|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  187 188 [189] 190 191   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
15.1.2015 15:30:12   
mimi_2in1
Pozitivna, zjakaaa ja sam simptome trudnoce osjetila tek mozda sedmicu nakon sto sam saznala da sam trudna. uvijek sam imala obilan icsjedak, i mjesecnica mi je uvijek kasnila..znala sma po 40-45 dana da ne dobijem. saznala sam da sam trudna jer sam trebala da primim neke jake lijekove a pokusavali smo da dobijemo bebu, pa sam provjerila onako iz predostrosnosti i sokirala se. NIkakvih simptoma nisam imala...bar da ja znam..tako da kad zakasni mjesecnica uradi test. ja sam uzela neki ultra osjetljivi i radila sam nekad navece on je pokazao pozitivan. uzela neki obicni on rekao negativan, pa ako bas ne mozete cekati preporucujem taj neki ultra osjetljivi...kod mene je bilo jos rano, na uz se nista nije vidjelo kad sam otisla al je nalaz krvi isto pokazao T...i srce se nije culo kad su mislili da hoce..jer je dosta rano bilo.
onda kad su simptomi krenuli..uh..bolna krsta, bolne grudi, mucnine haos, umor, vrtoglavice...

uglavnom sretno objemauser posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 4701
   RE: Da li sam trudna?
16.1.2015 10:55:24   
iodinatum
Book žene! Ovako malo sam vec tuzna pa sam dosla po utjehu k vama jer tko ce me bolje razumijeti od vas?? :)
Naime..MM i ja radimo na bebacu i tako svaki mjesec cekam da menga ne dode, trebala sam dobiti 31.12. I nije dosla..pa sam se vec ponadala, pa smo bili vrlo aktivni 1.1.onda je glupaca dosla 2.1. Ali jedva..bilo je samo nekih smeckastih iscjedaka, tek drugi dan sam prokrvarila i to je trajalo ssamo jedan dan recimo i onda sam opet do kraja imala krvi samo malo u tragovima i smeckasti iscjedak, pa smo se 5.1. vec upustili u odnose posto nisam krvarila. Al opet. Kad sam prokrvarila sve lade su mi potonule.. ali..ja vam vec nekih 8 dana imam jaako cudne osjecaje..jos nisam do sad. Dvije noci me probudila ostra bol nisko u trbuhu, ispod pupka, uz to je odmah pocela bol kog jajnika, pa grudi malo i glavobolje. Zatin dvije noci neki jako jako cudan filing da mi neko vakumom vuce trbuh ali prema unutra..jao zatezanje...neznam da li ce me koja razumijeti... proslu noc me probudile cikice.. prvo me badavice kao pekle, zatim su me cijele pocele boljeti.. jako cesto idem na wc, sto su cak neki primjetili.. i imam neki iscjedak gusti bijeli nekad prozirni.. i cijelo vrijeme zeludac u grlu! Ali nema povracanja.. vjerujte mi ne umisljam si to sve. Ni ne kazem.da sam trudna, ali vas pitam da li je moguce?? Rano mi je za test jer imam jos dvanaestak dana do menge pa..molim vas recite nesto!! Haha hvala vam unaprijed!

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4702
   RE: Da li sam trudna?
16.1.2015 11:06:41   
AzraB
iodinatum ja bih sacekala izostajanje M pa onda radila test, ili ako imas osjecaj da si trudna sacekaj jos par dana pa kupi test i uradi, vidi sta ce ti polazati. Nadam se da cete se oboje obradovati uskoro :)

(odgovor članu iodinatum)
Neposredna veza do poruke: 4703
   RE: Da li sam trudna?
16.1.2015 11:20:45   
harmonika
Ja bih na tvom mjestu odmah uradila test ili betu ako si u mogućnosti. meni se slično desilo,dobila sam tj.mislila da sam dobila,a bilo je to više braonkasto krvarenje. nije mi palo na pamet da bi mogla biti trudnoća. za nekih 7 dana sam baš baš prokrvarila,dr nije znala šta se dešava. uradim betu ona ogromna,ali već je bilo kasno,krenuo spontani. zato uradi test da ti je savjest čista. ja sebi nikad neću oprostiti. pozdrav i srećno

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 4704
   RE: Da li sam trudna?
16.1.2015 11:35:19   
iodinatum
Hvala objema!
Joj, baš mi je žao što ti se to dogodilo tako :(

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 4705
   RE: Da li sam trudna?
16.1.2015 12:03:29   
iodinatum
I da, imaju li prištići kakve veze s tim? Ja inace imam cisto lice, bez pristica a u zadnjih tjedan dana napravio mi se vec 4. pristic i to na istom mjestu! Svi su nasred cela tj izmedu obrva onako jedan do drugog...prestrasno.. mora da mi se imunitet nesto dobro poremetio

(odgovor članu iodinatum)
Neposredna veza do poruke: 4706
   RE: Da li sam trudna?
23.1.2015 14:00:38   
Pozitivna
mimi_2in1
hvala ti <3 ...
još uvijek u iscekivanju a simpt ne popustaju čak me neki i valunzi vrucine poceli pucati, danas 23DC...
nada ne prestaje..

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4707
   RE: Da li sam trudna?
29.1.2015 9:24:50   
sanjalica...
Zna li neka od vas kako izgleda taj pojacani sekret koji se javlja kao simptom trudnoce?kad se javlja?

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 4708
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 9:46:04   
sanjalica...
Mnogo bi mi znacilo kada bi mi neka od vas odgovorila...

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4709
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 9:52:46   
enaaa

IZVORNA PORUKA: sanjalica...

Zna li neka od vas kako izgleda taj pojacani sekret koji se javlja kao simptom trudnoce?kad se javlja?

neko ima sunčani iscjedak, neko kremasti, a neko nema ništa od toga...koliko sam skontala javlja se pred user posted image
Nisam nikada bila T, tako da ti moji savjeti baš i ne mogu pomoći
U svakom slučaju sretno user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4710
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 9:57:48   
malena27 RR
izgleda kao gusta plodna sluz, svijetlo-zute boje...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 4711
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 12:52:53   
sanjalica...
Ja imam neki kremasti beli i to bas obilno ali se pojavio 3dana nakon zadnjeg odnosa sto mi se nikad nije desilo do sada. Ne svrbi,ne pecka...meni je ovulacija 11 dc a ciklusi su mi na 27 dana.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4712
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 14:13:11   
mimi_2in1
sanjalice ja sam jednom imala bas mnogo sluzi, no uskoro sam nakon toga dobila i ciklus je nesto duzi, sa vise komadica (oprosti na opisu)...tada nismo zeljeli bebu, pa smo se cuvali, i nisam sumnjala na trudnocu i pohitam doktoru da vidim da nije kakva bakterija isl. sve bilo ok kaze doktorica mozda je bila ta biohemisjka trudnoca (mozda se tako zove) no nisam radila nikakve testove sem uz i brisa ..al sad razliku izmjedu sluzi ne znam iskreno.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4713
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 14:51:17   
sanjalica...
Ma hvala ti u svakom slucaju...ja sam prosli mesec imala tako te komadice,nakon toga isla doktoru i sve je bilo ok.ali eto radimo na bebi pa se uvek nadam.ne znam sta da mislim vise...

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4714
   RE: Da li sam trudna?
30.1.2015 15:12:40   
mimi_2in1
aBd od srca ti zelim da je to sto prizeljkujes. a i ako ne bude, nemoj mnogo da se razocaras, nego ponovo u akciju..i da sto prije upali.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4715
   RE: Da li sam trudna?
31.1.2015 2:46:35   
sanjalica...
Jao daj boze da je to,bici najsrecnija na svetu! Zelim i ja tebi isto od srca i hvala ti na lepim recima,znace puno..
user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 4716
   RE: Da li sam trudna?
4.2.2015 17:57:14   
sanjalica...
Devojke molim za misljenje.ciklusi su mi na 27 dana, 6 dc bila sam kod ginekologa i on je video 2 folikula...po mom ovulacija mi je 12.dc,danas mi je 23 dc,kad mogu najranije da uradim test?umirem od neizvesnosti.

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4717
   RE: Da li sam trudna?
4.2.2015 18:06:19   
rose

IZVORNA PORUKA: sanjalica...

Devojke molim za misljenje.ciklusi su mi na 27 dana, 6 dc bila sam kod ginekologa i on je video 2 folikula...po mom ovulacija mi je 12.dc,danas mi je 23 dc,kad mogu najranije da uradim test?umirem od neizvesnosti.


sacekaj bar jos 4 dana user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4718
   RE: Da li sam trudna?
4.2.2015 20:46:14   
sanjalica...
Znaci mora prvo da mi kasni ipak.......of

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 4719
   RE: Da li sam trudna?
5.2.2015 17:55:16   
mala curica
Najbolje je da zakasni user posted image pa onda test.
Ja sam par puta uradila test prije ocekivane(nisam mogla izdrzati) i nikada vise.Uvijek sam cekala da zakasni pa onda.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu sanjalica...)
Neposredna veza do poruke: 4720
   RE: Da li sam trudna?
3.3.2015 8:01:12   
mokasinka
Veliki pozdrav curama, zenama, buducim majkama na ovom forumu!
"guglala" sam puno o svojim simptomima, jer mi vise nije svejedno, naime nismo radili na bebacu, pa mi je ta mogucnost zadnja pala na pamet. Naravno, u svojih 32 godine, ne bi mi smetalo da se "desilo"! Zadnja m mi je bila 7.02. Skakali smo jedno po drugom m.m.i ja par puta...al od valentinova me peru neke vrucine, a hladno je. Muz u 2 duge majice a ja u kratkim rukavima, cijelo vrijeme mi je povisena temperatura na 37- 37.5. Imam ceste al lagane vrtoglavice, malaksala sam i umorna. Cak do te mjere da moram odrijemati poslije posla!! Jucer su me poceli zigati jajnici (kao da peckaju), trebam dobiti za 3 dana, a nemam apsolutno nikakvih naznaka. Nisu mi cak ni grudi bolne-sto se jos nikada nije dogodilo. Ne znam sto da mislim...ali nesto je drugacije...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 4721
   RE: Da li sam trudna?
4.3.2015 14:26:47   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mokasinka

Veliki pozdrav curama, zenama, buducim majkama na ovom forumu!
"guglala" sam puno o svojim simptomima, jer mi vise nije svejedno, naime nismo radili na bebacu, pa mi je ta mogucnost zadnja pala na pamet. Naravno, u svojih 32 godine, ne bi mi smetalo da se "desilo"! Zadnja m mi je bila 7.02. Skakali smo jedno po drugom m.m.i ja par puta...al od valentinova me peru neke vrucine, a hladno je. Muz u 2 duge majice a ja u kratkim rukavima, cijelo vrijeme mi je povisena temperatura na 37- 37.5. Imam ceste al lagane vrtoglavice, malaksala sam i umorna. Cak do te mjere da moram odrijemati poslije posla!! Jucer su me poceli zigati jajnici (kao da peckaju), trebam dobiti za 3 dana, a nemam apsolutno nikakvih naznaka. Nisu mi cak ni grudi bolne-sto se jos nikada nije dogodilo. Ne znam sto da mislim...ali nesto je drugacije...

da nisi prehladjena?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mokasinka)
Neposredna veza do poruke: 4722
   RE: Da li sam trudna?
4.3.2015 14:37:01   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Skvo RR
da nisi prehladjena?

I meni ovo prvo palo napamet

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4723
   RE: Da li sam trudna?
4.3.2015 17:32:13   
Beba_Bu
mokasinka,Nek'' bude ono što želiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Beba_Bu -- 4.3.2015 17:33:10 >

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4724
   RE: Da li sam trudna ?
25.3.2015 17:52:23   
MaliAki
Cao svim mojim dragim damama.

Sigurno da vas ima puno iskusnijih od mene obzirom da ja nisam dugo u braku i da ce mi mozda ovo biti prva beba.

Radi se o tome da me vec danima bole grudi nenormalno i da se ne mogu ni dotaci.Cak mi smeta i kada spavam.Bradavice su mi postale pravo osjetljive i tako ja odlucim uraditi test na trudnocu. Prvi put sam radila juce na jutarnju mokracu i za par minuta odmah se pojavila druga linija koja je bila svijetlo roza i naravno ona koja pokazuje trudnocu. Jutros sam uradila drugi test od drugog proizvodjaca koji je takodjer pokazao isto. Trebala sam menstruaciju imati danas ili sutra po mom kalendaru.Mene zanima ako mi mozete pomoci i imate slica iskustva..da li se moze desiti da mi je test oba puta bio lazno pozitivan. Naravno narucila sam se i doktoru ali tek za iducu sedmicu pa sam nestrpljiva...sta vi mislite molim da me posavjetujete


(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 4725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  187 188 [189] 190 191   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  187 188 [189] 190 191   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *