|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  193 194 [195] 196 197   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
23.10.2015 8:46:32   
jagodicamica
pozzz svima, vjecnost da liima nesto novo user posted image ? Silver samo da javim da sam isla na neke petrage bio mi je 11 dan ciklusa edometri mi 7,7 a vodeci folikul 16,5mm ..e sada ja ne znam sta to tacno znaci i kako da znam kada puca taj folikul user posted image ! silver ovo je opet nas mjesecuser posted image , vjecnost nadam se da su user posted image user posted image ! Ljep pozzzz svima user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4851
   RE: Da li sam trudna ?
23.10.2015 8:52:20   
Silver
Hajde u cekaonicu tu su i istale zenice koje cekaju user posted image user posted image user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2634998/mpage_5/tm.htm

Ja sam ti slaba sa tim mjerenjima, mada mi to djeluje kao dobar folikul! Baci se na posao svakako user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4852
   RE: Da li sam trudna ?
23.10.2015 9:04:22   
jagodicamica
Hvala javi mi kakvo bude stanje kod tebe, a ja se javim sa simptomima user posted image user posted image :* :*

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4853
   RE: Da li sam trudna ?
23.10.2015 12:17:22   
ziel

IZVORNA PORUKA: vjecnost

Cao dame mojeuser posted image kako ste mi danas,ja jos test nisam kupila,a nije mi ni stiglauser posted image ,nadam se da nece ni dociuser posted image i da cu se radovati,mislim sutra ili prekosutra,al javim vam josuser posted image .Ima li kod nekog nesto novouser posted image cuvaj te seeee i svima nam sretnouser posted image user posted image user posted image

Ima li sta novo? Nema te sa vijestima.........

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4854
   RE: Da li sam trudna ?
29.10.2015 23:49:15   
zirafic
Drage zenice, prije nekoliko dana bila sam kod ginekologa i rekao mi je da na desnom jajniku vidi zuto tijelo, a meni nije bilo jasno odkud jer mi je bio 12. Ciklusa...pitam kad mi je onda bila ovulacija, kaze mozda odmah nakon menstruacije..evo od jucer nisam ok nikako, naduta sam, ledja me nesto bole, stalno mi je neka muka u zeludcu,malo mi fali da se ispovracam,jajnici me kao provadaju sa vremena na vrijeme, glava me boli...sad nesto kontam, pa to su sve simptomi trudnoce, zar ne ? Ali ipak ja jos nisam ni dobila, trebam tek za par dana, i nekako mi rano za te simptome... pa da vas pitam kada su vama poceli simptomi?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4855
   RE: Da li sam trudna ?
30.10.2015 2:06:56   
ziel
Meni su prvi simptomi-bolne i otecene dojke poceli negdje oko 7.ned., a onda nakon mozda 7dana mucnine i bolovi u ledjima itd.

< Poruku je uredio ziel -- 30.10.2015 2:08:01 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 4856
   RE: Da li sam trudna ?
7.12.2015 20:39:09   
lejly
Dameeee,moze li pomoc?:-) kasni mi sad vec 19 dana pre 2 dana sam radila test i bio je negativan,osim sto mi kasni imam ponekad osecaj mucnine,pojacanost cula mirisa i povremenih bolova u donem delu stomaka,a inace pre 2 meseca bila sam na redovnom ginekoloskom pregledu i sve je bilo ok pa sad me je strah ako nije trudnoca sta drugo moze biti razlog.Postoji li mogucnost da test bude lazno negativnan?

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 4857
   RE: Da li sam trudna ?
7.12.2015 20:48:01   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: lejly

Dameeee,moze li pomoc?:-) kasni mi sad vec 19 dana pre 2 dana sam radila test i bio je negativan,osim sto mi kasni imam ponekad osecaj mucnine,pojacanost cula mirisa i povremenih bolova u donem delu stomaka,a inace pre 2 meseca bila sam na redovnom ginekoloskom pregledu i sve je bilo ok pa sad me je strah ako nije trudnoca sta drugo moze biti razlog.Postoji li mogucnost da test bude lazno negativnan?

uradi ponovo test i naravno da test moze biti lazno negativan,mada tebi vec dosta kasni,zato ti savjetujem da ponovis testuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu lejly)
Neposredna veza do poruke: 4858
   RE: Da li sam trudna ?
13.12.2015 21:05:14   
Amela86
pozdrav svima , u velikoj sam nedoumici ne znam koga da pitam... dobila sam na vrijeme , znaci tacno na datum kad i trebam 10.12. Od pocetka mi je bas oskudno krvarenje , tamno smedje ,nikako svjeze krvi ( izvinjavam se na izrazavanju )a inace imam obilne menge . Danas je cetvrti dan i nema nista sano na papiru primjetim blago rozu boju ...ciklus mi inace traje 5-6 dana . Sta bi moglo biti u pitanju . Jos da naglasim da su mi zivci totalno u haosu, sva sam nervozna i razdrazljiva. hvala unaprijed

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 4859
   RE: Da li sam trudna ?
13.12.2015 21:10:27   
malena27 RR
Uradi test, pa ginekologu kakav god bude rezultat. Ako nije trudnoca, mozda ti je samo takav ciklus sada. Eventualno prati narednu menstuaciju. Za opustanje preporucujem caj od maticnjaka.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 4860
   RE: Da li sam trudna ?
15.12.2015 13:35:38   
GagaD.
helloo drustvo, nova sam ovde.. muz i ja radimo na bebi od augusta.. jutros sam radila 2 testa i na oba mi isto, 2 crtice, ali ona druga jedva vidljiva, ali se vidi... e sad da li to znaci da sam trudna ili..opet nista :( inace poslednja mesn mi bila 13og.11. a danas je 15ti... da sacekam jos koji dan pa da radm opet test? uffff

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4861
   RE: Da li sam trudna ?
15.12.2015 14:06:20   
ziel

IZVORNA PORUKA: GagaD.

helloo drustvo, nova sam ovde.. muz i ja radimo na bebi od augusta.. jutros sam radila 2 testa i na oba mi isto, 2 crtice, ali ona druga jedva vidljiva, ali se vidi... e sad da li to znaci da sam trudna ili..opet nista :( inace poslednja mesn mi bila 13og.11. a danas je 15ti... da sacekam jos koji dan pa da radm opet test? uffff

Pa male su sanse da nisi trudna ako su 2 testa pozitivna. Pocni da slavis user posted image Cestitam

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 4862
   RE: Da li sam trudna ?
15.12.2015 18:21:10   
GagaD.
uff, stvarno me strah neki... jer se linija bas slabo videla... i 2 osobe koje imaju decu vec i videle test kazu kao da misle da nije test pozitivan i onda ne znam da cekam jos koji dan, pa da uraadim test, muzu jos nista rekla nisam jer nisam sigurna. A da bih isla kod ginel. moram s muzem, jer mi smo u Svajc. a ja jos ne znam bas bas dobro jezik. tako da zavisim od testa sad, pa posle doca... sutra cu da kupim drugi pa cu da radim test lepo u cetvrtak ujutru :D nadam se da sam trudna, kao sto i ti mislis, i hvala tiiii

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4863
   RE: Da li sam trudna ?
15.12.2015 20:45:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: GagaD.

helloo drustvo, nova sam ovde.. muz i ja radimo na bebi od augusta.. jutros sam radila 2 testa i na oba mi isto, 2 crtice, ali ona druga jedva vidljiva, ali se vidi... e sad da li to znaci da sam trudna ili..opet nista :( inace poslednja mesn mi bila 13og.11. a danas je 15ti... da sacekam jos koji dan pa da radm opet test? uffff

Ma jesi, cestitam. user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 4864
   RE: Da li sam trudna ?
15.12.2015 20:49:54   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: GagaD.

helloo drustvo, nova sam ovde.. muz i ja radimo na bebi od augusta.. jutros sam radila 2 testa i na oba mi isto, 2 crtice, ali ona druga jedva vidljiva, ali se vidi... e sad da li to znaci da sam trudna ili..opet nista :( inace poslednja mesn mi bila 13og.11. a danas je 15ti... da sacekam jos koji dan pa da radm opet test? uffff

Ma jesi, cestitam. user posted image



tako je i meni bila slaba linijica i ja odmah doletjela na forum da provjerim user posted image
eno ga, masala, napunio cetiri godine user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 4865
   RE: Da li sam trudna ?
16.12.2015 19:11:50   
GagaD.
a hvala vam puno :D ipak sutra ujutru radim jos jedan test, ako pokaze pozitivno, onda kod doce.. iskreno se nadam da ce biti pozitivan test sutra... a vama hvala punooooo :*user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 4866
   RE: Da li sam trudna ?
16.12.2015 19:39:37   
ziel

IZVORNA PORUKA: GagaD.

a hvala vam puno :D ipak sutra ujutru radim jos jedan test, ako pokaze pozitivno, onda kod doce.. iskreno se nadam da ce biti pozitivan test sutra... a vama hvala punooooo :*user posted image

Cekacemo te sutra sa vijestima user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 4867
   RE: Da li sam trudna ?
17.12.2015 10:46:01   
GagaD.
Trudnaaa saaaaam :D test je pokazao veliki plus i pise 3-4 ned :D za koji dan kod doce, pa on da kaze da je sve redu i superiskaaa :D

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4868
   RE: Da li sam trudna ?
17.12.2015 10:48:08   
ziel

IZVORNA PORUKA: GagaD.

Trudnaaa saaaaam :D test je pokazao veliki plus i pise 3-4 ned :D za koji dan kod doce, pa on da kaze da je sve redu i superiskaaa :D

user posted image user posted image user posted image jejjj
cestitam
user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 4869
   RE: Da li sam trudna ?
17.12.2015 11:12:21   
malena27 RR
Gaga, cestitam od srca! Blago tebi user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4870
   RE: Da li sam trudna ?
17.12.2015 14:11:13   
GagaD.
stvarno vam hvala punoooo user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4871
   RE: Da li sam trudna ?
17.12.2015 14:28:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: GagaD.

stvarno vam hvala punoooo user posted image user posted image

Evo sad se druzi sa trudnicama user posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/razgovor-u-ocekivanju-beba--decembar_2690833.html

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 4872
   RE: Da li sam trudna ?
24.12.2015 21:48:32   
Vrtni patuljak
Drage zenice, prvo vas sve zelim lijepo pozdraviti, jer sam nova ovdje .
Radi mojih problema sa stitnom zlijezdom tek od proslog mjeseca smo mogli raditi na trudnoci (u braku 3 godine). Ljekar utvrdio plodne dane, imali smo ciljano odnose, a meni evo kasni 4 dana (sto se znalo desavati). Nisam sigurna da li sam trudna i da li je prerano za test? Nadam se da cu moci podijeliti sa vama radosnu vijest user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4873
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2016 22:30:28   
me lady
Pozdrav svima, ovako moj problem je sljedeci imam sina od 4 godine, nismo planirali trudnocu i cuvamo se prirodno uspjesno vec 3 godine i nesto, e sad trebala sam dobiti oko 20 .01. i nisam s tim da napomenem da meni nikad ne kasni uvijek dobijem ranije par dana, radila sam test sigurno je bilo prerano i bio je negativan. Nemam nikakve simtome ustvari trenutno sam u nekim obavezama nemam mnogo vremena ni da pazim kako se osjecam, pocetak svoje prve trudnoce se ne sjecam. E sad kad bih ja mogla da odem na pregled odnosno kad ginekolog moze potvrditi trudnocu jel u 8-moj sedmici? Najveci problem je sto se ne sjecam tacno datuma kad mi je bila zadnja al znam da je oko 20 dec imala sam aplikaciju na telefonu al mi se pokvario i sve sam datume izgubila.user posted image Al sam mnogo nestrpljiva sta da radim?

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 4874
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2016 13:11:29   
Vrtni patuljak
Meni je znala menstruacija kasniti po nekoliko dana, i ja sam uradila test nakon 5 dana kasnjenja i odmah je bio pozitivan. Ja sam se tad odlucila da uradim nalaz krvi Beta HCg koji odmah pokaze da li si trudna, jer sam mislila da je prerano za ginekologa. A znam da su neke zene isle odmah ginekologu koji je utvrdio da li je trudnoca, mada su neke rekle i da im nije mogao precizno potvrditi. Dakle, da sam na tvom mjestu uradila bih nalaz krvi. Sretno i javi šta je bilo user posted image

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 4875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  193 194 [195] 196 197   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  193 194 [195] 196 197   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *