|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  183 184 [185] 186 187   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
25.9.2014 12:12:02   
Amra 25
hvala puno od srca user posted image a nije kod mene krvarenje nego bas sluz skroz svijetlo roze boje juce je bilo vise a danas je skoro pa i nema pa me to bas zabrinulo user posted image i jos kako cu idrzat ovih 7 dana do kontrole kad mi juce rece da se nista ne vidi malo sam se razocarala, sad se mislim da ponovim test opet pa da odem u privatnu kilniku na ultrazvuk briine me sve ovo ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4601
   RE: Da li sam trudna?
25.9.2014 12:35:06   
Super Beba
Pa vidi da ne ideš doktoru, nego samo telefonski objasni o čemu je riječ...Svejedno, ako ikako možeš, miruj..i pij magnezij (možeš uzeti i onaj magnezij direkt)...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4602
   RE: Da li sam trudna?
25.9.2014 16:23:36   
Pingvina
Amra, mozda da odes uraditi betu. Ponovis je za dva dana i znas na cemu si. To sto dr nista nije vidio na uzv ne mora da znaci nista lose. Moguce da je ovulacija kasnila. Moju mrvu nisu dugo vidjeli na uzv. Mi smo radili 6 beta..jedino je porast bete pokazivao da je plod ziv. Danas je mojoj maloj mrvici na zdravlje 6 mjeseci i 14 dana. Samo hrabro, uzdaj se u Boga. Drzimo fige da sve bude ok..

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4603
   RE: Da li sam trudna?
26.9.2014 13:39:13   
Amra 25
ipak cu ja pokusat bit mirna i sacekat sledecu sedmicu jer po mojoj racunici tek sam 4+3 tt i jos je rano da se ista vidi na uzv pa cu sledece sedmice ponovo doktoru, do tad cu se trudit da budem sto smirenija i da se nadam da ce sve bit ok :)
a de mi recite jel uredu sto me ovako zaboli stomak bas kao da cu dobit i prestane to mi traje vec nekoliko dana pa se sva uplasim pomislim govtovo stize user posted image a ono nista samo se smiri bol

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 4604
   RE: Da li sam trudna?
26.9.2014 13:49:43   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Amra 25

ipak cu ja pokusat bit mirna i sacekat sledecu sedmicu jer po mojoj racunici tek sam 4+3 tt i jos je rano da se ista vidi na uzv pa cu sledece sedmice ponovo doktoru, do tad cu se trudit da budem sto smirenija i da se nadam da ce sve bit ok :)
a de mi recite jel uredu sto me ovako zaboli stomak bas kao da cu dobit i prestane to mi traje vec nekoliko dana pa se sva uplasim pomislim govtovo stize user posted image a ono nista samo se smiri bol


Meni je tako bilo sa obje trudnoće na početku...Pravi menstrualni bolovi..
I sve je dobro dok nisu prejaki, dok ne bole i krsta (ali govorim o pravoj boli, da se ne može stajati) i da nema krvarenja...

A kod tebe je baš rana trudnoća...Vjerovatno će ti dr. sljedeće sedmice samo utvrditi položaj gestacijske vreće...
Ja sam prvo otišla u 6. sedmici ( da vidim je li se ugnjezdilo na pravome mjestu), pa ponovo u 8. da utvrdimo otkucaje srca...

U prvoj trudnoći doktoru sam otišla tek u 8/9 sedmici...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4605
   RE: Da li sam trudna?
26.9.2014 14:05:36   
Amra 25
mene nekoliko puta na dan zaboli stomak bas kao da cu dobit i brzo se smiri user posted image a i ja sam svatila da je rano al kad sam vidjela user posted image nisam bas razmisljala nego sam pozurila doktoru, sad tek vidim da sam trebala sacekat jos a ne ovako da se sikiram nakon sto mi je rekao da se nsita ne vidi, jutros me je muz natjerao da ponovim test da vidimo jel se slucajno sta promjenilo, ali nije opet je pozitivan i oper je ona druga crtica malo svjetlija user posted image
plasimo se oboje nakon dvije godine pokusavanja i mnogo ispijeni terapija i jos vise neg testova ovo nam je prvi user posted image valjda sve bude uredu sledece sedmice user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4606
   RE: Da li sam trudna?
28.9.2014 15:27:30   
nikolina 22
Molim za pomoc .. da cujem vasa iskustva naime zadnju mengu sam imala 14.9 trajala mi je 3 dana normalnoa nakon toga smedi lagani iscjedak 2 dana i proslo .. prije tjedan dana iscjedak mi je bio jako rijedak i ljepljiv, bilo ga je jako puno,imala sam osjecaj da sam se upiskila u gace.. dan prije toga sam imala nezasticen odnos jer radimo na bebi.. a sad ,tocnije vec 2 dana me bole grudi,ne toliko jako kao pred mengu. Nikad me ovako rano ne bole uvjek dan dva prije.. pa mi je cudno .. a iscjedak mi je jako gust i bijel.. dal je moguce da sam trudna ?? ??? Molim pomozite :) 

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4607
   RE: Da li sam trudna?
29.9.2014 9:14:12   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: ellene

nikolina 22, kakav ti je inače ciklus, svako koliko dana dobivaš, jeli redovan? Jer ako ti je nar 28 dana onda bi ti sad trebali bit plodni dani i moguće da te zbog toga grudi bole. Taj iscjedak može biti i sperma koja je ostala od dan prije, meni tako znalo samo iskliznuti i malo je neugodan osjećaj. Želim vam svu sreću i večeras u akciju user posted image


IZVORNA PORUKA: nikolina 22

Uvjek je redovan.. svako 29 dana.. a grudi me bole dan dva prije nego trebam dobiti.. nikad sredinom ciklusa.. a sad je drugacije




IZVORNA PORUKA: kokouli

Od povisenog prolaktina znaju boljeti grudi ....da li si radila ikada hormonski status ...prije nego si pocela radit na bebi ..ako su plodni dani isjedak bi trebao biti rastezljiv proziran kao bjelance ,a ne gust bijel ljepljiv .user posted image




IZVORNA PORUKA: nikolina 22

Nisam to nikad radila.. i svaki ciklus mi je isti .. samo ovaj odudara ..
sve naopako.. nezzz sacekat cu mengu pa cemo vidjeti ..




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu nikolina 22)
Neposredna veza do poruke: 4608
   RE: Da li sam trudna?
30.9.2014 0:53:27   
nikolina 22
Zanimaju me vasa misljenja i nada se skorom odgovoru.. mengu sam imala 12.9
Spolne odnose smo imali sve do 22.9 pa je moj dragi otisao

user posted image

Trebala bi dobiti 11.10 medutim do prije 4 dana grudi su me pocele boliti
a nikad me ne bole tako rano user posted image uvijek dan 2 prije nego
trebam dobit

Maloprije kad sam isla na toalet pri brisanju sam primjetila svijetlo crvenu krv koje
nema bas nesto .. samo kad obrisem
sad trenutno lezim i hvataju me lagani grcevi.. i kao da mi kucka nesto u stomaku ..

dali je ovo mozda implantacijsko da mije ivulacija bila ranije te se moj user posted image
upravo smjestio

molim iskustva .. tek za 10 dana trebam dobiti
poludit cu u iscekivanju .. user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4609
   RE: Da li sam trudna?
30.9.2014 9:06:01   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: nikolina 22

Zanimaju me vasa misljenja i nada se skorom odgovoru.. mengu sam imala 12.9
Spolne odnose smo imali sve do 22.9 pa je moj dragi otisao

user posted image

Trebala bi dobiti 11.10 medutim do prije 4 dana grudi su me pocele boliti
a nikad me ne bole tako rano user posted image uvijek dan 2 prije nego
trebam dobit

Maloprije kad sam isla na toalet pri brisanju sam primjetila svijetlo crvenu krv koje
nema bas nesto .. samo kad obrisem
sad trenutno lezim i hvataju me lagani grcevi.. i kao da mi kucka nesto u stomaku ..

dali je ovo mozda implantacijsko da mije ivulacija bila ranije te se moj user posted image
upravo smjestio

molim iskustva .. tek za 10 dana trebam dobiti
poludit cu u iscekivanju .. user posted image


Koliko se ja razumijem, još je rano da se utvrdi bilo šta. Može biti i implantacijsko krvarenje, jer se ono obično javlja 6 do 12 dana od začeća..
Kad bude vrijeme za m., uradi beta HCG, ona je najsigurniji pokazatelj trudnoće. Strpi se još malo :(
Sretno!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu nikolina 22)
Neposredna veza do poruke: 4610
   RE: Da li sam trudna?
30.9.2014 13:19:05   
nikolina 22
Ja se nadam da ce user posted image biti .. user posted image user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4611
   RE: Da li sam trudna?
9.10.2014 14:36:46   
lala0606
eh nisam dugo bila na forumu da vas pitam zenice nesto user posted image .. kasnimi evo danas vec 8 dan( uvijek mi je redovno u dan bas)... prije dva dana nisam imala mira i uradim test i neg... ali menge nema pa nema... dali je slucajno nekom test prvi pokazao neg, a na kraju se uspostavila trudnoca... tacno me strah da opet uradim test, ne znam zasto ali nisam jos spremna za dr djete. imam bebu od 18 mj tako da mislim da je jos prerano za dr

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu nikolina 22)
Neposredna veza do poruke: 4612
   RE: Da li sam trudna?
16.10.2014 0:25:46   
maki55
Dobro vece svima ! Ne znam da li sam bas pogodila forum ali bih vas zamolila za pomoc , imala sam odnos 12.10 , sa kondomom medjutim kondom je skliznuo decko je svrsi u kondom i sva sperma je iscurela u meni.Imam neredovne menstruacije i ne znam da li sam bila u plodnim danima ,inace levi jajnik mi je uvecan.Sta mislite ima li mogucnosti da sam zakacila ? Hvala vam puno unapred.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 4613
   RE: Da li sam trudna?
16.10.2014 9:16:34   
AAvalon
naravno da uvijek ima neke sanse, ali kako da ti iko ista kaze kad ni sama ne znas jesu li ti bili plodni dani nit u kojem dijelu ciklusa si bila... sacekaj malo, uradi test, i nadam se da ce rezultat biti onakav kakav prizeljkujes. sretno.

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu maki55)
Neposredna veza do poruke: 4614
   RE: Da li sam trudna?
16.10.2014 12:23:38   
maki55
Hvala ti na odgovoru .Ima li neko iskustva ili jel zna kako dolaze ti plodni dani kod neredovne menstruacija da li ima nekog pravila ? Meni je zadnja men.bila oko 20.09.a pre nje 02.08.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 4615
   RE: Da li sam trudna?
16.10.2014 14:13:55   
enaaa

IZVORNA PORUKA: maki55

Hvala ti na odgovoru .Ima li neko iskustva ili jel zna kako dolaze ti plodni dani kod neredovne menstruacija da li ima nekog pravila ? Meni je zadnja men.bila oko 20.09.a pre nje 02.08.

pratiš sluz, lh testovi, i mjerenjem BTuser posted image
Sretno

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu maki55)
Neposredna veza do poruke: 4616
   RE: Da li sam trudna?
16.10.2014 15:09:46   
maki55
Hvala :) :-*

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 4617
   RE: Da li sam trudna?
20.10.2014 17:04:25   
MiciS
Pozdrav cure,imam jednu nedoumicu pa me zanima vase misljenje?Zadnju mengu sam imala 12.09. A sljadeca je trebala da dodje 10.10. Posto sam vidjela da nemam nikakvih simptoma menustruacije normalno sam imala odnos i nakon toga se pojavilo malo krvi na dan kad sam trebala dobiti i mislila sam da je dosla medjutim zavrsilo se na tih par kapljica i vise nista.Sad mi uveliko kasni 10 dana i užasno me bole grudi,bukvalno su otekle. Da li tih par kapljica treba da me zabrinu, a odlazem test jer cini mi se dobit cu svakog trenutka a nista.Ljubim vas i pozdravljam user posted image

(odgovor članu maki55)
Neposredna veza do poruke: 4618
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2014 9:21:39   
sanjalica...
Molim vas za misljenje...ovog meseca smo se bas trudili oko bebe e sad zadnja je bila 28.9. nakon nekog vremena tacnije 14.10.bolne grudi zatim 20.10. bol u stomaku i krstima sto se meni inace ne desava sve do dana kad treba da stigne vestica.da li je moguce da sam trudna?imam osecaj kao da cu sad da dobijem i to tako vec dva dana a nista opet ponavljam mene tako boli stomak dok imam vesticu...a jos je rano...molim vas misljenje..zelim bebu puno

(odgovor članu MiciS)
Neposredna veza do poruke: 4619
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2014 9:23:47   
sanjalica...
E da zaboravih inace ciklusi su mi na 28 dana retko kad se pomeri pa bude na 29 dana..

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4620
   RE: Da li sam trudna?
21.10.2014 18:18:53   
Amra 25
i sama kazes da je jos rano, sad da uradis test vjerovatno ti nece pokazat ako je trudnoca u pitanju sacekaj draga moja jos koji dan user posted image ja sam ista takva bila i uradila prvi test na dan ocekivane mens, i bio je blago pozitivan, tako da i tebi jedino sto mogu porucit da pokusas da se opustis i da sacekas jos malo, nadam se da ces i ti ovaj mj ugledat svoje user posted image zelim ti svu srecu user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4621
   RE: Da li sam trudna?
22.10.2014 11:52:28   
sanjalica...
Prestao stomak...grudi skoro vise i ne bole...temperatura danas 36,8... a eto ne ocekujem vesticu 26.10.Sta mislite? :-$

(odgovor članu Amra 25)
Neposredna veza do poruke: 4622
   RE: Da li sam trudna?
22.10.2014 11:54:54   
malena27 RR
sanjalica...strpi se jos 4 dana user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4623
   RE: Da li sam trudna?
22.10.2014 11:55:43   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: MiciS

Pozdrav cure,imam jednu nedoumicu pa me zanima vase misljenje?Zadnju mengu sam imala 12.09. A sljadeca je trebala da dodje 10.10. Posto sam vidjela da nemam nikakvih simptoma menustruacije normalno sam imala odnos i nakon toga se pojavilo malo krvi na dan kad sam trebala dobiti i mislila sam da je dosla medjutim zavrsilo se na tih par kapljica i vise nista.Sad mi uveliko kasni 10 dana i užasno me bole grudi,bukvalno su otekle. Da li tih par kapljica treba da me zabrinu, a odlazem test jer cini mi se dobit cu svakog trenutka a nista.Ljubim vas i pozdravljam user posted image



sta bi MiciS? jesi radila test? puno je kasnjenja 10 dana...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu MiciS)
Neposredna veza do poruke: 4624
   RE: Da li sam trudna?
22.10.2014 14:37:21   
sanjalica...
Jooj jos 4 dugih dana...eh kad bi mogla odmah da znam...nadam se da je to to ovaj put...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  183 184 [185] 186 187   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  183 184 [185] 186 187   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *