|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  180 181 [182] 183 184   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
19.8.2014 19:58:02   
Dalija098
user posted image Žao mi je Amra...Koliko pokušavate već?

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4526
   RE: Da li sam trudna?
19.8.2014 21:51:34   
edith
ne gubi nadu, možda je to implantacijsko krvarenje, samo polako. a ako i ne budeš user posted image , odmah poslije user posted image ideš u novi mjesec i počinje nova nada.
znam da te ne možemo utješiti, i same smo u takvoj situaciji user posted image

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4527
   RE: Da li sam trudna?
20.8.2014 8:16:16   
amra1984
Jutro...evo mene sva zbunjena, juce se samo tako pojavilo kap dvije smeđkaste boje i od tada jos nista...a inace imam i bollne menstruacije,stomak me zeza i prije na 7 dana nego sto vjestica treba stici a sad nista od toga nije bilo...odlucila sam ako i danas ostane ovako ujutro kupujem test pa neka bude sta bude...drzite mi fige....A inace u braku sam 10 godina al zadnjih 5-6 godina kako pokusavamo svi nalazi ok...kod mene bili zacepljeni jajovodi i prije 3 mjeseca radila sam HSSG...sad su ok pa eto valjda upali...javim se opet ako bude kakvih promjena...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4528
   RE: Da li sam trudna?
20.8.2014 8:22:24   
Dalija098
Amra uradi ti test odmah, da znaš na čemu si. Ako bude pozitivan da možeš kontaktirati ljekara i upoznati ga sa tim da si imala smeđi iscjedak. Jer tebi kasni već par dana.

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4529
   RE: Da li sam trudna?
20.8.2014 21:04:29   
edith
da, moraš odmah uraditi test, da ti da terapiju ako si user posted image
javi nam jel bilo user posted image . tako se veselim zbog tebe i navijam za user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4530
   RE: Da li sam trudna?
20.8.2014 22:01:04   
malena13
Amra user posted image user posted image nadam se da ces ugledati user posted image , da je u pitanju user posted image javi nam sta se desavaaaa

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4531
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 9:34:42   
Dalija098
Žene ima li kakvih simptomčića?user posted image
Amra jesi li radila test?

(odgovor članu malena13)
Neposredna veza do poruke: 4532
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 10:25:22   
amra1984
Jutrooo....user posted image se juce pojavila...u tragu...jutros drugi dan kad mi je inace obilno krvarenje ugledam na papiru nesto sto me prepalo....izaslo je nesto kao kesica u boji svijetle cokolade...:( nikad takvonesto nisam vidjela...zvala sam doktora u srijedu na kontrolu idem pa vidjet cu sta je...user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4533
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 10:38:23   
edith
ja ne bih čekala srijedu, nekako mi to kasno. ali opet, ne znam kakva je situacija u tvom gradu. nadam se da je sve ok, a ako i bude prava user posted image , odmah poslije se opusti i uživaj...

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4534
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 11:07:44   
amra1984
Ja idem kod privatnog doktora...kad odem za 7 dana radit ce mi test za trudnocu i UZ...zato ceka 7 dana da prođe vrijeme menstruacije...a sad sam na netu nasla i mislim da mi se upravo to dogodilo Biohemijska trudnoca...kada jajna celija bude oplođena ali plod odumre u vrijeme ocekivane menstruacije ili koji dan posle ocekivane i izbaci se kroz menstrualno krvarenje...user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4535
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 11:27:34   
edith
ma ja reko zbog tog "stranog tijela" možda je najbolje otići odmah, ja bih se vjerojatno uspaničila. to je isto pozitivno, znaš da možeš zatrudniti, bar sam ja gledala tako na to. ali znam i da je bolno, ja sam se pitala jesam li ja kriva, možda sam nosila teško itd.
javi daljnji razvoj situacije i ako bude nekih novih simptomčića.

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4536
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 18:39:13   
pupica21
cure kad mogu radit test ako sam imala 30 jula ,,hvala punooo posle 3 spontana sad sam nestrpljiva na plusiccc :* uskoroo da sve budemooouser posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4537
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:05:14   
vanchi88

IZVORNA PORUKA: amra1984

Ja idem kod privatnog doktora...kad odem za 7 dana radit ce mi test za trudnocu i UZ...zato ceka 7 dana da prođe vrijeme menstruacije...a sad sam na netu nasla i mislim da mi se upravo to dogodilo Biohemijska trudnoca...kada jajna celija bude oplođena ali plod odumre u vrijeme ocekivane menstruacije ili koji dan posle ocekivane i izbaci se kroz menstrualno krvarenje...user posted image


draga amra
nakon 4godine pokusavanja ja sam u julu prosle godine imala biohemijsku trudnocu. test pozitivan ja odmah trk dr....kroz dan dva ja punom parom dobijem ...vise od 70% trudnoca zavrsi se tako pogotovo u pocetku kad ocekujes normalan ciklus...ja sam sto puta rekla da je to samo dokaz da mogu ostati trudna i bice opet ako je bilo jednom......sad sam usla u 6ti mjesec.. ne sikiraj se samo jer to najvise steti..iz iskustva kazem.

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4538
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:14:04   
kokouli
IZVORNA PORUKA: amra1984

Jutrooo....user posted image se juce pojavila...u tragu...jutros drugi dan kad mi je inace obilno krvarenje ugledam na papiru nesto sto me prepalo....izaslo je nesto kao kesica u boji svijetle cokolade...:( nikad takvonesto nisam vidjela...zvala sam doktora u srijedu na kontrolu idem pa vidjet cu sta je...user posted image

Ja moram da se ukljucim ,izvinjavam sestvarno ,ali to malo tamno isto spada u ljustenje endometrijuma i zove se ugrusak ,i da si bila trudna sigurno za to malo kratko vrijeme embrion ne bi mogla da vidis kad izade ,zato ja te molim da ...nekako nema smisla sumnjati na trudnocu bez pozitivnog testa u vrijeme ocekivane menstruacije i vadenja krvi da se vidi kolicina betahcg hormona .Pregled i test na trudnocu nakon krvarenja koje je ocito normalan menzes veze sa zivotom nema .DR.taj kod kojeg ides je fakat ne strucan .Implantacijsko krvarenje u slucaju zaceca izgleda sasvim drugacije ,govorim kao neko ko je to iskusio ,traje dan dva ,dva i po vrlo oskodnu od roze do tamno smede boje taloga kafe ......itd itd .Ja ti od srca zelim da budes trudna ali molim te promijeni dr.HITNO .Cini mi se da si pisala kako si pila Dabroston ....od njega koji je progesteron mozes imati tvrdu stolicu ili poteskoce imanja iset_e ,kad padne nivo progesterona menstruacija pocinje upravo smedim brljanjem ,i bude vrlo obilna jer on zadebljava endometrijum izm,edu ostalog ........

< Poruku je uredio kokouli -- 21.8.2014 19:18:08 >

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 4539
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:21:08   
Galicia
Da nije ovaj naziv teme malo cudan? Niko ne moze znati da li smo trudne dok ne uradimo test, zar ne.
Ovo sto vi pisete je samo nagadjanje.

Zelim vam puno srece da vidite svoje plusice sto prije, i ja zajedno sa vama.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4540
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:21:42   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Galicia

Da nije ovaj naziv teme malo cudan? Niko ne moze znati da li smo trudne dok ne uradimo test, zar ne.
Ovo sto vi pisete je samo nagadjanje.

Zelim vam puno srece da vidite svoje plusice sto prije, i ja zajedno sa vama.

Potpisujem...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4541
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:21:58   
Dalija098
Kokouli ja se slažem sa tobom a Amra želim ti da već nakon ove menstruacije ostaneš trudna aBd.
Neko je gore pitao kad može raditi test, mislim Pupica - pa oko datuma očekivane menstruacije, kažu najbolje čekati da zakasni. Meni je po datumu posljednje menstruacije novi ciklus trebao početi još jučer, što bi značilo da mi kasni već. Ali u biti ne kasni jer sam imala kasniju ovulaciju pa će samim tim i nova menstruacija da zakasni.user posted image
Sretno!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4542
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:22:45   
Dalija098
Galicia sretno i tebi user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4543
   RE: Da li sam trudna?
21.8.2014 19:37:46   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Da nije ovaj naziv teme malo cudan? Niko ne moze znati da li smo trudne dok ne uradimo test, zar ne.
Ovo sto vi pisete je samo nagadjanje.

Zelim vam puno srece da vidite svoje plusice sto prije, i ja zajedno sa vama.

odavno odavno zelim ovo napisat al reko da se neko ne uvrijedi . A tebi svu srecu svijeta da ubrzo ugledas plusic i user posted image user posted image user posted image sretno svim buducim mama

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4544
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 9:41:23   
Berna3
Znate li da li je problem u trudnoći ako imate slabu cirkulaciju vrata. Da li to moze biti razlog da se odustane od trudnoće.

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4545
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 10:10:32   
AAvalon
IZVORNA PORUKA: Berna3

Znate li da li je problem u trudnoći ako imate slabu cirkulaciju vrata. Da li to moze biti razlog da se odustane od trudnoće.


ja uopste ne kontam ovo pitanje user posted image  je li pitas da li bi trudnica trebala terminirati trudnocu ili uopste ne zatrudniti zato jer ima slabu cirkulaciju vrata???

ja imam trombofiliju, pred-dijabetes, i slabu cirkulaciju generalno pa nisam odustala. fakat ne kontam user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4546
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 10:19:00   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Berna3

Znate li da li je problem u trudnoći ako imate slabu cirkulaciju vrata. Da li to moze biti razlog da se odustane od trudnoće.

Nikakav razlog to nije za odustajanje zaista.

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4547
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 11:48:36   
Dalija098
Da i ja pitam iskusnije ženice, šta mislite bi li testić mogao pokazati nešto nekih 11-12 dana od ovulacije? user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4548
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 12:03:04   
kokouli
Bi ....al sacekaj ipak dan kad ocekues menstruaciju ili dan kasnjenja .

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4549
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 12:13:53   
Dalija098
E ok čekam ondauser posted image
Meni je već trebala doći ali pošto je ovulacija kasnila sačekat ću tih 14 dana koji bi trebali proći do menstruacije. Ako zakasni, piškim.
Hvalauser posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  180 181 [182] 183 184   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  180 181 [182] 183 184   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *