|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Zivot u inostranstvu, vase misljenje


Da
  70% (120)
Ne, nikad
  5% (10)
Mozda za neki kraci vremenski period
  23% (41)


Ukupno glasova: 171


(Posljednji glas : 9.4.2014 1:03:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 18:09:25   
muaaa
Emmy,zelim ti srecu.Bas mi je drago da vam je ispala ta prilika da probate zivot i negdje drugo.

Nemoj se brinuti kako ce djeca sve to prihvatiti,vjeruj bolje nego ti mislisuser posted image

A upravo kad sam citala htjedoh ti navesti primjere ljudi koji su u ratu otisli,ali evo ti ih vec spomenu.
Tako da no sikiriki.....i jos jednom sretnouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 18:22:23   
Emmy

IZVORNA PORUKA: muaaa

Emmy,zelim ti srecu.Bas mi je drago da vam je ispala ta prilika da probate zivot i negdje drugo.

Nemoj se brinuti kako ce djeca sve to prihvatiti,vjeruj bolje nego ti mislisuser posted image

A upravo kad sam citala htjedoh ti navesti primjere ljudi koji su u ratu otisli,ali evo ti ih vec spomenu.
Tako da no sikiriki.....i jos jednom sretnouser posted image

Hvala puno muaaauser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 18:22:38   
ladyblue RR
Emmy, ne propuštaj priliku. Vodi djecu među noramlne ljude i u normalan sistem. Sretno!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 19:12:50   
Emmy

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Emmy, ne propuštaj priliku. Vodi djecu među noramlne ljude i u normalan sistem. Sretno!

Ladyblue hvala ti, uglavnom nailazim na podrsku. Skupilo se gorcine ovih godina, rodjena sam ovdje, rat provela, osim putovanja nisam se pomakla iz Sarajeva, ali evidentno je da se mi kao narod razvijamo, a drzava i interni sukobi nam ne daju da napredujemo, kao da rastemo, a oklop nam ne da da idemo dalje i onda pucamo po savovima. Ja sam jako vezana za BiH, ali u zadnje vrijeme se pitam sta ja konkretno od toga imam, kao i moja djeca. Samo od ljubavi se zivjeti ne moze. Hvala vam svima drage mojeuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 19:20:53   
koka i po
tvoja najveca greska bi bila kada bi propustila tu priliku.ovdje nece biti bolje ni za sto godina.
rado bi s tobom pa makar i u gepekuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 19:28:01   
Mir@H
pozz svima,hatepsut me pozva na ovu temu :) draga Emmy Italiju ne propustaj ni slucajno,ako te vec posao ceka jezik je najmanji problem,jos Milano...Ja sam tu vec 3 god,moj muz 10. U pocetku mi je bilo tesko jer tu gdje sam ja nema naseg naroda,a ja se tek udala pa se sve sastavilo. Sad mi je super i naravno da mi fali Bosna,al nije srecom preko oceana :D sjedes u auto i eto te za 8-10h. Sto se djece tice,moja prijateljica je dosla kasnije sa sinom od 3 god,on je odmah krenuo u vrtic,za 2 mejseca je govorio talijanski bolje od svih nas :D U pocetku je ona isla sa njim par dana,pa su ovi iz vrtica pozvali i prevodioca koji je ujedno ucio i mamu i dijete talijanski. On je u pcoetku zalio za Bosnom,za djedom i nanom a sad ih vise i ne spominje. Svakom je tesko u pcoetku,ali u dobrom se covjek lako navikne. Mnogo srece ti zelim

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 19:32:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Emmy, ne propuštaj priliku. Vodi djecu među noramlne ljude i u normalan sistem. Sretno!

Ladyblue hvala ti, uglavnom nailazim na podrsku. Skupilo se gorcine ovih godina, rodjena sam ovdje, rat provela, osim putovanja nisam se pomakla iz Sarajeva, ali evidentno je da se mi kao narod razvijamo, a drzava i interni sukobi nam ne daju da napredujemo, kao da rastemo, a oklop nam ne da da idemo dalje i onda pucamo po savovima. Ja sam jako vezana za BiH, ali u zadnje vrijeme se pitam sta ja konkretno od toga imam, kao i moja djeca. Samo od ljubavi se zivjeti ne moze. Hvala vam svima drage mojeuser posted image

potpisujem svaku rijec i skakala bih od srece da mi se pruzi takva prilika kao sto je tebiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 21:02:23   
leona81

IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: leona81

sretno draga, ako budes trebala neke info javnem ti sve, znas da mi je best friend nedavno dosao iz Milana gdje je studirao 3 godine:)

Draga leona ovo je telepatija, cijeli dan se mislim da ti pisem i pitam te upravo ovo. U petak, kad sam na mobitel pricala upravo o tome, zadesila se u BBI, i pogledam prema ulazu kad ti i tvoj BF veseli, nasmijani i nekako to sam vidjela kao neki znak, znam da je on bio tamo i vratio se, nadam se i ja za tri godine. Hvala ti jos jednom punooo, ja cu biti slobodna da ti se javim sljedece sedmice, kad budes mogla pricati, samo za par savjeta, koji su mi jako bitni za pocetakuser posted image


naravno, mozemo na kafu zajedno pa ce ti on reci sve iz licnog iskustva...a saljem ti na pp i moj mail da imas, kiss

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
27.10.2013 21:12:28   
Emmy

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Emmy


IZVORNA PORUKA: leona81

sretno draga, ako budes trebala neke info javnem ti sve, znas da mi je best friend nedavno dosao iz Milana gdje je studirao 3 godine:)

Draga leona ovo je telepatija, cijeli dan se mislim da ti pisem i pitam te upravo ovo. U petak, kad sam na mobitel pricala upravo o tome, zadesila se u BBI, i pogledam prema ulazu kad ti i tvoj BF veseli, nasmijani i nekako to sam vidjela kao neki znak, znam da je on bio tamo i vratio se, nadam se i ja za tri godine. Hvala ti jos jednom punooo, ja cu biti slobodna da ti se javim sljedece sedmice, kad budes mogla pricati, samo za par savjeta, koji su mi jako bitni za pocetakuser posted image


naravno, mozemo na kafu zajedno pa ce ti on reci sve iz licnog iskustva...a saljem ti na pp i moj mail da imas, kiss

Drage moje vi mene rasplakaste, ovoliko podrske i pozitivnih vibracija na jednom mjestu odavno ne dozivjeh, hvala vam svima na tome, divne ste, a toliko mi je trebalo nesto ovakvo. Nadam se da cu vam nekako nekad moci uzvratitiuser posted image

Mir@h, hvala tebi i hatepsut, stvarno korisne informacije i savjeti, uh sta nas sve ceka, ali neka, sve pozitivne stvari.

Leonauser posted image , cujemo se svakako.




_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.12.2013 13:32:21   
Emmy
Drage moje samo brzo javljanje svima. Mi smo još uvijek u Sa, nisam se stigla javiti, pretpostavljate iz kojih razloga, selimo čitav život, tako da je to od jutra do večeri ludnica. Uglavnom, konačan polazak jutarnji sati 01.01.2014., prvi radni dan već 02.01, a djeca polaze u školu 07.01. (mlađa u predškolsko, a starija u školu, sva sreća u istoj su školi). Dakle, za nas Nove godine i slavlja neće biti, nego spavanac pred put, ja vas puno pozdravljam sa svojom malom porodicom, želim vam sretan ostanak, a mi se i dalje družimo, hvala Bogu na tehnici i komunikacijama, prijavljujem se samo s druge lokacijeuser posted image . Ljubim vas sve redom, čuvajte mi se, pa se pišemo i na ostalim temama uskoro akobogda. Veliki zagrljaj i poljubac za moju rr ekipuuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.12.2013 13:32:59   
Lady26
Sretnoooooooooooooooooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.12.2013 13:35:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moje samo brzo javljanje svima. Mi smo još uvijek u Sa, nisam se stigla javiti, pretpostavljate iz kojih razloga, selimo čitav život, tako da je to od jutra do večeri ludnica. Uglavnom, konačan polazak jutarnji sati 01.01.2014., prvi radni dan već 02.01, a djeca polaze u školu 07.01. (mlađa u predškolsko, a starija u školu, sva sreća u istoj su školi). Dakle, za nas Nove godine i slavlja neće biti, nego spavanac pred put, ja vas puno pozdravljam sa svojom malom porodicom, želim vam sretan ostanak, a mi se i dalje družimo, hvala Bogu na tehnici i komunikacijama, prijavljujem se samo s druge lokacijeuser posted image . Ljubim vas sve redom, čuvajte mi se, pa se pišemo i na ostalim temama uskoro akobogda. Veliki zagrljaj i poljubac za moju rr ekipuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sretnooooooooooooouser posted image
i javite nam seuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
30.12.2013 13:41:20   
Visnja RR
Emmy sretno user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
31.12.2013 10:49:22   
anitaMO
evo da se i ja javim na ovu temu,ukazala mi se prilika za inostranstvo,kad će biti realizovana nadam se čim prije.100 % sam sigurna u odlazak .u pitanju je Njemačka

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 10:32:27   
veeseelaa
kaže moj rodjak da u Lux kad rodiš dijete od države dobiješ 5000 eura za opremu i co


ljudi ajmo u Lux user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 12:07:12   
teacher75
ja zavidim Emmyuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 12:46:46   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moje samo brzo javljanje svima. Mi smo još uvijek u Sa, nisam se stigla javiti, pretpostavljate iz kojih razloga, selimo čitav život, tako da je to od jutra do večeri ludnica. Uglavnom, konačan polazak jutarnji sati 01.01.2014., prvi radni dan već 02.01, a djeca polaze u školu 07.01. (mlađa u predškolsko, a starija u školu, sva sreća u istoj su školi). Dakle, za nas Nove godine i slavlja neće biti, nego spavanac pred put, ja vas puno pozdravljam sa svojom malom porodicom, želim vam sretan ostanak, a mi se i dalje družimo, hvala Bogu na tehnici i komunikacijama, prijavljujem se samo s druge lokacijeuser posted image . Ljubim vas sve redom, čuvajte mi se, pa se pišemo i na ostalim temama uskoro akobogda. Veliki zagrljaj i poljubac za moju rr ekipuuser posted image

sretno draga mojauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 13:08:56   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moje samo brzo javljanje svima. Mi smo još uvijek u Sa, nisam se stigla javiti, pretpostavljate iz kojih razloga, selimo čitav život, tako da je to od jutra do večeri ludnica. Uglavnom, konačan polazak jutarnji sati 01.01.2014., prvi radni dan već 02.01, a djeca polaze u školu 07.01. (mlađa u predškolsko, a starija u školu, sva sreća u istoj su školi). Dakle, za nas Nove godine i slavlja neće biti, nego spavanac pred put, ja vas puno pozdravljam sa svojom malom porodicom, želim vam sretan ostanak, a mi se i dalje družimo, hvala Bogu na tehnici i komunikacijama, prijavljujem se samo s druge lokacijeuser posted image . Ljubim vas sve redom, čuvajte mi se, pa se pišemo i na ostalim temama uskoro akobogda. Veliki zagrljaj i poljubac za moju rr ekipuuser posted image

Čestitam. Veliki je uspjeh moći otići gdje su uslovi za život puno bolji. Želim vam puno sreće u novom životu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 14:05:50   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moje samo brzo javljanje svima. Mi smo još uvijek u Sa, nisam se stigla javiti, pretpostavljate iz kojih razloga, selimo čitav život, tako da je to od jutra do večeri ludnica. Uglavnom, konačan polazak jutarnji sati 01.01.2014., prvi radni dan već 02.01, a djeca polaze u školu 07.01. (mlađa u predškolsko, a starija u školu, sva sreća u istoj su školi). Dakle, za nas Nove godine i slavlja neće biti, nego spavanac pred put, ja vas puno pozdravljam sa svojom malom porodicom, želim vam sretan ostanak, a mi se i dalje družimo, hvala Bogu na tehnici i komunikacijama, prijavljujem se samo s druge lokacijeuser posted image . Ljubim vas sve redom, čuvajte mi se, pa se pišemo i na ostalim temama uskoro akobogda. Veliki zagrljaj i poljubac za moju rr ekipuuser posted image


user posted image Neka bude onako kako vi zelite ! Zelim vam svu srecu !

ps.ako im treba jos 4 stanovnika mi bismo rado uzeli samo osnovne stvari i isli !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
1.1.2014 20:57:22   
anitaMO
u Njemačkoj 6000 eura i mjesečno po 165 eura dječjeg doplatkauser posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
8.1.2014 22:58:33   
Idina mama
Mi smo u NRW u Njemackoj i dobivamo 185 eura mjesecno za dijete, ali samo obdaniste placamo 310 eura mjesecno. To je najveci iznos za obdaniste. Oni koji manje zaradjuju, manje i placaju. Oni na socijalnoj pomoci imaju obdaniste besplatno.

Nisam cula da je ikad iko dobio 6000 eura nakon rodjenja djeteta... Mozda oni koji primaju socijalnu pomoc?

Plate nam inace nisu visoko kako bi se oceekivalo da budu u Njemackoj, ali je zivot stabilan, drustvo uredjeno, osnovne potrebe jedne porodice su osigurane. I to cini zivot ovdje laksim.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.1.2014 8:34:18   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: anitaMO

u Njemačkoj 6000 eura i mjesečno po 165 eura dječjeg doplatkauser posted image


to ti se zezas ili pricas ono tipicno nase rekla kazala :)))) da se nesto prica .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.1.2014 8:56:52   
Malenaoduvijek
ja ne mogu da vjerujem kako nasjedate na ove price o ovim sumama novca koje se kao dobivaju u njemackoj
ja samo ne znam sto ljudi imaju pad nataliteta ako se daje ovolika lova
moja sestra je dvoje djece rodila u njemackoj i nije marke dobila jos je tada bila puno bolja situacija nego sada
tamo dok ne zapnes nista dobiti neces jedina prednost je sto je drustvo uredjeno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.1.2014 9:04:37   
Super Beba
Pročitah za Emmy! user posted image user posted image

Čestitam draga, da vam novi život bude lijep i sretan, da se svi brzo snađete u Italiji i stanete na noge. Uživajte!


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Zivot u inostranstvu, vase misljenje
9.1.2014 9:11:36   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Pročitah za Emmy! user posted image user posted image

Čestitam draga, da vam novi život bude lijep i sretan, da se svi brzo snađete u Italiji i stanete na noge. Uživajte!



mi cekamo Emmy s pozitivnim vjestima :))) da je dosla u Italiju da se smjestila i krenula u neki novi zivot user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *