|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   popravak kolica
15.3.2011 9:57:51   
mala86
nama od juce skripe kolica,mm kaze da su vjerovatno lezajevi user posted image
stavljo malo ulja,ali nista,bas me iritira taj zvuk
jel imo itko slicnih iskustava user posted image
tritockasa su

a kupljena su u Holandiji

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦





Neposredna veza do poruke: 1
   RE: popravak kolica
15.3.2011 13:40:10   
Lejla Ka
Ovo i mene interesuje. Ko bi mogao popravljati dječija kolica. Znam 100% da ne postoje zvanični servisi. Ali možda bi neko ko zna popravljati bicikla mogao nešto i oko kolica srediti? A možda sam i lupila user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: popravak kolica
15.3.2011 13:54:02   
rose
i da si lupila to sto si sad napisala itekako ima smisla user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: popravak kolica
15.3.2011 14:13:05   
Lulu_08
Uuuu super pitanje! Naime, mi imamo Chicco kolica koja smo koristili 2 godine. Kamenčići na plaži u Tučepima su nas dokrajčili pa nam je jedan točak stradao (dupli točkići koji se rotiraju 360 stepeni). Rođak od mm je "popravio" u smislu da je neki dio zavario te tako pričvrstio točak, međutim meni djeluje kao da je još uvijek labavo, pa se i ja pitam kome se obratiti u tom slučaju? (rođak je auto mehaničar)

I također da li postoji neka podrška od strane branda (u našem sučaju Chicco) odnosno da li se može naručiti neka vrsta rezervnog dijela? Ili sada pretjerujem? hahahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: popravak kolica
15.3.2011 14:16:29   
bebacha
moj muz automehanicar,bas cu ga pitat sto on misli o tome

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: popravak kolica
15.3.2011 14:21:13   
Lejla Ka
I također da li postoji neka podrška od strane branda (u našem sučaju Chicco) odnosno da li se može naručiti neka vrsta rezervnog dijela?


Ja znam da Chicco ima rezervne dijelove a da li ih naši nabavljaju, čisto sumnjam jer bi u tom slučaju morao biti neko ko ih zna i montirati. Nama je upravo sa Chiccovih kolica ispao jedan ukrasni poklopac i mislim da su rekli da nemaju mogućnost nabavke samo njega. Kolica nisu bila više pod garancijom, a iskreno, nisam baš tolika pegla da bih tražila nova kolica zbog toga i da jesu bila pod garancijom user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: popravak kolica
15.3.2011 14:29:42   
mala86
bebacha pitaj tm user posted image user posted image user posted image

joj nama pukla guma i mm vozio vulkanizeru,kaze covjek radim preko 20 godina ovo jos nisam krpio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: popravak kolica
15.3.2011 14:30:21   
tekja
Nama je tockove na chiccoviom kisobran kolicima, koji su OTPALIuser posted image  napravio komsija koji je kucni majstor, slucajno ga pitala bi li on to znao, kaze "davaj"user posted image user posted image user posted image ...chicco 0 bodovauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: popravak kolica
16.3.2011 10:28:28   
mala86
mm jutros izvadio tocak i otiso u obilazak da vidi tko ce moc popravit javim rezultate poslije

joj samo da ih popravi,obecavam da cu pazit kud vozim,jer dosad sam ih vozila kud sam stigla

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: popravak kolica
16.3.2011 10:49:59   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: tekja

Nama je tockove na chiccoviom kisobran kolicima, koji su OTPALIuser posted image  napravio komsija koji je kucni majstor, slucajno ga pitala bi li on to znao, kaze "davaj"user posted image user posted image user posted image ...chicco 0 bodovauser posted image


Potpis k'o kuca, Chicco user posted image , i nama je otpao!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: popravak kolica
18.3.2011 9:27:52   
emi7908
ja imam chicco i kad bi vam rekla kud sam sve "jahala" sa njima ne biste mi vjerovali a točak je još uvjek na mjestu... moram priznati otpao jedan šerafić ali ona i dalje voze.. imala sam jedino ovaj problem sa škripanjem ali mm podmazao uljem pa poslije odlično fercerajuuser posted image  i ne znam kako ću se rastati od tih kolica jer nema gdje nisu bila sa mnom user posted image  htjela sam ih pokloniti ali još uvijek ih mogu koristiti jer idemo u duge šetnje a maleni se brzo umori tako da još ovo ljeto aBd ostaju sa mnomuser posted image  i iskreno mi je žao što su vam točkići poispadali nadam se da ja neću doživjeti tu sudbinu user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *