|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  182 183 [184] 185 186   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 22:35:18   
edith
pupica21 kod mene je ista procedura za betu, zato mrzim kad mi kažu izvadi betu pa ćeš znati. uglavnom, ja sam sigurna da si trudna, uradila sam hrpu testova i ta blijeda linija je pokazala user posted image nisam ni je bila sigurna, kao ni ti. čestitam user posted image user posted image user posted image
ako želiš još tamniju crticu, uradi test za 2 dana, ne ranije user posted image

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4576
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 22:37:29   
edith
i ne nerviraj se...

< Poruku je uredio edith -- 24.8.2014 22:39:12 >

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4577
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 22:41:27   
pupica21
nadam se da jesam hehehehe ....radim test za 2 dana javim vam rezultate..kao sto ti rece cudna mi ta crtica koju sam ja vidim pod mikroskopom hehehe :*

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4578
   RE: Da li sam trudna?
25.8.2014 16:54:19   
pupica21
curke radila sam test nisam mogla izdrzat do sutra hehehe druga crtica se pojavila pocetkom testa jako blijeda al naspram juce jaca boja ...nadutost me muci cijeli dan i bolovi i kraljeznici ..zvala sam svoju doktoricu da je pitam za test ona kaze da je jos rana trudnoca zato je pokazalo tako ,,,sta vi mislite a na ultr me tek narucila sledec sedmc :*

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4579
   RE: Da li sam trudna?
25.8.2014 18:05:16   
edith
ja sam sigurna da si user posted image . baš mi je drago. sad odmaraj i ne nerviraj se, nemoj kao ja budala biti i raditi, nosati teško itd, polako dok se ne uvjeriš da je sve ok, a i kasnije se svakako moraš čuvati. znam kako ti je, ni ja prije nisam mogla čekati da radim test, pa odmah uradim user posted image
još ti je rano za UZ, iduće sedmice bi se trebalo vidjeti. sretno :)

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4580
   RE: Da li sam trudna?
25.8.2014 19:57:35   
Dalija098
Čestitam i ja Pupice, ako se i danas pojavila to je onda trudnoća zasigurno.user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4581
   RE: Da li sam trudna?
25.8.2014 23:42:25   
pupica21
hvala cure moje javm vam sta je bilo akbg sledec sedmc sad me brine moja bolest trombofolija ,,moram na vrijeme primat inkecije ..nadam se curke da ce kod svih nas bit sve uredu

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4582
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 17:35:42   
sukejna
molim vas pomoziteee, sad sam.uradila test, druga linija je malo svjetlija al se pojavila u roku pola min, da li je to tooo :)

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4583
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 18:05:00   
coki
Draga, ...., ocekivala sam da ce neko od forumasica biti brzi, ...., ja rijetko kuckam, ali sam morala. .....Da draga moja, ...., to je to. Za par dana ona bi potamnila. ☺ Sretno. Ja sam bila sretna dva puta, ...., i znam kako si uzbudjena. 😍

(odgovor članu sukejna)
Neposredna veza do poruke: 4584
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 18:10:29   
sukejna
hvala na odg, joj jos nisam svjesna sve me strah da nije.istina, mozda da uradim jos jedan a kasnila mi je 4 dana.. stavila bi sliku ali ne znam :(

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4585
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 18:28:21   
coki
To je to, ...., sigurna sam. Ako imas jos jedan test, ponovi. 😉 A sliku, ..., ne mogu ti pomoci, ...., nisam stavljala. Ali ako uspjes, ...
vidim, ..., pa ti javim. 😊 Mozda ne budem odmah, ...., beba mi je mala, ..., 40 dana stara..... ☺

(odgovor članu sukejna)
Neposredna veza do poruke: 4586
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 20:24:14   
sukejna
kupila sam jos jedan, pa cu probat ujutro, nadam.se da ce bit kao i ovaj danas aBda, hvala ti puno

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4587
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 20:37:18   
coki
Super, ...., javi ujutro, ...., i ne brini se. Sigurna sam da je to TO. 😉

(odgovor članu sukejna)
Neposredna veza do poruke: 4588
   RE: Da li sam trudna?
12.9.2014 22:16:56   
SRECO
Izvinite što ovako upadam nova sam ovdje:) .-, moželi samo jedno pitanje.-,.-šta vi mislite,.-, jer po priči vidim da imate više iskustva od mene,,,, imala sam odnos 5 dana menge a inače ciklus mi je 28-30 dana ...koji traje 5 eventualno 6 dana,,, što je prva 2 dana obilnije,.-, a ostalo skroz malo što znači tog 5--og dana je bilo tako reći ništa,, samo smeđe,,,, i imala sam nezaštićen odnos ..stim da je ejakulirao u mene,,,, dali postoji,, (naravno uvijek postoji..)ali eto šta vi mislite dali postoji začeće,,,,:) još jednom sooryy za ovaj upad ovdje ovako porukom a postavljam pitanje,.-, ali sam nova ovdje

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4589
   RE: Da li sam trudna?
13.9.2014 8:08:42   
sukejna
draga, opet sam radila i isto :D
user posted image hvala Bogu, a de mi reci jel ok sto me stomak i dalje boli kao da cu dobit, i kada bi trebala ici doktoru. hvala ti na podrsci :*

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4590
   RE: Da li sam trudna?
13.9.2014 22:06:47   
coki
E ovako draga moja, ..., prvo cestitke user posted image . To je to kako sam ti rekla. user posted image dolazi, i zelim ti ugodnih 9 mjeseci user posted image . Doktoru nemoj ići odmah, ..., za jedno 2-3 sedmice otidji, ako ti je tek zakasnila mjesecnica. Za stomak je normalno da boli, ..., cuvaj se, ..., nemoj dizati tesko, nemoj se forsirati, sikirati, ...., sve ce biti ok. I jos jednom user posted image .

(odgovor članu sukejna)
Neposredna veza do poruke: 4591
   RE: Da li sam trudna?
13.9.2014 23:50:06   
ljubi_1985
Redovno citam ali rijede uoadam s komentarima trudilicama cestitam i zeli ugodnih 9 mjrseci uzivajte moje dame mame base razveseli kad vidim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4592
   RE: Da li sam trudna?
14.9.2014 10:00:33   
sukejna
hvala ti puno user posted image

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4593
   RE: Da li sam trudna?
14.9.2014 10:30:19   
coki
Uzivaj user posted image mjeseci. ❤ Pozzzzzz.

(odgovor članu sukejna)
Neposredna veza do poruke: 4594
   RE: Da li sam trudna?
23.9.2014 9:42:51   
Amra 25
evo da se javim i na ovom forumu zanima me vase misljenje, u vezi testova na trudnocu, danas mi je ocekivana menstruacija i imam neke simptome koje ukazuju na trudnocu juce sam radila test i ona druga crtica je bila skroz slabo vidljiva i jutros sam ponovila test malo se bolje vidi al je opet svjetilija od one druge crtice, sta mislite da sacekam jos koji dan pa da ponovim test user posted image uglavnom obje se vide samo je ova druga bas nekako blijeda do kraja sedmice idem doktoru

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 4595
   RE: Da li sam trudna?
23.9.2014 10:52:43   
Lellaa
Amra ako postoji druga crtica ti si sigurno trudna user posted image user posted image user posted image Cestitam ti sve najbolje user posted image

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4596
   RE: Da li sam trudna?
23.9.2014 11:20:57   
malena27 RR
Amra ja bih rekla da jesi user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 4597
   RE: Da li sam trudna?
23.9.2014 12:05:30   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Amra 25

evo da se javim i na ovom forumu zanima me vase misljenje, u vezi testova na trudnocu, danas mi je ocekivana menstruacija i imam neke simptome koje ukazuju na trudnocu juce sam radila test i ona druga crtica je bila skroz slabo vidljiva i jutros sam ponovila test malo se bolje vidi al je opet svjetilija od one druge crtice, sta mislite da sacekam jos koji dan pa da ponovim test user posted image uglavnom obje se vide samo je ova druga bas nekako blijeda do kraja sedmice idem doktoru

Meni je takav test bio u prvoj trudnoci i to je bilo to, nisam radila vise nijedan, a drugi put sam radila test 2 dana prije ocekivane, bila je blijeda linija, poslije 2 dana kasnjenja bila je bas jasno vidljiva...
Ja bih rekla da je to to user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4598
   RE: Da li sam trudna?
25.9.2014 11:46:50   
Amra 25
ja se najiskrenije nadam da je to to user posted image isla sam juce doktoru radila ultrazvuk kaze jos se nista ne vidi jos je rano ne moze potvrdit trudnocu i kaze da je test slabo pozitivan, da sacekam jos koji dan pa da ponovo dodjem, sad sam bas zabrinuta jer me posle pregleda bolio stomak i pojavila mi se kao roskasta sluz juce i danas pa me to puno brine user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4599
   RE: Da li sam trudna?
25.9.2014 11:54:36   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Amra 25

ja se najiskrenije nadam da je to to user posted image isla sam juce doktoru radila ultrazvuk kaze jos se nista ne vidi jos je rano ne moze potvrdit trudnocu i kaze da je test slabo pozitivan, da sacekam jos koji dan pa da ponovo dodjem, sad sam bas zabrinuta jer me posle pregleda bolio stomak i pojavila mi se kao roskasta sluz juce i danas pa me to puno brine user posted image


Kao prvo, želim ti školsku trudnoću i veselih 9 mjeseci :)

Što se tiče krvarenja, ja bih to prijavila doktoru...Ne mora značiti ništa, ali što je sigurno sigurno...
Ja sam dugo bila na dabrostonu zbog krvarenja na početku trudnoće...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  182 183 [184] 185 186   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  182 183 [184] 185 186   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *