|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jedan tužni rođendan
20.8.2009 18:54:00   
milenium
Dok sam tražila po internetu kako pomoći prijateljici i dok sam na nekim stranicama slala nekim ženama riječi,svima onima koje su izgubile svoje bebice,nisam ni slutila da se sa mnom događa isto.Ne nam na koje mjesto bi stavila ovu temu i ovo što pišem ali to mi nije ni važno,želim samo s vama da podjelim svoju bol jer ne znam s kim bi drugim(osim mm)user posted image .Nedavno sam počela sumnjati da sam trudna i već zamišljala kako ću, kad odem doktoru da mi to potvrdi,i ja staviti svoj datum termina tamo pokraj vašega,i da ću se i ja javljati na stranice di su trudnice.I da,test mi je pokazao da sam trudna,mojoj sreći nije bilo kraja...imam jednu bebicu od godinu dana i sad će možda dobiti bracu ili seku,eto tako sam razmišljala.Doktor mi je rekao Trudna si...ALI(mrzim ovo ali)ti si imala spontani,prokrvarila bi danas ili sutra,morat ćeš na čišćenje.user posted image user posted image user posted image Nakon toga ništa više nisam čula a govorio je dugo i dugo.Za mene je sve prestalouser posted image Na izlazu nisam mogla pronaći kvaku na  vratima pa mi je neka sestra pomogla.user posted image Čišćenje odnosno osjećaj nakon toga nešto najgore na svijetuuser posted image Imam osjećaj da mi se cijeli svijet srušio...a kao dodatna sol na rani...jučer mi je bio rođendan momuser posted image  .i to prvi.Nismo ga slavili jer nije nam bilo do slavlja.Tako mi ga je žao(nije on nizašto kriv),jedina slika koju ima za prvi rođendan jest kad se probudio u krevetiću.user posted image Ni torte ,ni ničega.A svijećice i balone sam mu bila kupila već  prije dva mjesecauser posted image
I sad plačem zbog toga,zašto je se to moralo dogoditi baš sad,zašto je se moralo dogoditi uopće?????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:03:23   
Nunichi
Jako mi je zao milenum... user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam sta da ti kazem da te utjesim,stvarno nemam prave rijeci.
Isplaci se draga,digni glavu i kreni dalje. Vjerujem da je bolno,ali moras zbog svog sincica.
Kada se sve smiri,kada se oporavis, napravite rodjendansku zurku za svog malisana,pa ce biti slika,torti,balona,osmijeha...
A za neki drugi njegov rodjendan ti zelim jos jednu bebicu,od srca...samo hrabro. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:04:08   
Crazy little thing
A joj tako mi je žao. Naravno da te to boli i da patiš, ali ne smiješ dopustiti da tvoj dječak mali to osjeti. Nije ništa gotovo, već imaš jedno dijete, i imaš šanse za još. Tom malenom biću jednostavno nije bilo suđeno da se rodi. Nadam se da ćeš uskoro biti bolje.

Lijek potraži u svom mužu i djetetu, u svojoj obitelji, i s vremenom će biti lakše. Žao mi je.


_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:05:55   
demented
Joj milenium tako mi je žao što moraš da prolaziš kroz touser posted image user posted image Ne znam stvarno šta da ti kažem osim da moraš biti hrabra i zajedno sa svojim mužem i bebicom prebroditi tu bol. 

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:06:36   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali glavu gore i kreni dalje do novog plusica...puno srece ti zelim

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:10:49   
Anoniman
Draga naša, strašno mi je žaouser posted image user posted image user posted image .
Ali, kao što reče Nunichi, isplači se dobro pa onda digni glavu i idi dalje. Moraš zbog muža i djeteta. Dat će Bog još djece... iskreno ti to želim, a i svim ostalim našim trudilicama.

(odgovor članu Crazy little thing)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:12:57   
Anoniman
user posted image Baš mi je žao, al ništa se ne može promjeniti, ne daj se, budi hrabra i imaj nadu. 

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:12:58   
Amrino
Draga...ne znam koje rijeci da izaberem...Da mi se tako nesto dogodi (iako svaki dan ustanem sa strepnjom i strahom da bi se nesto tako moglo desiti) ne znam sta bih sama sebi rekla.
Nadam se da ce ti dragi Bog pomoci i da ce ti olaksati tvoju bol...
Saljem ti jedan veliki prijateljski zagrljaj mila moja...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 19:18:20   
nikita
milenium jako mi je zao...znam koliko je tesko...covjeku nije ni na kraj pameti da mu se to moze dogoditi...znam da boli i kako se isprazno osjecas al nek ti utjeha bude tvoj user posted image , radi njega se svaki dan nasmiji i kad budes smogla snage proslavite rođendan...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 20:43:20   
neki
Draga,jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 20:50:44   
Anoniman
Draga milenium, ne mogu reci da te razumijem, jer ne znam kako je to... Ali ti mogu pruziti rijeci podrske i utjehe, da je to sve bilo s razlogom i da samo dragi Bog zna zasto... A tebi preporucujem da se isplaces dok ti god to organizam trazi, a kada izbacis bol i tugu posveti se malenom user posted image i uzivaj s njim do nekog novog plusica i do nekog novog vremena... Samo ne gubi nadu i ne odustaj... user posted image user posted image user posted image makar ti mozemo poslati virtualni zagrljaj podrske...

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 20:53:22   
veeseelaa
jao milenium tako mi je žao, neznam šta bi ti rekla, totalno sam iznenađena ovom viješću.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 20:57:21   
Anoniman
Draga moja,
ne postoji dan, a da se ne zapitam hoce li sve biti OK sa bebacom, hoce li biti zdravo....Hocemo li izgurati do kraja...?
Ali onda zaista shvatim kako je sve u Bozjim rukama...Koliko god se mi sekirali, brinuli....On najbolje zna. Bice sta je On odredio. Mi MORAMO prihvatiti Njegovo odedjenje....
Mogu samo nagadjati kolika je tvoja bol...ali mila nasa, moras biti jaka i shvatiti da je to Bozja volja. Placi, placi....ali onda kad nestane suza zagrli tog bebaca kojem je danas rodjendan i svog muza. Oni su uz tebe.....Moras biti jaka zbog njih. Oni te trebaju....
Ljubim te i molim Allaha da ti bol olaksa....

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 21:12:07   
Anoniman
milenium, zao mi je milauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zao mi je do neba, molim boga da ti olaksa bol, a rodjendana ce biti aBd, nemoj se sad i za to jos krivitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 21:20:12   
almai
Hej draga.....zaista mi je zao ali hB pa imas jednu zdravu user posted image ,znam da to nije utjeha za ovim izgubljenim ali treba pozitivno razmisljatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:20:04   
idana_85
milenium user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:32:40   
MELLI
Nemam riječi kojim bih ti mogla olakšati bol,nema ih niko.Ne znam ,zaista šta da ti kažem,a da ti bar malo olakšam.Suosjećam iskreno sa tvojim bolom.
Tako mi je žao.user posted image user posted image user posted image
Rado bih te zagrlila.
Izdrži mila,zbog sebe,zbog svog djeteta i TM.
Nađi utjehu u svom djetetu,budi jaka za njega.
Želim ti da se što prije oporaviš.
Biće prilike da se rođendan malom anđelku nadoknadi  u punom sjaju.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:37:25   
Rina26
Hej Milenium svi mi znamo kako ti je.Stvarno mi je žao nedaj se

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:45:42   
teta berta
Sretan rođendan tvome sinčići, Nika mu šalje veliku pusuuser posted image

za ovo drugo, jako mi je zao, ali bit ce jos djecice, nadam se svima nama koje to toliko zelimo...
podigni glavu i kreni dalje...
tesko je, ali vrijeme lijeci sve...



_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:47:39   
MinaMM
user posted image draga moja, pokusavam da smislim nesto pametno da ti kazem, nesto sto ce imati smisla i sto bi te moglo ohrabriti, ali mi tesko ide ... kao sto su druge rekle isplaci se dobro, zagrli to svoje divno dijete i vjeruj da ce sve biti bolje. Znam koju bol i prazninu u srcu osjecas, i ona traje danima, ali ne daj se...imas nekoga kome silno trebas i kome si ti sve u zivotu i kome samo jedan tvoj osmjeh znaci jaakoo puno. Zato, cim smognes snage, organizuj tu zabavu i proslavi zivot! 

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:48:35   
mamma mumi
Zao mi je  jako sto si to dozivjela, ali imas tog misica malog pored sebe i zato glavu gore, tako je dragi Bog zelio, a bit ce jos crica i djece akB

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:52:36   
mamabb
Žao mi je ...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:53:07   
Rina26
Milenium kod kojeg ginekologa ideš

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:53:16   
belmac
mnogo velikih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebi i tvom "velikom" momku. vjerujem da je sada teško, ali okreni se svojoj maloj mrvi i samo pomisli na sve one žene kojima se dese takve užasne stvari, a nemaju malu mrvu u kjojo bi našle utjehu. znam da je teško, ali vjerujem da će brzo biti lakše. molim Boga da te ponovo obraduje , čim tvoje tjelo bude spremno.

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jedan tužni rođendan
20.8.2009 22:56:31   
milenium
Hvala vam na riječima...nisam ni znala da nas toliko ima kojima se ovo dogodilo,i sve mi se čini da se nekako malo o tome priča (osim na forumu). iznenadila sam se koliko ljudi  ni ne  zna što je to,nisam čak ni ja znala do nedavno,i uvijek sam misla da se to dešava nekom drugom.čak mi se i vjera bila poljuljala,postavljala sam si razna pitanja,pa gdje sam pogriješila,i tražila krivca,pitala se zašto mi je Bog ovo poslao kad mi je na kraju odlučio uzeti... nije mi onda morao ni poslatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *