|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
21.4.2011 15:42:35   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nasu partneri iz BabyHappyClub-a ce uciniti sve sto je u njihovoj moci da se nasa akcija podrzi jos vise
 
Oni ce od svakoh jastuka za dojenje koji se uplati u ovom mjesecu donirati po 5 km user posted image
 
http://happybabyclub.com/




Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
5.5.2011 2:31:42   
Visnja RR
lijepe nase trudne moderatorke user posted image  izbacite mi nick name nase trudnice koja treba dobiti ovaj jastuk...
i zamolite da putem pp posalje svoje puno ime i prezime i adresu...
da moze sto prije uzivati u grljenju jastuka... user posted image user posted image

http://happybabyclub.com/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
11.5.2011 16:08:40   
Visnja RR
u ovom krugu je jastuk dobila malena 27 RR (nije protekcija  ima najvise postova) user posted image
idemo sljedeci krug...
dakle sve trudnice koje su u maju u sestom mjesecu ...dakle od 22 do 26 sedmice trudnoce

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
11.5.2011 16:52:20   
Selma.A.M
MalenaRR svaka čast user posted image user posted image user posted image ...E vala i zaslužila si user posted image ...Samo da znaš jastuk je ogroman user posted image ,meni je  veći nego  nego kod mene muž mi,pa može doći kao zamjena user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
11.5.2011 18:55:24   
enči80
Čstitam malenauser posted image user posted image user posted image

Znaš kako kažu da te u zdravlju služiuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 21:01:35   
malena27 RR
hvala cure... aBd nadam se da ce dobro posluziti, ako nista da zamijeni muza kad radi nocnu user posted image user posted image user posted image uh jedva cekam da stigne user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 21:07:21   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

hvala cure... aBd nadam se da ce dobro posluziti, ako nista da zamijeni muza kad radi nocnu user posted image user posted image user posted image uh jedva cekam da stigne user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 21:16:22   
Skvo RR
da se i ja prijavim....user posted image user posted image user posted image user posted image dakle sa danasnjim datumom sam 23+4...

user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 21:19:20   
malena27 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image ali ti muz ne radi u smjene ko moj user posted image user posted image user posted image ih jos da vibrira ovaj jastuk ili bar da ima ruke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 21:24:01   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

user posted image user posted image user posted image user posted image ali ti muz ne radi u smjene ko moj user posted image user posted image user posted image ih jos da vibrira ovaj jastuk ili bar da ima ruke user posted image user posted image user posted image


Ah...moj cesto putuje..pa sam solo....danima i nocima...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...a vibriranje...ostat cu neutralna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
12.5.2011 23:21:34   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

user posted image user posted image user posted image user posted image ali ti muz ne radi u smjene ko moj user posted image user posted image user posted image ih jos da vibrira ovaj jastuk ili bar da ima ruke user posted image user posted image user posted image


Pa nebi im ništa bilo da su ga napravili sa ovim  malim dodatkom user posted image user posted image user posted image user posted image ....Ja se nebi bunila user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.5.2011 0:37:27   
animagical
prijavljujem se i ja za ovaj mjesec, eto bicu skromna, meni ne treba taj s vibrirajucim dijelovimauser posted image ja i muza za rukicu drzimuser posted image skvo znam da nemam sanse pored takve konkurencije, jedino ako sredim da te banuju :P

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.5.2011 15:24:25   
sporty mamaa
Ja cu se prijavit za slj.mjesec velika mi konkurencija u ovomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
1.6.2011 16:38:12   
R&T@
Ko je dobitnica u maju?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
3.6.2011 12:24:34   
sporty mamaa
Evo ja se prijavljujem za ovaj mjesec, sad sam 24, moram bit malo aktivnija ak hocu jastuk hehe.....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
3.6.2011 20:15:47   
Visnja RR
Drage trudnice , sa žaljenjem moram napisati da se ovo nagradjivanje prekida jer ljudi iy HapyBabyCluba prekidaju suradnju...
Oni se najiskrenije izvinjavaju ali iz privatnih raloga prekidaju sa tom vrstom poslovanja...

Kako su oni svo vrijeme pratili nasu akciju za pomoć Nejri oni su predložili i obećali da će svoje baby jastuke proslijediti meni koje ćemo prodati po nekoj simboličnoj cjeni npr. 15 km i sve uložiti za našu Nejru...

A mi ćemo se potruditi da uskoro nadjemo i novog partnera koji će naše trudnice nagradjivati prigodnim poklonima...

Želimo Vam lijep ostatak trudničkih dana

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *