|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
11.6.2013 7:15:50   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Danijelas86

veliki pozz u velikoj sam brizi jer nezz sta da mislim vise..poslednju menstruaciju sam imala 29.04 inace imam redovne cikluse svaki 28 dana..radila sam test na trudnocu prije ocekivane M sa vecernjim urinom i bio je negativan..zatim sam prije par dana uradila sa jutarnjim i opet neg...ali menstr jos nisam dobila..da li i posle ta dva neg rezultata postoji sansa za trudnocu iako nemam simptome ni za to a ni za M..hvala vam

Ne vjerujem da si trudna...Test tačno pokaže kad menstruacija kasni...Ja bih na tvom mjestu uradila jos jedan sa prvim jutarnjim urinom....Ako bude negativan onda trk doktoru na pregled da vidiš zašto kasni ako već trudnoća nije u pitanju....user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Danijelas86)
Neposredna veza do poruke: 4076
   RE: Da li sam trudna ?
11.6.2013 7:20:25   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: dandi84

IZVORNA PORUKA: Danijelas86

veliki pozz u velikoj sam brizi jer nezz sta da mislim vise..poslednju menstruaciju sam imala 29.04 inace imam redovne cikluse svaki 28 dana..radila sam test na trudnocu prije ocekivane M sa vecernjim urinom i bio je negativan..zatim sam prije par dana uradila sa jutarnjim i opet neg...ali menstr jos nisam dobila..da li i posle ta dva neg rezultata postoji sansa za trudnocu iako nemam simptome ni za to a ni za M..hvala vam

Ne vjerujem da si trudna...Test tačno pokaže kad menstruacija kasni...Ja bih na tvom mjestu uradila jos jedan sa prvim jutarnjim urinom....Ako bude negativan onda trk doktoru na pregled da vidiš zašto kasni ako već trudnoća nije u pitanju....user posted image


A ja eto nebi vise trosila novac na testove nego pravac doktoru..
A sto se tice trudnoce..Dandi84 je upravu, ali opet nikad se ne zna.

user posted image


_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 4077
   RE: Da li sam trudna ?
12.6.2013 9:46:37   
kokouli
Danijela 86 prosli mjesec mi se isto dogodilo ,betu sam cak vadila ,kasnila mi je user posted image 10 dana ,nisam bila trudna ,najvjerovatnije je bio anovulatorni ciklus .Moj savjet ti je da izvadis betu hcg kako bi sa sigirnoscu utvrdila radi li se o trudnoci ,ako se ne radi,dobices upute od ljekara sta dalje ,vjerujem da ce sve biti ok.

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 4078
   RE: Da li sam trudna ?
12.6.2013 14:20:09   
Danijelas86
ja bih volila da se radi o trudnoci jer radimo na tome heh i nikako mi nije jasno kasni mi vec 16 dana a negativni rezultati ali eto nisam upucena sta sve moze biti jer nikad nikakvih problema nisam imala jos i neosjetim nikakve bolove ni peckanja pa da mislim da su zdravstveni problemi..a da i sinoc sam osjetila neko treperenje u donjem dijelu stomaka na lijevoj strani i skakljanje a grudi vec neko vrijeme napuhane a nisu bolne..hvala vam puno na savjetima poslusacu vas najbolje je posjetiti doktora u svakom slucaju user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4079
   RE: Da li sam trudna ?
15.6.2013 20:12:07   
swedica
evo mene drage moje ponovo isto sa pitanjima imala sam 22.5.2013 i nekako pa gotovo cijelo vrijeme me boli stomak i krsta nemam neke mucnine osim sto su mi dojke natekle uzasno i idem na wc cesce,mogu li se nadati trudnoci ili molim vas ako je neko imao slicne simptome neka se javi hvala vam

(odgovor članu Danijelas86)
Neposredna veza do poruke: 4080
   RE: Da li sam trudna ?
15.6.2013 20:53:35   
Mrvica_83
Swedice Jedan od najranijih simptoma T koje sam ja imala je upravo odlazak na wc user posted image Kako nikad ne ustajem u toku noci na wc cinjenica da sam ustajala nekoliko pute prije ocekivane user posted image mi je bila znak da se nesto zbiva ali nisam htjela da se nadam previse .. takodjer grudi su mi bile jako osjetljive - i sad su a 17 sam sedmica T user posted image Bolovi mogu biti blage kontrakcije tako da je moguce da si user posted image Koliko ti inace traje ciklus - odnosno kad ne ocekujes menstruaciju ovaj mjesec ? Pitam zato jer neki testovi vec 7 dana prije user posted image mogu pokazati user posted image Drzim ti fige da je u pitanju T - na tvom mjestu bih uradila testic .. Sretno !!! user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 4081
   RE: Da li sam trudna ?
16.6.2013 20:38:49   
swedica
Mrvica_83 hvala na odgovoru da ti kazem,ciklusi mi nako saraju nisu bas tacni nekad na 25 nekad na 26 dan dodjeuser posted image
Ali ovaj mjesec kao sto rekoh imam bol tuou konstantno u krstima i u donjem dijelu stomaka,a na wc da nepricam stalno trcim stomak mi je isto nadut pa eto kao zena mozda sam to vise i umislila da tako kazem ali ja se osjecam kao da sam trudna sad neznam,kontala sam da uradim test ali mozda je bolje ujutro da radim pa da vidim sta je ja se nadam da sam tr a tebi mrvice_83 puno hvala

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 4082
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 10:49:51   
Mrvica_83
Swedice Drzim fige da testic bude user posted image Javni rezultat !!user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 4083
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 11:50:47   
vrteška života
Pozdrav,

Nova sam na forumu no procitala sam sve postove i iskustva ...
Cekalica sam nekih pola godine i ja i MM intenzivno radimo na user posted image no nista jos...
Pitanje sad za one sa iskustvom oko ovoga : Da li ce test (uz to koji je osjetljiviji 2x u odnosu na ostale - gravignost ultra) pokazati tacan rezultat ako user posted image trebam dobiti 24.6????

Please odg....hvalaaaaaaaaa

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 4084
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 11:52:33   
veeseelaa
ja radila taj test i pokazao mi slabo vidljivu linijicu
valjda bi trebalo
no nismo sve iste... ajd znaj
meni mjesečnica nikad ne kasni i čim ne dodje na dan očekivane eto ga,,,, trudnoća

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4085
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 11:55:36   
mali suncokret
Swedice zelim ti od sveg srca user posted image ....ja sam u slicnoj situaciji,vec otprilike nekih 15 dana me bole krsta ne konstantno ali ipak bole...ko i pred menzes,imam i blage bolove u donjem dijelu stomaka i ko da mi je malo tvrd stomak a da ne spominjem odlazak u WC,imam osjecaj da svakih 20-30 min moram ici.Nemam mucnine nikakve ali mi je pojacan osjet mirisa.Nista mi to ne bi bilo sumnjivo da mi se javilo nekad kasnije jer meni ciklus traje nekih 42-45 dana...prosli menzes sam imala 09.05.Sacekat cu jos par dana pa cu raditi test...voljela bi ugledati user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 4086
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 11:57:16   
vrteška života
user posted image user posted image predpostavljala sam da bi trebalo pokazati slabu linijicu ako jeste...izgleda i ovaj mjesec nista....Life goes on......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4087
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 12:02:43   
Teddy Bear
Malio suncokret zadnja bila 09.05. pa to kasni vec odavno... trk u apoteku i obraduj nas sve sa user posted image

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4088
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 12:09:51   
mali suncokret
Meni je danas 40 dan ciklusa a dobivam između 42-45 dana eto samo zato nisam jos radila test...mada ko sto sam vec napisala imam te simptome vec dvije sedmice....user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 4089
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 12:11:50   
Teddy Bear
e bas se cudim kako si mogla izdrzati... ja sam uvijek radila i prije ocekivane mjesecnice... to je sigurno user posted image

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4090
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 12:19:42   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vrteška života

user posted image user posted image predpostavljala sam da bi trebalo pokazati slabu linijicu ako jeste...izgleda i ovaj mjesec nista....Life goes on......



al vidi kod mene je bila tako slabo linijica da sam kontala da mi se samo učino, test sam ponovila za dva dana i tada je baš bila vidljiva crta....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4091
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 12:31:01   
vrteška života
Vesela , drago mi je zbog tebe no kod mog testica iako sam gledala ko ludaca iz milion uglova nema nikakve naznake bilo kakve crtice .....user posted image ...no kontam imam jos sedam dana do user posted image pa mozda je i prerano cak i za tako osjetljiv test..ha ? sta mislite?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4092
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 12:58:52   
minchis
vrteška života
ja sam uradila jeftini test 3 dana pred menstruaciju i pokazao je jako slabu liniju koja se vidjela samo pod odredjenim uglom, sutradan kupim opet i jeftini i skuplji test...i u jutarnjoj mokraci, oba su mi pokazala lijepe roze user posted image
sacekaj mozda jos 3-4 dana pa onda mislim da bi ti trebao pokazati, sretnooo user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.6.2013 14:39:43 >

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4093
   RE: dali sam trudna ?
17.6.2013 13:13:52   
vrteška života
minchis hvalaaaa....... vjerovatno cu tako i uraditi..

Koliko sam ih kupila do sada u ovih mjeseci komotno sam mogla extra dobre cipele kupiti user posted image

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 4094
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 14:35:43   
minchis
IZVORNA PORUKA: vrteška života

minchis hvalaaaa....... vjerovatno cu tako i uraditi..

Koliko sam ih kupila do sada u ovih mjeseci komotno sam mogla extra dobre cipele kupiti user posted image

ma tu smo jedne za druge...i meni su ovdje dosta pomogli user posted image
a mislim da smo tu fazu sa kupovinom bezbroj testova skoro sve prosle, bar mi koje zelimo jako user posted image SRETNOOOOOO I DA BUDE VELIKIII user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.6.2013 14:39:51 >

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4095
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 16:20:13   
swedica
drage moje hvala vam svima,nekako se lakse osjecam kada znam da ste sve tu uz mene naravno i ja uz vas,PODRZAVAMO se i nadamo se zajedno,ali evo ovako uradim ja sinoc test CLEARBLUE i pokaze minususer posted image jutros ustanem kad ono dosla i user posted image
nista tuzna sam ali glavu gore raduje me put u bih i odma idem i dole kod ginekologa da cujem sta dole kazu,do sledjeceg mjeseca nista bacit cu se na posao,pa vidit ce mo sta ce da bude,a vama drage moje koje ste u iscekivanju zelim od srca user posted image

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 4096
   RE: Da li sam trudna ?
17.6.2013 17:10:32   
minchis
Swedice ne tuguj, nabaci osmjeh na lice i u nove pobjede user posted image

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 4097
   RE: Da li sam trudna ?
18.6.2013 9:13:03   
vrteška života
swedice znam kako se osjecas kao i vecina ovdje cekalica cije su user posted image postale jedan od najbitnijih segmenata zivota tako da znam da je tesko odmah obrisati suze i krenuti kao da nista nije bilo a pitanja bezbroj....Uglavnom sve smo ovdje zbog najmanjeg nam zajednickog sadrzioca i lakse cemo to sve aBd pregurati , radovati se, plakati....

user posted image user posted image user posted image user posted image za sve cekalice .......

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 4098
   RE: Da li sam trudna ?
19.6.2013 11:23:15   
takica2009
evo i do mene podrška za sve žene i damiceuser posted image Glavu gore i u akciju!!!!!user posted image

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 4099
   RE: Da li sam trudna ?
21.6.2013 19:40:06   
mali suncokret
Pozdrav drage moje!! Kod mene još nije došla mjesečnica a nemam ni simptome da će uskoro i doći....nadam se svim srcem da zaista i neće.Smanjili su mi se bolovi u krstima.Povremeno mi dodje neka slabost ali ne i tipična mučnina,grudi me ne bole ali su osjeljive na dodir i ponekad me nesto zažigaju.A WC mi je postala druga dnevna soba user posted image Kupila sam test pa cu ga ujutro uraditi...imam veliku tremu.user posted image

(odgovor članu takica2009)
Neposredna veza do poruke: 4100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  162 163 [164] 165 166   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *