|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
4.6.2015 14:59:51   
malena27 RR
Otidji na pregled s nalazom kad ti prestane menstruacija...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4751
   RE: Da li sam trudna ?
8.6.2015 11:26:48   
kety007
Drage moje, opet ja! Do prije par dana sam sumnjala da sam trudna, al ispostavilo se da nisam, jer sam dobila user posted image . E sad, user posted image sam dobila 2.2., a zavrsila mi je 6.6., medjutim jucer ujutro kad sam ustala i otisla na WC prilikom brisanja mi se pojavio proziran sluzavi iscjecak protkan krvavim nitima, kao sukrvica, ( ne znam bolje objasniti) user posted image Jos dvas puta u toku dana se pojavio prilikom odlaska na wc, a danas nista. Ovako nesto mi se nikad do sad nije dogodilo. S muzem sam imala odnose 14.5., pa 21.5. pa 1.6.,pa 6.6 a ovulacija je bila 19.5., e sad mene zanima jel postpji mogucnost trudnoce ili je to samo neki zaostatak od menstruacije ( iako iscjedak nikako ne slici na menstruaciju)?! Svjesna sam da je ovulacija bila davno, pa je i sansa za trudnocu slaba, al mi nije jasno...jel uopce moguce da se radi o implatacijskom krvarenju?! Jucer i danas me boli donji dio stomaka, a zadnjih 10ak dana mi se stalno spava. Pliz prosvjetlite me...nisam dovoljno upucena jer cemo ja i muz tek sad krenuti raditi na bebi, pa nismo do sada imali odnose kad je ovulacija, vec smo vise pratili pocetak i kraj plodnih dana, cisto zbog orijentacije...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4752
   RE: Da li sam trudna ?
20.6.2015 23:25:50   
Nana84
Pozdrav,ja sam u iscekivanju. Danas sam trebala dobiti ali nema znaka od menstruacije. Jedini problem:glava me.ne prestaje boliti od jutros i cijeli dan sam prelezala.tabletu ne smijem popiti. Sa glavoboljom inace imam problem jer imam migrenu tako da nije nimalo jednostavno. Izdrzat cu ovaj gikend pa sta bude. Civajte fige.

_____________________________

24.10.2010. se rodila naša Mia :O)

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4753
   RE: Da li sam trudna ?
25.6.2015 15:30:08   
kety007
Drage zene, opet sa mnom problemi user posted image
Ja i muz smo od ovog mjeseca poceli raditi na bebi. Imali smo odnose u plodnim danima i na dan ovulacije, svako drugi dan odnosi. Dakle, sve po skolski. user posted image E sad, ja sam user posted image trebala dobiti sad u subotu, 27.6., ali jucer poslijepodne sam prilikom odlaska na wc, pri brisanju, uocila lagano svijetlo crveno krvarenje. U toku veceri se pojavile samo 3-4 kapi blijedo crvene na ulosku i nista vise. Jutros ista situacija, prilikom brisanja nesto malo krvi i ostatak dana nista osim ponovnih para kapljica na ulosku. Krvarenje ni slicno mom uobicajenom menstrualnom krvarenju, a ni bolovi nisi ni priblizno jaki kao menstruacijski. Posto je meni jucer bio 23. dan ciklusa to me zbunilo, jer sam trebala dobiti u subotu (inace imam krace cikluse). Ledja me jako bole, donji dio, stomak me ne boli, samo na momente osjetim skroz lagane grceve. Imam glavobolju i na momente vrtoglavicu. Zadnjih par dana sam strasno pospana i umorna, bez obzira koliko spavam. Jos me i prepone bole, kao da sam maraton trcala. Probadanje u jajnicima osjecam nekih 6-7 dana, pritisak kao da mi netko sjedi na njima. Sad molim vas koje ste vec iskusile cari trudnoce da mi date misljenje i kazete kolika je sansa da se mozda radi o implantacijskom krvarenju i trudnoci?! Voljela bih da nam je uspjelo iz prvog pokusaja! user posted image

< Poruku je uredio kety007 -- 25.6.2015 15:31:06 >

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 4754
   RE: Da li sam trudna ?
25.6.2015 17:34:42   
kokouli
Hajde ti sacekaj dan ocekivane pa pisni test jedan jutarnji .Implantacijsko moze biti i ne mora ne pojavljuje se kod savake zene ,sve je individualno .Ne opterecuj se toliko ,ako dobijes fino kad ti zavrsi otidi malo do ginekologa da ti UZ proprati ima li Ovulacije i kad bi bilo zgodno imati odnose .Svi tvoji simprtomi mogu biti PMS a moze biti i trudnoca ,slicno je.Ili izvadi beta hcg iz krvi pa ces sve saznati sta je .

< Poruku je uredio kokouli -- 25.6.2015 17:36:21 >

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4755
   RE: Da li sam trudna ?
25.6.2015 18:11:04   
kety007

IZVORNA PORUKA: kokouli

Hajde ti sacekaj dan ocekivane pa pisni test jedan jutarnji .Implantacijsko moze biti i ne mora ne pojavljuje se kod savake zene ,sve je individualno .Ne opterecuj se toliko ,ako dobijes fino kad ti zavrsi otidi malo do ginekologa da ti UZ proprati ima li Ovulacije i kad bi bilo zgodno imati odnose .Svi tvoji simprtomi mogu biti PMS a moze biti i trudnoca ,slicno je.Ili izvadi beta hcg iz krvi pa ces sve saznati sta je .



Ovulaciju imam redovito jer sam nedavno bila na kontroli, tako da znam tempirati i odnose. Stvar je u tom sto se ovo krvarenje pojavilo 10 dpo zato me to jos vise zbunjuje, a i navelo me da bi moglo biti implantacijsko u pitanju. Ja sam svakako imala u planu sacekati ocekivani datum mjesecnice, pa ako ne bude nista napraviti test, al kontam da su neke od vas to sigurno prosle, pa mi mizda mozete pomoci.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4756
   RE: Da li sam trudna ?
26.6.2015 9:56:07   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: ahham

dosla jeuser posted image

sad ce oept iscekivanje sljedeceg mjeseca,i tako godinama,a nista novo se ne desava...


a da se obratite strucnjaku za neplodnost? user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 4757
   RE: Da li sam trudna ?
28.6.2015 19:13:37   
kety007
Zene drage, danas mi je 15dpo, jutros sam radila test i pokazao je -. A ja jos nisam dobila user posted image Dakle nikakvo krvarenje osim onog spottinga prije 4 dana. Jel netko od vas imao slicno iskustvo?! Jel moguce da ipak jesam trudna, al m je jos rano za testiranje?! Inace user posted image mi kasni 2 dana i nema nikakvih naznaka da cu je i dobiti.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4758
   RE: Da li sam trudna ?
28.6.2015 19:44:15   
Galicia
a kako mi da znamo jesi li ili nisi trudna?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4759
   RE: Da li sam trudna ?
28.6.2015 21:24:05   
kety007

IZVORNA PORUKA: Galicia

a kako mi da znamo jesi li ili nisi trudna?

Naravno da vi ne mozete znati jesam li trudna vec me zanima jel postoji mogunost da mi je jos rano bilo raditi test i da je iz tog razloga pokazao -. Da ste pazljivije procitali shvatili bi sta me tocno zanima. Al svejedno hvala na odgovoru.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4760
   RE: Da li sam trudna ?
29.6.2015 13:26:25   
Lejni
Kety, je li dosla user posted image ? Moja kasni isto, trebala u dubotu, jednom mi se ovo desilo i dosla je user posted image . Imam osjecaj da.ce svakog casa poceti a nema je, a test kaze negativan rezultatuser posted image .

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4761
   RE: Da li sam trudna ?
29.6.2015 13:32:16   
ziel

IZVORNA PORUKA: kety007

Zene drage, danas mi je 15dpo, jutros sam radila test i pokazao je -. A ja jos nisam dobila user posted image Dakle nikakvo krvarenje osim onog spottinga prije 4 dana. Jel netko od vas imao slicno iskustvo?! Jel moguce da ipak jesam trudna, al m je jos rano za testiranje?! Inace user posted image mi kasni 2 dana i nema nikakvih naznaka da cu je i dobiti.

U mom slucaju 2 testa su pokazala - a ja bila u tom momentu trudna user posted image tako da testovi nisu 100% pouzdani, nista ti ne preostaje nego da cekas jos bar 3 dana pa da ponovis ili da se zakazes na pregled kod svog ginekologa... user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4762
   RE: Da li sam trudna ?
29.6.2015 13:48:22   
kety007

IZVORNA PORUKA: Lejni

Kety, je li dosla user posted image ? Moja kasni isto, trebala u dubotu, jednom mi se ovo desilo i dosla je user posted image . Imam osjecaj da.ce svakog casa poceti a nema je, a test kaze negativan rezultatuser posted image .




Nije jos dosla, a nema ni naznaka da hoce. Nadam se da ce tako i ostati. user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 4763
   RE: Da li sam trudna ?
29.6.2015 13:50:46   
kety007

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: kety007

Zene drage, danas mi je 15dpo, jutros sam radila test i pokazao je -. A ja jos nisam dobila user posted image Dakle nikakvo krvarenje osim onog spottinga prije 4 dana. Jel netko od vas imao slicno iskustvo?! Jel moguce da ipak jesam trudna, al m je jos rano za testiranje?! Inace user posted image mi kasni 2 dana i nema nikakvih naznaka da cu je i dobiti.

U mom slucaju 2 testa su pokazala - a ja bila u tom momentu trudna user posted image tako da testovi nisu 100% pouzdani, nista ti ne preostaje nego da cekas jos bar 3 dana pa da ponovis ili da se zakazes na pregled kod svog ginekologa... user posted image





Ma ici cu na pregled. Bojim se ako opet uradim test i opet bude -, da se ne razocaram previse. Sigurnije mi je na pregled, pa nek me gin uputi da vadim betu i gotova stvar. user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4764
   RE: Da li sam trudna ?
30.6.2015 9:14:44   
ziel

IZVORNA PORUKA: kety007


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: kety007

Zene drage, danas mi je 15dpo, jutros sam radila test i pokazao je -. A ja jos nisam dobila user posted image Dakle nikakvo krvarenje osim onog spottinga prije 4 dana. Jel netko od vas imao slicno iskustvo?! Jel moguce da ipak jesam trudna, al m je jos rano za testiranje?! Inace user posted image mi kasni 2 dana i nema nikakvih naznaka da cu je i dobiti.

U mom slucaju 2 testa su pokazala - a ja bila u tom momentu trudna user posted image tako da testovi nisu 100% pouzdani, nista ti ne preostaje nego da cekas jos bar 3 dana pa da ponovis ili da se zakazes na pregled kod svog ginekologa... user posted image





Ma ici cu na pregled. Bojim se ako opet uradim test i opet bude -, da se ne razocaram previse. Sigurnije mi je na pregled, pa nek me gin uputi da vadim betu i gotova stvar. user posted image

Javi nam rezultate user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4765
   RE: Da li sam trudna ?
30.6.2015 11:13:35   
Lejni

IZVORNA PORUKA: kety007


IZVORNA PORUKA: Lejni

Kety, je li dosla user posted image ? Moja kasni isto, trebala u dubotu, jednom mi se ovo desilo i dosla je user posted image . Imam osjecaj da.ce svakog casa poceti a nema je, a test kaze negativan rezultatuser posted image .




Nije jos dosla, a nema ni naznaka da hoce. Nadam se da ce tako i ostati. user posted image



Javi naaaam, neka bude user posted image user posted image user posted image , meni je danas pala BT sto znaci moja user posted image ipak dolazi sa par dana kasnjenja, posle dva negativna testa, i dubokog nadanja, iako sam znala da nisam te srece user posted image , drzim fige

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4766
   RE: Da li sam trudna ?
30.6.2015 14:47:59   
kety007
Evo user posted image je sinoc stigla. Bas sam se bila ponadala da nece ni doci posto mi inace nikad ne kasni. Al dobro, sto bi sad. Cim prodje ponovo u akciju. A vama sto iscekujete drzim fige za user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 4767
   RE: Da li sam trudna ?
30.6.2015 15:32:00   
Lejni
Meni se prije neka dva do tri mjeseca prvi put desilo da kasni i bila sam ubijedjena da je to to ali dosla, od tada na kasnjenja gledam drugacije, moja se isto zalece ali nadam se brzo ce, i od mene svima puno srece, pa da prijavimo lijepe vijesti naredni put...user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4768
   RE: Da li sam trudna ?
5.7.2015 15:00:47   
kokouli

IZVORNA PORUKA: kety007

Evo user posted image je sinoc stigla. Bas sam se bila ponadala da nece ni doci posto mi inace nikad ne kasni. Al dobro, sto bi sad. Cim prodje ponovo u akciju. A vama sto iscekujete drzim fige za user posted image

Ja ti savjetujem da ,kad ti prode ,odmah spicis kod ginekologa nek ti UZ oderedi tacan dan O ,dobijes jednu stopericu i imas tempirani odnos ,kad vec si tako nestrpljiva i da uskoro bude user posted image .

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4769
   RE: Da li sam trudna ?
8.7.2015 7:29:02   
Ana_84228
Poštovani,
molim Vas za odgovor, ocajna sam.
Zadnja menstruacija mi je počela 22.5. , imala sam je 7 dana.
U 6.mjesecu sam imala nezaštićene odnose sa dečkom, danas je 8.7. i kasni mi.
U petak 3.7. sam napravila 2 testa za trudnoća i oba su bila negativna.
Nemam nikakve simptome.
A ne bih željela biti trudna jer imam 19 godina i nisam spremna.
Hvala unaprijed.
Pozz

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4770
   RE: Da li sam trudna ?
8.7.2015 11:00:05   
kokouli
Onda nisi user posted image .I ubuduce koristite zastitu.

(odgovor članu Ana_84228)
Neposredna veza do poruke: 4771
   RE: Da li sam trudna ?
12.7.2015 0:41:11   
MiniMini
Cure, žene help... kasni mi već 9 dana... odnos sam imala dva dana nakon završene menstruacije, ako je kao ''opravdanje'' sve je regularno prošlo, pazili smo... inače mi je ciklus u razmjeru 30 - 35 dana... nemam nikakvih simptoma koje čitam da mogu biti za trudnoću, niti onih uobičajenih pred mentruaciju, odim nervoze, razdražljivosti... sike su mi možda malo u posljednja dva dana očvrsnule, al ne kako inače to bude prije mentruacije... nemam apetita ( ainače volim i mogu da jedem normalno, posebno prije mentruacije)... ima li mogućnosti, s obzirom da se odnos desio u neplodnim danima, odmah poslije menstruacije da sam trudna... il da pričekam još koji dan pa da radim test... HVALA unaprijed na mišljenjima i savjetima :)

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 4772
   RE: Da li sam trudna ?
12.7.2015 20:42:30   
kocka
pa zavisi kako ste 'pazili' user posted image

moguce je odmah nakon m imati ovulaciju, desava se.. a sto se tice simptoma, ja nisam imala apsolutno nikakve na pocetku trudnoce.. a sto ne uradis test i lijepo provjeris?

(odgovor članu MiniMini)
Neposredna veza do poruke: 4773
   RE: Da li sam trudna ?
12.7.2015 21:18:10   
MiniMini
Taj hrabri čin će da padne sutra... ukoliko me noć il jutro ne iznenade user posted image
Hvala kocka... user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 4774
   RE: Da li sam trudna ?
12.7.2015 23:14:40   
kocka
user posted image

javi rezultat user posted image

(odgovor članu MiniMini)
Neposredna veza do poruke: 4775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  189 190 [191] 192 193   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *