|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
30.8.2013 12:50:28   
Exclusive doo
Dragi naši,

Ova nagradna igra je završena. Sretna dobitnica je Nizama Kerla iz Sarajeva. Nagradu možete preuzeti u našem maloprodajnom objektu u Kolodvorskoj 12, uz predočenje validnog identifikacionog dokumenta sa fotografijom ( lična / osobna karta, vozačka dozvola i slično ) svaki radni dan od 08:00 do 16:30. Još jednom čestitamo sretnoj dobitnici a ostalima želimo više sreće u narednoj nagradnog igri :)

Vaš Exclusive doo

IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Dragi naši,

Pripremili smo još jednu nagradnu igru za Vas: tačno odgovorite na postavljeno pitanje i možete osvojiti simpatične mirisine hemijske olovke Fiorella 1/6 i još jednu sitnicu koja će ostati iznenađenje.

Nagradna igra traje 24h od objave, a ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

SRETNO!

Nagradno pitanje



_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
30.8.2013 13:14:41   
Exclusive doo
Dragi naši,

Nagradna igra se nastavlja: tačno odgovorite na postavljeno pitanje i možete osvojiti simpatične mirisine hemijske olovke Fiorella 1/6 i još jednu sitnicu koja će ostati iznenađenje.

Nagradna igra traje 24h od objave, a ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

SRETNO!

Nagradno pitanje

_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
30.8.2013 13:42:43   
Exclusive doo
Dragi roditelji,

Obezbijedili smo još udžbenika koje možete kupiti u našem maloprodajnom objektu u ulici Danijela Ozme 15. Ukoliko Vam je potreban neki od ovih udžbenika, možete izvršiti rezervaciju putem e-maila prodaja@exclusive.ba

Ako se udžbenik koji Vam je potreban ne nalazi na spisku, možete nas kontaktirati putem istog e-maila kako bismo obezbijedili tačno onaj udžbenik koji Vam treba :)

2. RAZRED
Čitanka, Zehra Hubijar, 'Tugra'' Sarajevo

3. RAZRED
Čitanka, Zehra Hubijar, “Dječija knjiga“ Sarajevo, „Bosanska riječ“ Sarajevo
Čitam, Zehra Hubijar, „Bosanska riječ“ Sarajevo
Moja okolina, Zijad Numić, “Dječija knjiga“ Sarajevo, „Bosanska riječ“ Sarajevo

4. RAZRED
Moja okolina, Samira Lugavić, 'Bosanska knjiga'' Tuzla
Čitanka, Hazema i Ibro Ništović, 'Bosanska riječ'' Tuzla

5. RAZRED
Osnove tehnike, Milan Cvijetinović, Sulejman Ljubović, 'Bosanska riječ'' Sarajevo
Priroda, Zijad Numić, Naida Vidović, 'Bosanska riječ'' Sarajevo
Naš jezik, Zdravka Zekić, Muhidin Džanko, Željko Ivanković, 'Bosanska riječ'' Sarajevo

6. RAZRED
Biologija, Zijad Numić i Naida Vidović, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
Matematika, ,
Njemački jezik, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
Geografija, Izeta Tumbul i Nerminka Hadžić, „Svjetlost“ Sarajevo
Njemački jezik, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo

7. RAZRED
Njemački jezik - radna sveska, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
Historija, Arifa Isaković, "Sezam" Sarajevo
Njemački jezik - udžbenik, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
Matematika, Šefket Arslanagić, Dragoljub Milošević, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo

8. RAZRED
Fizika, Zinka Šalaka i Sanela Karović, Svjetlost“ Sarajevo
Njemački jezik - udžbenik, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
Njemački jezik - radna sveska, Zlata Maglajlija, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo
"Matematika, Šefket Arslanagić, Arif Zolić i
Dragoljub Milošević, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo"
Biologija, Zijad Numić i Naida Vidović, „Bosanska riječ“ Sarajevo, Dječija knjiga Sarajevo

Vaš Exclusive doo


_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
31.8.2013 20:51:17   
Exclusive doo
Dragi roditelji,

Na nagradno pitanje za 30.08.2013. dobili smo izuzetno veliki broj tačnih odgovora, a najsretnija je bila Selma Karović iz Sarajeva. Nagradu možete preuzeti u našem maloprodajnom objektu u Kolodvorskoj 12, uz predočenje validnog identifikacionog dokumenta sa fotografijom ( lična / osobna karta, vozačka dozvola i slično ) svaki radni dan od 08:00 do 16:30. Čestitamo!

Mi nastavljamo sa novim nagradnim pitanjem, sa istom nagradom i istim trajanjem - 24h od objave :) Ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

Nagradno pitanje za 31.08.2013.

IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Dragi naši,

Nagradna igra se nastavlja: tačno odgovorite na postavljeno pitanje i možete osvojiti simpatične mirisine hemijske olovke Fiorella 1/6 i još jednu sitnicu koja će ostati iznenađenje.

Nagradna igra traje 24h od objave, a ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

SRETNO!

Nagradno pitanje



< Poruku je uredio Exclusive doo -- 31.8.2013 21:05:20 >


_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
31.8.2013 21:46:46   
Exclusive doo
Dragi naši,

Na današnje druženje povodom početka nove školske godine došao je veoma veliki broj roditelja i djece, naših i Vaših školaraca, a i onih koji tek trebaju poći u školu :)

Lijep i sunčan dan, ugodno druženje, crtanje i bojenje uz simpatične nagrade, sve za čistu peticu :)

Prenosimo dio atmosfere koja je vladala ispred našeg maloprodajnog objekta u ulici Danijela Ozme 15...

user posted image user posted image user posted image

Više slika možete naći na našem Facebook albumu Druženje povodom početka nove školske godine - Danijela Ozme.

Hvala svima koji su došli :)

_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2013 21:53:34   
Hanady RR
Mi da se zahvalimo ljubaznom osoblju user posted image

brzinom svjetlosti pute e-maila rezevirali smo knjige i iste nam nabavljaju i nabavili dio...spremili u radnji...kesa puna
a u radnji čitam spisak a prodavac puni korpu priborom i za 20 minuta obavimo spremanje školrca u kupovinama koje znaju trajati danima...

Vrlo dobra ideja sa rezeravcijom knjiga i spremanje potrebnoga komletauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2013 22:12:21   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Dragi roditelji,

Na nagradno pitanje za 30.08.2013. dobili smo izuzetno veliki broj tačnih odgovora, a najsretnija je bila Selma Karović iz Sarajeva. Nagradu možete preuzeti u našem maloprodajnom objektu u Kolodvorskoj 12, uz predočenje validnog identifikacionog dokumenta sa fotografijom ( lična / osobna karta, vozačka dozvola i slično ) svaki radni dan od 08:00 do 16:30. Čestitamo!

Mi nastavljamo sa novim nagradnim pitanjem, sa istom nagradom i istim trajanjem - 24h od objave :) Ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

Nagradno pitanje za 31.08.2013.

IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Dragi naši,

Nagradna igra se nastavlja: tačno odgovorite na postavljeno pitanje i možete osvojiti simpatične mirisine hemijske olovke Fiorella 1/6 i još jednu sitnicu koja će ostati iznenađenje.

Nagradna igra traje 24h od objave, a ime sretnog dobitnika/ce ćemo objaviti u toku sutrašnjeg dana.

SRETNO!

Nagradno pitanje




hvala i ovdje Exclusivu user posted image tek sam vidjela da smo osvojili nagradu, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2013 22:14:11   
Hanady RR
eeeeeeeeeeee čestitamoooooooouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2013 22:17:19   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

eeeeeeeeeeee čestitamoooooooouser posted image

hvala user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2013 22:18:56   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

eeeeeeeeeeee čestitamoooooooouser posted image

hvala user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 10:44:53   
Amrino
Vidim da svi hvale osoblje a meni je zao sto moram da uputim jednu veliku kritiku zbog bahatog i neprofesionalnog ponasanja.
MM je juce imao groznu scenu i ne znam da sam ga ikada vidjela onako iznerviranog user posted image .
Ja sam ga poslala u Excluzive da kupi kartonski kofercic za pribor. Uredno covjek dosao, izabrao,, platio i krenuo da se nađe s nama da prvacica vodimo prvi put u skolu.
Dok je stajao na pjesackom, skroz ispod Mamceta, za njim je dotrcao uposlenik Excusiva i poceo na sred ulice, pred svim prolaznicima da ga optuzuje da nije platio (tj. da je lopov) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
On se, naravno, vratio i ocitao im bukvicu...i kao njihova reakcija je kao "oprostite"user posted image . Pored pet- sest uposlenika, koji su u tom momentu bili tu da se desi nesto tako- meni fakat nije jasno. Umjesto da svoju kolegicu za kasom upita (ako vec nije bio siguran) da li je taj i taj platio on trci za covjekom i na sred ulice ga blamira user posted image user posted image user posted image .
I kao sto MM rece...da sam krao pa valjda bih ukrao laptop a ne kartonsku kutiju sa naslikani Batmanom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 11:31:52   
Skvo RR
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 15:49:05   
mama2009
Moram i ja da uputim kritiku na osoblje u exclusivu kod Hitne pomoci, danas sam usla da kupim mapu za vrtic, docekao me gospodin jako neljubazan zamolila sam ga da mi pokaze mape i cijene, u celofanu su dvije fascikle-mape kostaju 9,8 pitam dal je to za dvije ....kaze jeste li nepismeni pise vam, ok reko al upakovane su po dva kom...kaze pa pise vam ljutito pridje kaze jedna je a dvije su 19,... mislim ja i da sam nepismena nije nacin da mi se tako obraca, a to je njegov posao, ako mu se ne radi ima mnogo zainteresovanih na birou

lp


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 16:55:26   
Exclusive doo
Poštovane mama2009 i Amrino,

Prije svega jako nam je žao zbog situacije koje ste doživjele i želimo se izvinuti zbog neugodnosti na koje ste naišli.

Ne smije nam biti opravdanje, ali kroz naše maloprodaje je u posljednjih nekoliko dana prošlo nekoliko hiljada ljudi, pa su radnici vjerovatno vrlo umorni, a krađe u našim maloprodajama su vrlo česte pa su radnici dodatno oprezni (ne biste vjerovali kakve sitnice ljudi kradu, a to smo imali priliku da vidimo na snimkama video nadzora ). user posted image U svakom slučaju hvala Vam na informacijama i uradit ćemo sve da se ovakve situacije ne ponavljaju.

Još jednom ponavljamo da smo sigurni da se ovakve zabune mogu rješavati i mirnim putem i na tome ćemo raditi.

Što se tiče neprofesionalnog ponašanja uposlenika i neljubaznosti to nema nikakvog opravdanja.

Nadamo se da se vidimo ponovo.

_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 20:59:29   
Exclusive doo
Dragi naši,

Prvo se moramo izvinuti što tek danas objavljujemo ime sretne dobitnice za nagradno pitanje od 31.08.2013., ali zbog velike gužve povodom početka nove školske godine cjelokupni kolektiv je bio angažovan kako bismo uspjeli pomoći svim roditeljima i đacima da se pripreme za početak škole user posted image Nadamo se da smo u tome i uspjeli, kao i da nam nećete zamjeriti što tek sada objavljujemo da je sretna dobitnica nagrade Dijana Parla iz Sarajeva. Nagradu možete preuzeti u našem maloprodajnom objektu u Kolodvorskoj 12, uz predočenje validnog identifikacionog dokumenta sa fotografijom ( lična / osobna karta, vozačka dozvola i slično ) svaki radni dan od 08:00 do 16:30.

Čestitamo!

_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 21:05:48   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Exclusive doo

Dragi naši,

Prvo se moramo izvinuti što tek danas objavljujemo ime sretne dobitnice za nagradno pitanje od 31.08.2013., ali zbog velike gužve povodom početka nove školske godine cjelokupni kolektiv je bio angažovan kako bismo uspjeli pomoći svim roditeljima i đacima da se pripreme za početak škole user posted image Nadamo se da smo u tome i uspjeli, kao i da nam nećete zamjeriti što tek sada objavljujemo da je sretna dobitnica nagrade Dijana Parla iz Sarajeva. Nagradu možete preuzeti u našem maloprodajnom objektu u Kolodvorskoj 12, uz predočenje validnog identifikacionog dokumenta sa fotografijom ( lična / osobna karta, vozačka dozvola i slično ) svaki radni dan od 08:00 do 16:30.

Čestitamo!



user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 21:16:48   
Hanady RR
Ajme user posted image user posted image user posted image

Hvala vam....

ja opet došla da pohvalim kad ono i nagrada me čeka :))) ( još jedna od Vas ua našu porodicu)

No najveća nagrada je vrijeme koje ste nam uštedjeli ovih dana :)

dal slučajnost ili ne ja zaista u ovom brzom ritmu života i opemanju školarca sam imala sreću sa Vama.
jesam dugogodišnji komitent al nisam opremala školarca sa knjigama i priborom do ove godine...
zato zaista Vam hvala što sam za kratko vrijeme bez hodanja, staajnja u redu i čekanja dobila sve upućeno mailom da me čeka na pultu :))) istina bilo mi je lako jer poznajem brendove sa kojima radite sačiniti taj spisak...al ideja vam je za 10user posted image

Žao mi je zbog neugodnosti od strane uposlenih koje su se doživjele, no zaista strahovite stresne situacije se dešavaju onima koji rade osobioto u ovim danima gužvi gdje neki ne baš pozitivni likovi to iskoriste...načiniti manjke radnicima koji rade po 12 sati da bi nama pomogli započeti školsku godinu je zaista tuga i stresno :(
Ja vjerujem da će doći do poboljšanja u ovome smislu....jer opradanja nema za baš toliko neljubaznosti prema divnim klijentima (poznajem obe forumašice i muževe user posted image pa mogu to reći) .user posted image

I da hvala vam na sniženju aero programa :)))
i vrlo prihavtljivim cijenama target sveski sa omiljenim likovima u bojama koje svaka curica želi :)))



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
4.9.2013 21:31:58   
Exclusive doo
Dragi naši,

Kao što smo ranije najavili, na insistiranje velikog broja roditelja ponovno smo organizovali druženje povodom početka nove školske godine. Prenosimo samo dio atmosfere ispred našeg maloprodajnog objekta u ulici Danijela Ozme 15 - na našoj Facebook stranici album Ponovno druženje povodom početka nove školske godine.
Veliko HVALA svima koji su došli.

_____________________________

Exclusive na FB

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 193
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *