|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 13:31:16   
edith
user posted image user posted image user posted image ni ja ne znam kad smo tačno imali odnose, znam da smo stalno bili umorni, čak sam i 2X5 dana bila odsutna zbog posla, tako da ako sam user posted image ne znam ni kad se tačno desilo, nekad krajem mjeseca. nadam se da su ova zadnja 2 pogriješila, da nisu reagirali user posted image
neću kupovati test, ne mogu onda od stresa normalno spavati iščekujući jutro, pa u 5 ustanem da radim test user posted image
krajem iduće sedmice ćemo da znamo na čemu smo, nadam se najboljem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4426
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 13:58:12   
amra1984
Kod mene juce krvarenje ne bas obilno kao sto mi bude 2 dan ali ga je bilo bez ugrusaka i bez tamne krvi...danas vec u tragovima samo...docekat cu taj UZ 30.7 pa cu znat jer doktor misli da sam dobila menzes preko,grudi nisu tako bolne ali su znatno vece i pune vena...nadam se da ce biti kod svih user posted image ...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4427
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 14:42:49   
edith
možda ti je to krvarenje od implantacije, šta znaš, možda ti je ovulacija bila kasnije. žao mi je što moramo nagađati, što ne možemo sigurno znati šta se u našim tijelima dešava. i ja čekam 31.07 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4428
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 15:56:21   
bebac bucko
Moze mala pomoc,
danas sam radila bhcg i nalaz kaze <2,4.
Ne mogu cekati iducu sedmicu da mi dr ocita nalaz pa vas molim ako neko zna da li je to trudnoca ili ne. Inace zadnja user posted image je bila 05.06.2014. do tada do danas nista :D
Unaprijed hvala na pomoci

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4429
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 19:10:23   
edith
ne bih da te razočaram, ali negdje sam pročitala da je minimalna razina bete 6 u krvi da bi bila trudnoća. najbolje da ponoviš betu za 2 dana, tako ćeš sigurno znati. želim ti uskoro user posted image

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 4430
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 19:21:00   
Dalija098
Edith Možda su ta dva pokvarena xD Koje si koristila? Prosto je nemoguće da su ti toliki testovi bili pozitivni a da nisi trudna, sem ako ih nisi očitavala nakon 10 minuta???
Bebac Bucko što se bete tiče i ja mislim da je to negativan rezultatuser posted image user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4431
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 19:25:50   
edith
bebac bucko ti ako si user posted image , onda je to punih 7 sedmica i 2 dana, to je dovoljno da ti ginekolog na UZ uoci tvoju malu mrvicu. ako odes na pregled 22.08, tad ce biti user posted image vec 11 sedmica i 2 dana, mislim da je to bas prekasno za pregled i dotad mozes i ne daj Boze spontani imati od nekih manjih komplikacija koje si mogla sprijeciti ranijim pregledom. ako si ikako u mogucnosti, otidji privatno, ja mislim da privatno rade neki i subotom, ja placam UZ 30KM. javi nam sretne novosti user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio edith -- 25.7.2014 19:34:09 >

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4432
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 19:40:06   
edith
Dalija098 ne znam više šta da mislim, ovo mi je prvi mjesec da sam uopste imala user posted image ova 2 neg sam radila popodne, mislim da je to razlog. neću se bedirati više, doktorica je rekla da je 100% sigurna da je to to i zakazala pregled 31.07. u 8. sedmici da se vidi da li se plod normalno razvija i da čujem prve orkucaje srca. ja još nisam sigurna ni u šta, biću idući četvrtak, dotad čekam i nadam se user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4433
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 22:51:01   
Dalija098
Pa eto, onda ne beri brigu tim testovima. Imala si user posted image , još je doktorica potvrdila. Pij folnu, i čekaj da vidiš bebača na UZ user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4434
   RE: Da li sam trudna?
25.7.2014 23:36:57   
edith
Ova 2 negativna testa su gravignost mini i ultra iz dm-a. ultra je 10miu osjetljiv, pa sam se zato bedirala, jer je pokazao negativno popodne oko 3. još 5 dana do pregleda, dotad ne očekujem user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4435
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 9:14:37   
Dalija098
Imaš li kakvih simptoma?
Što se testova tiče, pošto sam imala neredovne cikluse znala sam se ponekad testirati i imala sam 2x onu evaporacijsku crtu koja se pojavila nakon predviđenog vremena od 10 minuta. I to oba puta kod jedne vrste testa...I bila je poprilično vidljiva.
Eh sad, pošto je kod tebe više testova bilo pozitivno mislim da nema dileme

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4436
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 10:16:48   
sanjalica...
Jao ja imam opet muku...sad mi se desava neko ostro probadanje bukvalno dole...izmedju nogu...ostro i kratko...piskim ko luda...sta je sad to? :-( jao ne mogu da izdrzim do 3.8. Da vidim da li cu dobiti...ovo je muka velika...zasto me sad ovako ovo bode???

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4437
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 12:59:16   
edith
Dalija098 od simptoma sam par dana prije i poslije očekivane user posted image imala obilan iscjedak, povremene grčiće u stomaku do prije možda 5 dana, osjetljive grudi, ali ništa tamnije, maloprije muka na hranu, skoro sam povratila, ali možda nisam sažvakala dovoljno, stalno trčim na wc. jutros opet user posted image ali blijedo, a prve user posted image su bile 14.og. mene brine to što ta user posted image ne tamni, već isto, pa je možda spontani bio, ali još nema user posted image čak mi se čini da je taj prvi put bila najtamnija. trebala sam poslije pregleda ne raditi testove. ajoj, ja sam radila 6 različitih vrasta testova, ta 2 iz dm-a u popodnevnim satima su neg bila
sanjalica to su možda grčići i bol od implantacije ploda u zid maternice, ja zaista ne znam šta bi moglo biti. nadam se da je to user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4438
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 13:30:26   
sanjalica...
Ma to sto su crtice svetle zavisi i od proizvodjaca testa...ne brini sve je ok sigurno...a jel te probadalo to tako kao mene ostro,kratko ali kao u grlicu materice?

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4439
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 13:34:56   
sanjalica...
E a ovo mi se bas desava 10 dana od zadnjeg odnosa...jao daj boze da je to to.. user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4440
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 14:30:04   
edith
sanjalica možda ti je ovulacija bila malkice ranije, osim ako ti tačno znaš kad je bila, ja sam čitala da spermići mogu preživjeti i do 5 dana, pa da odnos 5 dana ranije može biti baš taj user posted image ja sam imala neke jake i bolne grčeve (baš kao probadanje, naglo i kratko) prije vremena kad sam trebala dobiti user posted image i par dana poslije, sad ništa. ali ne znam da su baš takvi bolovi, mene najviše u području lijevog jajnika, nisam im pridavala toliku pažnju, nisam uopće ni mislila da bi prošli mjesec bio taj. danas sam potvrdila, 31.07. u pola 5 pregled user posted image user posted image user posted image opet sam bila slagala da neću više testove raditi, M mi se fino ismijao kad sam mu pokazala user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4441
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 15:41:54   
edith
ja već nekih sat vremena osjećam nervozu u stomaku i kao da se blago tresem i odem u kupatilo i obrišem smeđi iscjedak, užasno ljigav. nije kao prava user posted image , ali možda postane. za implantacijsko krvarenje je kasno, danas mi je 46. dc. javiću se za satić kad vidim kako napreduje ovo šta god da je. neka bude i user posted image , samo da znam na čemu sam. a testove ne radim više, ako mi bude kasnilo 15 dana odem na pregled, jeftinije je od glupih testova.

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4442
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 15:46:51   
sanjalica...
Pa sa prvim detetom sam ostala trudna 10 tog dana ciklusa...a sad smo imali odnose 7,8,12 i 16 dc zato se toliko i nadam da smo pogodili... a sti se tice ovulacije ja nemam pojma kad mi je...ali me brine zasto nemam nikakav sekret,mada ni u prvoj trudnoci nisam imala tek mi se pojavio u osmom mesecu...poludecu od zelje da saznam da li jeste ili nije user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4443
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 17:07:03   
edith
kažu svaka user posted image je priča za sebe, da nema smisla upoređivati je s prethodnom. lijepo se probaj opustiti i da se skupa nadamo. ja evo opet imala neko krvarenje, možda 2 kapi, malo skroz svijetle krvi i skroz smeđe, mješavina, nije user posted image ako ne bi baš počelo teći. javiću se opet večeras, imam obaveza, pa ću kasnije vidjeti kakvo je stanje

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4444
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 20:32:57   
edith
drage moje, ja i dalje imam ovo neznatno krvarenje, od 3 sata mi se skupila mala mrljica na ulošku. uglavnom, dobila sam recept za dabroston i apaurin od 2mg. svijetli testovi za trudnoću su vjerojatno rezultat niskog nivoa hormona. nadam se da će krvarenje prestati ili da neće biti obilnije user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4445
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 21:25:55   
sanjalica...
Jesi li to bila kod doktora?sta ti je rekao.?drzim palceve da sve bude ok... ja imam neki osrcaj tezine izmedju nogu...ja stvarno ne znam sta mi se desava...


(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4446
   RE: Da li sam trudna?
26.7.2014 22:04:31   
edith
zvala sam doktoricu i ona mi rekla da uzmem dabroston, on je za čuvanje trudnoće. žao mi što mi ga odmah nije propisala. al ga ne izdaju bez recepta tako da sam morala u hitnu po recept i dali mi odmah. budući da imam blago krvarenje, sigurno je trudnoća, inače bi bila user posted image nadam se da će do sutra ovo prestati, da uživam u sretnim trenucima, a ne da se patim.
laku noć user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4447
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2014 19:20:12   
edith
moje blago krvarenje je danas preraslo u malo jače krvarenje i odem ginekologu i na UZV se ništa ne vidi, dijagnoza: Ab. completus. Bolova nemam nikakvih, osim što me zadnjih par sati boli donji dio leđa kao kad imam user posted image Pa eto, napravila sam 2 torte i sutra ću da ne pazim na sebe, tj. šta jedem. Idući mjesec će biti bolje. Testove zaista ne kupujem više, već idem doktoru čim mi bude kasnila 7 dana.

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4448
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2014 19:47:41   
sanjalica...
Stvarno mi je zao,budi hrabra pa sledeci mesec opet u nove pobede...ja se za mene jos nadam...a mislim da se nadam uzalud..grudi me bas bole ali ostalo nista...imam neki beli slinavi iscedak vrlo malo...ne znam vise no sta da mislim...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4449
   RE: Da li sam trudna?
27.7.2014 19:52:44   
sanjalica...
Cekaj sad citam ponovo tvoj text i nesto sam se zbunila...jel ima bebe ili...?izvini sad ispadam glupa ali stvarno sam se nesto pogubila... user posted image user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *