|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  186 187 [188] 189 190   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 8:02:04   
sanjalica...
Mozda si i upravu ovo iscekivanje i pronalazenje svih zivih simptoma je stvarno idiotizam...pocinjem da ludim bukvalno iz meeca u mesec...hvala u svakom slucaju...

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4676
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 9:07:27   
edith
Želim ti da taj iscjedak bude simptom trudnoće, ali znaš i sama da se prerano nadaš. Neću pametovati oko simptoma jer sve to može a i ne mora biti niti treba pametovati oko bilo čega, najlakše je reći opusti se blablabla, a svima nam je isto, nažalost. Navijam za user posted image

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4677
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 11:25:14   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: sanjalica...

Mozda si i upravu ovo iscekivanje i pronalazenje svih zivih simptoma je stvarno idiotizam...pocinjem da ludim bukvalno iz meeca u mesec...hvala u svakom slucaju...

Tesko je oduprijeti se tome,psiha cini svoje. 2mj prije nego sam ugledala test mislila sam 90% da sam trudna jer su mi takvi simptomi bili, a onaj mjesec u kojem je doslo do zaceca je bio bez ijednog simptoma osim pozitivnog testa. Simptomi mogu znaciti i M i T,a tebi puno srece od srca!

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4678
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 14:16:02   
sanjalica...
Hvala vam od srca.znate i same kako je. Zelim i vama bebu sto pre :-*

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 4679
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 20:14:26   
nina2014
Već sam pisala ovdje hehe. Ja sam 8.12. imala mjesečnicu, a u sredini ciklusa dva dana roza krv,malo samo....Udebljala sam se 2 kg, i prsa su mi malo bujnija, i dragi je to primjetio...čak i trbuščić više napuhnut neki, grudi znaju malo peckati, i oko pupka isto....Da li bi to mogli ipak biti znaci trudnoće ?

< Poruku je uredio nina2014 -- 4.1.2015 20:15:15 >

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4680
   RE: Da li sam trudna?
4.1.2015 22:11:58   
Galicia
Doktor najbolje zna.
Kako cemo mi znati?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4681
   RE: Da li sam trudna?
5.1.2015 22:48:26   
sanjalica...
Mene su danas pocele grudi po malo da muce,onako na dodir.uzela sam test pise da se moze uraditi 10dana od moguceg zaceca..sta mislite da li da ga radim prekosutra ili da cekam ili mozda i nema potrebe da radim test?jao ja sam siznula :-( ali nemam mira,ne mogu da cekam 14. za prokletnicu od vestice...dajte neko misljenje molim vas

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4682
   RE: Da li sam trudna?
5.1.2015 23:03:32   
bebaa
ja nisam mogla čekati...kasnila tri dana i uradila test.......user posted image ali ti ovo nije garant da trebaš tako postupiti...ja jednostavno nisam imala mira.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4683
   RE: Da li sam trudna?
6.1.2015 6:06:44   
edith
sanjalica, zaista je prerano za test, user posted image ne očekuješ tek 14og. Znam da ćeš ga svakako odradit, ali ako si user posted image pokazat će ti negativno i samo ćeš se uzrujati. Čekaj 14i. Navijam zauser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 4684
   RE: Da li sam trudna?
6.1.2015 10:21:39   
sanjalica...
Drugarice moje...naravno ja sam debil koji je jutros uradio test i naravno bio je negativan a cak i ona kontrolna crtica nije bila cela nego prekinuta...sad mogu da sumnjam i u ispravnost testa :-D ja sam stvarno kreten priznajem.cekam 14.1.definitivno...danas me bole i jajnici...nadam se user posted image zelim isto i vama od srca

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4685
   RE: Da li sam trudna?
6.1.2015 11:13:04   
edith
ja kad kupim test ja ga moram i odraditi, tako da ti je bolje da i ne kupuješ. Meni tek bila O, jajnici me jučer satrali, tako da će i user posted image kasniti,a o trudnoći ni ne razmišljam, dragi jutros otišao u bolnicu, baš u vrijeme O, koji peh. Nemoj opet prije 14og,samo će ti biti teško.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4686
   RE: Da li sam trudna?
6.1.2015 13:01:16   
sanjalica...
Ma ja sam kupila test..ne znam ni ja zasto...radili smo na bebi ali nisam htela uopste da uzimam test nego sam slucajno prolazila pored apoteke i palo mi na pamet...jos uvek se nadam i cekam 14. :-)

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4687
   RE: Da li sam trudna?
8.1.2015 22:08:40   
nina2014
Meni kasni dva- tri dana, napuhnut trbuh, vjetrovi čaaaak, što nikad nemam tako...zato sad sumnjam u roza krv u sredini ciklusa...Tokom noći me uhvati tolika glad da bi medvjeda pojela haha..Ima li netko takve simptome ? Znam da niste doktori, ali čisto razmjena informacija...a uskoro ako ne dobijem, radim test svejedno ;)).

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4688
   RE: Da li sam trudna?
9.1.2015 8:35:55   
Diddi
i meni ne kasni još puno, jutros od nestrpljenja uradila test Gravignost ultra i negativan je a pošto mi je ovulacija bila oko 24.12. vjerojatno je rano da se išta i pokaže, imam bolove u donjem dijelu stomaka i u leđima, grudi se napuhale i boluckaju ili mi smeta grudnjak, imam vrtoglavicu, malo višu temperaturu, nešto iscjetka kao pred O. čini mi se da sam osjetljivija na jake okuse i mirise, jučer me od mandarine uhvatila gorčina u grlu

ali ne smijem se nadati prerano jer se uvijek razočaram pa plačem, ovo pišem samo zato što nekome moram reći, jer svi oko mene misle da se opterećujem a ja iz mjeseca u mjesec samo iščekujem i nadam se.

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4689
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 9:42:30   
sanjalica...
Drage danas eto ne ocekujem vesticu...ali pre dva dana sam imala jako pulsiranje u materici bez boli samo pulsiranje koje je trajalo par minuta i nista vise...da li to moze da bude neki znak?grudi me bole i dalje samo na dodir a u poslednjih par dana osecam ujutru samo blagu bol u jajnicima ali i to ne traje dugo..sta mislite?molim vas dajte neko misljenje...

(odgovor članu Diddi)
Neposredna veza do poruke: 4690
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 9:47:01   
veeseelaa
ne znam
sve dok ne zakasni mjesečnica, samo se bezveze priča
sve može da bude pred dobivanje mjesečnice a i sve može da bude da si trudna

ipak kad mjesečnica kasni + odraditi test je jedino vjerodostojno, ostalo je sve nagadjanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4691
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 14:12:51   
sanjalica...
Stigla gadura :'(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4692
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 15:53:14   
nina2014
Meni kasni tjedan dana, grudi me bole i peckaju, nikad me ne peckaju, a sad eto i to...I u trbuhu osjetim tu i tamo neko zatezanje, i peckanje trbuha, oko pupka najviše....Još malo ću pričekat, pa ću morat po test ;))) .

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4693
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 15:55:37   
edith
nina2014 navijam zauser posted image

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4694
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 16:12:44   
nina2014
Hvalaaa :))

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4695
   RE: Da li sam trudna?
14.1.2015 19:30:32   
sanjalica...
Nina javi obavezno i ja navijam za user posted image

(odgovor članu nina2014)
Neposredna veza do poruke: 4696
   RE: Da li sam trudna?
15.1.2015 13:27:46   
zjakaaa
Eh, ovako...

Prosto ne znam odakle bih pocela da pisem :)


Prije svega pratim Vas odavno i forum je odlican i napredovao je iz godine u godinu. Isto tako bi trebala najmanje godina da se sve iscita na ovom forumu :D


Nova sam ovde i drago mi je sto cemo se druziti. Dva i po mjeseca smo u braku i odmah smo s bacili u akciju oko user posted image :), malo sam zbunjena i ne znam da li je vrijeme za test trudnoce :). Simptome koje primjecujem jesu tvrde gruudi, bol u ledjima, sluz koju ne osjetim, ali kad odem u wc primjetim na gacicama, idem cesce u wc, vrtoglavice tokom dana. Ovo je otprilike ko i kad trebate dobiti, ali je meni prestalo prije mozda nekih 7-10 dana, menstuacija nije bila kraca bar mi se cini, ali sam primjetila da je smedkasta i da nije kao prijasnje bolna i obilna jer su mi inace takve bile. Sve kontam ma to sam se ja prehladila, aliuser posted image ....da li neko imao iskustva sa ovako necim i koji je Vas savjet?



(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4697
   RE: Da li sam trudna?
15.1.2015 13:43:39   
Pozitivna
Kada ste vi osjetili prve simptome trudnoće?user posted image

(odgovor članu zjakaaa)
Neposredna veza do poruke: 4698
   RE: Da li sam trudna?
15.1.2015 14:06:52   
edith
zjakaa uradi test i bices sigurna, ovako je nagadjanje.
pozitivna, ja sam imala obilan iscjedak par dana prije očekivane user posted image , ali mislim da se o simptomima ne može razgovarati prije nego user posted image izostane.

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 4699
   RE: Da li sam trudna?
15.1.2015 14:24:01   
AzraB
pozdrav drage moje, evo da se i ja ukljucim user posted image

Pozitivna ja nisam osjecala nikakve posebne simptome trudnoce, zapravo, mijesala sam ih sa menstruacijom koja je trebala doci a nije. Dakle, u periodu kad je trebala doci isto su me boljele grudi i stomak, a ni pomislila nisam da bih mozda mogla biti trudna, sve dok mi nije izostala nekih 10tak dana. Tada mi je mm predlozio da kupim test i da provjerim, i tako je pokazao user posted image snaha mi je savjetovala da ne idem na uzv odmah, da sacekam 15tak dana jer se nece nista vidjeti, i tako, danas sam u 28 nedjelji trudnoce i sve ok. user posted image

zjakaaa savjetujem ti da uradis test trudnoce ako mislis da si user posted image , nekad je i sam osjecaj dovoljan user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 4700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  186 187 [188] 189 190   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  186 187 [188] 189 190   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *