|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
1.10.2015 8:13:02   
lana84

IZVORNA PORUKA: edinka

Zdravo, nova sam na forumu i imam jedno pitanje. Vec neko vrijeme suprug i ja radimo na djetetu ali nista. Eh sada trebam dobiti tek za sedam dana i juce mi se pojavila vaginalna gljivicna infekcija (nikad prije mi se to nije desavalo). Negdje sam procitala da to moze biti jedan od simptoma trudnoce. Interesuje me da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Hvala


Nisam čula za takav slučaj. Nadam se da će ti se javiti netko sa sličnim iskustvom.
Želim ti da što prije vidiš svoj + user posted image


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu edinka)
Neposredna veza do poruke: 4801
   RE: Da li sam trudna ?
1.10.2015 8:52:25   
jagodicamica
user posted image user posted image iscjedak treba da bude kao bijeli sekret bez mirisa i slicnih siptoma, tada je moguce da se radi o trudnoci, ali nazalost nista nije siguran simptom, i ja isto cekam za 7 dana da vidim sta ce biti, a takodje imam neke slicne simptome.... tipa stalno sam jako gladna, jajnici su me 4 dana jako boljeli sada sa vremena na vrijeme naidje, takodje imam taj iscjedak koji je malo manje obiman...i ne znam sta da mislim ! nadam se da cemo docekati nase user posted image user posted image user posted image ! srecnooo

(odgovor članu edinka)
Neposredna veza do poruke: 4802
   RE: Da li sam trudna ?
2.10.2015 20:04:56   
Ella123
Pozdrav svima,nova sam ovdje mada vas citam odavno :-) napokon sam se odlucila prijavit zbog danasnje situacije koja me kopka pa reko mozda mi vi mozete pomoc :-D
Naime,danas mi je trebala doc vjestica i radila sam test s popodnevnim urinom i nakon par monuta mi se jasno pokazala druga crtica koju je i mm vidio i dok smo se mi onako od dragosti izgrlili ona nestala :/ sta to znaci ,nezz sta da mislim :/ bas sam se ucrnjacila sad :(

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4803
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 8:56:22   
jagodicamica
iskreno bar ja za takav slucfaj nisam culauser posted image ... drage moje evo meni u petak treba da dodjeuser posted image , ali dobila sam neku groznu gripu, i grudi su mi od subote jako narasle i bole me, kafu ne mogu da pijem ne ide mi nikako, ali sada ne znam da li su to simptomi gripe ili trudnoc user posted image user posted image ...jako sam nervozna , juce su me i ledja bolila, od hrane nista mi se nista nejede,ali stomak me boli kao da cu dobiti user posted image i ne znam sta da ocekujem ,a tako zelimo user posted image ..,user posted image

(odgovor članu Ella123)
Neposredna veza do poruke: 4804
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 9:08:29   
ziel
Svasta je moguce, ali nisam cula do sad ni od koga da su poceli tako rano simptomi trudnoce. Meni su npr. poceli 15 dana nakon onog datuma na koji sam ocekivala menstruaciju. Grudi napete, bolne, svaki mali dodir me vrijedjao, gadjenje na hranu i mirise. Nisam imala jutarnje mucnine nego vecernje pa sam nekoliko puta i povratila navecer...Od hrane mi pasala samo tjestenina user posted image A i ledja su me pocela uzasno boljeti, udaralo mi u nogu neki ostar bol, kad legnem jedva sam znala ustati. Vec sad nemam tih problema, ali me od 6. mjeseca boli trticna kost, pa ne mogu dugo da sjedim.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4805
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 9:14:11   
jagodicamica
ma ja kontam da sam pocela umisljati, od zelje za trudnocom nazalost...ali meni zaista bude lose sto je najzalosnije u ovoj cijeloj prici...user posted image user posted image ...nista mi ne preostaje nego da cekam, hvala ti mnogo na odgovoru,a reci mi da li te stomak blio kada ti je trebala stici user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4806
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 9:21:51   
ziel
IZVORNA PORUKA: jagodicamica

ma ja kontam da sam pocela umisljati, od zelje za trudnocom nazalost...ali meni zaista bude lose sto je najzalosnije u ovoj cijeloj prici...user posted image user posted image ...nista mi ne preostaje nego da cekam, hvala ti mnogo na odgovoru,a reci mi da li te stomak blio kada ti je trebala stici user posted image

Znam kako se osjecas, zelja za trudnocom nekad napravi te lazne simptome, mislim mozda si i trudna ali rano je jos da bi se otkrila trudnoca, valja ti sacekati malo pa uradi test... ja sma uradila test koji je bio pozitivan oko 3 -4 dana nakon onog datuma kad sam ocekivala mens. a prije toga radila 2 test oba bila negativna jer je bilo rano..nije bilo dovoljno hormona da bi pokazalo na testu...
A mene iskreno otkako sam pocela dobijati, od 11. god. nije boljelo prije mens.nego mali tupi bol je znao biti samo prvi dan mens.ali sam opet sve radila, i u skoli fizicko nikad nisam propustala user posted image ali imam prijateljicu koja 3 dana mens.povraca tako svaki mjesec, toliko je iscrpi da mora infuziju primiti...nismo svi isti...

< Poruku je uredio ziel -- 7.10.2015 9:22:14 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4807
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 9:37:11   
jagodicamica
da ja ranije sam takodje imala lagan pms, ali iz mjeseca u mjesec mi je sve izrazeniji , da li je i do hormona i do zelje za trudnocm, ma nekako sve se sastalo user posted image . Necu raditi test, ali sve citam ove forume da vidim kakvi su simptomi i da li postoji neka razlika, ne znam da li si citala moj prvi post, prijavila sam se jer mi se nakon ovulacije po mejbi/bejbi mikroskopu, pre dve subote pojavio tako jak bol u desnom jajniku koji se spustao u nogu i jak bijeli sekret bez mirisa i sl., nakon dva tri dana to se smirilo ,ali sve je prisutno u manjim mjerama i bol u jajnicima i sekret,a nakon toga su mi narasle grudi, razumijem da je pms ali grudi su mi narasle 10 dana prije...zato me sve to malo zbunjije a ne zelim da radim test... cekacu jos par dana...iskreno nADAM SE DA NECE DOCI user posted image . ALI KAKVE SAM SRECE ...CISTO SUMNJAM

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4808
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 12:06:37   
jagodicamica
ziel user posted image ponovo ja, sada sam jela i muka mi je kao nikad, zanima me da li je moguce zaista da se pojave tako rano siptomi...ali meni ovako nikad nije bilo,mucnina i slab apetit ,a dobila sam 1kg na kilazi...opet kazem imala sam i gripu pa nista vise ne znam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4809
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 12:13:37   
ziel
IZVORNA PORUKA: jagodicamica

ziel user posted image ponovo ja, sada sam jela i muka mi je kao nikad, zanima me da li je moguce zaista da se pojave tako rano siptomi...ali meni ovako nikad nije bilo,mucnina i slab apetit ,a dobila sam 1kg na kilazi...opet kazem imala sam i gripu pa nista vise ne znam user posted image user posted image user posted image

Hehe ne znam sta da ti kazem, samo znam da kod vecine zena znaju biti isti ili vrlo slicni simptomi PMS-a i pocetka trudnoce. A sad i da odes na pregled, vjerovatno se ne bi nista vidjelo u maternici, nego bi ti dr. rekao da dodjes za 10ak dana... user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 7.10.2015 12:14:26 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4810
   RE: Da li sam trudna ?
7.10.2015 12:17:45   
jagodicamica
user posted image user posted image user posted image nista mi ne preostaje vec se malo strpiti...user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4811
   RE: Da li sam trudna ?
8.10.2015 15:25:42   
vjecnost
Drage moje,nova sam ovdje pa nezamjerite ako sta pogrijesim...imam problem pa mi treba savjet.user posted image
menstruaciju imam svakih 25-28 dana,zadnja je bila od 21.09-25.09 (tako mi obicno traje).
Muz i ja smo imali nezasticen odnos u toku men.i 26.09 tad je vec bila prosla.user posted image
03.10-05.10 grudi su mi bile teske,otecene i vrele,
cesto sam isla mokriti,osjecala sam jezu i kao da imam temperaturu,donji dio ledja me boli kao da cu dobiti,
jedan dan stomak mi se napirio i osjecam neko koprcanje u stomaku tacnije oko jajnika.
Danas (08.10)sam primjetila ruzicasti iscjedak koji traje cjeli dan,to je nekoliko kapi,nista strasno.
ledja me i dalje bole kao kad imam men.ali grudi su se smirileuser posted image
Mislila sam da su to znakovi ovulacije,mada to nikad prije nisam osjetila,ali
me zbunilo ovo krvarenje.Imam dvije velike djevojcuce i u tim trudnodjama je bilo sasvim drugacije user posted image
Pomislila sam da nije to krvarenje koje se desava u pocetku trudnoce kad se plod pricvrscava
za maternicu.
dal je moguce da sam trudna user posted image i da se ponovo mozemo radovati user posted image novom clanu user posted image
Sledeca men,bi trebala stici 18.10 i ako nedodje radim test ali treba to docekatiuser posted image
Molim vas da mi napisete svoja iskustva i misljenje ljubim vas user posted image

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 4812
   RE: Da li sam trudna ?
8.10.2015 15:49:28   
UmmuHamza2305
Draga,ako je to bila krv od implantacije , kao što misliš. onda bi ti test već trebao biti pozitivan :)

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4813
   RE: Da li sam trudna ?
8.10.2015 15:52:53   
UmmuHamza2305
Pardon, mislila sam da si napisala da si krv vidjela 3.10. , ne danas.. Ako je danas, onda sačekaj koji dan,pa uradi test

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4814
   RE: Da li sam trudna ?
8.10.2015 16:03:03   
vjecnost
hocu u svakom slicaju ako nestigne user posted image ali nikad nisam imala ovakav osjecaj pa sam zbunjena i nestrpljiva hvala ti user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4815
   RE: Da li sam trudna ?
8.10.2015 21:02:27   
Isha

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Pardon, mislila sam da si napisala da si krv vidjela 3.10. , ne danas.. Ako je danas, onda sačekaj koji dan,pa uradi test


Prerano je za test, zena treba dobiti za 10 dana. Rano je i za simptome.

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4816
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 1:07:23   
UmmuHamza2305
IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Pardon, mislila sam da si napisala da si krv vidjela 3.10. , ne danas.. Ako je danas, onda sačekaj koji dan,pa uradi test


Prerano je za test, zena treba dobiti za 10 dana. Rano je i za simptome.

Kao što vidiš, mislila sam da je rekla da smatra da se implantacija desila 3.10. , pa sam se ispravila
Da se implantacija tada desila- test bi pokazao. Ali ako je danas-naravno da je rano..

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 9.10.2015 1:10:34 >

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4817
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 7:45:50   
jagodicamica
Vjecnost, ja do sada nisam bila trudna, ne znam ako si citala moje postove ja cekam danas pa na dalje user posted image , za koju se iskreno nadam da nece doci... ja sam imala jako,jako slicne siptome kao i ti, s tim sto ja nisam imala tog krvarenja koji dodatno moze biti simptom trudnoce... jedni su mi takodje govorili da je prerano za simptome, ali evo meni su se pojavile i mucnine po cijeli dan pa sada vise ne znam da li imam stomacni virus ili sta je??user posted image Nista ti ne preostaje nego da malo cekas, a ja ti javim kako sam ja proslauser posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4818
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 9:51:34   
Isha

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

Vjecnost, ja do sada nisam bila trudna, ne znam ako si citala moje postove ja cekam danas pa na dalje user posted image , za koju se iskreno nadam da nece doci... ja sam imala jako,jako slicne siptome kao i ti, s tim sto ja nisam imala tog krvarenja koji dodatno moze biti simptom trudnoce... jedni su mi takodje govorili da je prerano za simptome, ali evo meni su se pojavile i mucnine po cijeli dan pa sada vise ne znam da li imam stomacni virus ili sta je??user posted image Nista ti ne preostaje nego da malo cekas, a ja ti javim kako sam ja proslauser posted image


Jasta je nego rano za simptome 10 dana prije ocekivane, tek je ovulacija prosla. Drugo je kada trebas da dobijes, pa pocinjes osjecati te promjene.

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4819
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 10:35:40   
jagodicamica
Da upravu si i ja mislim tak, ali opet yavisi sve od toga i kada je kome ovulacije, jer ne mora imati svaka zena ovulaciju 10/14 dan... ja danas cekam user posted image , joj tako bi voljela da ne dodje,a imam u\zasne mucnine ne znam ni sama od cega su user posted image , kao srece da sam user posted image , a opet znam da je bas malo nelogicno da vec imam mucninu ???

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4820
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 12:20:04   
Isha

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

Da upravu si i ja mislim tak, ali opet yavisi sve od toga i kada je kome ovulacije, jer ne mora imati svaka zena ovulaciju 10/14 dan... ja danas cekam user posted image , joj tako bi voljela da ne dodje,a imam u\zasne mucnine ne znam ni sama od cega su user posted image , kao srece da sam user posted image , a opet znam da je bas malo nelogicno da vec imam mucninu ???


S prvim sam odmah imala mucnine i povecan apetit, i to prije uradjenog testa, nisam posumnjala na trudnocu. To je moguce, ja samo govorim da je tesko imati simptome, zapravo nemoguce, u situacijama kada nije doslo do implantacije.

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4821
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 12:21:59   
Isha
Da dodam da su ove mucnine pocele kada sam i ocekivala da cu dobiti, a test sam radila nakon sedam dana kasnjenja.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4822
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 12:33:22   
UmmuHamza2305
Ja sam test radila prije nego mi je kasnila menstruacija.. imala sam bolove slične menstrualnim,od sredine ciklusa.. a mučnine sam dobila tek negdje u 8. sedmici..

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4823
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 12:43:22   
vjecnost
Evo danas drudi dan i jos uvjek imam krvarenje,juce je to bilo samo par kapi za cjeli dan,ruzicaste boje dok je danas malo vise.
Sad vise neznam dal je to implacisko krvarenje ili sta vec user posted image user posted image
user posted image Dvije trudnoce sad iznjela i nisam imala nikakve siptome do 2 mjeseca ali to je bilo bas davno(16-18godina)
Nadam se da sam trudna jer user posted image bi trebala doci tek 18-19 cak i ovo mokrenje cesto me zbunjuje

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4824
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 12:54:23   
vjecnost
Da rano je da bi uradila test,ovo bi moglii biti znaci trudnoce i implacisko krvarenje ako mi je ovulacija bila odma nakom menstruacije i da je odma doslo do oplodnje
Zato me sve ovo i buni,imala sam 2 trudnoce i promjene sam osjetila tek u 2 mjesecu
Voljela bi saduser posted image al vidjecemo,juce je bilo malo krvarenje(10roskastih kapi za cjeli dan)danas malo vise,ali trebala sam dobiti tek 18-19 nikad nisam ovako dobijala izmedju niti osjecala se ovako(doduse i cuvali smo se stalno)zato me zanima jel imao neko ovakva iskustva.hvala vam svima i da vam user posted image nedodje i vama koje steuser posted image sve najbolje u trudnoci i na poroduuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *