|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vodjenje trudnoce u studentskoj poliklinici
11.4.2011 16:27:42   
Ina86
Da li ima neka trudnica ili mama na forumu da vodi ili je vodila trudnocu u studentskoj poliklinici kod dr. Almine Jusic? Ona je jako ljubazna zena, ali nekako mi se cini da nije temeljna sto se pregleda tice? Vec dva mjeseca nisam radila UZ a sad je dr na godisnjem, nalazi koji se rade su samo krv i urin, nikakvi brisevi niti sta detaljnije.. Zanima me da li ja mogu sada preci na preglede na Jezero i da li mi treba uputnica iz studentske? Sory na opsirnosti user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vodjenje trudnoce u studentskoj poliklinici
11.4.2011 16:33:12   
animagical
oo ko te natjera kod njihuser posted image mozes na jezeru iako gore nema narucivanja pa se ceka, ili u skerlica samo odes i otvoris karton...isto mozes i na otoci tako. za jezero ili opstu ti treba uputnica obicna od dr opste prakse, pa uhvati dole almu ili neku drugu babu da ti napise...user posted image sorry na izrazu,ja ih iskreno sve mrzimuser posted image  

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vodjenje trudnoce u studentskoj poliklinici
11.4.2011 22:18:27   
Aiwa
Ja sam mama student, što se tiče vođenja trudnoće nije mi palo napamet da je vodim u studentskoj jer su to doktori opće prakse, odmah uzmi uputnicu kod bilo kojeg od njih i fino ili u skerlićevu ili jezero kod specijaliziranih doktora, ja sam bila privatno pa u vojnoj, jer jezero nije bilo otvoreno, ne znam kako je gore, ali je sigurno bolje od studentske! Sretno user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vodjenje trudnoce u studentskoj poliklinici
15.4.2011 17:18:43   
Ina86

Hvala vam na savjetima user posted image bila sam danas na Jezeru, s tim da mi je trebala uputnica od doktora opste prakse koju sam uzela u studentskojuser posted image user posted image

(odgovor članu Aiwa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vodjenje trudnoce u studentskoj poliklinici
1.6.2011 16:18:58   
babilon
mame i buduce mame :D

evo i ja imam pitanje :))) kako sam se udala, tako i promijenila prezime, a karton ostao u studentskoj. Sad moram da vadim nalaze, pa mi trebaju uputnice, a imam i novu zdr.knjizicu sa najnovijim prezimenom :))) hoce li izaci u susret ili ce praviti problem? je li iko ima slicnu situaciju ;D.
Imam i staru zdr.knj kod sebe kao 'dokaz' a kontam i vjencani list ponijeti?

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *