|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:47:55   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

A, ja se sječam i Zagija, samo ne mogu da skontam jel i on vezan za Olipijadu ili, bijela neka vjeverica ili slično sa šeširićem na glavi,


Zagi, Zagi, Zagi, za Zagreb, za svijet...", tako je nekako išla pjesmica, a Zagi je bio maskota, ako se dobro sjeća, Univertzijade u Zagrebu 1987. godine.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:49:04   
Anoniman
zagi je bio gejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 21:50:19   
Leena
Ja sam rođena '85. user posted image user posted image user posted image user posted image , ali su se moji vjenčali '84., pa se sjećam seta tanjira sa vučkom, pa tih slagalica o kojima je pričala henna, a imam još uvijek svoju prvu dekicu sa vučkom, i Esma se sada njom pokrivauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:00:15   
sporty mamaa
Vidi vidi ima ih sjecaju se Olimpijade, stari se, stari seuser posted image user posted image   Salim se.... Ja sam imala godinu dana kad je bila olimpijada, al Vucko je bio aktualan i kasnije, slagalice, plise i ostalo... Imala sam plisu i Zagija i Vucka, Zagi je kolko se sjecam vjreverica bijela, sa sarenim repomuser posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:02:24   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: dadada

zagi je bio gejuser posted image user posted image user posted image


Ne kontam ovu saluuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:03:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Vidi vidi ima ih sjecaju se Olimpijade, stari se, stari seuser posted image user posted image   Salim se.... Ja sam imala godinu dana kad je bila olimpijada, al Vucko je bio aktualan i kasnije, slagalice, plise i ostalo... Imala sam plisu i Zagija i Vucka, Zagi je kolko se sjecam vjreverica bijela, sa sarenim repomuser posted image user posted image
u duginim bojama...ne kazem dzaba da je gejuser posted image

ja sam imala 6 god. za olimp...al kako vec rekoh...ne sjecam se niceg

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:11:09   
Dida79
Hajde nek nisam jedinauser posted image user posted image
Ja se apsolutno nicega ne sjecam vezanog sa olimpijadu a imala sam 4,5 godineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:15:15   
M kao Mama
Dido, mislim da si imala godinu više, hajd priznaj nećemo te ruđiti što se ne sjećaš , hahah

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:20:58   
Dida79
Rodjena u novembru 79 user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:31:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Rodjena u novembru 79 user posted image


ja u avgustu 79. I zaista sjećam se kako sjedim pred televizijom i mama i sjećam se neke roze dekice kraj sevbe taj dan...
znam da je tata puno radio i nije često bio tu radi obaveza...
i baš sam nedavno sa mamom pričala...i njoj nije jasno kako se ja sjećam jer sma bila baš mala....a kaže upravo tako smo sjedile i tako je bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:38:05   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Rodjena u novembru 79 user posted image


ja u avgustu 79. I zaista sjećam se kako sjedim pred televizijom i mama i sjećam se neke roze dekice kraj sevbe taj dan...
znam da je tata puno radio i nije često bio tu radi obaveza...
i baš sam nedavno sa mamom pričala...i njoj nije jasno kako se ja sjećam jer sma bila baš mala....a kaže upravo tako smo sjedile i tako je bilouser posted image


Hehheh mort cu da pitam mamu da nisam imala kakav jak udarac u glavu kad sam bila mala...jer se je gotovo nista ne sjecam dok nisam krenula u skolu i to kroz maglu...sjecam se prvog dana u skoli mama me vodila i sjecam se kad sam prvi put bez icije pomoci otisla do skoleuser posted image
Ali zato traume iz rata su jos uvijek svjeze i jako bolne zato izbjegavam da se prisjecam tih dana user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:39:20   
Skvo RR
Ja sam imala tri godine i veze nemam....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:51:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja sam imala tri godine i veze nemam....user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image o generacijouser posted image user posted image user posted image user posted image ja se isto ne sjecam niceguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:55:18   
Anoniman
ja nisam bila ni rodjena tadauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 22:57:06   
SailorMoon
Ja sam se tada rodila (sredina Februara)user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
8.2.2011 23:00:52   
muaaa
uuuuuuuuuu majko mila jesam ja starauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sjecam se dobro manifestacije otvaranja ZOI imala 11 godina,na TV je bio prenos direktan citavo vrijeme odrzavanja igara...a najvise mi je ostalo u sjecanju paljenj baklje nosila ju je neka sportasica eto nemogu se sjetiti imena.U skoli smo morali crtati Vucka koji je bio simbol i one krugove.Eto voljela sam gledati spustove i Bojana Krizaja.Mozda se sjetim jos necega

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
9.2.2011 6:57:48   
esmina i bebina mam
Olimpijski plamen je nosila Sanda Dubravcic cini mi se da je bila iz Zagreba a ja sam ne bas tako davno vidjela na tv-u pjesmu od Harija i Halida ,Golubica, mozda se tako i ne zove ali isplakala sam se ziva sta cu kad sam nostalgicna za nekim stvarima npr.osjecala sam se sigurno


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
9.2.2011 9:05:24   
nevenkagaragic
Eh, vidim drage moje da ste sve bile jako, jako mlade (Hanady RR je rodjena bas kada i moj Denis - lav 1979.).
Evo i ja sam bila u Sarajevo (sa firmom) te olimpisjke 1984.godine.
Pronasla sam ovu sliku, tada sam imala 30 godina.
Bila su to dobra stara, srecna, nezaboravna vremena...

user posted image

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
9.2.2011 10:02:39   
Anoniman
Slovenac Joze Trebac je bio taj koji je nacrtao Vucka,maloprije sam pricala sa starom kaze da je od ponudjenih prase sa bodljama, jagnje, vjeverica i jos nekih izabran vucko za maskotu....Ona se mnogo vise sjeca , kaze da sam ja odkocki i jednog malog tanjirica pravila postolje za vjecnu vatru i trcala sa oklagijom po stanu, mada se toga bas ne sjecam....
Da li se neko sjeca da je ja mislimu oslobodjenju svaki dan ilazila po slika ili kalendar ????

(odgovor članu nevenkagaragic)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
9.2.2011 10:13:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

ja nisam bila ni rodjena tadauser posted image user posted image


također user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sjećanje na Olimpijadu
9.2.2011 21:25:57   
Ivona
Ja sam imala dvije godinice,pa se bas nicega specijalno ne sjecam....,ali iz tog perioda su mi ostali Zagi(plisani) i Vucko(keramicka figurica).Uvijek sam pretjerano cuvalo igracke,pa je Zagi i dan danas u kutiji user posted image user posted image user posted image

Znam da su moji kupili te godine TV u boji user posted image user posted image user posted image .Nije se bas moglo tako lako do Sarajeva kao danas,ali sve se budno pratilo user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *