|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško ime
27.12.2010 11:00:18   
tekja
m.i.n.a. Arman jeste perzijsko ime, ali ujedno i muslimansko i znaci nada, uzor, zelja...dakle muslimanska imena su i turska, arapska i perzijska...

i nama je uzi izbor bio Ahmed i Vedad i na kraju bi Vedaduser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Muško ime
27.12.2010 11:35:41   
m.i.n.a.
Tekja hvala na odgovoru..sve su prilike da ce ostati Arman..sestrin stariji sin se zove Vedad pa mi je otpalo a svekar mi je Ahmed pa mi je to jos brze otpalo:)
Meni se svidjaju ova nasa imena bez izvedenica,znam da je prirodnije nekako Armin nego Arman ali eto..treba mislit malo i da se sutra djetetu olaksa..

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Muško ime
31.12.2010 17:13:57   
Gemelli

Ovako imam pitanje:
sta mislite o muskom imenu KURT TUR. IME ZNACI VUK, MM se jako svidja meni, ne znam ako nista neobicno,
ali mozda previse neobicno user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Muško ime
1.1.2011 16:59:41   
many
nikad cula za imr kurt ali mi se svidja i ima mocno znacenje vuk....user posted image .....a meni jako drago ime azar....bas mi je ono prelijepo

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Muško ime
1.1.2011 21:46:09   
Anoniman
kako niste cule za kurt cobeina ili kurt russellauser posted image

samo ja nesto ne znam da je to tur. ime...ali eto...kako vi kazete

(odgovor članu many)
  Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Muško ime
2.1.2011 12:10:32   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Gemelli


Ovako imam pitanje:
sta mislite o muskom imenu KURT TUR. IME ZNACI VUK, MM se jako svidja meni, ne znam ako nista neobicno,
ali mozda previse neobicno user posted image

men ise ne svidja, podsjeca me na drugi naziv za prezervativuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Muško ime
5.1.2011 8:53:32   
Gemelli

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Gemelli


Ovako imam pitanje:
sta mislite o muskom imenu KURT TUR. IME ZNACI VUK, MM se jako svidja meni, ne znam ako nista neobicno,
ali mozda previse neobicno user posted image

men ise ne svidja, podsjeca me na drugi naziv za prezervativuser posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Muško ime
19.2.2011 12:00:51   
Teddy Bear
Trudna sam 6 mjeseci i doktor kaze da je user posted image , jedan mali upisankouser posted image
MM se godinama svidja ime Bilal, a meni onako, ime je pravo rijetko...
Nekome je ime bezveze, nekome kao "starinsko"... Sta vi mislite?
Pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Muško ime
19.2.2011 12:50:16   
Hannan
Meni je  ime Bilal prelijepo, kratko, rijetko, ime iz islamske historije...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Muško ime
19.2.2011 13:19:33   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hannan

Meni je  ime Bilal prelijepo, kratko, rijetko, ime iz islamske historije...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Muško ime
19.2.2011 13:23:15   
many
IZVORNA PORUKA: dadada

kako niste cule za kurt cobeina ili kurt russellauser posted image

samo ja nesto ne znam da je to tur. ime...ali eto...kako vi kazete

naravno da samo cule za glumca i pjevaca grupe nirvana(pokojnog)user posted image ,ali na nasim prostorima nisam nikad cula da se neko zove kurt,niti sam znala da je ime tur.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Muško ime
19.2.2011 13:40:00   
Ben 10

Ako se tebi svidja sta te briga za druge...
Meni su tako govorili za Harun ,ali se mojoj velikoj sincini svidjalo ,a on je htio da ime bira i dali smo kako je on zelio...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Muško ime
19.2.2011 13:44:07   
sheri
IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ako se tebi svidja sta te briga za druge...
Meni su tako govorili za Harun ,ali se mojoj velikoj sincini svidjalo ,a on je htio da ime bira i dali smo kako je on zelio...


user posted image user posted image poDapisujem


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Muško ime
19.2.2011 13:53:24   
Teddy Bear
Najbitnije je da se nama svidja,,, a Kurt meni zvuci jako lijepo i moderno, samo nek su oni nama zivi i zdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Muško ime
19.2.2011 15:56:50   
many
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Najbitnije je da se nama svidja,,, a Kurt meni zvuci jako lijepo i moderno, samo nek su oni nama zivi i zdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Muško ime
19.2.2011 21:52:16   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Trudna sam 6 mjeseci i doktor kaze da je user posted image , jedan mali upisankouser posted image
MM se godinama svidja ime Bilal, a meni onako, ime je pravo rijetko...
Nekome je ime bezveze, nekome kao "starinsko"... Sta vi mislite?
Pozdravuser posted image user posted image user posted image



ne obaziri se na tudje komentare... bitno je samo i iskljucivo vase zajednicko misljenje.... znaci da se vama oboma licno svidja...
ja i mm kad smo nastupili pred narod sa imenom ABDULAH user posted image user posted image user posted image ne mogu ti opisati sve te face i komentare... jao zamisli mala beba a zove se abdulah.... te starinsko je... te dugacko je... te komplikovano je...ma to je bio haos... uglavnom prvo potpitanje je bilo - a kako cemo ga zvati??? pa reko A B D U L A H... kako se i zove...

a sad... nakon godinu i po dana... svi su odusevljeni abdulahom i njegovim imenom... stoga... tvoje je djete i ako se vama svidja oboma samo naprijed...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Muško ime
19.2.2011 21:55:01   
škorpija
meni je baš, baš  lijepo bilal, a nije ni tako rijetko, ja znam jednog  preslatkog dječaka koji se tako zoveuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Muško ime
19.2.2011 21:55:40   
teacher75
nikad se ne moze naci ime koje ce se svakome svidjeti, to je stvar ukusa, neko voli starinska a neko moderna imena, tako da ko zeli ovdje cuti misljenje o nekom imenu, naici ce naravno na suprotne komentare. zato, se slazem da treba slusati sebe i dati ime kakvo vama odgovara bez obzira na negativne komentare

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Muško ime
19.2.2011 21:56:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: škorpija

meni je baš, baš  lijepo bilal, a nije ni tako rijetko, ja znam jednog  preslatkog dječaka koji se tako zoveuser posted image

i ja ime je meni neobicno ali jako lijepo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Muško ime
19.2.2011 22:10:31   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: teacher75

nikad se ne moze naci ime koje ce se svakome svidjeti, to je stvar ukusa, neko voli starinska a neko moderna imena, tako da ko zeli ovdje cuti misljenje o nekom imenu, naici ce naravno na suprotne komentare. zato, se slazem da treba slusati sebe i dati ime kakvo vama odgovara bez obzira na negativne komentare


potpisujem...

moja snaha je prvoj kcerki htjela dati ime zana... i nisu... e  kad se druga rodila, ona hoce zana... i pita mene sta mislis ti... ma nemoj reko bona mene pitati.... sta te briga sta ja mislim user posted image nisam ni ja tebe pitala sta ti mislis...user posted image
svom djetetu dajes ime koje se vama dvoma svidja... a to sta cu reci ja, peti i deseti uopce nije bitno...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Muško ime
19.2.2011 22:19:09   
jasmin
Postoje imena koja su uvijek moderna.Barem ih ja tako dozivljavam:).Pogotovo kada se pravilno izgovaraju.
Npr.ime Aisa.Nepravilno je izgovarati sa dugo iii.A kada se izgovori kratko i-bas zvuci moderno i zivahno ime.Prekrasno :).
Je l` tako veeseelaa?!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Muško ime
19.2.2011 22:22:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

Postoje imena koja su uvijek moderna.Barem ih ja tako dozivljavam:).Pogotovo kada se pravilno izgovaraju.
Npr.ime Aisa.Nepravilno je izgovarati sa dugo iii.A kada se izgovori kratko i-bas zvuci moderno i zivahno ime.Prekrasno :).
Je l` tako veeseelaa?!

slazem se, imena kao npr: lejla, aida, elma, selma, amela itd... al isto tako imaju i tipicna starinska i tipicna moderna imena, koja su odnedavno u upotrebi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Muško ime
19.2.2011 22:26:10   
Lalana

IZVORNA PORUKA: jasmin

Postoje imena koja su uvijek moderna.Barem ih ja tako dozivljavam:).Pogotovo kada se pravilno izgovaraju.
Npr.ime Aisa.Nepravilno je izgovarati sa dugo iii.A kada se izgovori kratko i-bas zvuci moderno i zivahno ime.Prekrasno :).
Je l` tako veeseelaa?!

user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Muško ime
19.2.2011 22:45:37   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Lalana


IZVORNA PORUKA: jasmin

Postoje imena koja su uvijek moderna.Barem ih ja tako dozivljavam:).Pogotovo kada se pravilno izgovaraju.
Npr.ime Aisa.Nepravilno je izgovarati sa dugo iii.A kada se izgovori kratko i-bas zvuci moderno i zivahno ime.Prekrasno :).
Je l` tako veeseelaa?!

user posted image


user posted image  
Tako je !user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Muško ime
19.2.2011 23:05:08   
Skvo RR
Jel ovo tema" Musko ime"?..Vidim spominjete i zenska imena...ili se i ova imena kod djecaka mogu koristiti?


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *