|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 10:56:41   
Berna2
Da li je rizik treći carski rez pozzzzzuser posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4451
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 13:15:03   
sanjalica...
Pomagajte...od sinoc do sad piskim na svakih 20-30 min i imam osecaj tezine u donjem stomaku..

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4452
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 13:17:08   
sanjalica...
Ja mislim da je samo tri carska reza i dozvoljeno...ne drzi me za rec ali mislim da su mu tako rekli doktori poslee prvog carskog

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4453
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 20:06:26   
Dalija098
Sanjalice Nisam te baš najbolje upratila, tebi kasni a test negativan ili???
Edith Šta je bilo naposlijetku, jesi li dobila menstruaciju? Nakon koliko ti se pokazao tajuser posted image ?

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4454
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 20:07:45   
Dalija098
Berna Moja prijateljica je imala tri carska reza. I to godina za godinom... Djeca su super, ona je super sem što ne stigne jesti i ima averziju od sexauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4455
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2014 21:07:51   
sanjalica...
Nisam radila testove ali sumnjam na trudnocu bole me grudi,izlaze mi bubuljice, boleo me je stomak tj.jajnici i i imala sam neko probadanje ostro a kratko odozdo i to do pre neki dan a sad piskim ko blesava i imala sam danas osecaj tezine izmedju nogu ali je proslo...treba da dobijem za 5 dana...ali ne mogu vise da izdrzim ovo ovako...nadam se bebi...kupila sam test i ne znam sta da radim...ako ga uradim ujutru plasim se da nije rano...jel moguce da su ovo simptomi trudnoce?neko iskustvo mozda???

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4456
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 0:13:04   
edith
Sanjalica ja sam imala taj bijeli iscjedak možda sedmicu prije očekivane user posted image i to je kao jedan od simptoma trudnoće. Za test ti je još rano, kakav god da bi bio rezultat bilo bi ti samo gore.
Mene što se tiče, ja i dalje krvarim, nije kao kod user posted image , ali nije ni zanemarivo, doktor kaže da ništa ne vidi na ultrazvuku, ali da nastavim piti Dabroston. Taj doktor mi ne ulijeva povjerenje, mojoj prijateljici nije na ultrazvuku vidio fetus veličine šake, koji je njoj u sred bijela dana ispao možda 10 dana poslije pregleda. Nije mi jasno zašto da nastavim terapiju ako mi je bio pobačaj?!
U četvrtak idem privatno na pregled. Uglavnom, kažu da pobačaj mora boljeti, a mene ne boli ništa, a cijeli dan sam na nogama.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4457
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 0:16:12   
edith
Zadnji user posted image mi se u subotu pojavio odmah, par sekundi poslije kontrolne linije, zato sam bila presretna, kad ono krvarenje. Posljednja user posted image mi je bila najteža u životu, nikad gore mi nije bilo, a sad ništa. Vidjet ćemo

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4458
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 6:41:29   
sanjalica...
Nisam mogla da izdrzim i uradila sam test....negativan je user posted image user posted image dodje mi da vristim u glas...mnogo sam tuzna...sad mi ostaje da sacekam 3.8. prokletu vesticu :'(

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4459
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 13:51:07   
edith
sanjalica znam kako se osjećaš, ali je bilo rano za test, čak i ako bude negativan 3.8. to ne mora da znači da neće biti user posted image nakon par dana. a koliko se vi već dugo trudite za user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4460
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 13:53:34   
edith
meni danas samo mala smeđa mrljica. znači samo u nedjelju poslije 3 i jučer mi je bila krv, ali upola kao kod user posted image , ne znam da li će se nastaviti, vidjeću. u četvrtak idem svakako na pregled kod svoje doktorice.

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4461
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 15:28:24   
sanjalica...
Pa radimo na bebi vec 6 meseci ali nesto nece...prvi put je bio mnogo laksi...daj boze da ne dobijem i da budu user posted image .. grudi me kidaju vec 10 dana ali stomak uopste, kao da necu ni da dobijem...sta je ovo stvarno ne znam

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4462
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 16:05:30   
sanjalica...
Edith mnogo mi je drago sto se kod tebe popravila situacija nadam se od srca da ce biti sve ok od sad.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4463
   RE: Da li sam trudna?
29.7.2014 22:50:01   
edith
grudi te možda bole zbog user posted image , ali eto još par dana i radi test, u nedjelju radi, nemoj ranije da se ne razočaraš, mada i u nedjelju može biti rano. ja kad sam vidjela user posted image nisam imala nikakve simptome osim iscjetka i čestog mokrenja, te umora. ni sad nemam baš neke simptome, grudi su mi samo na dodir osjetljive i vene uočljivije, to mi i nisu neki simptomi.
ja u četvrtak polako na kontrolu, pa ću vidjeti na čemu sam. nadam se da ćemo obje biti user posted image i da se mičemo na forum za trudnice :)

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4464
   RE: Da li sam trudna?
30.7.2014 20:46:37   
sanjalica...
Edith koliko je kod tebe trajalo to ucestalo mokrenje?i kad si radila prvi test?

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4465
   RE: Da li sam trudna?
30.7.2014 23:43:58   
edith
ma joj, i sad često idem na wc, nekad samo iziđem i opet nazad, pogotovo kad pijem puno vode, ali ljeto je, pa moram piti puno tekućine, makar išla 30 puta na wc. zadnju user posted image sam imala 11.06., a test radila 14.07., jer mi ciklusi traju 32-33 dan i to je najtamnija druga crtica bila ikad.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4466
   RE: Da li sam trudna?
31.7.2014 9:01:56   
sanjalica...
Tako i ja stalno imam osecaj da mi se piski...ali mi se cini da je sad za nijansu manje nego prva dva dana...a grudi me na dodir uzasno bole...jedva cekam treci da vidim da li cu dobiti user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4467
   RE: Da li sam trudna?
31.7.2014 16:25:40   
sanjalica...
Zeneee danas mi se pojavio malo obilniji beli,gusti ,tecni sekret user posted image to mu dodje 3 dana pre user posted image da li je neko imao iskustva sa sekretom kao simptomom user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4468
   RE: Da li sam trudna?
31.7.2014 21:24:52   
edith
ja sam imala taj sekret i bila sam trudna. nažalost, doktorica mi je danas potvrdila ono što je doktor rekao u nedjelju, da je bio spontani i to je to, ne moram se čuvati niti išta, kao da i nisam bila trudna, sve se samo očistilo. idem u novi ciklus s novom nadom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4469
   RE: Da li sam trudna?
31.7.2014 21:30:55   
sanjalica...
Mnogo mi je zao edith ali ko zna zasto je trebalo da bude tako..nemoj da tugujes bice bebe sigurno uskoro zelim ti od srca...mene boli kicma kao da cu da dobijem izgleda se uzalud nadam jer primecujem i malo smeckasto u sekretu...al jos ima do treceg...bole me prepone nekako..kao da mi je tesko tu u tom predelu...ne znam sta da mislim a iskreno ne bacaju mi se vise pare na testove uzalud...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4470
   RE: Da li sam trudna?
31.7.2014 22:56:54   
edith
sanjalica, moj savjet je da sačekaš možda 5 dana da ti kasni i odeš doktoru, da ne bacaš uzalud novac na testove, ja ih više ne kupujem, ne dam pare više i neću da se nerviram. smeđi iscjedak je dobar znak, ako si user posted image , smeđi iscjedak se javlja u vrijeme usađivanja jajne ćelije u zid matrnice, a i ta bol u leđima je simptom trudnoće, ne mora ništa značiti još.
ja sam ok, neka se samo očistilo, da sam ja dobro, a imam vremena, tek je 25 user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4471
   RE: Da li sam trudna?
1.8.2014 10:01:48   
sanjalica...
Ja cu izgleda da dobijem :-( boli me kivma,boli me stomak imam osecaj da su svakog casa...nema sekreta vise,samo ono juce..mnogo sam tuzna..

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4472
   RE: Da li sam trudna?
1.8.2014 11:51:04   
malena13
sanjalica, drzimo ti palceve....nadam se da ce biti user posted image ........kod meene je takva situacija bila, pa sam dobila 46 dan :( ali idemo u nove pobjede...sretnoo,javii

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4473
   RE: Da li sam trudna?
1.8.2014 11:52:26   
malena13
edith ,tvoj je slijedeci mjesec :) u nove pobjede i ubrzo da ti se pokaze user posted image

(odgovor članu malena13)
Neposredna veza do poruke: 4474
   RE: Da li sam trudna?
1.8.2014 14:27:27   
sanjalica...
Dobila sam....user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *