|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 448 [449] 450   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:08:04   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: KupusLivada


IZVORNA PORUKA: jakotuzna

de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.


i mene zanima?


Meni je u prosloj trudnoci svaki pregled sadrzavao i vaginalni pregled kako bi se ustanovio polozaj materice, stanje grlica (mekoca, duzina itd) a sada ce mi u ponedeljak od 15te nedelje pregledati i to.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11201
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:09:05   
gerberka
IZVORNA PORUKA: KupusLivada


IZVORNA PORUKA: jakotuzna

de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.


i mene zanima?


u 9. oko 39 sedmice..izuzev ako zena nema bolove i ne javi se prije..mene je pregledao u 6 mj i skontao da mi je grlic omeksan


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11202
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:11:29   
gerberka
cure moje drage, hvala vam na cestitkama user posted image ljubimo vas  user posted image i ja i puno ste nam pomogle kroz druzenje da izguramo ono mirovanje user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11203
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:11:51   
soraya
Gerberko user posted image user posted image user posted image  za komodicu, bas je lijepa i funkcionalna....
Arini nasoj cestitam na sincicu, zelim joj brz oporavak, jucer mi je cijeli dan bila u mislima...
Djana pa odakle sinusi??? siguirno si puno setala po ovoj zimi. Ne idi nigdje bez kape, ti znas kako smo mi trudnice osjetljive a prehlada i gripa nam sad najmanje trebaju...sretno danas na komisiji.
Ostale trudnice user posted image  za uredne nalaze i kontrole, da nam svima uvijek bude tako i da uvijek pisemo lijepe vijesti. cestitke i za nove sedmice i mjesece.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11204
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:17:06   
gerberka
Djana pazi se prehlada, joj jesmo sto kaze soraya mi trudnice osjetljice user posted image puhne vjetar, mi kišemo..ali bas tako...

dosta caja ( joj jest mi dosadioooo)))


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu soraya)
Neposredna veza do poruke: 11205
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:22:15   
pauza
Arina, duso draga, iskrene cestitke tebi i tvom muzekuuser posted image user posted image  Neka vam mali Princ bude zdrav i sretan 100 godina i neka bude ponos svojim roditeljima!!! A ti nam se cim prije oporavi!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11206
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:28:06   
pauza
uh, nama je 5 days to go i ja bas imam tremu:-)) mislila sam sinoc krenulo je, jer sam imala strasne bolove neke, ali su brzo prosli a onda neki sljedeci su bili blazi.... doduse, bas sam se preforsirala, isla nesto kupiti pa kod dr, pa rucak, pa gosti na veceri... elem, crklaaaaaa sam.... ali eto ne porodih se:-))
ja sam kadicu kupila u amko komercu, obicna plasticna, sarena, ima samo onaj cep na dnu sto mislim da je dobro, jer kasnioje kad to stavis u kadu samo pustis vodu kroz cep, a ne moras nesto dizati i to... ima cak i termometar ugradjen, ali ne znam radi li to uopste:-)) kostala je oko 25-30km, ne znam tacno....
a dusek smo uzeli u Nobilu, meni izgleda super, a i dobila sam preporuke za njega.... elem, vidjecemo kako ce se pokazati....
ne znam je li neko jos nesto pitao, ovoga sam se sjetila:-))
slike su extra sto su postavljene!!!:-))
ljubim ja curke moje bebele:-** iskreno, hvata me trema kad vidim da sve moje terminuse jedna po jedna idu sa teme..... znaci - jos maloooo i eto moje male balerine:-)))

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 11207
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:29:50   
mama21e
Jutro bembelice, samo da vam se pozalim da sinoc oka sklopila nisam user posted image Svi mi govore kao da si u 9-tom mjesecu pa te nesanica hvata.

veki_aki draga, nek i mene malo popuste tegobe da mogu barem da se po kuci krecem, ma od kako sam trudna vezan sam za krevet, jedva cekam 9. mjesec ako Bog da da mogu rahat put pod noge user posted image A za vjezbice cu najvjerovatnije u skerlica ali necu jos, nek me ova prehlada skroz prodje da ne zarazim koju bembelicu user posted image
I drago mi je za sinoc user posted image nemoj da se sekiras vise user posted image

gerbo cestitam na 38. sedmici user posted image user posted image user posted image Jos malo jos malo, mashaAllah user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: jakotuzna

de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.


ja sam nekad u 4-tom mjesecu osjecala veliki pritisak dole i tad me je pregledao vaginalno da vidi da se mozda nisam pocela otvarati, i vidio da mi je grlic omeksan. Ali ako je sve normalmo onda u 9-tom mjesecu.

anđelo mila sretno na pregledu, dodji nam sa ijepim vijestima i ukljucenim ginipralom user posted image



_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11208
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:35:35   
Mirela_sa
Drage moje nadam se da ste sve redom dobre :)

Molim Vas imam jedno pitanje. Kada krenem na porodiljski šta mi treba od papira iz firme za ostvarivanje nadoknade iz Kantona?????

Jeli uzimam neku potvrdu ???? ili sta ???

Hvala Vam unaprijed :)

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 11209
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:45:26   
soraya
IZVORNA PORUKA: pauza

uh, nama je 5 days to go i ja bas imam tremu:-)) mislila sam sinoc krenulo je, jer sam imala strasne bolove neke, ali su brzo prosli a onda neki sljedeci su bili blazi.... doduse, bas sam se preforsirala, isla nesto kupiti pa kod dr, pa rucak, pa gosti na veceri... elem, crklaaaaaa sam.... ali eto ne porodih se:-))
ja sam kadicu kupila u amko komercu, obicna plasticna, sarena, ima samo onaj cep na dnu sto mislim da je dobro, jer kasnioje kad to stavis u kadu samo pustis vodu kroz cep, a ne moras nesto dizati i to... ima cak i termometar ugradjen, ali ne znam radi li to uopste:-)) kostala je oko 25-30km, ne znam tacno....
a dusek smo uzeli u Nobilu, meni izgleda super, a i dobila sam preporuke za njega.... elem, vidjecemo kako ce se pokazati....
ne znam je li neko jos nesto pitao, ovoga sam se sjetila:-))
slike su extra sto su postavljene!!!:-))
ljubim ja curke moje bebele:-** iskreno, hvata me trema kad vidim da sve moje terminuse jedna po jedna idu sa teme..... znaci - jos maloooo i eto moje male balerine:-)))

Pauzo draga, kakvo sad forsiranje pred porod. Lezi malo, odmaraj, skupljaj snage trebat ce ti. Ostavi se sad velikih radova i pravljenja vecera za goste, niko to od tebe ne ocekuje. eventualno setaj koliko mozes, ipak si ti 5 days to go :)  a ja 1 day to go :)
Samo se pitam koja ce prije ti ili ja... a mozda i rodimo isti dan kako smo neku noc komentarisale, a i rodjendan nam je isti dan user posted image

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 11210
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:46:26   
veki_aki
ej dzano pa ti sinuse razboli! Ajd cuvaj se ti sad i topli, sretno ti na toj komisiji!
Pauzo samo polako, bice porod abd super, i sve to prodje brzo pa i ne skontas a vec djete veliko.
Mama21euser posted image  uzivaj sad malo, nadam se da ce i ta prehlada proci pa da se onda mozda i vidimo na vjezbicama. Koliko sam ja skontala vecina ide u skerlica, jel? Ja se jos kontam...


(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 11211
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 11:58:11   
anđelo
Evo upravo sam se čula sa svojim dr.On je dežurni tek sutra,tako da ću ić sutra u 2 na jezero i moj dr.će me odvest na ekg kod interniste,i aBd uključit ginipral.Ja sam pozitivna user posted image user posted image ,baš razmišljam sa ovim malim nisam pila ni magnezij,ni ginipral ,pa sam dogurala do 34 nedelje,sad sa ovim bobama ako Bog da profuram i 38user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 11212
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 12:04:15   
soraya
andjelo, da te malo utjesim. ja sam ti pila i dabroston, koristila utrogestan, kasnije mi ukljucili ginipral, magnezij i po potrebi apaurin zbog stalnih kontarkcija i mogucnosti prijevremenog poroda, a i zid maternice mi je cvrst i neelastican pa sam toliko toga morala piti da ne bi maternica odbacivala plod...prestala piti ginipral u 35. sedmici i kontala da cu se odmah poroditi. ma vraga, evo mi sutra termin i nemam ama bas nikakvih naznaka da cu se uskoro poroditi izuzev povremenih menstrualnih bolova i laganog krvarenja u zadnja 2-3 dana. prema tome no sikiriki, samo ti slusaj doktora

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11213
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 12:18:35   
ellam
megi poslala sam ti pp, pa mi javi jesi li dobila

_____________________________

"O, ženo čista, majko plemenita, tvoja materica je mjesto ove počasti, posjećuje te melek, tu započinje stvaranje, pa se boj Stvoritelja i zahvaljuj Mu, ibadet mu čini, da bi tebe i tvoje potomstvo uveo u vječni Džennet!"


(odgovor članu soraya)
Neposredna veza do poruke: 11214
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 13:04:27   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: gerberka

mama21, kupila sam u Fisu, bila je jos jedna , iste boje samo sto je gornji dio taman, donji boje bijele čokolade..ja kupila ovaj, a neka teta sinu taj..to su bila dva modela, nema više

evo mene, jedva dođogh sebi od sinocnih radova, mm me masirao od glave do pete, jedva sam tijelo smirlila, izgleda da sam se preforsirala..i tek onda sam uspjela zaspati

hato, i mene je mama probala smuntati da ne pripremam, ali ja kažem ako ne piše u Kur anu za mene ne vrijedi i toga se strogo držim u životu..jer vjerovati u nešto što nije određeno svetom knjigom znaci pripisivati druga Uzvišenom, a to nikako ne želim..samo On zna šta će iu kako će biti kupovali mi ili ne kupovali
nimalo nisam opterecena time user posted image
  i ti isto kupuj, uzivaj, a i mi cemo malu pincezu obradovati sa necim jepimuser posted image user posted image user posted image jesi ti mila doro, sta radi K? user posted image Hoces danas na kafu, ja necu stici, jer idem na ctg, pa u kupovinuza tebe jedan vejikiiii user posted image user posted image user posted image

žene banjice za kupanje bebe? kakve vi imate, koliko ste ih platile? mi smo onu skupu zamijenili, jer nije funkcionalna, ja bih neku obicnu skroz user posted image
( nadam se da cete mi makar odg na ovo pitanje, pomnozile ste me kad sam pitala za sluzbi čep user posted image )

cmokic user posted image


I ja se vodim ovim boldiranim,nisam bas bila upucena kad sam nosila K.,ma vise sam slusala tetke,nene,babe..a bolje da nisam..Ja sam onako,ko bolesna,a u stvari nisam.samo bi se izlezavala,da mi je carobni stapic da klikem a kuca pospremljena i rucak gotov.K. je otisao s babom 2-3 sata na pecanje (ko bi ih odogvorio) al hajd nece dugo.Za kafu nisam ni ja sigurna,ako mi se popravi raspolozenje,off sam skroz ..Banjicu ja imala najobicniju,nije lavor nego banjica duguljasta,kad smo kupovali bila samo crvena user posted image vidjela sam i ja tu "mrezicu",neko je pominjao,djeluje mi pravo prakticno,samo stavis bebija a voda ide u banjicu !pussa za vas dvoje !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11215
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 13:41:42   
megi
ellam nisam nista dobila
ajd ponovo

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11216
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 13:45:37   
anđelo
E,sory što vas gnjavim non-stop al ove cure što su rađale na carski.Jel vi sad osjećate da vas nekad zaboli na onom mjestu gdje ste rezane?Prošle sedmice sam npr prvi put osjetila bolove na tom mjestu i evo opet sad.Može bit da se maternica rateže ,pa se tu manifestuje bol.Jel vi imate tako nešto?
Soraya ,hvala puno draga user posted image user posted image
Šta bih ja bez svojih drugaricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anđelo -- 19.1.2012 13:55:24 >


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 11217
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 14:05:13   
senka27
drage mojeuser posted image napisah porodjajnu pacitajte malouser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1951/mpage_69/key_/tm.htm#1186252




_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11218
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 14:08:03   
star
IZVORNA PORUKA: jakotuzna

de mi recite u kojem mijesecu pregledaju vaginalno da vide koliko si otvorena.


mene sedam dana prije termina prvi put vag pregledao moj doktor...

< Poruku je uredio star -- 19.1.2012 14:10:45 >

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 11219
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:03:12   
gerberka
hato nemoj da si mi off, bas imas super muzeka pa vodi svog sincicnu, to je jako dobro za djecu..na taj nacin otac i sin ostvaruju pravu zdravu vezu odnos roditelj - dijete..dragi mali ribar user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 11220
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:08:41   
dush
Mene je vaginalno pregledao svaki put kada sam isla na pregled (ono rukom, nije sa UZ), ali sada kako imam ove preglede 2x sedmicno, nije, vjerovatno ce na sljedecem "regularnom" pregledu, cini mi se za 2 sedmice.

Pauzo, ja taman htjedoh da pitam ima li treme kod tebe, jer sam vidjela da ti pise 5 days to go user posted image Nemoj sada da se preforsiras pa da rodis u kuhinji i da ti se kcerka zove Šerpija, jer ces prvo serpu ugledati user posted image user posted image user posted image

Soraya, pa ti si samo 1 day to go.... Wow user posted image Ima li kod tebe treme, trke, panike?

Ja sam skontala da cemo ubrzo u 8mi mjesec (ja racunam da je 7.4 rok, a ginekolozi 1.4 - ja racunam po velicini bebe koja je bila kada sam isla na mjerenje nuhalnog nabora u 12oj sedmici, a oni po menstruaciji... na tickeru mi je rok 7.4), a ja nemam niti jedne majicice, niti jednog bodija, gegica, benkica... Ma nista user posted image Najradje bi sama isla u shopping i da sama polako razmislim i odlucim sta da kupim... A sada je samnom mama i mm, pa nekako ne mogu da uzivam user posted image



Treba mi savjet od vas... Od MMa mama mi je spakovala kesurinu stvari od mog mm-a, kada je on bio beba (30 godina stare stvari) i ne znam kako da joj kazem da ja to ne bih koristila... Prvo sto je to stajalo kod nih u potkrovlju tih 30 godina i to tako smrdi.... Hajde valjda ce se oprati... Ali sve to sto mi je pokazala izgleda nekako... Ma ne znam.... Nije lijepo kao ove stvarcice sto se sada kupuju... Da ne govorim da je pola po savovima poderano, razvuceno, imaju neke smedje tackice,  kao recimo od hrdje kada ostane... A bojim se i kada operem to da ce sve samo da se raspadne... Da ne govorim da su neke stvari upeckane i da imaju onu zutu liniju od stajanja.... A ja bih tako rado isla da kupim ono sto sama hocu... Mislim, ipak mi je ovo prvo dijete, kao da trebam da mu oblacim 30 godina stare stvari... Pa nije rat!!! A mozda samo pretjerujem.... Sta biste vi uradile na mom mjestu?

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 11221
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:15:44   
gerberka
IZVORNA PORUKA: dush



Treba mi savjet od vas... Od MMa mama mi je spakovala kesurinu stvari od mog mm-a, kada je on bio beba (30 godina stare stvari) i ne znam kako da joj kazem da ja to ne bih koristila... Prvo sto je to stajalo kod nih u potkrovlju tih 30 godina i to tako smrdi.... Hajde valjda ce se oprati... Ali sve to sto mi je pokazala izgleda nekako... Ma ne znam.... Nije lijepo kao ove stvarcice sto se sada kupuju... Da ne govorim da je pola po savovima poderano, razvuceno, imaju neke smedje tackice,  kao recimo od hrdje kada ostane... A bojim se i kada operem to da ce sve samo da se raspadne... Da ne govorim da su neke stvari upeckane i da imaju onu zutu liniju od stajanja.... A ja bih tako rado isla da kupim ono sto sama hocu... Mislim, ipak mi je ovo prvo dijete, kao da trebam da mu oblacim 30 godina stare stvari... Pa nije rat!!! A mozda samo pretjerujem.... Sta biste vi uradile na mom mjestu?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  leeegeenddoo mojaaaaaa

ni ja ne bih obukla to bebi, nema šanseeeeeee
ne pretjerujes, tvoja je svekrva bas neka hahaha..nema šanseuser posted image user posted image user posted image

kupi svojoj bebi sto ti zelis, fino joj reci da je to prestaro

a majko moja !

a sa muzem idi u kupovinu, ljubim te

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 11222
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:20:55   
teacher75
dush, ne bih ni ja to obukla bebi ,sveki ti je bas user posted image sto se tice kadice, mi smo dobili onu sto ima unutra od plastike ispupcenje da se stavi beba- kao postolje i od pocetka smo nju koristili, s tim da smo u pocetku na to postolje stavljali prvo peskir da ne klizi. kupala se u njoj sve do 2. godine a sada je kupamo u tus kabini- nemamo kadu.sto se tice vaginalnog pregleda, mene je tako pregledala cini mi se prva 3 mjeseca ultrazvucno, i pred sadm porod- porodila se 6 dana ranije, u porodiliste kad sam stigla pregledao me vaginalno koliko sam otvorena, bila 2 prsta otvorena i za 3 sata se porodilauser posted image da hocu opet tako ja bih bila presretnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11223
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:22:33   
teacher75
ovakva slicna je nasa kadica
http://static.pik.ba/galerija/2011-04/slika-202635-2011-04-1303122025-default.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11224
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
19.1.2012 15:23:39   
jakosretna
dush ija naravno nebi to uzela to je bas staro neka ona kaze sta hoce a ti svoj pravac naravno prva beba i moze sve da se kupi kako zelis i sta zelis i najbolje reci joj otvoreno ili neka tvoj muz kaze kako on nece to ipak tu imam i mema i vlage u toj odjeci to je stajalo dugo milauser posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  446 447 448 [449] 450   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 448 [449] 450   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *