|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 15:12:15   
salmy
Gdje god sta trazim,gledam.....na kraju se vratim u Benetton.Ne kupujm cesto ali volim lijepe neobicne i moderne stvariuser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 15:16:37   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kupujem po paroli  "sviđa mi se", i apsolutno nisam zaluđena markama.
Volim da mi je kaput i čizma na nozi kvalitetna (nikako isključivo markirana), a ostalo gledam samo da se osjećam komotno, i da mogu obući i na posao i van posla. 



takodje, a ako se i markirano nadje na snizenju ne bjezim od toga iako znam kupiti i na pijaci ( iskljucivo pamuk,moras se malo zaroviti), prije sam i dosta toga sila, ali kako imam malu djecu trebaju mi komotne stvari u kojim cu se osjecati dobro..



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 15:24:49   
M kao Mama
Kupujem shodhno finansijskoj situaciji koja je u tom momentu na snazi, hahahaha. Veoma mi je bitno da je stvar pamučna, da je kvalitetna , da se udobno osjećam i istoj i da na nešto ličim kada je nabacim na sebe.

Kao što volim da samja uvijek obučena kako treba, isto tako , pa čak i viš evodim računa da je moje dijete obučeno, pa čak rekla bi i bolje od mene. Nema mi ništa gore, kada vidim prizor majka napucana do bola, a djeteteu bi sadake dala.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje kupujete odjecu???
3.3.2011 13:57:51   
draguljče
Ja kupujem gdje stignem, ako mi se sviđa. Uglavnom u p....s....fashion, Oviesse, jer sam ili na poslu ili kući. Na pijaci ne kupujem radi lošeg iskustva sa kvalitetom, veličinama i cijenama koje ne idu uz sve to. Više volim kupiti par kvalitetnih stvari nego krpetine koje se poslije dva pranja izobliče i bacim ih. Uglavnom, nisam toliko bogata da bih kupovala jeftine stvari.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje kupujete odjecu???
3.3.2011 14:03:29   
veeseelaa
kada vidim prizor majka napucana do bola, a djeteteu bi sadake dala.


il obrnuto, oba slučaja su mi nidje veze, sve u skladu s mogućnostima
mada ovisi i gdje se ide, ako je vrtić ili igra u igraonici naravno da dijete nećemo obući sa extra stvarima koje imamo a pri tom mi i možemo biti sredjene user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje kupujete odjecu???
3.3.2011 14:14:29   
M kao Mama
I to je sve stvar ukusa, stila, neko se zna za 50 maraka srediti, a neko me je malo i 500 i opet izgleda ko grdilo.

A, za djecu, nebitno da li je igraona, vrtić. pa i tamo trebaju da su lijepo obučeno, i naravno da su stvari od pamuka, a ne sintetika pa dijete sija ko jelka novogodišnja. Ja samo vjerujem u pamuk.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje kupujete odjecu???
3.3.2011 14:24:55   
Anoniman
Ja odjecu kupujem sasvim slucajno.
Krenem na kafu ili da prosetam vidim neko snizenje i uletim u radnju..Onako malo smeknem i sta mi se svidi, ako mi odgovara, onda i kupim. Najvise stavri sam kupila u radnjama: Mango, Belisima, Tifani, , Azel, Teli Vejl, Tera Nova...
Mada znam naletiti na neku dobru stvar i u Bingu i Fisu(Vitez).
Na pijacu ne idem...skroz slabo. A kad odem onda kupim F. helankica i svima carapa. Ostalo mi je bezz

Inace dosta toga dobijem od rodbine iz "vana".

Kod garderobe pazim da je udobna(pazim na sastav), da mi lijepo stoji, da oslikava mene, da nije nista kicasto i da to ne vidim na svakoj drugoj djevojci u gradu.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje kupujete odjecu???
3.3.2011 14:29:55   
Anoniman
E i Waikiki mi se bas dopada.
Vec sam pazarila nesto tu, sada znam da cu cesce zalaziti tamo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *