|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krvarenje prilikom prvog odnosa
13.7.2011 1:32:52   
Lee1988
Mislim da ova tema ne postoji, ako grijesim ispravite me.

Večeras sam čula nešto što nisam ni slutila da može bilo ko reći u 21. vijeku... Razgovarala sam sa jednom ženom koja je uvjerena da prilikom prvog odnosa žena mora da krvari, a ako ne krvari znači da nije nevina user posted image

Ovo mi je niđe veze, znam da neke žene krvare, neke ne, sve zavisi od osobe do osobe.
Ne mogu da vjerujem da još uvijek postoje osobe koje ovako razmišljaju, i što je najgore radi se o mlađoj ženi user posted image

Zanima me vaše mišljenje o ovome...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
13.7.2011 1:37:58   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/forum/Prvi_odnos/m_905358/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lee1988)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
13.7.2011 1:41:21   
malena.
ej ja nisam krvarila prilikom prvog odnosa,bas nikako...tako da mislim da su to bapske price :-)

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
13.7.2011 16:58:26   
many
i ja bih se slozila s tobom @malena.ni ja nisam krvarila ,prilikom prvog odnosa :)

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
13.7.2011 17:16:00   
Alma_27
ja jesam user posted image

toliko da sam morala staviti ulozak taj dan... rekoh: sta je sad ovo? user posted image

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
16.7.2011 21:05:52   
rose
kod mene tri dana prljalo ves user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
17.7.2011 11:13:45   
balasgirl
ni ja nisam krvarila poslije prvog odnosa, al jesam poslije petog, šestog user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
17.7.2011 14:31:04   
mamica emica
Ja takođe nisam krvavila poslije prvog odnosa, tek nakon nekog vremena (ne znam koji nam je to bio put tačno).

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krvarenje prilikom prvog odnosa
28.9.2011 0:39:59   
Makeup
Svako je razlicit, razlicito djelujemo na razlicite stvari. Krvarenje nije znak da li je zena nevina ili ne prilikom prvog odnosa. Mnoge ne krvare iako se misli drugacije. Ja nisam krvarila niti je moja mama. I kad mi se to desilo mislila sam da nesto nije u redu sa mnom, da nisam reagovala normalno i bila sam uplasena. Niko mi nikad nije rekao da se ne mora krvariti. Onda sam citala, trazila odgovore i skontam koliko smo mi neinformisani kad se tice ovih stvari. Svako ko misli drugacije nek se obrazuje malo vise.

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *