|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko dugo ste bili trudilica prije nego ste...
25.12.2008 13:56:46   
chuci
Pošto sam ja tek na početku toga, baš me nešto interesuje koliko dugo ste vi bili u trudilicama, prije nego što ste prešli u trudnice?
Vidjela sam u potpisu nekih da ima je trebalo relativno dugo, koji su razlozi?
Ja vam evo javim idući mjesec šta je bilo user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:03:35   
batterfly
Sa prvom trudnocom nisam cekala ni dan,jer je dosla neplanirano totalno.....
Dakle i cuvali smo se i sve,ali se "zalomilo"user posted image user posted image ...

Eh drugi put je bilo teze,jer sam ja htjela ubrzo i drugo,dakle bila je planirana,..ali psiha je cudo,pa nije uspjelo odmah,ali je "upalilo" nakon 7 mjeseci..kada sam prestala voditi racuna o plodnim danima i "redovno" se time baviti,dakle "odustala"od planiranja,vec prepustila sve da se desi kad je i vrijeme,i odmah sam ostala u drugom stanju.....
Dakle prva trudnoca 0,a sa drugom bila trudilica 7mjeseci...user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:05:53   
chuci
evo ja molim Dinu da ona uredi ovu statistiku ako bude više odgovora

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:12:22   
ewica
1trudnoca-neplanirana
2 trudnoca-3 mjeseca
3 trudnoca kontrolisano neplanirana, nismo koristili namjerno kontracepciju iali i nismo se posebno trudili i eto, uspjelo iz prve cak znam kad sam zatrudnjela.

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:13:21   
M kao Mama
Puna tri mjeseca, Bože mili kada se samo sjetim, kada sam dobila prvu men. koliko sam plakala, mislila sam da nikada neću imati djece, jer zaboga cure pričaju, spavala s momkom i ostala trudna, a ja se trudila i nikao da upali, hahahahaah, a i iz bilogije su nas tako nekako učili. Helem u životu je to drugačije, tri mjeseca sam dobijala men. redovno, i četvrti sam otkrila da sam trudna, mojoj sreći nije bilo kraja.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:14:41   
camm
ja mislim malo vise od godinu dana
razlog nije nikakav bio izgleda samo do psihe da je bilo
kad sam prestala o tome da mislim onda sam vec trudna bila .


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:19:31   
sarayka
Poslije tacno godinu i dva mjeseca braka sam ostala trudna s tim sto se zadnja dva mjeseca nismo imali zastitu tako znaci 2 mj.
Do prve godišnjice smo uživali samo u nama a kasnije smo poželili da imamo novog članauser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:21:27   
Ilhana RR
hmm... kod nas je bilo tako smjesno moze se reci... mi bili na odmoru u Bosni, i pricali o tome da bih mogli poceti raditi na tome da zatrudnim kad se vratimo vamo... Ali, to se po mom racunanju desilo na moru dok smo bili dole... tako da se puno nismo trudili... al je cudno jer smo u braku tada bili vec 2 godine i nismo nikad nikakvu zastitu koristili i kad smo napokon odlucili da pocnemo oko toga ono se samo desilo...

A jos sam isla ginekologu dole kad sam bila jer moj mens zadnji put bio u maju, a u augustu sam bila u Bosni pa isla da vidim jel sve uredu samnom... i heftu nakon toga sto sam bila kod ginekologa zatrudnim...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:30:40   
HannaS
Haha,kad se sjetim toga..nakon 2 mjeseca bez zastite sam ostala trudnauser posted image   ahhh jesmo se i trudiliuser posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:32:28   
juni
Moja trudnoca je bila neplanirana, taman kad smo se samo malo opustili, beba pokuca na vrata user posted image a ja kontala da ce mi trebati najmanje godina da zatrudnim jer sam po neredovnosti menstruacija na svoju majku i tetku kojim je isto trebala godina da zatrudne pa reko i meni ce, ali prevarila sam se!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:33:50   
andji
Posle mjesec i po,čim smo počeli živjet skupa,odmah smo se ofdlučili na bebu,dobila jednu menstruaviju,i druge nije bilo....kasnila 14 dana i ja uradim test kad ono ja trudna.....ma non stop smo vodili ljubav,dnevno i po 3 puta...tek friški u braku,ludi,nikakve druge ni brige ni obaveze,ujutro pijemo kavu prije posla,počnemo se mazit,žurimo na posao,ja sam obavezno kasnila sva sreća što sam sama sebi bila gazdaricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sergej je došao znači posle tačno mjesec i pol 'borbe'

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:34:29   
S.mama
ja sam bila trudilica osam mjeseci i vec me pocela panika hvatatiuser posted image
Ali kad sam prestala vise razmisljati o tome,vec sam bila trudna...O kako sam bila sretnauser posted image

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:36:42   
majki
S prvim djetetom ostala sam trudna isti mjesec kad smo i htjeli, na drugo smo čekali tri mjeseca.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:36:51   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: andji

Posle mjesec i po,čim smo počeli živjet skupa,odmah smo se ofdlučili na bebu,dobila jednu menstruaviju,i druge nije bilo....kasnila 14 dana i ja uradim test kad ono ja trudna.....ma non stop smo vodili ljubav,dnevno i po 3 puta...tek friški u braku,ludi,nikakve druge ni brige ni obaveze,ujutro pijemo kavu prije posla,počnemo se mazit,žurimo na posao,ja sam obavezno kasnila sva sreća što sam sama sebi bila gazdaricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sergej je došao znači posle tačno mjesec i pol 'borbe'


Ti si bona bar mogla skontati... zamisli ja mens nikako nisam imala od maja... pa onda svaki mjesec ono kad bih trebao mens da imam morala raditi test.... dok na kraju nije pokazao pozitivno...

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:37:48   
malecka60
Na prvu trudnocu smo duuuuuuuuuuugooooooooooooooooo cekali, 2 i po godine. Nece pa nece, a sve uredu. Sem psihe, sto Mishka rece. I kad smo prestali misliti na trudnocu, desi se ne znamo ni kako.
Drugu nismo ni planirali, nismo jos bili spremni poslije prve user posted image , a dragi Bog nam podari i hvala Bogu na svemu.
Znaci, druga neplanirano, uz kontracepciju, a nekako se primilo user posted image .


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:43:51   
S.mama

IZVORNA PORUKA: andji

Posle mjesec i po,čim smo počeli živjet skupa,odmah smo se ofdlučili na bebu,dobila jednu menstruaviju,i druge nije bilo....kasnila 14 dana i ja uradim test kad ono ja trudna.....ma non stop smo vodili ljubav,dnevno i po 3 puta...tek friški u braku,ludi,nikakve druge ni brige ni obaveze,ujutro pijemo kavu prije posla,počnemo se mazit,žurimo na posao,ja sam obavezno kasnila sva sreća što sam sama sebi bila gazdaricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sergej je došao znači posle tačno mjesec i pol 'borbe'

Isto kao kod mene,nekada smo znali po cetiri pet puta na dan,a sada u mjesecu pet putauser posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:46:33   
bebana27
ja se borim vec skorom 1 god za bebu ali je jos nemauser posted image ali se nadam da ce je biti u 2009 god
neke brzo postinu trudnocu a dosta njih i ne doceka
a ja se nadam da cu je ako bog da docekati

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:46:54   
MELLI
Na prvom gin. pregledu doktorica mi je dijagnosticirala endometriozu i rekla da nije baš sigurna da ću biti majkauser posted image .Uslijedile su terapije dabrostonom,klomifenom, ali bez nekih rezultata.Nakon 6 mjeseci odlučili smo da neko vrijeme dignemo ruke od svega i da se ne opterećujemo previše.Mjesec i po nakon toga ostala sam trudna i rodila prekrasnu kćer.
Nakon devet mjeseci otišla sam ponovo ginekologu da uradim papa test i ona mi je rekla da ne vidi razlog zašto se čuvamo jer nije sigurna da mi se još jednom može "desiti"  trudnoća.Prestali smo se čuvati i isti mjesec ostala sam trudna.U momentu spoznaje trudnoće, priznaću da nisam bila sretna.Imala sam malu zahtjevnu bebu koja je još uvijek dojila, pa mi je pomisao o drugoj bila kilometrima daleko.Naravno,rodila sam, sina,mada mi je ista dr. rekla da je kći.Ni u jednom momentu se nisam pokajala.Jako teško jest,ali nekako guramo svaki dan.Zahvaljujem bogu svakodnevno na ovako predivnim darovima,jer djeca su zaista božiji dar.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:48:05   
Ilhana RR
Znate sta svedi govore da je dobro kad hoces da zatrudnis? Kupiti sebi cuku, jer onda ces oko cuke se brinuti i tako to da neces puno razmisljati o pravljenju djece i da ce se onda to desiti... to da psiha prestane o tome da misli nego da ima nesto drugo na mislima.... sad koliko je tacno to je pitanje....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:50:36   
S.mama
Super melli,drago mi je...
tu bi doktoricu trebalo otpustiti,nema pojmauser posted image Ali neka je pogrijesila,bar si dobila dva najbolj poklonauser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:50:37   
ame_la
u septembru se udala
a u oktobru mi bio zadnji menustracioni ciklus
kako sam bila razočarana kada sam dobila menustraciju
vjerujte da sam pomislila da ne mogu imati dijece
tako sam bila potištena
a tek pogled muža kada sam mu rekla da sam dobila
ali već uskoro smo saznali da ćemo dobiti bebicu
a našoj sreći nije bilo kraja
to je doista nešto najljepše u životu čovjeka
ta sreća se ne može opisati ni jednim jezikom ovoga svijetauser posted image user posted image

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 14:59:44   
MELLI
Ej moja s.mama kod nas ti je opći haos u D.Z. Jedan ginekolog, radi samo par sati,pa joj se može.Pedijatrica nam matora baba u penziji,al eto nema ko pa dobra i ona.Ma pravo ohrabrenje svim budućim mamama, nema štauser posted image .Ma bolje da šutim samo se nerviram džaba

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 15:04:46   
Nunichi
Cini mi se da i nisam bila trudilica. Uspjeli smo brzo i lako,hB. user posted image

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 15:09:35   
chuci
MELLI boli te briga za tu doktoricu, nek i imaš svoje bebice. blago tebi.

ja sam uvijek htjela da dobijem blizance, iako mi u familiji i nema baš slučajeva ali eto. ti haman pa da imaš blizance

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
25.12.2008 15:20:22   
Anoniman
2 mjeseca se trudili, 3-i ostala trudna user posted image

p.s. chuci, slobodno sama napravi listu / ako zelis voditi statistiku user posted image , ja te mogu dopunjavati / update-irati user posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *