|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 21:39:41   
Anoniman
Ja sam se namjenjala učiteljica. Prva učiteljica se zvala Kata i bila je supeeer kad smo išli na ekskurziju u prvom razredu ona me kupalauser posted image user posted image user posted image Predavala mi je 1 i 2 ...Poslije rat pa se malo izmješali 3razred-Emina, 4razred-druga Kata ali mi nisu bile dobre ko prva Katauser posted image user posted image user posted image
Al ga ja zamjesi...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 21:48:58   
dafri
Sjećam se,bila je fina žena,jedne prilike me vodila na neko takmičenje,i prije toga me vodila svojoj kući na ručak.Meni bilo smiješno ,čuj učiteljica u šlafruku,i još kuha supuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 23:06:21   
Apotekarka
Jao moja prva uciteljica je bila zena koja je sad pola Bosne zavalila u kredite...tad je bila fina zena volili smo je...ne znam sto joj je to trebalo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 23:38:47   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 23:43:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
1.12.2009 23:49:42   
Anoniman
moja učiteljica je sada moja radna kolegica

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 9:46:35   
M kao Mama
Joj, sjećam se učiteljica Ankica Knežević, stanovala je na Ciglanama, ne znam šta je s njom, nisam je vidjela čini mi se od kada je bila moja učiteljica.

Također, i ja nosim lijepe uspomene iz školskih kupa od I do III razreda, mi smo bili ta neka generacija koja je dobila nastavnike u IV razredu, ali na kratko jer je došao rat i znate već šta. Ali, kada smo već kod školskih klupa moram se prisjetiti jednog nastavnika Husein Kliničar, likovno predavao, čovječe koji lik zalutao u klupe, valjda je to tako moglo u ratu i nekoliko godina nakon toga. On je mene nešto gotivio i sretne on mene jedan dan na ulici i kaže mi, što ti meni ne bi malo došla da mi pomogne, ja sam možda bila I ili II srednje, i ja sam išla tako nekoliko sedmica i njemu pomagala, dao on meni dnevnik da ja njih ocjenjujem, ma to je haos bio, mislim pozitivna ludnicam, dok direktorica nije saznala i tu se završila moja i Husina učiteljska karijera.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 11:11:39   
Nedi
Imala sam dvije, sjećam ih se ali nemam neka pretjerana osjećanja nit ih volim nit ih mrzim. Nikad ih ne sretnem, ne znam ni jesu li žive

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 11:17:51   
marinela
JA se sjecam savrseno...svekrva od moje sestreuser posted image user posted image user posted image user posted image Uvjek su me svi zezali da bobivam petice preko vezeuser posted image i uvjek sam plakala zbog togauser posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 11:22:18   
HanaBana
Sjecam se i to veoma dobro. Isla sam u OS Svetozar Corovic u Mostaru. Uciteljica se zvala Rasljanin Bahrija.
Bila je veoma stroga ali znala je kako nas poduciti i cesto se sjetim nje. Nakon rata i svega vidjela sma je samo jednom iako to vise nije bila ta zena po izgeldu i dalje je dusevno sotala ista.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 11:24:43   
_melina_
Kako da se necu sjecati te vjestice, diktatorke i sexualno bolesne osobe...
Nikada nismo bas bile u dobrom kontaktu jer moji roditelji nisu bili bogatuni i kupovali raznorazne poklone...
Sjecam se samo losih stvari koje je radila pred nama, kao npr sto su se djevojcice i djecaci morali skidati u istoj sali i sto je ona mjesto da se skida s nama skidala s djecacima..ma ima milion gluposti koje je radila...
sreca pa nisu sve iste


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu PegPerego)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 16:32:16   
Romali
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Sjecam se i to veoma dobro. Isla sam u OS Svetozar Corovic u Mostaru. Uciteljica se zvala Rasljanin Bahrija.
Bila je veoma stroga ali znala je kako nas poduciti i cesto se sjetim nje. Nakon rata i svega vidjela sma je samo jednom iako to vise nije bila ta zena po izgeldu i dalje je dusevno sotala ista.


Ti si Mostarka? user posted image
A zamisli, Bahrija i ja smo bile radne kolegice 3 godine, nakon toga je otišla u penziju.
Zadnjih godina nije radila na Šehovini, nego u Zaliku.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sjecate li se svoje uciteljice (I-IV razr...
2.12.2009 17:06:36   
ena23
Uciteljica Besima u prvom razredu... jako draga zena, volila sam je, a i ona mene.
Onda otisla u Svicu, Frau Handshin. Predivna zena, i dan danas je se rado sjecam, puna humora, duhovna, nasmijana, vesela.
Na kraju Herr Schwab. Psihicko maltretiranje. Crko dabogda.

< Poruku je uredio ena23 -- 2.12.2009 17:07:33 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *