....
A mojoj hanci svakako doktor je preporucijo da zimi ide na planine a ljeti na more zbog bronhitisa ...



Sorry sto upadam kao padobranac...ali zar ta autobusna kompanija nema manji bus i ovo 13 km za jedno a 30 sjedista da se popune mislim da im je to malo previseuser posted image ...ovo ne lupam bezveze prije jedno mjesec dana sam imala smrtni slucaj tako da nam je trebao prevoz inajmili smo autobus koji je vozio u jedno selo u blizini Rogatice i kako su sracunali 80 km ima u jednom pravcu i to nas je sve izaslo 400km,znaci autobus je bio iznajmljen citav dan.A iz Sarajeva do Bjelasnice nema mozda nekih 20km i ova je cifra(390km) vise nego punouser posted image


< Poruku je uredio Dida79 -- 29.12.2010 22:28:25 >

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.1.2011 8:57:51   
Anoniman
Gledam jucer emisiju na hrt-u, nemam pojma kako se zvala.. kasno sam se ukljucila...nazalost... o tome koliko su stabla-drvece za ovo globalno zatopljenje bitna...i opet nije nista sto vec ne znamo...ali eto...covjeka prisjeti...pa se opet malo zapita...kakvu planetu ostavljamo svojoj djeci i buducim generacijama

a posto se kod nas suma vec odavno...tacnije, nakon rata...pocela nekontrolisano sjeci...posto nas svijet nema bas osjecaja za ekologiju...pa cak ni oni koji bi trebali mozda i najvise imati (planinari, ribolovci i lovci opcenito...koji ostavljaju mozda i najvise smeca...ne hrane zivotinje vec ih iskljucivo istrebljuju) pade mi naum...ako nista...da ova ideja zajednickog rr izleta u prirodu bude korisna...a i da djecu naucimo o vaznosti ocuvanja prirode...jer bez nje ne mozemo...pa tako predlazem...da odemo negdje gdje mozemo zasaditi mladice...recimo...borice...mislim, da te sadnice nisu skupe...vjerovatno 2-3 km...a sigurno ce nam neko od "gorana" izaci u susret i krenuti s nama da objasni...kako, gdje i sta

znam da forumasi mogu biti jaki kad se udruze...nismo jednom to pokazali...pa hajte...sta mislite

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.1.2011 9:14:00   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Gledam jucer emisiju na hrt-u, nemam pojma kako se zvala.. kasno sam se ukljucila...nazalost... o tome koliko su stabla-drvece za ovo globalno zatopljenje bitna...i opet nije nista sto vec ne znamo...ali eto...covjeka prisjeti...pa se opet malo zapita...kakvu planetu ostavljamo svojoj djeci i buducim generacijama

a posto se kod nas suma vec odavno...tacnije, nakon rata...pocela nekontrolisano sjeci...posto nas svijet nema bas osjecaja za ekologiju...pa cak ni oni koji bi trebali mozda i najvise imati (planinari, ribolovci i lovci opcenito...koji ostavljaju mozda i najvise smeca...ne hrane zivotinje vec ih iskljucivo istrebljuju) pade mi naum...ako nista...da ova ideja zajednickog rr izleta u prirodu bude korisna...a i da djecu naucimo o vaznosti ocuvanja prirode...jer bez nje ne mozemo...pa tako predlazem...da odemo negdje gdje mozemo zasaditi mladice...recimo...borice...mislim, da te sadnice nisu skupe...vjerovatno 2-3 km...a sigurno ce nam neko od "gorana" izaci u susret i krenuti s nama da objasni...kako, gdje i sta

znam da forumasi mogu biti jaki kad se udruze...nismo jednom to pokazali...pa hajte...sta mislite



ti si jedna divna humana osoba u svim pogledima i drago mi je da te znam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.1.2011 9:17:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

Gledam jucer emisiju na hrt-u, nemam pojma kako se zvala.. kasno sam se ukljucila...nazalost... o tome koliko su stabla-drvece za ovo globalno zatopljenje bitna...i opet nije nista sto vec ne znamo...ali eto...covjeka prisjeti...pa se opet malo zapita...kakvu planetu ostavljamo svojoj djeci i buducim generacijama

a posto se kod nas suma vec odavno...tacnije, nakon rata...pocela nekontrolisano sjeci...posto nas svijet nema bas osjecaja za ekologiju...pa cak ni oni koji bi trebali mozda i najvise imati (planinari, ribolovci i lovci opcenito...koji ostavljaju mozda i najvise smeca...ne hrane zivotinje vec ih iskljucivo istrebljuju) pade mi naum...ako nista...da ova ideja zajednickog rr izleta u prirodu bude korisna...a i da djecu naucimo o vaznosti ocuvanja prirode...jer bez nje ne mozemo...pa tako predlazem...da odemo negdje gdje mozemo zasaditi mladice...recimo...borice...mislim, da te sadnice nisu skupe...vjerovatno 2-3 km...a sigurno ce nam neko od "gorana" izaci u susret i krenuti s nama da objasni...kako, gdje i sta

znam da forumasi mogu biti jaki kad se udruze...nismo jednom to pokazali...pa hajte...sta mislite



ti si jedna divna humana osoba u svim pogledima i drago mi je da te znam


super idej...liepo i korisnouser posted image

mi smo za ...mlađa još ne zna da sadi ali zna da ''taba'' nogama okolo...a velika odavno sadi sa nama i mladice i cvijeće i jako ih voli. Njoj će ova realizacija ideje biti ostavrenje svih snovauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odlazak RR članica na planinu/zajednički ...
28.1.2011 10:20:13   
Anoniman
Hvala majci i hanady...ja mislim da ce i ovim sasvim malima biti to jako interesantno...ako nista...kopaceuser posted image ...a ovako mozemo "ubiti" dvije muhe odjednom...djeca su na cistom zrakua i mi...uradicemo za sve nesto korisno...a te sadnice zaista nisu skupe...pa mozda za par godina...ako jos budemo visili ovdjeuser posted image ...mozemo napraviti kucice za pticeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *