|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
21.6.2013 21:15:19   
Mrvica_83
Mali suncokret user posted image Sretno sa teesticemmm drzim fige da bude velikii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4101
   RE: Da li sam trudna ?
22.6.2013 9:19:57   
mali suncokret
user posted image user posted image .... test nije pokazao nista,negativan

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 4102
   RE: Da li sam trudna ?
22.6.2013 9:50:07   
Mrvica_83
Mali suncokret user posted image Zao mi je zbog minusa na testu .. Ali bice sigurno jedan od narednih mjeseci tvoj user posted image Koliko se dugo trudite za bebicu ??Zelim ti a sto prije ugledas svoj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4103
   RE: Da li sam trudna ?
23.6.2013 21:10:08   
almassa
Zdravo drage moje...
Treba mi donekle vase misljenje,sta vi kazete na moj problem.
Inace sto se tice moje menustracije od moje prve menustracije nije nikako redovna nekad preskoci mjesec dana nekada je redovna nekada preskoci 2 mjeseca,u braku sam 2 godine i skoro smo poceli da budemo aktivni po pitanju novi clan.Al sto se tice menustracije isla sam doktorima i u Bosni u Austriji svi kazu da je to normalno kod mladjih zena jer hormoni lude user posted image
Prosla 2 mjeseca nisam imala menustraciju dobila sam 10.06,2013, 2 puta je dosada ejukulirao u mene i pitam se kolike su sanse da ostanem u 2 stanjuuser posted image
Ja imam astmu,a mm je zdrav ko dren,sta vi mislite kolike su sanse da ostanem u 2 stanju??? Da li je to dovoljno da bih se zatrudnilo,ili se mora biti jos vise aktivan???

Zahvaljujem na vasim odgovorima i pomoci....

user posted image user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 4104
   RE: Da li sam trudna ?
24.6.2013 9:59:51   
minchis

IZVORNA PORUKA: almassa

Zdravo drage moje...
Treba mi donekle vase misljenje,sta vi kazete na moj problem.
Inace sto se tice moje menustracije od moje prve menustracije nije nikako redovna nekad preskoci mjesec dana nekada je redovna nekada preskoci 2 mjeseca,u braku sam 2 godine i skoro smo poceli da budemo aktivni po pitanju novi clan.Al sto se tice menustracije isla sam doktorima i u Bosni u Austriji svi kazu da je to normalno kod mladjih zena jer hormoni lude user posted image
Prosla 2 mjeseca nisam imala menustraciju dobila sam 10.06,2013, 2 puta je dosada ejukulirao u mene i pitam se kolike su sanse da ostanem u 2 stanjuuser posted image
Ja imam astmu,a mm je zdrav ko dren,sta vi mislite kolike su sanse da ostanem u 2 stanju??? Da li je to dovoljno da bih se zatrudnilo,ili se mora biti jos vise aktivan???

Zahvaljujem na vasim odgovorima i pomoci....

user posted image user posted image



Prvo da te pozdravim... hmm, pa ako se ono hoce, dovoljno je i jednom,ali to ti sve zavisi od plodnih dana...mada tesko je ih je pratiti kad su ti ciklusi neredovni, za to imaju sad razne metode kao sto su pracenje temperature, ovulacijske trakice, pracenje sluzi....sve to mozes naci ovdje na forumu, a i uvijek ce ti jedna od zenica rado pomoci user posted image
vecina znanstvenika savjetuje tokom plodnih dana imati odnose svaki ili svaki drugi dan bar, mada kao sto rekoh na pocetku, ono ako se hoce, dovoljno je ponekad i jednom, samo sto nismo svi isti pa kod nekog traJe duze, kod nekog krace...
zelim ti da sto prije ugledas user posted image i lijepo druzenje ovdje s nama... user posted image

(odgovor članu almassa)
Neposredna veza do poruke: 4105
   RE: Da li sam trudna ?
24.6.2013 10:10:41   
almassa

IZVORNA PORUKA: minchis


IZVORNA PORUKA: almassa

Zdravo drage moje...
Treba mi donekle vase misljenje,sta vi kazete na moj problem.
Inace sto se tice moje menustracije od moje prve menustracije nije nikako redovna nekad preskoci mjesec dana nekada je redovna nekada preskoci 2 mjeseca,u braku sam 2 godine i skoro smo poceli da budemo aktivni po pitanju novi clan.Al sto se tice menustracije isla sam doktorima i u Bosni u Austriji svi kazu da je to normalno kod mladjih zena jer hormoni lude user posted image
Prosla 2 mjeseca nisam imala menustraciju dobila sam 10.06,2013, 2 puta je dosada ejukulirao u mene i pitam se kolike su sanse da ostanem u 2 stanjuuser posted image
Ja imam astmu,a mm je zdrav ko dren,sta vi mislite kolike su sanse da ostanem u 2 stanju??? Da li je to dovoljno da bih se zatrudnilo,ili se mora biti jos vise aktivan???

Zahvaljujem na vasim odgovorima i pomoci....

user posted image user posted image



Prvo da te pozdravim... hmm, pa ako se ono hoce, dovoljno je i jednom,ali to ti sve zavisi od plodnih dana...mada tesko je ih je pratiti kad su ti ciklusi neredovni, za to imaju sad razne metode kao sto su pracenje temperature, ovulacijske trakice, pracenje sluzi....sve to mozes naci ovdje na forumu, a i uvijek ce ti jedna od zenica rado pomoci user posted image
vecina znanstvenika savjetuje tokom plodnih dana imati odnose svaki ili svaki drugi dan bar, mada kao sto rekoh na pocetku, ono ako se hoce, dovoljno je ponekad i jednom, samo sto nismo svi isti pa kod nekog traJe duze, kod nekog krace...
zelim ti da sto prije ugledas user posted image i lijepo druzenje ovdje s nama... user posted image




user posted image Hvala,na infoo jesam malo vise sada se informisala za pracenje tih plodnih dana,mi smo jedno vrijeme bili aktivni i odustali,vidili nesh nece da upali a ni nismo imali pojma to o plodnim danima user posted image

Sada kada imam malo vise prikupljenih informacija,ja mislim da su mi sada plodni jer ima ona sluz,nadam se daje to too...
Samo me pomalo brine to za menustraciju,nikako mi to nesto neizgleda normalno,a doktori kazu da je normalno hmmm user posted image
Zelim nam svima da ubrzo vidimouser posted image
Velikiii pozdrav za sve, user posted image user posted image

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 4106
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 21:16:23   
LELANI
Cao cure, ako moze neko da mi pomogne. Trebam da dobijem user posted image 03.06. .ovaj put su mi sise pocele 12 dana prije mestruacije koja slijedi da se madimaju, ibradavice su mi izbacene nekako. par puta sam nakon velike nuzde ! da izvinite) imala obilnije bijelo pranje , u zadnja tri dana mi se javila žgaravica u grlu! da li je moguce da sam trudna.....volela bih user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 4107
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 21:17:26   
LELANI
sory 03.07bi trebala user posted image

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4108
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 21:47:39   
mali suncokret
Cao Lelani....koliko ti traju ciklusi?Jesi li takve simptome imala i prije u PMS ili je to nesto sasvim novo? Naravno da postoji mogućnost da si trudna.Mislim da ti je najbolje da sacekaš 3.7. pa da uradiš test.Od sveg srca ti želim da ugledaš user posted image

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4109
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 21:54:04   
LELANI
cao "mali suncokret" znas nista nisam imala osim sto bi mi se grudi nesto prije na 5 dana povecale a u zadnji dan dva nesto bolele. zaboravila sam reci da navece imam grceve u jajnicima. a ciklus mi traje 28 dana. HVALA TI NA LIJEPIM ZELJAMA I JA TEBI ISTO ZELIM!!!

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4110
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 22:02:25   
mali suncokret
Svi ti simptomi:žgaravica,napete grudi i grčevi u jajnicima su mogući znak trudnoće....sad se samo opusti(mada znam da je lakše reći nego uraditi) i sačekaj ovih 7-8 dana pa uradi test....i naravno obraduj nas lijepim vijestima user posted image

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4111
   RE: dali sam trudna ?
26.6.2013 22:06:59   
LELANI
pokusat cu se opustiti :)....meni je samo cudna ta ygaravica i svi ti simptomi koju si stiglli mnogo ranooo :) aBd da se obistini ono sto ocekujen, a i ti sto prije da docekas user posted image

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4112
   RE: dali sam trudna ?
27.6.2013 8:11:21   
Maja1309
LALANI evo kad pročitah tvoje postove sjetih se kad sam bial truna...

Prvi simptom bila je žgaravica 11dpo koju inače nisam imala, zijevanje i umor. Žgaraica je bila nepodnošljiva i do tada je nisam imala.

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4113
   RE: dali sam trudna ?
27.6.2013 8:21:09   
LELANI
"MAJA 1309" menni nije bas nepodnosljiva, alicim jedem u grlu mi se javi zgaravica. htjela sam ovih dana uraditi test, ali eto sacekat cu 03.07. ako user posted image izostane ( nadam se) radim odmah test user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 4114
   RE: dali sam trudna ?
27.6.2013 17:07:51   
Andy_Bec23
Draga Lelanie ako svoju user posted image Ne (ocekujes) 3.7 danas i jucer je bilojako rano za simptome jer akoti je ciklus 28 dana onda ti je danas 7 DPO to znaciprerano a juce bio 6 DPO a ako ti je ciklus 29 dana danas bi ti bio onda tek 6 DPO a juce 5 DPO a ako ti je ciklus 30 dana onda je danas 5 DPO iliti juce 4 DPO ... Jako je rano za bilokakve simptome jedino ako su ti ciklusi kraci od 28 dana onda je moguce. Ja ti os rca zelim da si trudna i da 3.7 ugledas user posted image

Jasam u obje trudnoce tek na sam dan user posted image osjetila da sam trudna tj simptome, a test najranije mozes uraditi ako nadjes onaj od 10 mIU 4 dana prije ocekivane znaci 10 DPO .....

Povracanje je doslo u 7 nedelji a zgaravica tek u 18 nedelji trudnoce

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4115
   RE: dali sam trudna ?
28.6.2013 15:47:36   
LELANI
Draga Andy_Bec23 hvala ti na informacijama,ipak imas sikustva,onda cekati ako menstruacija izostane ,uraditi test !!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 4116
   RE: dali sam trudna ?
1.7.2013 9:38:27   
almassa
Heyy drage moje,kako ste mi??
Imal koja da nas obraduje sa user posted image
ja sam jos u neizvjesnoti,kod mene je inace menustracija potpuno neredovna,znam nedobit po 2 mjeseca tako da i ako nedobijem tad nemora znacit trudnocu,mislim da bi ove fabrike sto proizvode testove za trudnocu propale da mene nema user posted image
Svaki mjesec uzimam,nadam se user posted image :=//

Citam na nekim drugim forumima,kako je dobro mlijeko od soje,i svi proizvodi od soje oni pomazu kao da se jajasce oslobodi,bas sam uzela nekoliko flasa da pokusam i stim,i nakon koristenja primjetila sam da imam bas puno sluzi u posljednje vrijeme,da li je to od sojinih proizvoda ili.... nemam blage veze
Ja u posljednje vrijeme imam nepodnosljive grceve u stomaku,nemogu da se ispravim nikako od bolova,najbolje mije kad lezim i odmaram,glavobolja me raznosi :=/ jos mije jakoo prerano za test,al jedva cekam da uradim barem da znam ponovo na cemu sam user posted image
Zelim nam svima user posted image
P.S. imal koja od vas da slusa Metal muziku? user posted image pozzzzzzzz

(odgovor članu LELANI)
Neposredna veza do poruke: 4117
   RE: Da li sam trudna ?
4.7.2013 11:33:42   
mali suncokret
Ćao cure,ima li kakvih lijepih vijesti?? LELANI sta je s tobom,ima li novosti kod tebe?
Srdačan pozdrav svima!! user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 1.8.2013 9:19:45 >

(odgovor članu almassa)
Neposredna veza do poruke: 4118
   RE: dali sam trudna ?
4.7.2013 17:47:45   
Tarana
Ja akcijam i nemam kad da se javljam user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Drzim nam svima fige!

< Poruku je uredio Tarana -- 4.7.2013 17:48:15 >

(odgovor članu mali suncokret)
Neposredna veza do poruke: 4119
   RE: dali sam trudna ?
23.7.2013 23:03:20   
Dalija098
Pozdrav žene.

Odavno pratim forum a evo sad se učlanih da vas, kao iskusnije, pitam za savjet i mišljenje.
Znam da mi nijedna od vas ne može reći da li sam trudna ili ne ali možda je neka imala slično iskustvo.
U braku sam par mjeseci i još uvijek ne razmišljamo o djetetu. Ciklusi su mi ''neodlučni''-nekada redovni nekada ne :-)
Posljednja menstruacija je bila početkom mjeseca, bila je normalna, popraćena bolovima i trajala je 6-7 dana.
Ovulaciju sam(mislim)osjetila. Odnose smo imali dan prije O poslije više nismo za vrijeme plodnih dana, igrom slučaja.
E sada sam negdje na 8-9 dana do sljedeće menstruacije i prije dva dana mi se nešto čudno desilo - smeđi isjedak, primjetan samo zbog toga što sam imala svijetli veš. I laaaagano bockanje u desnom jajniku na koje se vjerovatno ne bih ni obazirala da se nisam prepala tog iscjetka.
Guglajući, naišla sam na pojam ''implantacijskog krvarenja'' pa sam se zamislila. Također sam pročitala da je takav iscjedak moguć prilikom ovulacije, ali nemoguće da mi je tako kasno bila pošto je, po mojim proračunima bila davno.
Da li je neka od vas imala slično iskustvo i šta je na kraju bilo u pitanju?

Hvala vam i pozdrav za sve, uz želje da svaka dočeka svoju bebicu. :)

(odgovor članu Tarana)
Neposredna veza do poruke: 4120
   RE: dali sam trudna ?
23.7.2013 23:26:18   
idana_85
Ja sam uvijek imala taj semdji iscjedak dan-dva prije menstruacije, to mi je bila "najava". Mislim da ti je jos rano da razmisljas o tome,sacekaj mecu.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4121
   RE: dali sam trudna ?
23.7.2013 23:39:25   
Dalija098
Hvala na odgovoru. Ja ga nikad nisam imala pa me zato i začudilo. A imam još dosta do menstuacije. :S
Samo se nadam da nije neka upala ili šta već.
:))))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 4122
   RE: Da li sam trudna ?
27.7.2013 16:36:10   
sanjasanja
Drage dame, ja sam nova i javljam se prvi put ali često Vas pratim!! user posted image silno bi htjela bebu...MM i ja 3 godine pokušavamo i svaki put dođe user posted image skoro pa na vrijeme...user posted image Ovaj mjesec kasni 5 dana...a ja simptoma user posted image nemam, osim čudnih bolova, više nelagode u donjem djelu trbuha kao da mogu osjetiti cijelu maternicu user posted image Može li mi netko iskusniji pomoći, dali je to mogući znak user posted image ii sam ja opet nešto umislila?? Bazalna mi je danima već 37,1-37,5 ali nisam redovna u merenju pa nisam ni u to sigurna user posted image
MM ima usporene spermije user posted image user posted image user posted image ali pije neke ljekove koji bi nam trebali pomoći...tako da se ja nadam... Molim Vas da mi pomognete...i da testa se uzasavam, jer sam ih toliko već napravila i svaki put user posted image

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 4123
   RE: Da li sam trudna ?
27.7.2013 17:31:15   
9months
IZVORNA PORUKA: sanjasanja

Drage dame, ja sam nova i javljam se prvi put ali često Vas pratim!! user posted image silno bi htjela bebu...MM i ja 3 godine pokušavamo i svaki put dođe user posted image skoro pa na vrijeme...user posted image Ovaj mjesec kasni 5 dana...a ja simptoma user posted image nemam, osim čudnih bolova, više nelagode u donjem djelu trbuha kao da mogu osjetiti cijelu maternicu user posted image Može li mi netko iskusniji pomoći, dali je to mogući znak user posted image ii sam ja opet nešto umislila?? Bazalna mi je danima već 37,1-37,5 ali nisam redovna u merenju pa nisam ni u to sigurna user posted image
MM ima usporene spermije user posted image user posted image user posted image ali pije neke ljekove koji bi nam trebali pomoći...tako da se ja nadam... Molim Vas da mi pomognete...i da testa se uzasavam, jer sam ih toliko već napravila i svaki put user posted image


Ja nisam nikada bila trudna tako da ne znam simptome ali mogu ti preporuciti da se ne mucis, uradi testic da znas na cemu si.
Budi hrabra user posted image mozda je ovo vas sretan mjesec user posted image
Javi nam kako je proslo user posted image


< Poruku je uredio 9months -- 27.7.2013 17:32:29 >

(odgovor članu sanjasanja)
Neposredna veza do poruke: 4124
   RE: Da li sam trudna ?
27.7.2013 22:55:36   
sanjasanja
hvana na savjetu napravit ću ga u ponedjeljak...a do tad ću se nadati user posted image user posted image user posted image user posted image pa da naaaaapokon i ja bdem user posted image i imam malu user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 4125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  163 164 [165] 166 167   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pusaci
gvendolina

Da li konzumirate ili ste konzumirali cigarete?

ne nikada (52%)

bivsi pusac (16%)

pusim ,ali samo 5-6 cigareta na dan (9%)

pusim kutiju dnevno (16%)

2 kutije dnevno (2%)

drugo (4%)


Broj svih glasova: 128

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *