|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 12:34:32   
Berna3
Kokuli hvala ti na odgovoru sva sam isprepadana radim u klinickom centru pa se svega naslusam ljubim vas sve i naprijed za bebicuuser posted image user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4551
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 13:22:31   
kokouli
Imam i ja spondilozu vratne kicme ....nema to fakat nikakve veze ,samo naprijed za bebicu i sretno .user posted image I to saznah snimajuci glavu MR ne bih do danas znala ,to ima svaki drugi covjek .

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4552
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 13:24:00   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Dalija098

E ok čekam ondauser posted image
Meni je već trebala doći ali pošto je ovulacija kasnila sačekat ću tih 14 dana koji bi trebali proći do menstruacije. Ako zakasni, piškim.
Hvalauser posted image

Sretno piskenje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4553
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 13:31:38   
indy 89
drage moje da se i ja javim nakon godinu dana pauze mozda me se neke sjecaju, nisam htjela nista koristit samo sam htjela zivjet opusteno ali se nismo cuvali ali kod mene ni T od trudnoce,eh da vas pitam za misljenje imala sam menzes za bajram i nisam se nadala do 26 ali dosla vjestica 8 dana ranije i toliko me bolilo da su mi noge klecale bila sam blijeda ko krpa koliko sam lose bila da mi je gazda narucio taxi i reko mi da idem kuci a sutradan gazdarica mi govori tako je i kod nje bilo sve tri trudnoce eh sad ja nesto nevjerujem da je trudnoca al covjeka uvijek kopka da li je, a imam fobiju da radim test svasta vam ja napisah sad cu se opet druzit s vama mnogo mi je nedostajao ovaj forum i zenice koje cekaju isto ko i ja


i evo vam neki recepti koje sam cula prvi recept,skuhate caj sebi od kunice i stavite u tu kljucalu vodu grancicu od divlje tresnje al tu grancicu moye te ogulit ili staviti mali komadic citav

drugi recept C vitamin i E vitamin ako uzmete E vitamin 200 uyimati po dvije tablete

eto drage moje cmok veliki za vas

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4554
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 16:58:27   
vanchi88
indy
sjecam te se ja vrlo dobro.
spominjala si da ces ici specijalisti za stitnu zlijezdu, i kako to prodje? da li ti je dao terapiju....?
ja svima spomenem i kazem da odrade antitijela stitne jel ona su bas zeznuta...ja sam godinama oko njih se borila
takodje i prolaktin....
i ja bi da sam na tvom mjestu sto dalje se drzala od tih travuljina i cajeva...sve to moze da poremeti hormone jos vise pa onda duze treba da ih saniras probala sam ja i kunicu i nanu i babu i vranu i sve moguce babske price i nista od toga nije pomoglo,samo su mi hormoni vristali na sve strane nisam znala odakle da krenem da ih smirujem ....uzimaj vitamin D, selenijum, ili neki multivitamin gdje ima sve sto je potrebno od vitamina i minerala...


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 4555
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 17:46:41   
kokouli
Pocnem se jeziti lagano od cajeva .....imam ih slozenih po abecednom redu user posted image user posted image user posted image .Drga ,prvo hormonski status 3,8 i 21 dan ciklusa ,brisovi i PAPA test pa kod ljekara ,a muz spermiogram .Sretno i da uskoro draga INDI budesuser posted image .I sto kaze vanchy ,stitnu prekontrolisati TSH t3 t4,i antitijela ,to je abeceda .I stalno iznova ,ko mali Đokica .

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 4556
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 17:55:54   
vanchi88
uffffffff ta stitna kad se samo sjetim kroz sta sam sve prosla i koliko sam doktora izmjenjala dok nije dosao onaj pravi i od tada sve na bolje
stitna mora da 'miruje' najmanje godinu dana bez variranja da bi se ostvarila trudnoca i da bude izmedju 1-2 ..sto manje to bolje...
ja sam zbog antitijela varirala u tsh svi ostali su ok bili i t3 t4... ali jedno vadjenje tsh 2, drugo vadjenje tsh 5, i tako do 11 i ukrug..
svasta bi mi probale i govana jesti ako treba za bebu..
ja sam sto se toga tice bila luda skroz....negdje cula da pomaze bjelance od jajeta ako se ubrizga unutra pre odnosa, pa isla po apotekama kupovala sprice...pa neke kapi koristila i dobila osip od njih, pa para se nadavala kod bezveze Dr koji jedno te isto traze a niko nista ne pomaze....
moj prvi doktor kod kojeg sam ja isla u bl mi je tek na kraju nakon godinu i vise dao da vadim hormone a pre toga sam i briseve i spermiogram i ultrazvukove cak i klomifen pa tek onda 'aj sad da vidimo hormone'... aaaaaa kad se samo sjetim plakala bi user posted image user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4557
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 19:48:27   
Berna3
Kokouli puno znaci kad te neko shvata a cini mi se kada bi uradila ct glave ne bi vise se brinula i mirno bi krenula u trudnocu.Samo mi se nekr bolesti motaju po glavi mira mi nedaju i pitanja sta ako ovo se desi......i tako stalno.Pozzzuser posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 4558
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 20:22:01   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Berna3

Kokouli puno znaci kad te neko shvata a cini mi se kada bi uradila ct glave ne bi vise se brinula i mirno bi krenula u trudnocu.Samo mi se nekr bolesti motaju po glavi mira mi nedaju i pitanja sta ako ovo se desi......i tako stalno.Pozzzuser posted image

Ako zelis bebu ,jedino sto trebas da odradis je hormonski status polne h.stitna ,brisovi i Papa ,valjda je muz ok ...i da sa sobom rascistis da li ti to istinski hoces ili imas neku nedoumicu .user posted image user posted image Ljudi u Africi zive u neimastini ,nemaju zdravstveno nikakve uslove zivota al se djeca radaju .....user posted image

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4559
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 20:26:42   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Berna3

Kokouli puno znaci kad te neko shvata a cini mi se kada bi uradila ct glave ne bi vise se brinula i mirno bi krenula u trudnocu.Samo mi se nekr bolesti motaju po glavi mira mi nedaju i pitanja sta ako ovo se desi......i tako stalno.Pozzzuser posted image

Mozda profesionalna deformacija ,klinicki centar .....uostalom cim zatrudnis spicis na bolovanje daleko od svega toga .....Opusteno samo draga i sretno .user posted image

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4560
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 20:38:29   
Berna3
Ma ima i toga u pravu si ali poslije drugog carskog reza dobila sam aneksioznost (panicni strah) e to je moj problem protiv čega se borim, pila sam terapiju dvije godine a sada se sama borim strah se pojavi a zelja postoji.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4561
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 22:05:13   
indy 89
hvala zenice moje al ja sam hvala bogu dovela stitnu u normalu sa letroxom i sad cekam novembar pa idemo u bahceci namucila sam se dok sam sakupila pare al sam sakupila i odoh manje stresa ja mislim, samo neznam sta cu sa ovom user posted image sto mi je poranila da li da odem ginekologu il da cekam sljedecuuser posted image iako se nadam da ce me preskocit cmok veliki

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4562
   RE: Da li sam trudna?
23.8.2014 22:36:49   
vanchi88
indy
ne idi dzaba ginekologu....bezveze ce ti dati neku terapiju koja ti ocigledno nije potrebna
menstruacija je normalna ako je gore-dole 7-8 dana ...i normalno je da jednom se desi da bude obilna, bolna, mozda zbog neke prehladice, ili stresa...hoce i od toga..
da ti je npr. kasnilo 8 dana i bilo obilno i bolno, to je vec drugi par opanaka, al posto nije no sikiriki.....
indy koliko se vi sve ukupno trudite?
da li je tvoj muz sada ok? znam da si pricala da je imao zdravstvenih problema...kakav je njegov spermiogram??

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 4563
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 10:40:20   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Berna3

Ma ima i toga u pravu si ali poslije drugog carskog reza dobila sam aneksioznost (panicni strah) e to je moj problem protiv čega se borim, pila sam terapiju dvije godine a sada se sama borim strah se pojavi a zelja postoji.

Ja pomislih trebas prvu bebu ,draga ....svaka cast ,ti zelis i trecu ....pa ne znam to koliko mora proci od cr.do cr.....stvarno .

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4564
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 10:41:35   
kokouli

IZVORNA PORUKA: indy 89

hvala zenice moje al ja sam hvala bogu dovela stitnu u normalu sa letroxom i sad cekam novembar pa idemo u bahceci namucila sam se dok sam sakupila pare al sam sakupila i odoh manje stresa ja mislim, samo neznam sta cu sa ovom user posted image sto mi je poranila da li da odem ginekologu il da cekam sljedecuuser posted image iako se nadam da ce me preskocit cmok veliki

Ima pravo neka di da urani i da zakasni ,to sve hormoni rade ,ne idi zbog toga dr.kad si vec odlucila ici u Bahceci ....cekaj vrijeme za to .

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 4565
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 17:37:37   
indy 89
vanchi muz je super pije terapiju a i spermiogram mu je super.Znaci nemoram ginekologu super svakako mi je prestalo eto nije trajala dugo 3 dana nije bilna obilna samo sto me je bolilo prvi dan pocelo sa smedyim pa krvarila dva dana i danas zavrsila ima jos malo smedzeg al sve u svemu sam ok i nekako raspolozena za akcijuuser posted image kako sam krenula nece mi ni trebat bahceci bas sam opustena ljubim vas punoooo i hvala na odgovorima

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4566
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 19:02:35   
Berna3
Indy puno puno srece ti zelim a jeli ti to prva user posted image ? Pozzz

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 4567
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 19:10:53   
indy 89
pa jeste trudimo se nepunih sest godina pa vise valjda prekipjelo pare sakupili pa cekamo novembar dok dodye svekrva pa idemo u bahceciuser posted image user posted image user posted image cmok za tebe

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4568
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 19:25:50   
pupica21
curee radila sam test na trudnocu posto mi ciklus varira 27 28 dana ,,popodne ,,,medutim kad sam uradila kontr linija se vidila a onda kad se zagledas dobro i druga crta ,,dal da ponov radim il je negativan sta vi misliteeee ,,posle ponovo pogledam kontr linija je pocela blijedit al ova druga crtica je bijelkasta ne rozkaste boje ljubim vas ,,nemam sitp za mens ,,sem umora pospanosti bolovi u ledima inace imam grceve al njih sad nema imala sam posle ovulacije

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 4569
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 19:54:57   
Berna3
Mislim da je to mali plusicuser posted image

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4570
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 20:15:36   
Dalija098
Pupice nakon koliko se pojavila ta druga crtica?

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 4571
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 20:27:35   
malena27 RR
Molim clanice koje idu OT da predju na temu: http://www.ringeraja.ba/forum/m_2270940/mpage_17/tm.htm

Dalia, Berna, Indy, Vanchi user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 4572
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 20:57:05   
pupica21
nakon 2 minut mozda i manje se pojavila druga al vidi se bas na svjetlosti ili kad se zagledas nikad mi se ovo nije desilo user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4573
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 21:02:41   
mimi_2in1
Pupice, meni se tako pojavila bliijeeeda crtica na testu. Uzela onaj neki ultra osjetljivi. Otisla kod dr on mi dao neki njegov negativan izasao. Pogledao na Uz nema nista,
Odem kod druge dr za 2 dana ona uradi nalaz krvi kad trudnoca...pa et neznam. ABd strpi se do sutra pa ako mozes po nalaz krvi to ti je najsigurnije. Bili mi 4 sedmica, bilo rano i nista se nije vdijelo na uz

(odgovor članu pupica21)
Neposredna veza do poruke: 4574
   RE: Da li sam trudna?
24.8.2014 21:31:27   
pupica21
kod mene u gradu nema betu da mogu radit samo moram u drugi grad,,,prvo kod svog doktora po uputnicu pa onda se narucit da bi mogli radit procedura teska :(

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  181 182 [183] 184 185   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *