|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  185 186 [187] 188 189   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
14.12.2014 19:15:16   
amelia92
drage moje treba mi mala pomoc pa ako neka imala slicna iskustva nek pise.. meni je danas 13dpo ocekivala sam da ce stici danas user posted image ali nije ujutro sam imala jak bol toliko jak da me je probudio slicni cak identicni bol kao kad dobijemuser posted image mislila sam da sam dobila i otisla u wc da stavim ulozak kad ono nista samo iscjedak beli popiskim se i odmah je prosao bol..imam bolne grudi t je i danas 36.9 e sada dali treba da sacekam jos jedan dan pa da uradim test ili jos 3 dana da sacekam pa ako ne dodze da radim test jer citala sam po netu da lutealna faza moze najvise da traje 16 dana? sta mi predlazete da li da sacekam ili? mislim da kod mene je nemoguce da mi traje l.f 16 dana kod mene max je mislim 13 dana koliko sam shvatila po merenju bazalne temperature

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4651
   RE: Da li sam trudna ?
14.12.2014 23:55:13   
Vanne
Amelia ako si trudna test ce ti pokazati vec sad...ja sam u obje trudnoce radila test na dan ocekivane menstruacije i oba je puta bio pozitivan...
Sretno ti user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu amelia92)
Neposredna veza do poruke: 4652
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 12:43:06   
nina2014
Imam pitanje, imala sam mengu 8.12 , trajala je 5 dana samo, inače imam neredovite cikluse,variraju od 26 - 34 dana....tako da mi je teško odrediti period plodnih, tj. veći je period plodnih dana, ovisi koliko mi ciklus traje. Imala sam nezaštićene odnose 6, 7 i 8 dan ciklusa...Postoji li mogućnost trudnoće ? Naime, sad već imam gusti kremasti iscjedak...i tu i tamo me na tren uhvati mučnina...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 4653
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 18:40:44   
edith
s obzirom da su ti ciklusi neredovni, sve je moguće. mada lično smatram da je prerano za bilo kakve simptome, tek ti je 13 dana ciklusa. svakako ti želim user posted image što prije da te obraduje user posted image

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4654
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 19:24:01   
kokouli

IZVORNA PORUKA: nina2014

Imam pitanje, imala sam mengu 8.12 , trajala je 5 dana samo, inače imam neredovite cikluse,variraju od 26 - 34 dana....tako da mi je teško odrediti period plodnih, tj. veći je period plodnih dana, ovisi koliko mi ciklus traje. Imala sam nezaštićene odnose 6, 7 i 8 dan ciklusa...Postoji li mogućnost trudnoće ? Naime, sad već imam gusti kremasti iscjedak...i tu i tamo me na tren uhvati mučnina...

Pa to je tek 12 dan ciklusa kako ces biti trudna ...promisli sama malo .

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4655
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 21:24:48   
nina2014
IZVORNA PORUKA: edith

s obzirom da su ti ciklusi neredovni, sve je moguće. mada lično smatram da je prerano za bilo kakve simptome, tek ti je 13 dana ciklusa. svakako ti želim user posted image što prije da te obraduje user posted image



Ma da, simptomi još nema šanse da imam, učinilo mi se jedino zbog tog kremastog iscjetka. Hvalaaaa ;)

< Poruku je uredio nina2014 -- 20.12.2014 21:25:19 >

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4656
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 21:39:08   
edith
taj iscjedak je možda obično bijelo pranje u neplodnim danima. moj savjet ti je da plodne dane pratiš po bjelankastom iscjetku i boli u jednom od jajnika. želim ti da što prije ugledaš user posted image

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4657
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 21:43:22   
nina2014
IZVORNA PORUKA: edith

taj iscjedak je možda obično bijelo pranje u neplodnim danima. moj savjet ti je da plodne dane pratiš po bjelankastom iscjetku i boli u jednom od jajnika. želim ti da što prije ugledaš user posted image


Moguće da. A bol sam imala, šesti dan ciklusa, trajalo je pol minute i to je to ...Inače mi menga traje 7-8 dana, sad je trajala 5...al to nije bitno toliko....jer da mi je svaki ciklus isti onda bi znala kad su mi plodni dani, ovako je prevelik broj plodnih dana hehe....jednom mi je ginekologica tako rekla....I ja se nadam user posted image hehe ;)))).

< Poruku je uredio nina2014 -- 20.12.2014 21:44:08 >

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4658
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 22:28:10   
edith
ako ti je ovulacija bila 6. dan ciklusa, onda je vrlo moguće da imaš simptome i da je taj iscjedak nagovještaj user posted image
Navijam za to user posted image
Ja imam poprilično redovne cikluse, pa mi je doktor preporučio trakice za utvrđivanje ovulacije, možda ne bi bilo loše da pokušaš.

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4659
   RE: Da li sam trudna ?
20.12.2014 22:38:57   
nina2014

IZVORNA PORUKA: edith

ako ti je ovulacija bila 6. dan ciklusa, onda je vrlo moguće da imaš simptome i da je taj iscjedak nagovještaj user posted image
Navijam za to user posted image
Ja imam poprilično redovne cikluse, pa mi je doktor preporučio trakice za utvrđivanje ovulacije, možda ne bi bilo loše da pokušaš.


I ja isto navijam :) user posted image hehe. ;))) .....Da, nije loša ideja. ;)))) ...Vidjet ćemo kako će se situacija odvijati. ;)))...Hvala na podršci za user posted image hehe ;))))

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4660
   RE: Da li sam trudna ?
22.12.2014 14:10:55   
nina2014
Sad imam i blijedo ružičasti iscjedak.....što nikad nisam imala u sredini ciklusa....trebam dobiti za 2 tjedna

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4661
   RE: Da li sam trudna ?
22.12.2014 14:17:55   
edith
Voljela bih da ti mogu reći nešto više o tome. Ja bih prvo pomislila da je u toku ovulacija, budući da ti je otprilike 14 dana pred user posted image . Čitala sam da se u toku O desi blago krvarenje. Baci se u akciju user posted image

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4662
   RE: Da li sam trudna ?
22.12.2014 14:22:32   
nina2014
Da i ja sam čitala o tome...budem,budem heheh

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4663
   RE: Da li sam trudna ?
22.12.2014 16:17:32   
kokouli

IZVORNA PORUKA: nina2014

Sad imam i blijedo ružičasti iscjedak.....što nikad nisam imala u sredini ciklusa....trebam dobiti za 2 tjedna

To je Ovulacija ...trebas se sexati ovih dana cesce .Hajde prijavi nam user posted image za 15 dana .

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4664
   RE: Da li sam trudna ?
22.12.2014 21:26:19   
nina2014
Ali meni se čini da sam imala ovulaciju ranije...pa zato sad sumnjam na implantacijsko.....jer malo su mi se pomakli ciklusi...pa i ovulacija....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4665
   RE: Da li sam trudna ?
23.12.2014 10:42:14   
kokouli
IZVORNA PORUKA: nina2014

Ali meni se čini da sam imala ovulaciju ranije...pa zato sad sumnjam na implantacijsko.....jer malo su mi se pomakli ciklusi...pa i ovulacija....

Kako god da su se pomakli ,najaksnije O moze biti 22 dan ,rijetke su zene u vrijeme menzesa koje ovuliraju ,samo se ti ne opterecuj vec uhvati muza i radite posao user posted image user posted image user posted image Ne bi bilo lose malo cesce par mjeseci pratiti stanje UZ .kod dr.to je najsigurnije za sve .

< Poruku je uredio kokouli -- 23.12.2014 10:43:25 >

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4666
   RE: Da li sam trudna ?
24.12.2014 16:22:37   
nina2014
Imala sam dva dana to lagano krvarenje...sad više nemam...zato mi je čudno, jer ovulacija je jedan dan, ne dva dana....zbog tog mi je malo sumnjivo...zabrinula sam se....hehe...Da,da , dobro kažeš :) ...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4667
   RE: Da li sam trudna ?
25.12.2014 10:38:37   
kokouli
Mislim da trebas ,ako vec nisi uraditi papa i brisove ,da s eiskljuce infekcije .

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4668
   RE: Da li sam trudna ?
29.12.2014 8:19:16   
sanjalica...
Molim vas odgovorite mi....da li postoji mogucnost da u redovnim ciklusima od 28 dana ovulacija bude 11 dc ? Pitam jer sam juce imala onaj rastegljivi sekret a danas vec nestao...i stomak me bas boli kao i krsta od juce.. ali nema vise sekreta... molim vas za misljenje...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4669
   RE: Da li sam trudna ?
29.12.2014 8:37:45   
enaaa

IZVORNA PORUKA: sanjalica...

Molim vas odgovorite mi....da li postoji mogucnost da u redovnim ciklusima od 28 dana ovulacija bude 11 dc ? Pitam jer sam juce imala onaj rastegljivi sekret a danas vec nestao...i stomak me bas boli kao i krsta od juce.. ali nema vise sekreta... molim vas za misljenje...

Da, postoji mogućnostuser posted image
Kod mene O nekada šeta, od 10-14dc...a ciklusi su mi od 25- 28 dana, i što je ranije O npr.10dc, meni user posted image dođe ranije 25/26dan
Mislim da bi bilo dobro da pratiš BT (bazalnu temp.) i provjeriš lh testovima bar 4/5 dana
Ja sam radila lh testove od 9-13dc i pratila BT, a i O bol sam upisivala, tako da mi se sve poklopilo user posted image
Kod mene se taj sekret koji spominješ (egg.) pojavi ranije, i mene nikada leđa ne bole kada je O, mene jajnici bole...

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4670
   RE: Da li sam trudna ?
29.12.2014 9:16:29   
sanjalica...
Jao daj boze da jeste ovulacija...radimo na bebi vec nekoliko meseci...skoro sve datume smo probali a taj 11dc nekako smo uvek preskakali do juce :-) samo me je zbunilo to sto sam samo jedan dan imala taj sekret i nema ga vise...a primetila sam da mi tu oko 11-12dc skoci bt ali nesto malo i onda mi raste iz dana u dan..ali kao za baksuz ovog meseca je nisam pratila. Jao nadam se da ce mi 2015. doneti jednu bebicu. :-)

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 4671
   RE: Da li sam trudna?
1.1.2015 10:29:10   
Danijela1983
Pa sta onda ovolike zene rade ovdje???

_____________________________

Maza 01.07.2009.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 4672
   RE: Da li sam trudna?
1.1.2015 10:35:46   
Danijela1983
Helem, ne ise. Drage moje, citam ja vas o pratim ovih par mjeseci samo se nisam javljala jer nista se konkretno nije radilo na user posted image Sad sam opet u iscekivanju, tj. ovaj mjesec posto od onoga prosli put kad sam se javila nije bilo nista, nazalost. Uglavnom, pozdravljam vas sve a posebno one s kojima sam najvise komunicirala prije mjesec-dva. Sad osluskujem tijelo za ovaj mjesec, znam da mi je rano za neke ozbiljnije simptome pa sam se ponovo nasla na ovoj temi da propratim tudja iskustva

_____________________________

Maza 01.07.2009.

(odgovor članu Danijela1983)
Neposredna veza do poruke: 4673
   RE: Da li sam trudna?
3.1.2015 23:39:22   
sanjalica...
Ljudi ja sam prvog uvece primetila beli kremasti iscedak na vesu...a 28. mi je bila ovulacija sigurno i odmah smo je iskoristili :-) ...e sad ne znam da li ovaj iscedak ima neke veze sa trudnocom? I da li da se nadam uopste s obzirom da mene inace odmah nakon ovulacije pocnu da me bile grudi a sad ni toga nema..bt jutros 36,7 ..dajte svoje misljenje molim vas...

(odgovor članu Danijela1983)
Neposredna veza do poruke: 4674
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 7:35:23   
edith
kod mene je taj iscjedak normalna pojava nakon ovulacije, kad zavrse plodni dani, ali malo tog iscjetka. Kad sam bila trudna prvi simptom mi je bio bas obilan bijeli iscjedak, ali par dana prije očekivaneuser posted image i par dana poslije. Mislim da ti je prerano za bilo šta. Ja sam prestala pratiti znakove i promjene, sve to može biti i pms. I testove odsad radim tek kad zakasni par dana, ne mogu više biti rob tome.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  185 186 [187] 188 189   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  185 186 [187] 188 189   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *